بدنبال : هیچ

یکی از مجادلاتی که در پستهای متفاوت بچشمم آمده، روشهای دنبال کردن خواسته ها و اعتراض عده ای به این رفتارهای نامناسب و افراطیست...

یکی از جوابهایی که خیلی وصف حال بود توسط Salma به دوست دیگری داده شده بود ... مضمون کلی این بود که آقا پسر داشت به سلما میتوپید که اینجاسایت سکسیست و شما که اینجا هستید هم بدنبال سکس هستید و بیخود جانماز آب نکشید و نگویید به دنبال هیج هستید... سلما گفته بود : متاسفانه گزینه های سایت محدود بود.. اگر میتوانستم مینوشتم بدنبال پیتزای مخلوط با دلستر لیمو....

جواب جالبی بود.. و من رو به فکر واداشت.. دیدم کاملا درست میگه.. امثال ما بیشتر به دنبال سکس پارتنر یا دنبال دستیابی به یک فتیش اینجا نمیمانیم.. بیشتر بدنبال محیطی آزاد هستیم که بتوانیم بدون ترس ابراز وجود کنیم.. البته همه انسان هستیم و مسلما علاقمند به سکس هستیم.. این علاقه مانند میل به اضافه کردن نمک به غذاست.. دوست داریم کمی نمک به غذا اضافه کنیم.. اما حالمان از خوردن قاشق نمک بهم میخورد.. مهم است که قصد و صلاحیت قضاوت دیگران را نداریم... نباید کسی را که دوست دارد ساندویچ سنگ نمک بخورد را قضاوت کنیم!! همینطور او نباید اندازه میل ما به نمک را شماطت کند...

دوست عزیزی که دختران یا پسران این سایت را قضاوت کرده و فکر میکنی که صرف اینکه در این سایت حضور دارند دلیل بر حشری بودن و دنبال پارتنر گشتن آنهاست، همه ما دنبال لذت از زندگی و نمکدار کردن لحظاتمانیم، اما دلیلی ندارد که صرف علاقه به لذت یا نمک بخواهیم شما را بچشیم!.. مخصوصا با آن سنگ نمک چندش آوری که روبروی صورتمان میگیری!البته میدانم که قصد بدی نداری،‌میدانم که با خودت فکر کرده ای که اگر مثلا خانمی کونش را جلوی چهره ات بگیرد و بگوید بیا این کونه تانک مانندم تقدیم تو باد! عشق خواهی کرد و پاسخ مثبت میدهی! اما باور کن این صحبتها فقط مربوط به فیلمهای پورن است .. چرا که نه نویسندگان درستی دارد و نه بازیگران حرفه ای و نه مخاطبین واقعگرا....

در دنیای واقعی فرق زیادی بین شهوتی و حشری و لاشی میباشد که درجه بندی کاملا متفاوت و بسیار فاصله داری دارد... شخص شهوتی علاقمند به سکس و مطالب مربوطه است... حشری دچار حمله شدید هورمونهاست و نیاز فوری به تخلیه هورمونها دارد... لاشی شخصیست که دچار اختلالات جدی و خطرناک روحی و روانیست و برای آرام کردن این التهابات درونی دست به دامان هر شخص و هرچیز میشود تا شاید لختی آرام شود.. میخواهد مواد مخدر باشد یا تایید طلبی از جانب دیگران یا هرچیز دیگر... درجامعه ما هیچ زن حشری به این سایت نمیرسد! چرا که به لطف دوستان کلیه خیابانهای شهر به فاحشه خانه تبدیل شده و چیزی که زیاد است مردان فاحشه صفت که بدنبال خانمها میدوند...

طبق معمول روده درازی میکنم.. خودم خسته شدم.... فکر میکنم جان مطلب ادا شد... فقط بدانید که امثال ما (چه زن چه مرد) اینجا بدنبال آزادی بیان و رفتاریم.. درست است که این گزینه فعلا در پروفایلمان مشهود نیست ولی میتوانید از حرفهایمان بفهمید، البته اگر گوش کنید...

ـــــــــــ

همه از خاکیم و بر فاک میرویم

• 11

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• itemmm  

• عضو از 1398/4/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 34

• 17

آفرین عالی بود

آفرین عالی بود

ـــــــــــ

?

• 1

کاملا درسته

مثلا من خودم اینجا بدنبال تکمیل تحصیلات حوزوی خودم هستم

ـــــــــــ

• 4

• ipes  

• عضو از 1397/10/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 797

• 1814

دمت گرم (rose)

دمت گرم (rose)

ـــــــــــ

• 1

• jim_jefferies  

• عضو از 1397/5/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 1097

• 2639

نقل از: ipes دمت گرم (rose)

ممنون رفیق که مثل همیشه روحیه میدی... (rose) دوست عزیز itemmm.. ممنون از شما... لطف کردی (rose) (rose)

ـــــــــــ

• 2

• jim_jefferies  

• عضو از 1397/5/5

• 2639

نقل از: Dadsuger_tehran مثلا من خودم اینجا بدنبال تکمیل تحصیلات حوزوی خودم هستم

ببخشید.. هرچی خواستم جواب طنز بدم نتونستم.. نمیدونم چرا نمیتونم درست با مهربانی حرف بزنم.... ممنون که نظر دادی... ممنون که حداقل میزان سنگ نمک رو به خوردمون میدی...

ـــــــــــ

• 1

• Hardcoreman  
  • عضو از 1398/6/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 233

• 348

خوب بود تشکر

خوب بود تشکر

ـــــــــــ

تو هم که هر دفعه که ما رو می بینی پریودی

• 1

• Helia_th  

• عضو از 1398/2/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 95

• 150

Az topicat khosham miad:)

Az topicat khosham miad:)

ـــــــــــ

حداقل کاش میشد خنده هاتو به پلکام اویزون کنم تا بلکه سنگین شه وخوابم ببره و تو خواب ببینم که لباتو بوسیدم

• 2

• Ado_Den_Haag  

• عضو از 1398/7/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 78

• 441

تاپیک جالبی بود ممنون.

تاپیک جالبی بود ممنون.

ـــــــــــ

ایران بزرگ

</br

• 1

• jim_jefferies  

• عضو از 1397/5/5

• 2639

نقل از: Helia_th Az topicat khosham miad:)

ممنونم هلیای عزیز (rose)

ـــــــــــ

• 0

• jim_jefferies  

• عضو از 1397/5/5

• 2639

نقل از: Ado_Den_Haag تاپیک جالبی بود ممنون.

قربونت عمو لک لک.... خوش اومدی (biggrin) (rose)

ـــــــــــ

• 1

• سیب ترش  

• عضو از 1391/7/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 260

• 38

..

خوب بود..آفرین

ـــــــــــ

دیگه خستم از این جنگ مداوم,, بذا منم بگم گوره پدره ایران.

• 1

• Ado_Den_Haag  

• عضو از 1398/7/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 78

• 441

نقل از: jim_jefferies

نقل از: jim_jefferies
نقل از: Ado_Den_Haag تاپیک جالبی بود ممنون.
قربونت عمو لک لک... خوش اومدی (biggrin) (rose)

عمو لک لکو خوب اومدی (rolling)

ـــــــــــ

ایران بزرگ

</br

• 1

• DarkWeb  

• عضو از 1394/10/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 3842

• 6742

.

خیلی خوب و جامع توضیح دادی (ok) (rose)

حقیقت اینه که این حرفا و اعتقادات از الگو و فرهنگ و رفتار های جامعه نشات میگیره ، همونطور که قبلا تو یه تاپیک دیگه گفتم ، وقتی یه دختر میخنده ، پسرا میگن آررره اینم اهل حاله ! وقتی جامعه بی فرهنگ باشه و الگو ها و برداشت ها غلط ، توی همچنین سایتی که چهره افراد پشت اکانت ها مشخص نیست بشدت تشدید و بی سانسور تر میشه ... پس اینکه اینقدر به دخترای تو این سایت حمله میشه ، مثل پر کردن صندوق پیام هاشون و .... همشون از جامعه خفقان زده و بی فرهنگمون نشات میگیره و تا خودمون رو اصلاح نکنیم ، تغییری ایجاد نخواهد شد.

ـــــــــــ

در عصر ما دیگر چیزی به نام فاصله گرفتن از سیاست وجود ندارد. همه چیز سیاسی است و سیاست توده ای از دروغ، بهانه جویی، حماقت، نفرت و اسکیزوفرنی است. جورج اورول

• 2

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 2075

• 8443

.

جانا سخن از دل ما گویی :) (rose)

توضیحات کامل بود و گفتنی هارو گفتی (rose) خوشحالم انقد اهمیت داشت که تاپیکش کردی جیمی :)

ـــــــــــ

• 2

• jim_jefferies  

• عضو از 1397/5/5

• 2639

به به

نقل از: DarkWeb خیلی خوب و جامع توضیح دادی (ok) (rose) حقیقت اینه که این حرفا و اعتقادات از الگو و فرهنگ و رفتار های جامعه نشات میگیره ، همونطور که قبلا تو یه تاپیک دیگه گفتم ، وقتی یه دختر میخنده ، پسرا میگن آررره اینم اهل حاله ! وقتی جامعه بی فرهنگ باشه و الگو ها و برداشت ها غلط ، توی همچنین سایتی که چهره افراد پشت اکانت ها مشخص نیست بشدت تشدید و بی سانسور تر میشه ... پس اینکه اینقدر به دخترای تو این سایت حمله میشه ، مثل پر کردن صندوق پیام هاشون و .... همشون از جامعه خفقان زده و بی فرهنگمون نشات میگیره و تا خودمون رو اصلاح نکنیم ، تغییری ایجاد نخواهد شد.

ای قربونت برم من که دلم واسه این کامنتای قدر قدرتت لک زده بود... دقیقا امیدوارم دوستان سعی کنن دست از خشونت کلامی و تصویری بپرهیزند... دارک وب... یکی از روشنترینهای اینجایی... (rose) (rose)

ـــــــــــ

• 2

• jim_jefferies  

• عضو از 1397/5/5

• 2639

نقل از: .Salma. جانا سخن از دل ما گویی :) (rose) توضیحات کامل بود و گفتنی هارو گفتی (rose) خوشحالم انقد اهمیت داشت که تاپیکش کروی جیمی :)

قربونت رفیق... راستش مشت نمونه خروار بود... خودم هم زیاد از ملت متلک شنیدم ... بعضیا فکر میکنن چون سایت سکسیه حتما ماها باید این وسط دائم دنبال خیار و شیار بدویم... اگر هم ندویم داریم ادا درمیاریم... گفتم یه بارهم شده حرف دلم رو بزنم... کامنت شما هم جرقه نهاییش بود... (rose) (rose)

ـــــــــــ

• 1

• Zarathustra  

• عضو از 1397/11/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 479

• 742

بله مثلا خود من بدنبال تحقیق و گردآوری دایره...

بله مثلا خود من بدنبال تحقیق و گردآوری دایره المعارف علوم اسلامی اینجام دیگه باید به گزینه ها اضافه بشه. ولی از شوخی گذشته به قول شاغلام پیروانی: آقو ما گرگ بارون دیده ایم دنبال یه جا میگردیم دو کلمه بدون سانسور و راحت حرفامونو بزنیم بدون اینکه به فارسی سخت جرواجرمون کنند.

ـــــــــــ

زین آتش نهفته که در سینه من است/ خورشید شعله ایست که در آسمان گرفت

• 2

• Badqueen2  
  • عضو از 1398/7/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 179

• 117

دستت درست (ok)

دستت درست (ok)

ـــــــــــ

گشتم نبود.نگرد نیست...

• 1

• Bppecs  

• عضو از 1398/4/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 58

• 38

کاملا درسته
من حتی تو دنیایی بیرون با وجود دسترسی...

کاملا درسته من حتی تو دنیایی بیرون با وجود دسترسی به مختطبان خاص آماده و سلحشور مدت هاست که اقدامی نمیکنم ولی اینجا میام تازه فعال تر هم شدم راستش من دنبال آزادی بیان و اندیشه هم نیستم چون شخصیتم دقیقا همینجوریه و چیزی در درون ذهن من وجود نداره که اینجا بتونم بگم و بیرون نشه ولی چیزی که برای من بیشتر از همه چی جالبه و دوست دارم آدم های این سایت هستند شخصیت های واقعی نمونه های واقعی از ذات آدم ها خوب بد زشت...

ـــــــــــ

برای همه لحظه هایی وجود داره که حشریت بر بشریت غلبه کنه! مهربان باشیم...

• 1

• jim_jefferies  

• عضو از 1397/5/5

• 2639

به به

نقل از: Zarathustra بله مثلا خود من بدنبال تحقیق و گردآوری دایره المعارف علوم اسلامی اینجام دیگه. ولی از شوخی گذشته به قول شاغلام پیروانی: آقو ما گرگ بارون دیده ایم دنبال یه جا میگردیم دو کلمه بدون سانسور و راحت حرفامونو بزنیم بدون اینکه به فارسی سخت جرواجرمون کنند.

داداش این سایت چنددسته آدم داره.. خیلی خوبه که همه به تفاوتها احترام بذاریم و بجای توهین و جنگ و دعوا با مهربانی از کنار چیزهایی که دوست نداریم رد بشیم و به چیزهایی که دوست داریم دروبال بدیم... مثل همین شیخ زرتشت که سر بر جیب تفکر فرو برده و الهیت را از دوران پرکامبرین تا امروز برما مشخص میگرداند تا بلکه درسی بگیریم و بدانیم که بر سر دایی ناصرها چه آمد و ما چه بکنیم که آن نشود... (biggrin) در ورژن جدید شهوانی یه عده هم عنوان پژوهشگرانه شهوتیه دلدوست نام خواهند گرفت که من و شما و عده ای دیگر احتمالا موفق به دریافت این عنوان میشویم... اسم گروه را هم (حشرمندانه دلشاده خرسند) میگذاریم (biggrin) (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظرتون در مورد سکس توی فضای باز چیه؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «