بزار هر چی که دلم میخواد بگم ...

1399/09/16

درست از روزی که خودمو شناختم

هر چی خواستم گرفتش
بابا اسم خودتو برا چی گذاشتی بخشنده و مهربان
یک بار یک بار چیزی هم داشتم به زور گرفتیش
قبرمو بکنم یا نه دوست داری زجر بکشم
این نبود رسمش امشب رسما دیگه بهم ثابت کردی
نیستی و وجود نداری
هرررررر کاری نکردم میکنم
من میخوام برم جهنم
ب تو چه
بلدی یوسف رو از ته چاه در بیاری
ما راه راستم میریم کلا چاهه
بسم رب الشیطان

برو به هر کی میخوای برس فقط بکش بیرون از ما خواهشا
لااقل چیزی ندادی
داشته هامم نگیر
بدم ازت میاد
تو مردی خداااااا تو مُردی شایدم پیر شدی
نمیپرستمت
دااااااد میزنم بشنوین همه خداااااااا مُرده

400 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-12-06 05:48:49 +0330 +0330

سلام دوست من

اینکه این حرفها و داشته های دلت و زدی درسته و شاید حرف خیلی ها هم باشه

حالا اجازه بده من بگم

و اینم بگم که اصلا مذهبی نیستم و دینم: انسانیت مذهبمم : مهربونی مرام معرفت

ما ها همیشه سرمون تو کار خودمونه و هر کاری که دلمون میخواد و انجام میدیم و به نشانه هایی که خدا سر راه زندگی ما میزاره توجه نمیکنیم و هیچ وقت هم صبر نداریم ببین
که علت از دست دادن ها چی و بدست آمدن ها چی

اینکه هر چیزی که از دستت رفته امشب که نمیدونم چی هست مادی یا معنوی بدون برات جبران میشه خودش گفته که بیشتر از اون چیزی که دادم نمیگیرم .

اینکه بیایم زمین و زمان و بدوزیم راحل نیست دوست من بجاش یکم فکر کنیم به تموم اتفاقات و با دقت تا بتونیم نشانه ها رو ببینیم وقتی دقت کنیم مطمئن باش خیلی چیزها رو میفهمیم و یکم شاید نگرش ما تغییر کنه .

هر آن چیزی که در زندگی ما اتفاق میفته فقط در ذهنمون پرورش میدیم فقط همین بیش از هزار بار امتحان کردم و دیدم و تجربه دارم

فقط یک اشکالی هست اونم اینکه خیلی آدمها دقیقا برعکس به چیزاهایی که دوست ندارن فکر میکنن و براشون دقیقا اتفاق میفته بعد شاکی هم میشن خوب شاکی شدن نداره

این و بدون تو خالقی و هر چیزی که اراده کنی میتونی خلق کنی و همه چی از ذهنت میاد بیرون و خلق میشه چون هر چیزی که میخوای خلق کنی بهش فکر میکنی پس اگر ما به آنچه نمیخواهیم فکر کنیم داریم بدون اینکه بخوایم خلقش میکنیم و این خلق کردن باعث به وجود اومدن میشه و بعد جالب اینکه به اون چیزی که خودمون خلق کردیم داریم شکایت میکنیم .

اینها رو بدون که حرفهایی که دارم میزنم تخیل نیست دقیقا برام پیش اومده و در موردش خیلی هم مطالعه داشتم و خیلی وقته توی تدریس هایی که داشتم استفاده کردم و تا اونجایی که تونستم زندگی خیلی ها رو عوض کردم البته من نه من فقط افکارشون و هدایت کردم همین ولی خودشون به موفقیت رسیدن .

بزار جور دیگه پیش بریم
اصلا شما داری درست میگی خدا نیست خوب !
الان درگیریت چی ؟ مگه خدا طلب کرده که تو باید قبول کنی هستم ؟

داستان اون گنجیشک که خونش آتیش میگیره .
یا داستان اون مرد آرایشگر …
نمیدونم خوندی یا نه ‍!!

ببین ما انسانها قدرت تخیل و خلق داریم و شاید باورت نشه هر چیزی که فکرش و بکنی میتونیم خلق کنیم هر چیزی که فکرش و بکنی

من حتی برای ارتباط جنسیمم ازش استفاده کردم و به موفقیت رسیدم
حالا هر چقدر ذهنت قدرت داشته باشه همون قدر میتونی بزرگتر خلق کنی

من حاظرم با تمام رعایت ادب و احترام و فاصله بهت ثابت کنم و به موفقیت برسی اگر نتونستی و مورد قبولت نشد هر چیزی که بخوای بابت جریمه بهت میدم بدون کوچکترین حرفی .
فقط بدون که میتونی و شکی در این مورد نکن من قول میدم راهی رو که خیلی از مردم بلد نیستن برای اینکه بتونن ازش استفاده کنن برای موفقیت من بهت میگم و نشون میدم
اینجا نمیشه واقعا کامل حرف زد تایپ کردن خیلی راحت نیست ولی باز چون به عنوان یک انسان قبولت داشتم براتون تایپ کردم
اگر موافق شرطم و حرفم بودی بهم پیام بده

2 ❤️

2020-12-06 07:35:59 +0330 +0330

اگه بود که دنیا انقدر شخمی نبود

1 ❤️

2020-12-06 10:03:51 +0330 +0330

خدا مرده

1 ❤️

2020-12-07 06:40:11 +0330 +0330

↩ Arash2020tanha
قبول دارم کل حرفات رو

1 ❤️

2020-12-07 09:33:00 +0330 +0330

↩ Sijal.A
پس بهم پیام بده

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

Top Bottom