با مو یا بی مو؟ مسئله این است

• Arta2912  

• عضو از
    1398/4/19

• پست‌ها: 136

• 28

دوستان سلام
موی بدن یک موضوعیه که توی مسائل سکسی یا حتی توی جامعه خیلی بهش پرداخته میشه.
فکر میکنم بیشترمون جملاتی شبیه این که :
مرده و موی بدنش
یا پسری که موهای بدنشو بزنه کونیه
و چیزایی مثل این شنیده باشیم
حالا واسم سواله که آیا واقعا کسایی که موهای بدنشون رو میزنن حس و حال همجنسگرایی دارن یا ربطی نداره؟
و حالا چند سوال :

چقدر براتون مهمه مردی که باهاش رابطه برقرار میکنید(سکسی یا غیر سکسی) بدنش مو داشته باشه یا نداشته باشه؟

لطفا بگید که در رابطه کدوم مورد رو ترجیح میدید

فکر میکنید موی بدن واسه مرد زیبایی حساب میشه؟

لطفا همه خانوما و آقایون سایت همجنسگرا یا دگر جنسگرا در هر پوزیشنی که دارن نظرشونو در این مورد بگن

ـــــــــــ

گفتند یافت می نشود جسته ایم ما...
گفت آنچه یافت می نشود آنم آرزوست

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Mahyar_viz  

• عضو از 1398/6/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 587

• 1136

عارضم که...

من که دگرجنسگرا هصتم از مردی که زیاد مو داشته باشع چندشم میشع:)

اونایی که فک میکنن یکی که موهای بدنشو میزنه‌ کونیه،خیلی طرز فکرشون قدیمی و خز هصتش

ـــــــــــ

ᴅᴏ ᴇᴠᴇʀʏ ᴛʜɪɴɢs ʏᴏᴜ ʟɪᴋᴇ ᴀɴᴅ ᴊᴜsᴛ ᴛʀʏ ᴛᴏ ᴇɴᴊᴏʏ ʏᴏᴜʀ ʟɪғᴇ

• 12

• Arta2912  

• عضو از 1398/4/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 136

• 28

نقل از: Mahyar_viz

نقل از: Mahyar_viz ربطی نداره.من که دگرجنسگرا هصتم از مردی که زیاد مو داشته باشع چندشم میشع:)

سلام ممنون از نظرتون خب شما مرد هستید و فکر میکنم چون دگر جنسگرا هستید خیلی فکر کردن به بدن مردای دیگه براتون جذابیتی نداشته باشه ولی خب فکر میکنم نظرتون در مورد بدن خودتون قابل قبوله

ـــــــــــ

گفتند یافت می نشود جسته ایم ما... گفت آنچه یافت می نشود آنم آرزوست

• 2

• Mahyar_viz  

• عضو از 1398/6/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 587

• 1136

نقل از: Arta2912

نقل از: Mahyar_viz ربطی نداره.من که دگرجنسگرا هصتم از مردی که زیاد مو داشته باشع چندشم میشع:)
سلام ممنون از نظرتون خب شما مرد هستید و فکر میکنم چون دگر جنسگرا هستید خیلی فکر کردن به بدن مردای دیگه براتون جذابیتی نداشته باشه ولی خب فکر میکنم نظرتون در مورد بدن خودتون قابل قبوله

بله جذابیتی نداره.‌من کلی گفدم

ـــــــــــ

ᴅᴏ ᴇᴠᴇʀʏ ᴛʜɪɴɢs ʏᴏᴜ ʟɪᴋᴇ ᴀɴᴅ ᴊᴜsᴛ ᴛʀʏ ᴛᴏ ᴇɴᴊᴏʏ ʏᴏᴜʀ ʟɪғᴇ

• 1

• Arta2912  

• عضو از 1398/4/19

• 28

نقل از: Nafas-

نقل از: Nafas- برای یه مرد موی دست و تا حدودی هم سینش موی زائد نیس به نظرم بدنشو سکسی ترش میکنه...

درود ممنون از نظرتون

ـــــــــــ

• 3

• Arta2912  

• عضو از 1398/4/19

• 28

دوستان لطفا همه نظر بدید

دوستان لطفا همه نظر بدید

ـــــــــــ

• 0

• لیلی45  

• عضو از 1398/6/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 45

• 2620

مرد باید سینه ش مو داشته باشه اونایی که ...

مرد باید سینه ش مو داشته باشه اونایی که ندارن انگار سر بع بعی هست که ترزش دادن--منکه بدم میاد از اونایی که مو ندارند

ـــــــــــ

.

• 3

• سعیدداغ  
  • عضو از 1395/1/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 177

• 252

اگر برگردیم به 6 میلیون سال قبل میرسیم به خدا...

اگر برگردیم به 6 میلیون سال قبل میرسیم به خدا بیامرز جد اصلی مان - عمو گوریل خان مودار -- خدا بیامرز تمام بدنش پر مو بوده تا در مقابل سرما دوام بیاره -- خانومش شمپانزده خانم نمیدونم موهاش در چه حد بوده ولی شوهرش رو بعنوان مودار دوس داشته و همان کد ژنتکی مودار پسند از همان جا روی زن ها (دخترعموهای میمون های نر) روی جنس ماده کدگذاری و برنامه ریزی شده

ـــــــــــ

Freedom is life's great lie

آزادی بزرگترین دروغ حیات است

• 3

• Arta2912  

• عضو از 1398/4/19

• 28

نقل از: Deadlover4

نقل از: Deadlover4 من از موی زاىد بدم میاد...

درود ممنون از نظرتون فقط میشه لطفا بگید که این موضوع واستون فقط در مورد بدن پارتنرتونه یا در مورد بدن خودتونم صادقه؟

ـــــــــــ

• 0

• Arta2912  

• عضو از 1398/4/19

• 28

نقل از: لیلی45

نقل از: لیلی45 مرد باید سینه ش مو داشته باشه اونایی که ندارن انگار سر بع بعی هست که ترزش دادن--منکه بدم میاد از اونایی که مو ندارند

درود ممنون از نظرتون

ـــــــــــ

• 0

• Arta2912  

• عضو از 1398/4/19

• 28

نقل از: سعیدداغ

نقل از: سعیدداغ اگر برگردیم به 6 میلیون سال قبل میرسیم به خدا بیامرز جد اصلی مان - عمو گوریل خان مودار -- خدا بیامرز تمام بدنش پر مو بوده تا در مقابل سرما دوام بیاره -- خانومش شمپانزده خانم نمیدونم موهاش در چه حد بوده ولی شوهرش رو بعنوان مودار دوس داشته و همان کد ژنتکی مودار پسند از همان جا روی زن ها (دخترعموهای میمون های نر) روی جنس ماده کدگذاری و برنامه ریزی شده

درود ممنون از نظرتون آخه اگر بخوایم از نظر ژنتیکی هم بررسی کنیم به نتایج جالبی میرسیم اگر هدف از وجود موی بدن رو گرم کردن بدونیم پس قاعدتا افرادی که در سرزمین های سردسیر زندگی میکنن باید نسبت به افرادی که در سرزمین های گرمسیر زندگی میکنن موی بدن بیشتری داشته باشن ولی ما میبینیم در کشور هایی مثل روسیه یا کره جنوبی و ... موی بدن خیلی کم هست و در کشور های عربی مثل عراق و عربستان نسبتا زیاد از طرفی گرم کردن مختص جنس خاصی نیست یعنی باید آقایون و خانم ها به یک اندازه موی بدن داشته باشن

ـــــــــــ

• 1

بیمو و دیگر هیچ

بیمو و دیگر هیچ

ـــــــــــ

• 1

• mamma9090  
  • عضو از 1398/5/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 18

• 69

بدون مو قدرت جذبش بیشتره چه دختر چه پسر

بدون مو قدرت جذبش بیشتره چه دختر چه پسر

ـــــــــــ

زندگی واقعی...رابطه واقعی

• 1

• سعیدداغ  
  • عضو از 1395/1/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 177

• 252

نقل از: سعیدداغ اگر برگردیم به 6 میلیون سال قبل میرسیم به خدا بیامرز جد اصلی مان - عمو گوریل خان مودار -- خدا بیامرز تمام بدنش پر مو بوده تا در مقابل سرما دوام بیاره -- خانومش شمپانزده خانم نمیدونم موهاش در چه حد بوده ولی شوهرش رو بعنوان مودار دوس داشته و همان کد ژنتکی مودار پسند از همان جا روی زن ها (دخترعموهای میمون های نر) روی جنس ماده کدگذاری و برنامه ریزی شده
درود ممنون از نظرتون آخه اگر بخوایم از نظر ژنتیکی هم بررسی کنیم به نتایج جالبی میرسیم اگر هدف از وجود موی بدن رو گرم کردن بدونیم پس قاعدتا افرادی که در سرزمین های سردسیر زندگی میکنن باید نسبت به افرادی که در سرزمین های گرمسیر زندگی میکنن موی بدن بیشتری داشته باشن ولی ما میبینیم در کشور هایی مثل روسیه یا کره جنوبی و ... موی بدن خیلی کم هست و در کشور های عربی مثل عراق و عربستان نسبتا زیاد از طرفی گرم کردن مختص جنس خاصی نیست یعنی باید آقایون و خانم ها به یک اندازه موی بدن داشته باشن

درود متقابل خب مساله ی اینجا هست که شما توجهی بهش نکردید>

بنده دقیق نمیدونم و جستجو نکردم که استفاده از لباس برای گرم کردن بدن به زمانی برمیگرده ولی با احتمال قوی مربوط به زمانی هست که بشر صاحب تفکر و شناخت بیشتر محیط شده .>

به نظر بنده وقتی که بشر از لباس برای گرم کردن بدن استفاده کرده تغییراتی در تکامل یه سری ویژگی ها من جمله موی بدن بوجود امده .تکامل در جهت سازگاری بیشتر با طبیعت انسان رو پیش برده ولی وقتی بدن با لباس گرم شده دیگه رفته رفته در نسل های بعدی و هزاران سال موی بدن بشدت کاهش یافته -- در سرزمین های سردسیر چون استفاده از لباس بیشتر بوده موی بدن هم بشدت کاهش یافته --- این نتیجه گیری بنده با امیخته ای مطالب مطالعه شده در این زمینه هست

ـــــــــــ

Freedom is life's great lie

آزادی بزرگترین دروغ حیات است

• 1

• Roya_ye_Behnam  

• عضو از 1397/10/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 49

• 282

معلومه که بدون مو

خود من که حس مفعولی دارم...

معلومه که بدون مو

خود من که حس مفعولی دارم همیشه شیو میکنم و فقط مردای تمیز و شیو کرده رو می‌پسندم

چیه عین گوسفند

ـــــــــــ

رویا هستم. پسر زنونه پوش هستم. می‌خوام زن یه هفته‌ای پسرهای خوشگل و پولدار بشم. زن کامل، بیرون و توی خونه

• 2

• Abolfazl6911  
  • عضو از 1396/7/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 24

• 30

من مردم دگر جنسگرا هستم بدنم رو کامل به غیر از روی...

من مردم دگر جنسگرا هستم بدنم رو کامل به غیر از روی دست اپیلاسیون میکنم خیلی درد داره ولی چون از موی زاعد بدن بدم میاد درد رو تحمل میکنم البته بدن بی مو برای انسان چاق خیلی زشته و همینطورخیلی لاغر کمی هیکل رو فرم باشه بی مویی خیلی جذاب میشه مخصوصا برای خانومها

ـــــــــــ

• 1

بدن باید تمیز و بی مو باشه

صااف صااف

بدن باید تمیز و بی مو باشه

صااف صااف

ـــــــــــ

• 1

• _tutfrngi_  

• عضو از 1397/4/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 318

• 849

توت فرنگی

مو کلا برام جذاب نیس،مگر اینکه رو سر:|و اینکه دست مردا حالا بد نیس،ولی اینایی ک رو سینشون کلی مو داره بعد دکمه هاشونم باز میزارن واقعا چندشن برام (dash) نمیشه انتظار داشت چ مرد چ زن همیییشه ی خدا بی مو باشه کامل،ولی از ی حدی بلند تر خوب نیست

ـــــــــــ

من موندمو یه دنیا که تو ازش گم شدی...

• 1

• Arta2912  

• عضو از 1398/4/19

• 28

نقل از: سهیل.جویا

نقل از: سهیل.جویا بیمو و دیگر هیچ

درود ممنون از نظرت و اینکه کون قشنگی داری شاد باشی

ـــــــــــ

• 0

• Arta2912  

• عضو از 1398/4/19

• 28

نقل از: mamma9090

نقل از: mamma9090 بدون مو قدرت جذبش بیشتره چه دختر چه پسر

درود ممنون از نظرتون فرقی براتون نداره که هیکل شخص مورد نظر چه شکلی باشه؟ چاق لاغر یا هیکلی ؟ کلا بدون مو واستون جذاب تره؟

ـــــــــــ

• 0

• 021SickFuck  

• عضو از 1398/6/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 15

• 9

زیبایی حساب نمیشه. بدن سفید و بی موی زن مقابل بدن...

زیبایی حساب نمیشه. بدن سفید و بی موی زن مقابل بدن مرد(که تا حدی هم مو داشته باشه نه خیلی زیاد)یه جورایی سکسی تر و شهوت انگیز تره. به شخصه وقتی تو فیلمها مرده بدنش مو داره بیشتر تحریک میشم تا وقتی نداره.

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا تابحال از کانالهای صیغه یابی برای پیداکردن شخص موردنظرتان استفاده کرده اید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «