بزرگترین توطئه جمهوری اسلامی علیه مردم ایران

• HotBF4u  

• عضو از
    1395/4/28

• پست‌ها: 966

• 602

تقریبا همه میدونن نظام سیاسی و اقتصادی ایران فاسد هست. و اختلاس های کلان در بانک های جمهوری اسلامی دائما داره کنتر میندازه.
اما چیزی که مردم نمیدونن اینه که نظام آموزش و پرورش جمهوری اسلامی هم به همون اندازه نظام بانکی فاسد هست.

اگر مردم ایران میدونستن نظام آموزش و پرورش و آموزش عالی ایران چقدر فاسد هست هرگز اعتماد نمی کردن و بچه های خودشون رو به مدرسه نمی فرستادن.

وقتی میگم فساد آموزشی منظورم اختلاس و یا مسائل جنسی نیست. منظور من از فساد آموزشی نوعی از فساد هست که در اون به صورت سازماندهی شده اطلاعات با ارزش اقتصادی از دانش آموزان و دانشجویان پنهان می شود و به آنها آموزش داده نمی شود.

نظام اموزش و پروش جمهوری اسلامی در طول چهل سال گذشته هیچ چیزی راجع به نحوه عملکرد پول به بچه های شما و احتمالا خود شما آموزش نداده است!.

اینجوری هست که بچه های شما هیچ وقت نمیتونن پولدار بشن، چون کسی راجع به پول و نحوه عملکردش بهشون چیزی یاد نداده. وقتی به کسی راجع به پول آموزش ندی اون فرد شعور پول در آوردن را نخواهد داشت.

ماجرا از این قرار هست که سران رژیم و پولدارها به بچه های خودشون اولین چیزی که یاد میدن راجع به نحوه عملکرد پول هست و به مردم هیچ چیزی راجع به پول یاد نمیدن و نظام آموزشی را طراحی کردن که شما رو بی شعور اقتصادی بار میاره.

اینجوری هست که طبقه کارگر همیشه طبقه کارگر میمونه و نداری میکشه.

یه کارمند وقتی بچش یه چیزی ازش میخواد میگه ندارم، و بچه از همون بچگی دنبال خواسته هاش نمیره. اما یه مایه دار وقتی بچش ازش چیزی میخواد نمیگه ندارم برعکس میره ببینه چجوری میتونه پول بدست بیاره تا خواسته بچش رو براورده کنده. مشکل اینجا هست که اون کارمند هیچ چیز راجع به پول درآوردن یاد نگرفته و از نظر دانش اقتصادی بیشعور بار امده و این بی شعوری رو به فرزند خودش هم منتقل میکنه و بچش هم مثل خودش از نداری عذاب میکشه.

کسی که شعور اقتصادی نداشته باشه همیشه میگه ندارم چون نمیدونه چطور باید پول در بیاره چون نظام آموزشی هیچ وقت بهش یاد نداده که پول چی هست و چجوری عمل میکنه. هیچی راجع به پول بهش یاد ندادن و هیچ درکی از نحوه عملکرد پول نداره.

بچه ها بعد از پایان دوران تحصیل خودشون در نظام آموزش و پرورش جمهوری اسلامی نه میدونن پول چی هست، نه میدونن بانک چی هست، نه میدونن وام چی هست... هیچ چیزی راجع به پول و اقتصاد نمیدونن. به همین دلیل هست که سران نظام بچه های خودشون رو به خارج میفرستن تا اونجا درس بخونن.

ـــــــــــ

ACTOR

• 6

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

وای چقدر تو باهوشی کسکگم!

خودت تنهایی به این نتیجه رسیدی یا کسی کمکت کرد؟

ـــــــــــ

• 0

• Hiتلر  

• عضو از 1398/11/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

بعد از این همه سال

شما بعد از چهل سال هنوز نتونستی اون کلمه "رژیم" رو بی خیال بشی؟؟؟

ـــــــــــ

• 0

• HotBF4u  

• عضو از 1395/4/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 966

• 602

نقل از: شوالیه_جقی

نقل از: شوالیه_جقی خودت تنهایی به این نتیجه رسیدی یا کسی کمکت کرد؟

خواهر خوشگلت کمکم کرد

ـــــــــــ

ACTOR

• 2

• mejan19  

• عضو از 1398/6/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 53

• 43

سلام

سلام کاملا با شما موافق هستم. شما ببینید همین رهبر حکومت چقدر با فراگیری زبان انگلیسی در جامعه مخالفه. زبان بین اللمللی مخصوصا برای تجارت از دوران راهنمایی زبان انگلیسی را در مدارس ضعیف شروع میکنند و در نهایت نمیتونند صحبت کنند. حتی مقطع کارشناسی زبان هم باید حتما بره آکادمی زبان تا بتونه صحبت کنه. در مورد کسب و کار و بیزنس و اقتصاد هم چیزی یاد نمیدهند. حتی در دانشکده رشته بازرگانی سری بزنید، نهایتا دو واحد تحقیق بازاریابی و دو واحد بازاریابی دارند و عملی نمیتونند کاری انجام بدهند. فقط تئوری. تو آمریکا در دوران دبیرستان، کار کردن در بیرون اجباریه و حتی دختر اوباما صندوق دار یک شعبه مکدونالد دردوران تحصیلش بود.

ـــــــــــ

به قوﻝ ﺑﺮﺗﺮﺍﻧﺪ ﺭﺍﺳﻞ : ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺗﺎﻥ ﺍﻧﺴﺎﻧﯿﺖ ﺑﻪ ﯾﺎﺩﮔﺎﺭ ﺑﮕﺬﺍﺭﯾﺪ ﻧﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ، ﺗﻮﻟﯿﺪ ﻣﺜﻞ ﺭﺍ ﻫﺮ ﺟﺎﻧﻮﺭﯼ ﺑﻠﺪ ﺍﺳﺖ

• 1

• HotBF4u  

• عضو از 1395/4/28

• 602

نقل از: mejan19

نقل از: mejan19 سلام کاملا با شما موافق هستم. شما ببینید همین رهبر حکومت چقدر با فراگیری زبان انگلیسی در جامعه مخالفه. زبان بین اللمللی مخصوصا برای تجارت از دوران راهنمایی زبان انگلیسی را در مدارس ضعیف شروع میکنند و در نهایت نمیتونند صحبت کنند. حتی مقطع کارشناسی زبان هم باید حتما بره آکادمی زبان تا بتونه صحبت کنه. در مورد کسب و کار و بیزنس و اقتصاد هم چیزی یاد نمیدهند. حتی در دانشکده رشته بازرگانی سری بزنید، نهایتا دو واحد تحقیق بازاریابی و دو واحد بازاریابی دارند و عملی نمیتونند کاری انجام بدهند. فقط تئوری. تو آمریکا در دوران دبیرستان، کار کردن در بیرون اجباریه و حتی دختر اوباما صندوق دار یک شعبه مکدونالد دردوران تحصیلش بود.

رژیم برای اینکه قشر متوسط رو مجبور کنه سخت کار کنه بهشون چیزی که قشر پولدار میدونه رو هیچ وقت آموزش نمیده. فقر درد اوره هیچ کس دوسش نداره، نظام آموزشی کاملا فاسده، منظورم اینه که ما میدونیم نظام سیاسی فاسده، نظام اقتصادی فاسده، ولی کسی نمیدونه نظام آموزشی هم همون قدر فاسده که نظام اقتصادی و سیاسی جمهوری اسلامی.

اونا نمیان بگن من تو رو یه کارگر میکنم، کی دوس داره هیچ کس دوس نداره کارگر بشه، ولی یجوری بهت آموزش میدن که کارگر بشی.

اولین دروغ کتاب های آموزشی اینه که اگر پولتو بزاری تو قلک پولدار میشه، مسخره است پول جمع کردن هیچ کس رو پولدار نکرده. چرا باید پول جمع کنی وقتی دائما داره چاپ میشه!؟ پولدارها برای پول کار نمی کنن، اگر یاد بگیری هیچ وقت برای پول کار نکنی اونوقت یه فرد پولداری

ـــــــــــ

ACTOR

• 0

• Jigar2020  

• عضو از 1398/11/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 15

• 36

از نظر اول شما درست میگید اما یه نکته ریز این وسط...

از نظر اول شما درست میگید اما یه نکته ریز این وسط هست و اونم اینه که اصلا سران رژیم و کلا آخوند جماعت سواد این چیزا رو نداره اونا اصلا خودشونم نه از اقتصاد سر درمیارن نه از سیاست و نه از جنگ اما بهترین اساتید در رشته فریبکاری و شستشو مغزی عموم هستن شاید همین دلیل هست که فرزندانشون رو میفرستن به خارج برای آموزش اینا خودشون نمیدونستن اقتصاد بعنی چی تازه الان به اهمیتش پی بردن اما سیاستهای غلطشون و اعدام های وسیع اول انقلاب باعث بوجود اومدن پدیده ای شد بنام قحط ارجال در کشور و الان تنها چیزی که حکومتشون رو نگه داشته فریبکاری مذهبی و دشمن تراشیه یادمون نره جمله خمینی رو که گفت اقتصاد مال خر است

ـــــــــــ

(inlove)

• 0

• HotBF4u  

• عضو از 1395/4/28

• 602

نقل از: Jigar2020

نقل از: Jigar2020 از نظر اول شما درست میگید اما یه نکته ریز این وسط هست و اونم اینه که اصلا سران رژیم و کلا آخوند جماعت سواد این چیزا رو نداره اونا اصلا خودشونم نه از اقتصاد سر درمیارن نه از سیاست و نه از جنگ اما بهترین اساتید در رشته فریبکاری و شستشو مغزی عموم هستن شاید همین دلیل هست که فرزندانشون رو میفرستن به خارج برای آموزش اینا خودشون نمیدونستن اقتصاد بعنی چی تازه الان به اهمیتش پی بردن اما سیاستهای غلطشون و اعدام های وسیع اول انقلاب باعث بوجود اومدن پدیده ای شد بنام قحط ارجال در کشور و الان تنها چیزی که حکومتشون رو نگه داشته فریبکاری مذهبی و دشمن تراشیه یادمون نره جمله خمینی رو که گفت اقتصاد مال خر است

آخوندها همشون تو انگلیس میلیاردها پوند ملک و املاک دارن. انقدرها هم احمق نیستن. مشکل اینه که توده های مردم ایران خیلی ضریب هوشیشون پایین هست و به این چیزا اصلا فکر نمی کنن. کل خواستشون از زندگی روزی سه وعده غذا هست، یه جای خواب و یه حقوق ماهیانه و دفترچه بیمه است.

ـــــــــــ

ACTOR

• 0

• حامد.فرد  

• عضو از 1398/10/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 866

• 1344

اینی که گفتید فقط یه مورد هستش.
مورد بعد تبلیغ...

اینی که گفتید فقط یه مورد هستش. مورد بعد تبلیغ شدید شیعه ب بچه هاست. عاقا شاید من دلم نخواد بچه ام شیعه باشه چرا جوری دارن ب بچه ها یاد میدن که حتما شیعه بشن. واقعا چرا

ـــــــــــ

• 1

• mfmمتاهل  

• عضو از 1397/1/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 155

• 206

خیلی ببخشید شما حرف جدید و مهمی نزدی اینم یکی از...

خیلی ببخشید شما حرف جدید و مهمی نزدی اینم یکی از حرفهای تکراری و افشاگری های روزانه هست . شما باید دنبال دلیل اینهمه بدبختی و فلاکت باشی. به نظر من دلیل عمده بدبختی و فلاکت ایران و ایرانی ملت اایران هستن نه آخوندها . همین مدل افراد فاسد تو همه جای دنیا هستن اما ملت ها اونها رو راس کار نمیارن و یا حمایت نمیکنن اما تو ایران ابن مردم هستن که آخوندها و فاسدها و جنایتکارها رو سوار کردن الانم دارن غر میزنن . طبق تجربه من و یه دور کوچیکی که تو دنیا زدم به نظرم مردم خاورمیانه کسخل ترین مردم دنیا هستن .

ـــــــــــ

سکس در شمال با مکان مناسب برای متاهلهاو خانم ها. درصورت تمایل و یا اطلاعات بیشتر پروفایلمو ببینید

• 1

باو این صاحب تایپیک یه کصخل بدبخته!!!!!اینم مثل...

باو این صاحب تایپیک یه کصخل بدبخته!!!!!اینم مثل ساندیس خورهاس منتها از اون ور بوم افتاده (biggrin)
کافیه یه نگاه به تایپیک های قبلیش بندازین تا بفهمین چقدر کمبود شعور داره،هرچند مقصر اصلی اون پدر مادر گاوش هستند که فقط بچه پس انداختن بلد بودن اما دریغ از یک ذره شعور و ادب. اخه تو که انقدر شعور نداری که وقتی ۱دختر بهت کیر زده(که اتفاقن کار درستی هم کرده چون فهمیده چه کصخلی هستی خخخخ)نباید عکس خودش و خانواده اش رو توی سایت پورن پخش کنی.

ـــــــــــ

• 0

موجوداتی مثل این صاحب تایپیک از اخوند ها و بسیجی...

موجوداتی مثل این صاحب تایپیک از اخوند ها و بسیجی ها به مراتب خطرناک تر و پفیوز تر تشریف دارند. لااقل حنای این اخوندا پیش هر ادمی که یک ذره عقل داشته باشه رنگی نداره. اما پی بردن به کصخلایی مثل تو که تز روشعنفکری دارند کار هر کسی نیست.

ـــــــــــ

• 0

• Jigar2020  

• عضو از 1398/11/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 15

• 36

نقل از: شوالیه_جقی باو این صاحب تایپیک یه کصخل بدبخته!!!!!اینم مثل ساندیس خورهاس منتها از اون ور بوم افتاده (biggrin) کافیه یه نگاه به تایپیک های قبلیش بندازین تا بفهمین چقدر کمبود شعور داره،هرچند مقصر اصلی اون پدر مادر گاوش هستند که فقط بچه پس انداختن بلد بودن اما دریغ از یک ذره شعور و ادب. اخه تو که انقدر شعور نداری که وقتی ۱دختر بهت کیر زده(که اتفاقن کار درستی هم کرده چون فهمیده چه کصخلی هستی خخخخ)نباید عکس خودش و خانواده اش رو توی سایت پورن پخش کنی.

من به بحث شما کاری ندارم اما تو پروفایل صاحب تاپیک رفتم عکس دختری که گفتی ندیدم اگه منظورت سمیرا حسینی هست که این شخص بازیگره و اون تاپیک ها هم فانتزیه که خیلی در این سایت معموله

ـــــــــــ

(inlove)

• 0

• HotBF4u  

• عضو از 1395/4/28

• 602

نقل از: شوالیه_جقی باو این صاحب تایپیک یه کصخل بدبخته!!!!!اینم مثل ساندیس خورهاس منتها از اون ور بوم افتاده (biggrin) کافیه یه نگاه به تایپیک های قبلیش بندازین تا بفهمین چقدر کمبود شعور داره،هرچند مقصر اصلی اون پدر مادر گاوش هستند که فقط بچه پس انداختن بلد بودن اما دریغ از یک ذره شعور و ادب. اخه تو که انقدر شعور نداری که وقتی ۱دختر بهت کیر زده(که اتفاقن کار درستی هم کرده چون فهمیده چه کصخلی هستی خخخخ)نباید عکس خودش و خانواده اش رو توی سایت پورن پخش کنی.

بعضی وقتا یه لبخند کافیه (smile)

ـــــــــــ

ACTOR

• 1

• HotBF4u  

• عضو از 1395/4/28

• 602

من به بحث شما کاری ندارم اما تو پروفایل صاحب تاپیک رفتم عکس دختری که گفتی ندیدم اگه منظورت سمیرا حسینی هست که این شخص بازیگره و اون تاپیک ها هم فانتزیه که خیلی در این سایت معموله

این یا خود سمیرا هست یا از دوستاشه (smile)

ـــــــــــ

ACTOR

• 0

• HotBF4u  

• عضو از 1395/4/28

• 602

نقل از: نمایشگاه.کیر

نقل از: نمایشگاه.کیر اینی که گفتید فقط یه مورد هستش. مورد بعد تبلیغ شدید شیعه ب بچه هاست. عاقا شاید من دلم نخواد بچه ام شیعه باشه چرا جوری دارن ب بچه ها یاد میدن که حتما شیعه بشن. واقعا چرا

نظام آموزشی جمهوری اسلامی هدفش گمراه کردن مردم هست هدفش آموزش نیست نفت رو بفروشن پولشو بفرستن برای حزب الله لبنان

ـــــــــــ

ACTOR

• 0

• HotBF4u  

• عضو از 1395/4/28

• 602

نقل از: mfmمتاهل

نقل از: mfmمتاهل خیلی ببخشید شما حرف جدید و مهمی نزدی اینم یکی از حرفهای تکراری و افشاگری های روزانه هست . شما باید دنبال دلیل اینهمه بدبختی و فلاکت باشی. به نظر من دلیل عمده بدبختی و فلاکت ایران و ایرانی ملت اایران هستن نه آخوندها . همین مدل افراد فاسد تو همه جای دنیا هستن اما ملت ها اونها رو راس کار نمیارن و یا حمایت نمیکنن اما تو ایران ابن مردم هستن که آخوندها و فاسدها و جنایتکارها رو سوار کردن الانم دارن غر میزنن . طبق تجربه من و یه دور کوچیکی که تو دنیا زدم به نظرم مردم خاورمیانه کسخل ترین مردم دنیا هستن .

نشون بده کجا تکراریه؟ مدرک

ـــــــــــ

ACTOR

• 0

• حامد.فرد  

• عضو از 1398/10/30

• 1344

نقل از: HotBF4u

نقل از: نمایشگاه.کیر اینی که گفتید فقط یه مورد هستش. مورد بعد تبلیغ شدید شیعه ب بچه هاست. عاقا شاید من دلم نخواد بچه ام شیعه باشه چرا جوری دارن ب بچه ها یاد میدن که حتما شیعه بشن. واقعا چرا
نظام آموزشی جمهوری اسلامی هدفش گمراه کردن مردم هست هدفش آموزش نیست نفت رو بفروشن پولشو بفرستن برای حزب الله لبنان

خدا شاهده من دوره کارشناسیمو فقط بخاطر درس احکام اسلامی ول کردم. چون توش یه کلمه از قران نبود فقط حدیث از فلان امام گذاشته بودن. ب استاد مربوطه گفتم این چه وضعشه مگه قران با اون همه ایه یه کلمه بدرد بخور نداشته که احکام اسلام رو از روی حدیث نوشتن. اونم گفت خوشت نمیاد میتونی ترک تحصیل کنی. منم ول کردم رفتم دیگه سمت دانشگاه نرفتم.

ـــــــــــ

• 0

سپاس

مسلمان مفت خور و پاچه خار کسی هست که برای چیزای مجانی شرف و حثیتش رو فروخت و انقلابی برای خمینی آفرید

از اکثریت این مردم مغز خرفتِ یابو صبت توقع نداشته باش

ـــــــــــ

• 1

• HotBF4u  

• عضو از 1395/4/28

• 602

آخدندها فقط دنبال چاه های نفت ایرانی ها هستن

خدا شاهده من دوره کارشناسیمو فقط بخاطر درس احکام اسلامی ول کردم. چون توش یه کلمه از قران نبود فقط حدیث از فلان امام گذاشته بودن. ب استاد مربوطه گفتم این چه وضعشه مگه قران با اون همه ایه یه کلمه بدرد بخور نداشته که احکام اسلام رو از روی حدیث نوشتن. اونم گفت خوشت نمیاد میتونی ترک تحصیل کنی. منم ول کردم رفتم دیگه سمت دانشگاه نرفتم.

اگر احکام اسلامی با ارزش هست چرا بجای نفت احکام اسلامی صادر نمی کنن؟ فقط یه مشت چیز بی ارزش و پوچ میکنن تو کله بچه های مردم که خودشون راحت برن سر اصل مطلب صادرات نفت و گاز

ـــــــــــ

ACTOR

• 1

• حامد.فرد  

• عضو از 1398/10/30

• 1344

اگر احکام اسلامی با ارزش هست چرا بجای نفت احکام اسلامی صادر نمی کنن؟ فقط یه مشت چیز بی ارزش و پوچ میکنن تو کله بچه های مردم که خودشون راحت برن سر اصل مطلب صادرات نفت و گاز

همه چیزو دارن قارت میکنن کاش فقط نفت و گاز بود

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظر شما درباره چت روم جدید شهوانی چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «