بریدن آلت دختران یا ختنه دخترانه

• دلورس  

• عضو از
    1398/7/29

• پست‌ها: 5364

• 14915

نوع اول: برداشتن کلی یا جزئی کلیتوریس. (کلیتوریدکتومی)

نوع دوم: برداشتن کلی یا جزئی کلیتوریس و لب‌های کوچک فرج و گاها با بریدن لب‌های بزرگ فرج.

نوع سوم: هرگونه تنگ کردن مجرای مهبل با ایجاد یک مهر و موم پوششی با قطع کردن و تغییر مکان دادن لب‌های کوچک فرج یا لب‌های بزرگ فرج و گاها با بریدن کلیتوریس.

نوع چهارم: هرگونه عمل خطرناک دیگر بر روی آلت تناسلی زنان به مقصودی غیر پزشکی. مانند سوراخ کردن، سوزن زدن، شکافتن و غیره.

کسی اطلاعات بیشتری در این زمینه داره؟
دختر یا خانمی هست که خودش این رو تجربه کرده باشه یا کسی که این رو تجربه کرده باشه رو از نزدیک بشناسه؟

ممنون میشم اطلاعات و تجربه‌هاتون رو در این تاپیک مطرح کنین.

ـــــــــــ

• 4

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Mashrajab88  

• عضو از 1398/6/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 169

• 219

بیشتر گوشت اضافه شو میبرن

ی قسمتی هم هست ببرنش...

بیشتر گوشت اضافه شو میبرن

ی قسمتی هم هست ببرنش میگن میل جنسی زن از بین میره نمیدونم واقعی یا نه

ولی تو ی کشور میان زنا رو ختنه میکنن که دیگ میل جنسی زیادی نداشته باشن

ـــــــــــ

تو رویا حقیقت گمه

NevEr TrusT The Love

• 1

• Litel._.boy  

• عضو از 1398/12/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 2468

• 4947

درود بر شما. با اين كاراشون به نظر من مي خوان لذت...

درود بر شما. با اين كاراشون به نظر من مي خوان لذت بردن يك زن و از بين ببرن ?!

ـــــــــــ

چشمان بی حیا، خود را جلوی همه خیس می کند.

• 1

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 5364

• 14915

نقل از: Mashrajab88

نقل از: Mashrajab88 بیشتر گوشت اضافه شو میبرن ی قسمتی هم هست ببرنش میگن میل جنسی زن از بین میره نمیدونم واقعی یا نه ولی تو ی کشور میان زنا رو ختنه میکنن که دیگ میل جنسی زیادی نداشته باشن

ممنون

ـــــــــــ

• 0

ختنه‌ی مردان و زنان ♀♂

میتوانید بنگرید به ← خـــتـــنـــه

ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست

• 1

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 14915

نقل از: Litel._.boy

نقل از: Litel._.boy درود بر شما. با اين كاراشون به نظر من مي خوان لذت بردن يك زن و از بين ببرن ?!

اصلا اطلاعات دقیقی در این مورد ندارم.

ـــــــــــ

• 0

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 14915

نقل از: اسکلت حشری

نقل از: اسکلت حشری میتوانید بنگرید به ← [خـــتـــنـــه](https://shahvani.com/forum/topic/%D8%AE%D9%80%D9%80%D9%80%D8%AA%D9%80%D9%80%D9%80%D9%86%D9%80%D9%80%D9%80%D9%87)

مرسی عزیزم. (rose)

ـــــــــــ

• 0

• Litel._.boy  

• عضو از 1398/12/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 2468

• 4947

نقل از: دلورس

نقل از: Litel._.boy درود بر شما. با اين كاراشون به نظر من مي خوان لذت بردن يك زن و از بين ببرن ?!
اصلا اطلاعات دقیقی در این مورد ندارم.

منم اي جوري شنيدم نميدونم اصلاm‎‎;‎)‎

ـــــــــــ

چشمان بی حیا، خود را جلوی همه خیس می کند.

• 0

عرض شود که

نقل از: اسکلت حشری میتوانید بنگرید به ← [خـــتـــنـــه](https://shahvani.com/forum/topic/%D8%AE%D9%80%D9%80%D9%80%D8%AA%D9%80%D9%80%D9%80%D9%86%D9%80%D9%80%D9%80%D9%87)
مرسی عزیزم. (rose)

همچنین بنگرید به ← معرفی "واریس دیری" + عکسهاش
(زنی قربانی سنت ختنه در کودکی که اکنون مدل، بازیگر، نویسنده و سخنگوی حقوق زنان در آفریقاست و به عنوان سفیر سازمان ملل در راه توقف بریدن آلت تناسلی زنان یا همان "ختنه زنان" جهان فعالیت می‌کند.)

ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست

• 2

• Yeganeh69  

• عضو از 1398/1/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 66

• 74

یک دوستی دارم که آرایشگر بود، الان توی کار تتو و...

یک دوستی دارم که آرایشگر بود، الان توی کار تتو و این چیزهاست. یه وقت هایی که مشتری های خاص داره، بعضا پیرسینگ هم انجام میده. خودش میگه بیشتر مشتری های پیرسینگ برای مخفی کردن لابیا و عدم عمل جراحی مراجعه میکنن. یه بار عکس یکیشون رو نشونم داد که مثل قطار‌فشنگ سرتاسر دو لابیا ماجور رو حلقه انداخته بود. فکر کنم وقتی راه بره، صدای بزغاله و زنگولشو بده. در مورد ختنه دخترها هم شنیدم سمت سیستان و همینطور غرب کشور، بعضا مرسوم هست و کلا کلیتوریس رو میبرن و از این حیث معتقدن که دختر تازه پاک میشه، قبلش نجسه!

ـــــــــــ

خودمون باشیم، همینقدر ساده و راحت و بی تکلف.

• 1

• Amir+Khan  

• عضو از 1399/1/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 67

• 23

بیشتر بین بومیان سیاه پوست مرسوم و آمازون با بریدن...

بیشتر بین بومیان سیاه پوست مرسوم و آمازون با بریدن کلیدرس مانع از لذت بردن زنان میشن.تا اونها میلی به سکس نداشته باشن.اون ها میگن فقط زنای هرزه از سکس لذت میبرن. و اینجوری زنان خودشون تبدیل به آدم هایی مخصوص تولید مثل میکنند.اونها هیچ اهمیتی به نیازهای زنان نمیدن.که البته برای جلوگیری از این کار تبلیغات زیادی انجام شده و میشه.و جالبه بدونین که تا چندین سال پیش تو ایرانم بود.از کجا معلوم الانم شاید باشن همچین خانواده هایی نشون نمیدن.جالبه بدونین سازمان ململ یونسکو این کار یک عمل غیر انسانی ثبت کرده.

ـــــــــــ

• 1

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 14915

نقل از: Yeganeh69

نقل از: Yeganeh69 یک دوستی دارم که آرایشگر بود، الان توی کار تتو و این چیزهاست. یه وقت هایی که مشتری های خاص داره، بعضا پیرسینگ هم انجام میده. خودش میگه بیشتر مشتری های پیرسینگ برای مخفی کردن لابیا و عدم عمل جراحی مراجعه میکنن. یه بار عکس یکیشون رو نشونم داد که مثل قطار‌فشنگ سرتاسر دو لابیا ماجور رو حلقه انداخته بود. فکر کنم وقتی راه بره، صدای بزغاله و زنگولشو بده. در مورد ختنه دخترها هم شنیدم سمت سیستان و همینطور غرب کشور، بعضا مرسوم هست و کلا کلیتوریس رو میبرن و از این حیث معتقدن که دختر تازه پاک میشه، قبلش نجسه!

(rose)

ـــــــــــ

• 0

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 14915

نقل از: Amir+Khan

نقل از: Amir+Khan بیشتر بین بومیان سیاه پوست مرسوم و آمازون با بریدن کلیدرس مانع از لذت بردن زنان میشن.تا اونها میلی به سکس نداشته باشن.اون ها میگن فقط زنای هرزه از سکس لذت میبرن. و اینجوری زنان خودشون تبدیل به آدم هایی مخصوص تولید مثل میکنند.اونها هیچ اهمیتی به نیازهای زنان نمیدن.که البته برای جلوگیری از این کار تبلیغات زیادی انجام شده و میشه.و جالبه بدونین که تا چندین سال پیش تو ایرانم بود.از کجا معلوم الانم شاید باشن همچین خانواده هایی نشون نمیدن.جالبه بدونین سازمان ململ یونسکو این کار یک عمل غیر انسانی ثبت کرده.

ممنون از توضیحت. (rose)

ـــــــــــ

• 0

• Mashrajab88  

• عضو از 1398/6/28

• 219

اگه متاهلی خوب حوصله ای داری میای شهوانی

۲۴...

اگه متاهلی خوب حوصله ای داری میای شهوانی

۲۴ ساعت انلاینی :|

ادمین سایت شو

ـــــــــــ

تو رویا حقیقت گمه

NevEr TrusT The Love

• 1

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 14915

نقل از: Mashrajab88 اگه متاهلی خوب حوصله ای داری میای شهوانی ۲۴ ساعت انلاینی :| ادمین سایت شو

عزیزم؛ اولا که اگه می‌بینی چراغ اکانت سبز است، چون صفحه همیشه باز است. دوما فقط میام و خیلی سریع جواب کامنت‌ تاپیک‌ها رو میدم و باز میرم. سوما حتما شما هم ۲۴ ساعته آنلاینی که متوجه حضور ۲۴ ساعته من شدی. چهارما مگه آنلاین بودن بده؟ پنجما خوشا به حال افرادی که اینقدر حوصله دارن و بیکارن که آنلاین و آفلاین بودن بقیه رو چک می‌کنن. :)

ـــــــــــ

• 1

• Mashrajab88  

• عضو از 1398/6/28

• 219

نقل از: Mashrajab88 اگه متاهلی خوب حوصله ای داری میای شهوانی ۲۴ ساعت انلاینی :| ادمین سایت شو

عزیزم؛ اولا که اگه می‌بینی چراغ اکانت سبز است، چون صفحه همیشه باز است. دوما فقط میام و خیلی سریع جواب کامنت‌ تاپیک‌ها رو میدم و باز میرم. سوما حتما شما هم ۲۴ ساعته آنلاینی که متوجه حضور ۲۴ ساعته من شدی. چهارم مگه آنلاین بودن بده؟ پنجما خوشا به حال افرادی که اینقدر حوصله دارن و بیکارن که آنلاین و آفلاین بودن بقیه رو چک می‌کنن. :)

اون وقت شوهرت چیزی نمیگه وقتی تو ی سایت سکسی انقد فعالی (biggrin)
دوما من کلا همین طوری سر میزنم میرم

ـــــــــــ

تو رویا حقیقت گمه

NevEr TrusT The Love

• 1

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 14915

عزیزم؛ اولا که اگه می‌بینی چراغ اکانت سبز است، چون صفحه همیشه باز است. دوما فقط میام و خیلی سریع جواب کامنت‌ تاپیک‌ها رو میدم و باز میرم. سوما حتما شما هم ۲۴ ساعته آنلاینی که متوجه حضور ۲۴ ساعته من شدی. چهارم مگه آنلاین بودن بده؟ پنجما خوشا به حال افرادی که اینقدر حوصله دارن و بیکارن که آنلاین و آفلاین بودن بقیه رو چک می‌کنن. :)

نه فقط باهام شرط کرده گاف امنیتی ندم.

من میانگین روزی یک ساعت الی دو ساعت تو مجازی هستم.

ـــــــــــ

• 0

• Mashrajab88  

• عضو از 1398/6/28

• 219

گاف امنیتی ؟ دوس پسر نگیری؟

ـــــــــــ

تو رویا حقیقت گمه

NevEr TrusT The Love

• 0

• force11271  

• عضو از 1398/12/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 18

آسیب جنسی

خیلی ترسناکه من شنیدم توی بعضی از قبایل آفریقایی بدون هیچ بی حسی انجام میشه ولی خوب میگن باعث جلوگیری از تجمع باکتری و قارچ و جلوگیری از تجاوز جنسی انجام میشه ولی از اونجایی که من 6 سالم بود و ختنه کردم و سراسر خاطراتش پر از درد بود کاملا با قضیه ختنه مخالفم چه آقایون چه خانمها فقط باعث میشه که یکسری از عصب های عضو آسیب ببینند و در آینده از لذت رابطه کم کنن

ـــــــــــ

• 0

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 14915

دوست پسر چه ربطی به گاف امنیتی داره؟!

وقتی یک نفر در جمهوری اسلامی هم سیاسی بنویسه و هم‌ سکسی باید هویت واقعی خود را نهان کند. اگر آشکار کند، بگا می‌رود.

ـــــــــــ

• 2

• Mashrajab88  

• عضو از 1398/6/28

• 219

دوست پسر چه ربطی به گاف امنیتی داره؟!

وقتی یک نفر در جمهوری اسلامی هم سیاسی بنویسه و هم‌ سکسی باید هویت واقعی خود را نهان کند. اگر آشکار کند، بگا می‌رود.

الان مگه تو یا شوهرت سیاسی؟ (dash)

قیمه ها رو چرا میریزی تو ماستا

سایت سکسی ربطی ب سیاست نداره

ـــــــــــ

تو رویا حقیقت گمه

NevEr TrusT The Love

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

موقع خوندن یه داستان، اول چی رو در نظر می‌گیرین؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «