برای اولین به کی کون دادین

برای اولین بار به کی کون دادین ،؟
واقعا اون لذت که داشت به یاد موندنی بود

ـــــــــــ

• 3

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• ass dream  
  • عضو از 1393/6/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 38

• 63

به همكارم

به همكارم وقتي بوشهر بودم،حرفه اي نبود ولي چون بار اول بود خاطره اي شد برام

ـــــــــــ

• 8

• shahvan10126  

• عضو از 1397/5/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 6

پسر خالم

زياد حرفه اي نبود ولي خيلي جذاب بود الان زن گرفته ولي هنوزم بش فك ميكنم دلم كيرشو ميخاد

ـــــــــــ

• 7

• king_monson  

• عضو از 1398/12/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 122

• 75

حیف کونیا که من کردمش تو این سایت نیست بیان بگن...

حیف کونیا که من کردمش تو این سایت نیست بیان بگن (biggrin)

ـــــــــــ

اگر بده هستی پیام بده دختر پسر فرق نداره ارباب توله ها هم هستم (ایدی واس تل خواستی خصوصی پی ام بده)

• 0

• Saman_1999  

• عضو از 1398/6/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 47

• 77

همکلاسی دبیرستانم

البته الان دیگه پسر نمیکنه ولی هنوزم که هنوزه با فکر کیرش حشری میشم.

ـــــــــــ

Love is love?

• 7

• Amii._.rr  
  • عضو از 1397/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 12

به پسر همسایمون
زوری

به پسر همسایمون زوری

ـــــــــــ

• 4

• nice_asshole  

• عضو از 1398/9/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 30

• 66

همکلاسی قلدرم

اولین بار به همکلاسیم دادم البته زوری بود، سرکلاس مدرسه انگشتم میکرد. دستمو میگرفت و به کیرش میمالید. بعد دیگه هر روز زنگ آخر پشت مدرسه بهش میدادم. جرات نداشتم باهاش مخالفت کنم چون قلدر و قوی بود. خیلی با دلو جرات بود. اوایلش زوری بود اما بعد دیگه عادت کرده بودم. همه ی قبلیا لاپایی بود اماهمین یبار منو برد خونشون منو کامل لخت کرد و هرکاری خواست باهام کرد. هنوزم شب ها توی خیالم، ها تن مردونشو رو تن نازم حس میکنم.

ـــــــــــ

مفعولم و دنبال یه فاعل مردونه و قلدر و کلفت و خشن و بی ادب که مثل یه جنده باهام رفتار کنه.

• 7

• Mahdim81  

• عضو از 1398/8/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 11

• 32

.

.

ـــــــــــ

• 5

• tirdad.jh  
  • عضو از 1398/12/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 4

به همکلاسیم. دو ماه مونده به کنکور میومد خونمون...

به همکلاسیم. دو ماه مونده به کنکور میومد خونمون باهم درس میخوندیم. یه بار اوبم زد بالا و شرت سوتین و لباس سکسی مامانمو تنم کرد برد رو تخت مامانم اینا گایید منو بعدش هم تو حموم گایید. سه بار ابش اومد که هر سه بار خالی کرد تو کونم. من بار اولم بود اما اون وارد بود قبل من هم دختر هم پسر از کون گاییده بود. اولش درد داشت اما فوق العاده بود وقتی ابم اومد . یه حس فراموش نشدنی

ـــــــــــ

• 6

• payam.navar1995  

• عضو از 1397/7/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 270

• 405

از بچگی کون میدادم

اولی اش به مدت ۵ سال پسر داییم بود

ـــــــــــ

• 3

• payam.navar1995  

• عضو از 1397/7/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 270

• 405

من از‌بچگی‌نوار بهداشتی می‌بندم

نقل از: songay74 توی تلگرام با یه پسر 28 ساله آشنا شدم و ...

واسمون‌تعریف کن خوب

ـــــــــــ

• 0

به معلم ورزش

به معلم ورزش

ـــــــــــ

• 3

• Badboy109  
  • عضو از 1398/3/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 4

یه نفر از همین سایت بود
بد نبود

یه نفر از همین سایت بود بد نبود

ـــــــــــ

• 2

• Zoj@aram  

• عضو از 1398/5/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 42

• 45

من اولش فاعل یه پسر کونی بودم
ولی یبار که داشت...

من اولش فاعل یه پسر کونی بودم ولی یبار که داشت واسم ساک میزد سوراخمو لیس زد وخورد حشریم کرد بعد از چند بار تکرار زوری ازش خواستم منو بکنه قبلول نمیکرد بعد از 10 سال که زن گرفته همون پسر اتفاقی دیدیمش گفتش بیا خونمون رفتم گفتش یادت میاد میخواستی بکنمت من نکردمت گفتم آره گفت الانم میخواهی گفتم باید حشریم کنی هیچی لخت کرد سوراخمو انقدر خورد از حال رفتم وبرای اولین بار کون دادم

ـــــــــــ

• 3

داداشم

داداشم

ـــــــــــ

مفعول و ساکر سن بالام

• 1

• bezanberim2019  

• عضو از 1398/1/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 14

دوستم بود

دوستم بود همسن هستیم تو حموم عمومی قرار بود خودمو خودش باشیم اما پسر خالشم اومد اولش فکر کردم واسه هم فقط ساک میزنیم اما یکم که گذشت وقتی داشتم واسه پسرخالش میخوردم اروم اروم کرد تو کونم منم به هردوشون دادم خاطره خوبی بود وقتی منو میکرد ابم پاشید و خودشو تو من خالی کرد و پسر خالشم وقتی پاهامو داده بود بالا و داشت تلمبه میزد بیرونش کشید و تو دهنم ابشو خالی کرد

ـــــــــــ

• 3

• shahrozshakiba  
  • عضو از 1397/2/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 27

• 39

همکلاسیم

۱۴ سالم بود تو مدرسه مرتب دستمالی میشدم یبار با یکی از همکلاسیام که اصلا کاری باهام نداشت رفتیم خونشون که درس بخونیم پیش خودم گفتم اینکه تو مدرسه مثل بعضیا کاریم نکرده پس نظری بهم نداره ولی همین که رسیدیم خونشون فهمیدم خونشون خالیه اومد طرفم و به زور منو کامل لختم کرد افتاد روم هرچی تقلا کردم نتونستم خلاص بشم بعدش سوراخمو اساسی باز کرد منو گایید بعد این اتفاق چند باری منو کشوند خونشون اویلش با تهدید بعدش تا میگفت دنبالش میرفتم میوفتادم زیرش بعدم کونی و طالب کیر شدم

ـــــــــــ

• 4

• Fgtrdgvggghhu  
  • عضو از 1398/12/16

• 15

???

اولین بار هفت سالم بود پسر همسایمون که ۱۰ سالی بزرگتر بود رفتم جلو درشون با داداشش برم مدرسه منو برد تو خونه سرپایی بغلم کرد کیرشو کرد تو کونم خیلیم درد داشتم کرد ابش اومد شلوارمو پوشیدم از در رفتم بیرون نتونستم خودمو نگه دارم خراب کردم دیگه از اونموقع به بعد شروع شد به کلی ادم دادم

ـــــــــــ

• 3

• Erzaeel  
  • عضو از 1398/5/17

• 37

پسرعمه

یکی که نه کون کونم بازی های بچگی ولی سکس جدی و واقعی با همکلاسیم و رفیق بچگی‌ام بود از مدرسه برمیگشتیم منو برد خونشون اصلا فکرشم نمی‌کردم بخواد منو بکنه خونشون کسی نبود و در حیاطشون قفل بود همون توی حیاط منو خوابوند با تف کرد تو کونم خیلی درد گرفت

بعد از اون ۲ ۳ بار سکس کردیم که بار آخرش واقعا حال کردم و هنوز بعد ۱۵ ۱۶ سال مزش زیر زبونمه و می‌خوام دوباره تجریش کنم!

ـــــــــــ

ارضاییل هستم

فرشته ارضا کننده خداوند بر روی زمین

• 1

• Alijaffari  
  • عضو از 1397/11/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 15

• 58

یه تابستون به اوستام کفاشی کار میکردم و ۱۳ سالم...

یه تابستون به اوستام کفاشی کار میکردم و ۱۳ سالم بود منو برد حموم نمره ی و صاحب حموم به اوستام گفت که این خیلی بچست خواست باشه زیاد سرو صدا نکنین..

ـــــــــــ

• 1

• zmenz  
  • عضو از 1398/12/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 3

با دوستم زمان خدمت به هم کون دادیم.البته الان سکس...

با دوستم زمان خدمت به هم کون دادیم.البته الان سکس ضربدری انجام میدیم با خانمهامون

ـــــــــــ

• 3

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

موقع خوندن یه داستان، اول چی رو در نظر می‌گیرین؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «