برهنگی به زنان اعتماد به نفس میده

• bamah  

• عضو از
    1395/12/20

• پست‌ها: 144

• 70

من فیلمهای زیادی از برهنگی زنان دیده ام درمکانهای خاص خودش ویا عمومی..و متوجه یه نکته شده ام.. زنانی که اندام خوبی دارند وقتی برهنه میشن اعتماد به نفس بیشتری پیدا میکنند..از حرکات بدن و صورت میشه فهمید. به همینخاطر هست که زنانی که خوش تیپ و یا زیبا نیستن، پوشیدگی رو بیشتردوست دارند و یا پوشیدگی رو به زنان دیگر توصیه میکنند تا اعتمادبه نفسشون پایین نیاد و از عقب ماندن زنان دیگه لذت ببرند.. این چیزیه که من بهش رسیدم و ممکنه علمی نباشه.

ـــــــــــ

فتیش بعدیم اینه که هر کی بهم توهین کرد، دوست دارم مامانشو بکنم..نمیدونم چرا..!
:)

• 4

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

پاسخ به:

سلام در واقع خود باوری زن برمیگرده به میزان پذیرشش در جامعه و طوریکه هست قبولش کنن. این نکته بخشی از یه مسئله بزرگتریه بنام شخصیت دادن و برابری بین انسان ها. درک تفاوت ها و احترام به اونا. اماچیزایی که سبب محدودیت میشه باعث کاهش اعتماد به نفس، افزایش افسردگی. ترس از خود، وحشت زدگی جنسی (مثلا دخترا میترسن که سینه هاشون درمیاد و سعی مییکنن که این مسئله را پنهان کنن که سبب برخی بیماری ها مانند مشکل در ستون فقرات میشه) و.... این بد بختی هم مسئولیتش با اقایونه. چون عوام نگری و شنفکر پروری توهمی رو مد نظر قرار دادیم تا در جهالت مردسالاری/زن سالاری یه سری سفاحت هایی انجام بدیم. این خیلی اسیب میرسونه به بدنه اجتماع، بانوان و اینده

ـــــــــــ

• 2

• bamah  

• عضو از 1395/12/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 144

• 70

راستی یه نکته:زنها دوست دارند کل بدنشون در معرض...

راستی یک نکته: زنها دوست دارند کل بدنشون در معرض دید باشه ولی ما مردها عورت نمایی رو دوست داریم.یعنی زنها بیشتر از عورتنمایی به بدن نمایی علاقه دارند بر عکس مردها. زنها دوست دارند در عکسشون احساس رو منتقل کنند ولی ما مردها دوست داریم قوی بودن آلتمون رو نشون بدیم...

ـــــــــــ

فتیش بعدیم اینه که هر کی بهم توهین کرد، دوست دارم مامانشو بکنم..نمیدونم چرا..! :)

• 3

• bamah  

• عضو از 1395/12/20

• 70

نقل از: BadQueen

نقل از: BadQueen کاملا قضیه رو برعکس متوجه شدید.وقتی زنان احساس زیبایی و اعتماد به نفس نسبت به اندام خودشون داشته باشن راحت تر برهنه میشن...حالا پوشیدگی و یا غیر ازون یه انتخاب شخصیه که معیارهای زیادی توش دخیلن

آفرین... به این نکته اصلا توجه نکرده بودم.. بله.. خوش اندامی باعث اعتماد به نفسه.. پری رو تاب مستوری ندارد.. حافظ هم اینو گفته..

ـــــــــــ

فتیش بعدیم اینه که هر کی بهم توهین کرد، دوست دارم مامانشو بکنم..نمیدونم چرا..! :)

• 0

• bamah  

• عضو از 1395/12/20

• 70

نقل از: tan45

نقل از: tan45 لختی اعتماد بنفس نمیاره بلکه چشم طمع رو زیاد میکنه که برای خود طرف هم خوب نیست

اگه یک زن خوش تیپ باشه و یا یک مرد آلت بزرگ و خوش فرمی داشته باشه..بهش اعتماد به نفس میده..

ـــــــــــ

• 0

• mofo56  

• عضو از 1392/6/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 6943

• 9897

عرض شود که...

والا ما عمریه که خانوما رو لخت دیدیم.یه چیزی که هس اینه که همه خانوما بلا استثنا درجاتی از کمبود اعتماد به نفس رو موقعی که لخت میشن دارن.چه هیکلشون خوب باشه و چه بد.در موقعی که زن لخته تعریف از هیکل و قیافش اثر فوق العاده ای داره

ـــــــــــ

• 0

• bamah  

• عضو از 1395/12/20

• 70

نقل از: BadQueen

نقل از: BadQueen یه سوال دارم.حمل بر توهین نباشه.ولی فازتون چیه عکس کیرتونو میزارید پروفایل!خیلی کار داغونیه والا

خب.. قضیه اعتماد به نفسه هست دیگه ملکه خانم..! من هم آدمم و از جنس نر.. :)

راستی.. تشکر از mofo گرامی.. بله..زنها همیشه درجاتی از کمبود اعتماد به نفس رو دارند.. ما مردها هم بعضی مواقع

ـــــــــــ

• 0

• Mr.BiSexual  

• عضو از 1398/4/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 44

جواب : توجه

برهنگی به زنان یا مردان اعتماد به نفس نمیده
بلکه توجه دیگران و تعریف دیگران باعث و بانی این کار هست

افراد کمی هستن که علاقه ای ندارن کسی ازشون تعریف کنه و مورد توجه اونا باشن
حرف شما به ظاهر درسته ولی این نشأت گرفته از توجه و تعریف دیگران هست
حالا میخواد با برهنگی یک فرد صورت گرفته باشه یا خلاقیت و یا هوشش
شما یه بچه رو تشویق کنی چه نقاشی قشنگی کشیدی ( چه دختر چه پسر )
اون بچه سعی میکنه دوباره نقاشی بکشه و در معرض نمایشش بزاره تا از طرف دیگران تشویق بشه که همین امر باعث به وجود امدن استعداد میشه وگرنه استعداد این طوری نیست بچه نوزاد یک روزه استعداد داشته باشه

خانم های زیادی ( منظورم ایران نیست ) هنوز وجود دارن که علاقه ای به نشان دادن اندام خودشون ندارن ( منظورمم مسلمانان و ادم های دینی مذهبی نیست )
بازیگران هالیوودی همشون مثل هم نیستن که علاقه داشته باشن به برهنگی و یا نشان دادن بخشی از بدن حتی پشت و قوس کمر به باسن ( منظورم اینه که حتماً برهنگی نشان دادن سینه و باسن خانم ها نیست )
مثلاً همه ما ها فیلم دیدیم و دیدیم فلان بازیگر لخت شده، اما به این فکر نکردیم که آیا بازیگر دیگه ای قبل این انتخاب شده بوده یا خیر در حالی که بازیگرانی بودن که نقش رو به خاطر صحنه های لختش رد کردن، که کافیه سرچ کنید
اما این رد کردن به خاطر این که اون بازیگر اندام بدی داره یا فکر میکنه اندام بدی داره پس دوست داره پوشیده بشه ؟
من فکر نمیکنم شخصیت و شأن یک انسان چه مونث چه مذکر در این سطح پایینی قرار داشته باشه که بشه به همین سادگی و سطحی در موردش نظر داد و فکر کرد.
از نظر من این طرز فکر اشتباهه حالا بقیه نظرشون هر چی هست محترم

ـــــــــــ

امضاء:
چقدر خوب میشد آدما، آدم بودن !

• 0

• bamah  

• عضو از 1395/12/20

• 70

سلام.. البته همه انسانها مثل هم نیستند.. ولی من...

سلام.. البته همه انسانها مثل هم نیستند.. ولی من مطئنم انسانهایی بخاطر فاصله گرفتن از فطرت و غریزه شون و ریاکار شدن، طبیعت رو فراموش کرده اند..

ـــــــــــ

• 0

• لیلی45  

• عضو از 1398/6/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 35

• 1384

شاید بعضی وقتها اینطوری باشه اما این حرف ...

شاید بعضی وقتها اینطوری باشه اما این حرف اصلا درست نیست من خیلی ادمها را میشناسم که بدنهای زیبایی دارند اما اینکارو نمیکنن---این حرف شما مثل این میمونه که بگیم مثلا همه مردا موهای بلند خانمها را دوست دارند. اما کسانی هم پیدا میشن که بر عکس اینو دوس دارند

ـــــــــــ

(ok) (ok) (ok)

• 0

• لیلی45  

• عضو از 1398/6/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 35

• 1384

نقل از: bamah

نقل از: bamah

راستی یک نکته: زنها دوست دارند کل بدنشون در معرض دید باشه ولی ما مردها عورت نمایی رو دوست داریم.یعنی زنها بیشتر از عورتنمایی به بدن نمایی علاقه دارند بر عکس مردها. زنها دوست دارند در عکسشون احساس رو منتقل کنند ولی ما مردها دوست داریم قوی بودن آلتمون رو نشون بدیم...

این نظرها از کجا اومده خدا میدونه درواقع منکه اولین باره میشنوم و برام عجیبه که کسی فکرش اینطوری باشه

ـــــــــــ

(ok) (ok) (ok)

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

در صورتی که در ایران جنگ داخلی به وجود بیاد و شما اسلحه در اختیارتون باشه آیا حاضر به مبارزه مسلحانه هستید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «