**بررسی اماری داستانهای زیر مجموعه گی**

• abbbbbcc  

• عضو از
    1397/4/30

• پست‌ها: 777

• 1859

تاپیک موقت

یه چرخی تو داستانای زیرمجموعه "گی"امارای جالبیُ نشون میده که فک میکنم دیدن این امارا خالی از لطف نباشه

چند وقتیه که برخلاف قبل پیجهای اینستاگرامی درباره سرکلمه"بیبی فیس"خیلی زیاد شده،براستی شما چه تصوری در مورد کسایی که همجنسگران دارین و میتونین بدون توهین کردن این ادما ر قبول کنین؟فرق همجنسگرا و همجنسباز و بیزینسی بودن و....میدونین؟

ـــــــــــ

وقتی تو آغوش منی از هیچی نترس

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 777

• 1859

قدیمی ترین داستان

قدیمی ترین داستان مربوط به ۱۳۸۸/۰۹/۲۱ به اسم "گی بازی"هستش نکات جالب در مورد اولین داستانها حضور شخصیتی به اسم"جمال"در بیشتر داستاناس که معمولا مقابل"کامی"نقش ایفا میکنه!!!در پایین عکسی از سه تا از قدیمی ترین داستانا میزارم که به تاریخشونم میتونین توجه کنین و با سرچ اسمشون توی قسمت داستانا میتونین پیداشون کنین

ـــــــــــ

• 1

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• 1859

داستان با بیشترین امار بازدید

داستان"کردن کون پسر زیبا"با ۳۶۴۹۹۱ بار بازدید بیشترین امار ازین لحاظ داره و داستان"اولین باری که من به زور کردن"با ۳۲۱۶۲۹ بار بازدید در رتبه بعدی با فاصله زیاد از بقیه داستانا قرار دارن،این داستانها ر میتونین با سرچ اسمشون تو قسمت داستاها پیدا کنین.

ـــــــــــ

• 2

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• 1859

داستان با بیشترین لایک موافق

داستان "برخاسته از گور" نوشته"روح بیمار"با ۵۳ رای موافق

داستان"کون دادنم تو استخر"نوشته"ارشیا"

داستان"رابطه ی محرمانه در باشگاه"نوشته"ssonna"با ۵۵ رای موافق

داستان"گاییدن اشکان عزیرم با کیر کلفت"نوشته "سیاوش" با ۴۷ رای موافق

داستان"داستان یک عشق ممنوعه ۲"نوشته"میتی" با ۵۸ رای موافق

داستان"سه تفنگدار"نوشته"shadow" با ۴۶ رای موافق

داستان"داستان یک عشق ممنوعه ۱" نوشته "میتی" با ۶۲ رای موافق

در بین این داستانها دو نکته جالب"حضور دو داستان از نویسنده"میتی" در بین پر رای ترینها و داستان با بیشترین امار رای موافق مربوط به "داستان یک عشق ممنوعه ۱" از همین نویسندس

برای خوندن این داستانها میتونید اسمشون تو قسمت داستانها سرچ کنین.

ـــــــــــ

• 0

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• 1859

داستان با بیشترین رای مخالف

داستان"کونم دادم به یه پولدار"نوشته"بهداد"با ۴۲ رای مخالف

داستان"بکن من و خواهرم"نوشته "سینا"با ۴۷ رای مخالف

داستان"کردن مادر و خود شاگردم" نوشته "اتی" با ۴۰ رای مخالف

داستان"گائیدن پسر صاحبخونه"نوشته"ارمان"با ۵۰ رای مخالف

داستان"کون دادن به خواهرم"نوشته"مسعود"با ۴۳ رای مخالف

این دو تا پست اخر نکات جالبی داره و ترجیح میدم توی پست بعدی این نکات بیارم

برای خوندن این داستانا میتونید اسمشون تو قسمت داستانا سرچ کنین

ـــــــــــ

• 0

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• 1859

داستان"گائیدن پسر صاحبخونه"نوشته"ارمان"با ۵۰ رای...

داستان"گائیدن پسر صاحبخونه"نوشته"ارمان"با ۵۰ رای مخالف بیشترین رای مخالف به خودش اختصاص داده

داستان"کون دادن به خواهرم"نوشته"مسعود"با ۴۳ رای مخالف و ۳۷ رای موافق در مجموع با ۸۰ رای بیشترین امار مجموع رای به خوش اختصاص داده!!!!!!!!!

با دقت به داستانای با بیشترین رای مخالف و موافق در این دو پست میتونیم براحتی متوجه برداشت اشتباه از همجنسگرایی بشیم که حتی خودشون توی رای ها نشون دادن،داستانای با رای مخالف عموما با اسم های زننده و مخالف عرف های اجتماعی میتونه نشان دهنده ای از برداشت کاملا اشتباه از گرایش همجنسگرایی باشه و جالب اینجاس که خواننده های این داستانها به صورت ناخوداگاه یا خوداگاه دید درستی نسبت به این داستانها داشتن و این برای قبول گرایش همجنسگرایی در جامعه ای مثل ایران امیدوار کنندس

ـــــــــــ

• 0

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• 1859

داستانهای با رای مساوی!!

در هر کدوم از عکسهای زیر اسم یه داستان با رای مساوی هست

ـــــــــــ

• 0

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• 1859

داستانهای با صفر رای

داستانهایی که هیچ رای مخالف و موافق نداشتن!چون تعدادشون بیشتر از ده تاس فقط یکیشون میارم که بخاطر ماجرای داستان از نظر خودم جالب اومد!!!!داستان کامل به اسم"سکس چت گی"در ۵ عکس میزارم یه نگاهی بهش بندازین جالبیش اینجاس که نمیدونم نقش شخصیت alfa2020us دقیقا چیه (dash)

ـــــــــــ

• 0

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• 1859

دوستان

این بررسی از بین ۲۴۹۲ داستان توی یکی دو ساعت انجام شده برای همین اگه کاستی داشت به ......!شاید مفید باشه

فقط برای سرگرمی و موقته!!!

خوش باشین

ـــــــــــ

• 0

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• 1859

....

نقل از: keivanx50 بعدا شاید بیام نظر بدم

(dash)

ـــــــــــ

• 0

• Kinkyboy99  

• عضو از 1396/10/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 32

• 18

دادا خیلی بیکاری ولی دمت گرم خسته نباشی

دادا خیلی بیکاری ولی دمت گرم خسته نباشی

ـــــــــــ

آزادی مسیری کوتاست از این قفس تا اون قفس

• 1

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• 1859

یکی دو ساعت بیشتر لازم نداشت

نقل از: Kinkyboy99 دادا خیلی بیکاری ولی دمت گرم خسته نباشی

به نظرم جالب اومد،همین

ـــــــــــ

• 0

جالب توجه بود!

جالب توجه بود!

ـــــــــــ

بگیر، بکش و از نو زاده شو.

• 1

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• 1859

قربونت

نقل از: کیر ابن آدم جالب توجه بود!

!!!!!

ـــــــــــ

• 1

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• 1859

راجع به خودم!

نقل از: keivanx50 بقیه رو نمیدونم ولی من اینجوریام هندسفری که تو گوشم باشه نوشتنم نمیاد (rolling) من اکثرا تاپیکای بالای ده خطو نمیخونم خخخ ولی اون دوتا داستان میتی رو با اینکه طولانی بود خوندم اون موقع ها تازه اومده بود سایت . اما راجع به این مسایل من به شخصه معتقدم جناب فشارکی حق استادی دارن و من نظر نمیدم . راجع به خودت هم فک کنم هنوز با خودت کنار نیومدی ، شایدم پولات تموم شده (rolling)

راجع به خودمشُ نفهمیدم!البته از مبحث نگاییدمم میتونم استفاده کنم

ـــــــــــ

• 0

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• 1859

بله یادم هست

نقل از: keivanx50
نقل از: abbbbbcc
نقل از: keivanx50 بقیه رو نمیدونم ولی من اینجوریام هندسفری که تو گوشم باشه نوشتنم نمیاد (rolling) من اکثرا تاپیکای بالای ده خطو نمیخونم خخخ ولی اون دوتا داستان میتی رو با اینکه طولانی بود خوندم اون موقع ها تازه اومده بود سایت . اما راجع به این مسایل من به شخصه معتقدم جناب فشارکی حق استادی دارن و من نظر نمیدم . راجع به خودت هم فک کنم هنوز با خودت کنار نیومدی ، شایدم پولات تموم شده (rolling)

راجع به خودمشُ نفهمیدم!البته از مبحث نگاییدمم میتونم استفاده کنم

البته مهم نیس یهویی یاد اون تاپیکت افتادم که در مورد میتی نوشته بودی ، بعد گرفتی ویرایشش کردی ، پاراگراف اخرش نوشته بودی که فهمیدی دنبال چی هستی ..... بعد یه نسخه داده بودی برای اونا که همجنسگرا هستن

یادت میاد

پیش میاد!!!ولی ربطش به این تاپیک نمیفهمم!!

ـــــــــــ

• 0

یکی اینکه وقتی یکی مثه من پیدا میشه که به هیچ وجه...

یکی اینکه وقتی یکی مثه من پیدا میشه که به هیچ وجه از جنس مخالف خوشش نمیاد چرا جامعه نباید قبول داشته باشتش؟ دوما اینکه دکتر شری علیعتی گفته تا زمانی که چوب تو کونه خودت نکردی راجب پرواز پرنده ها قضاوت نکن

ـــــــــــ

• 0

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• 1859

...

نقل از: Soheil999999999999 یکی اینکه وقتی یکی مثه من پیدا میشه که به هیچ وجه از جنس مخالف خوشش نمیاد چرا جامعه نباید قبول داشته باشتش؟ دوما اینکه دکتر شری علیعتی گفته تا زمانی که چوب تو کونه خودت نکردی راجب پرواز پرنده ها قضاوت نکن

متاسفانه حکومت دینی و دین از اساس با این ماجرا مخالفه،در مورد دوم هم تا یه جایی باهات موافقم

ـــــــــــ

• 0

نقل از: Soheil999999999999 یکی اینکه وقتی یکی مثه من پیدا میشه که به هیچ وجه از جنس مخالف خوشش نمیاد چرا جامعه نباید قبول داشته باشتش؟ دوما اینکه دکتر شری علیعتی گفته تا زمانی که چوب تو کونه خودت نکردی راجب پرواز پرنده ها قضاوت نکن
متاسفانه حکومت دینی و دین از اساس با این ماجرا مخالفه،در مورد دوم هم تا یه جایی باهات موافقم

ببین حکومت دینی با این مساله مخافه چون خیلیا علنی این کارارو میکنن شما وقتی احکام دینو بخونی میفهمی تا زمانی که شاهد نباشه نمیشه ثابت کرد و شاهد هم زمانی پیدا میشه که این کار علنی باشه این حکم حتی راجب زنا هم همینه

ـــــــــــ

• 1

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• 1859

خب بگیم شما درست میگی

نقل از: Soheil999999999999

ببین حکومت دینی با این مساله مخافه چون خیلیا علنی این کارارو میکنن شما وقتی احکام دینو بخونی میفهمی تا زمانی که شاهد نباشه نمیشه ثابت کرد و شاهد هم زمانی پیدا میشه که این کار علنی باشه این حکم حتی راجب زنا هم همینه

ولی وقتی قانون اینا اجرا میکنن و چیزی که خودشون بگن براشون مهمه دیگه چاره چیه؟؟؟؟

ـــــــــــ

• 0

نقل از: Soheil999999999999

ولی وقتی قانون اینا اجرا میکنن و چیزی که خودشون بگن براشون مهمه دیگه چاره چیه؟؟؟؟

که بی سر و صدا کارمون و بکنیم

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما سقط جنین ...

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «