بدترین رفتار مردم از نظر شما

• Nimnima1990  

• عضو از
    1397/8/20

• پست‌ها: 1018

• 1582

سلام بهمه دوستان عزیز

این روزا همه ما کم و بیش با مردم در ارتباطیم بعداز همه این اتفاقاتی که این اواخرافتاده رفتار واخلاق مردم خیلی تغییر کرده بنظر شما
*کدوم رفتار مردم ایران شما رو خیلی آزار میده و براتون غیر قابل تحمله؟*

سپاس

ـــــــــــ

• 6

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Lady_Ronaak  

• عضو از 1397/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 5165

• 20311

....

*یکی* اینکه گشاد شدن و تا دسته رفته توش و هیچی نمیگن *دومی*رانندگیشون *سومی* دینشون*چهارمی* تزریق افکار و تحمیل عقاید خود به دیگران *پنجمی*فضولی و دخالت و سرک کشیدن تو زندگی بقیه

ـــــــــــ

• 6

• Tomlahm1  
  • عضو از 1397/10/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 18

• 6

به نظرم ما ایرانیا اصول همزیستی و تکثر افکار تومون...

به نظرم ما ایرانیا اصول همزیستی و تکثر افکار تومون ضعیفه خلاصش تحمل مخالف نداریم سره همین همیشه زور بالاسرمون بوده

ـــــــــــ

• 2

• armin9495  

• عضو از 1395/9/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 130

• 139

بدترین رفتار

بدترین رفتار به نظر من خودخواهی هست، چون تمامی رفتار های زشت دیگه از خودخواهی نشات میگیره. طرف نوبت رو رعایت نمیکنه چون خودخواه هست فکر میکنه وقت خودش مهمتر از بقیه هست ، طرف اعتقادات و باورهای خودش رو می خواد به بقیه انتقال بده چون خودخواه هست و فکر میکنه صاحب برترین و صحیح ترین اعتقادات هست ، رعایت نکردن احترام و شان بقیه به خاطر خودخواهی و خود برتر بینی ، قضاوت کردن و تصمیم گیری به جای بقیه به خاطر حس برتری و خودخواهی میتونه باشه ، الان یه سری کلیپ ها درمیاد که یه نفر داره به خانمی به خاطر حجابش تذکر میده ، به نظرتون ایشون اگه خودخواه و خود رای نبودن اجازه میداد به خودش که توی مسائل شخصی دیگران دخالت کنه ؟

ـــــــــــ

• 2

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 1523

• 2514

*** اینکه تو دهکده جهانی مارشال مک لوهان زندگی...

اینکه تو دهکده جهانی مارشال مک لوهان زندگی میکنن و خودشون رو غیر سیاسی میدونن !

ـــــــــــ

پیام من برای تو پر از صدای شکوه‌های یک زن است (علی عبدالرضایی)

• 2

• Nimnima1990  

• عضو از 1397/8/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 1018

• 1582

نقل از: Korkak

نقل از: Korkak *** اینکه تو دهکده جهانی مارشال مک لوهان زندگی میکنن و خودشون رو غیر سیاسی میدونن ! ***

چقدر رفتار بد داریم ما (wanking)

ـــــــــــ

• 1

• Remremboy  

• عضو از 1397/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 107

• 159

اینکه میگیری میکنیشون آبتم میخوره بعد لباس...

اینکه میگیری میکنیشون آبتم میخوره بعد لباس پوشیدنی میگه روتو کن اونور لباس بپوشم

ـــــــــــ

• 2

• Nimnima1990  

• عضو از 1397/8/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 1018

• 1582

نقل از: Remremboy

نقل از: Remremboy اینکه میگیری میکنیشون آبتم میخوره بعد لباس پوشیدنی میگه روتو کن اونور لباس بپوشم

جدی میگی ،خخخخ

ـــــــــــ

• 1

• erny19qwerty  

• عضو از 1396/12/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 2472

• 2798

همه فکر میکنن خارج خخوبه
خارجیا فکر میکنن اینجا...

همه فکر میکنن خارج خخوبه خارجیا فکر میکنن اینجا خوبه

دیوانگی محض :( :( :( :(

بهلول نداریم اینجا مارو ببره پیش خدا؟

ـــــــــــ

• 1

• Challex  

• عضو از 1397/9/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 102

• 166

کلا

کلا ما ایرانیا گوه زیاد میخوریم تا یه دختر پیشمون میبینیم رفیقمونو خراب میکونیم از چیزی که اطلاع نداریم نظر میدیم دنبال کیر زدن به اینو اونیم

ـــــــــــ

• 0

• Offboy2019  
  • عضو از 1396/8/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 43

• 29

تعصب

فقط تعصب

ـــــــــــ

اين نير بگذرد

• 0

سپاس

به نظر بنده تنها موردِ ظاهرا مثبتی که ما مردم ایران داریم مهمان نوازی ظاهری است

که البته اون رو هم با رانندگی به شیوۀ (بخواب بینیم بابا) به بهترین شکل ممکن از حلقوم هم میکشیم بیرون

بقیه موارد از قبیل فضولی، دخالت بیجا، ندانسته و نفهمیده قضاوت کردنِ بقیه، خود پیغمبر پنداری، تمسخر دیگران، بوقلمون صفت بودن، غریب گیر آوردن ، فرو نمودن کالا بنجل و ......

از صفات بارز اکثریت ایرانیان زیر پرچم ولایت است

ـــــــــــ

• 6

اول این که فک میکنم ذاتا گه خاصی هستیم که نیستیم....

اول این که فک میکنم ذاتا گه خاصی هستیم که نیستیم. ثانیا ملت جدیدا خیلی جقی شدن... کمتر بزنین باو! من که خدایگان جقم اینقدررر نمیزنم

ـــــــــــ

بگیر، بکش و از نو زاده شو.

• 1

نقل از: Korkak *** اینکه تو دهکده جهانی مارشال مک لوهان زندگی میکنن و خودشون رو غیر سیاسی میدونن ! ***

ولی خدایی اینکه در مورد سیاست چیزی ندونیم و گه سیاسی بیخوریم (و یا به قول دوستان سیاست مدارانه گه بخوریم) هم کار درستی نیست

ـــــــــــ

• 0

نقل از: Remremboy

نقل از: Remremboy اینکه میگیری میکنیشون آبتم میخوره بعد لباس پوشیدنی میگه روتو کن اونور لباس بپوشم

دردی به قدمت تاریخ بشری

ـــــــــــ

• 0

• erny19qwerty  

• عضو از 1396/12/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 2472

• 2798

نقل از: فتیش_پارتنر

نقل از: فتیش_پارتنر تو ایران هر جا میری همه هول کسن همه جا زنا تو اولویتن بانک ،صرافی، اداره جات دولتی ، استخدام شرکتای خصوصی و..... همه جا کلاجامعه تبدیل شده به جامعه مرد گریز و مرد ستیز واین اصن خوب نیست روابط جنسی تو ایران حتما باید پولی باشه حتی بین زن و شوهرا در حالیکه تو جوامع دیگه لزوما اینطوری نیست همون اندازه مرد لذت میبره زنا هم بلکه بیشتر لذت میبرن خلاصه اینکه ایران شده جای یکه تازی زنا و سو استفاده از مردهای هول کس

اره تو تاکسی

ماشین و هر چیزی

ـــــــــــ

• 0

• Adolf_hittler  
  • عضو از 1397/10/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 60

• 74

اینکه خود خواه شدن و ب فاک رفتن دیگران ب هیچجاشون...

اینکه خود خواه شدن و ب فاک رفتن دیگران ب هیچجاشون نیست

ـــــــــــ

از قول من به پارچه های پاره بگین رؤیای دیدن خیاط دروغه

• 0

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• 2514

نقل از: کیر ابن آدم

ولی خدایی اینکه در مورد سیاست چیزی ندونیم و گه سیاسی بیخوریم (و یا به قول دوستان سیاست مدارانه گه بخوریم) هم کار درستی نیست

خب میتونید نخورید ، ولی اگه خوردید هم خوردید دیگه

ـــــــــــ

• 0

و الله ما خورکمان گه مفت است. غیر از گه مفت چیزی نمی توانیم بخوریم، لذا معذور دار ما را!

ـــــــــــ

• 0

• reza_irani_  

• عضو از 1397/9/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 496

• 271

از واژن لیسی چنتا هول کص بدم میاد، از زنان هم خوشم...

از واژن لیسی چنتا هول کص بدم میاد، از زنان هم خوشم میاد و هم بدم میاد،، از همه بیشتر از وقاحت بدم میاد

ـــــــــــ

The great Lord of blue sky, give me power, give me your mercy،، من ذوالنعوظ هستم

• 1

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• 2514

و الله ما خورکمان گه مفت است. غیر از گه مفت چیزی نمی توانیم بخوریم، لذا معذور دار ما را!

کلا هر چیزیو ساندویچی میخواید

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا از کاربران سایت راضی هستید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «