بزرگترین عیب زن ها ...

• ipes  

• عضو از
    1397/10/19

• پست‌ها: 797

• 1814

امروز یه تاپیکی دیدم نوشته بود زن بودن کار دشواریست! و تقریبا همه زنا از زن بودنشون ناراحت هستن

گفتم این تاپیک رو بزنم تا شاید نظر زن ها نسبت به خودشون عوض بشه :

خدا مرد رو در 1 روز آفرید ولی از وقتی که خدا مشغول خلق زن بود، 3 روز می‌گذشت

فرشته‌ای اومد و گفت: "خدا جونم چرا این همه وقت صرف این یکی میکنی ؟"

خدا هم گفت :

"دستور کار این یکیو دیدی ؟

باید دویست قطعه متحرک داشته باشه، که همگی قابل جایگزینی باشن+

باید بتونه با خوردن قهوه تلخ بدون شکر و غذای شب مونده کار کنه

دامنی داشته باشه که همزمان دو بچه رو در خودش جا بده و وقتی از جاش بلند شد ناپدید بشه !

بوسه‌ای داشته باشه که بتونه همه دردها و غم هارو، از زانوی خراشیده گرفته تا قلب شکسته، درمان کنه !

فرشته سعی کرد جلوی خدارو بگیره و یهو گفت :

"خدا جونم این همه کار برای 3 روز خیلی زیاده باشد فردا تمومش کنید

خدا گفت :

"نه نمیشه"

چیزی نمانده تا کار خلق این مخلوقی رو که این همه به من نزدیکه تموم کنم.

از این پس می تونه هنگام بیماری، خودش رو درمان کنه !

یک خانواده رو با یه قرص نون سیر کنه و یه بچه پنج ساله رو وادار کنه دوش بگیره."

فرشته نزدیک شد و به زن دست زد.

"اما خدا جونم این موجودو خیلی نرم آفریدی."

خدا گفت :

"آره نرمه ، اما اون سخت ترین هم هست

تصورش رو هم نمی‌تونی بکنی که تا چه حد می‌تونه تحمل کند و زحمت بکشه."

فرشته پرسید :

"فکر هم می‌تونه بکنه؟"

خدا گفت:

"نه تنها فکر می‌کنه، بلکه قوه استدلال و مذاکره هم داره."

یهو فرشته متوجه یه چیزی شد و به گونه زن دست زد

و پرسید :

"خدا جونم اشک دیگ برای چیه ؟"

خدا گفت:

"اشک رو براش گذاشتم برای ابراز شادی، غم و اندوه، درد، نا‌امیدی، تنهایی، سوگ و غرورش."

فرشته متاثر شد و گفت:

"خدا جونم دمت گرم شما فکر همه چیز رو کردی ، چون زن‌ها واقعا حیرت انگیزن."

زن‌ها قدرتی دارن که مرد رو متحیر می‌کنن.

همواره بچه‌ها رو به دندون می‌کشن.

سختی‌ها رو بهتر تحمل می‌کنن.

بار زندگی رو به دوش می‌کشن،

ولی شادی، عشق و لذت به فضای خونه میارن !

وقتی خوشحالن گریه می‌کنن.

برای اونچه باور دارن می‌جنگن.

در مقابل بی‌عدالتی می‌ایستن.

وقتی مطمئن‌ان راه حل دیگه ای وجود داره، نه را نمی‌پذیرن.

بدون قید و شرط دوست می‌دارن.

وقتی بچه‌هاشون به موفقیتی دست پیدا می‌کنه از شدت ذوق گریه می‌کنن.

وقتی می‌بینن همه از پا افتادن، قوی و پابرجا میمونن.

زن ها می‌رانند، می‌پرند، راه می‌رن، می‌دوند که نشونتن بدن چه قدر براشون مهم هستید.

قلب زنه که جهان رو به چرخش در می‌اره

زن‌ها در هر اندازه و رنگ و شکلی موجودن و می‌دونن که بغل کردن و بوسیدن می‌تونه هر دل شکسته‌ای را التیام بده

کار زن‌ها بیش از بچه به دنیا آوردنه

زن ها شادی و امید به ارمغان می‌ارن. اونا شفقت و فکر نو می‌بخشن

زن‌ها چیزهای زیادی برای گفتن و برای بخشیدن دارن به شرط اینکه مردها بفهمن.

یهو فرشته دید که خدا رفته تو فکر و ناراحته

پرسید خدا جونم این برترین موجودیه که آفریدی پس چرا ناراحتی ؟

خدا گفت: "آره این مخلوق عظیم که برترین مخلوق منه فقط یه عیب خیلی بزرگ داره!"

فرشته پرسید: "چه عیبی؟"

خدا گفت:

"تنها مشکلش اینه که قدر و ارزش خودش رو نمی دونه . . ."

ـــــــــــ

• 17

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 271

• 414

درود

با اینکه هرگز به این داستانها اعتقاد نداشتم و ندارم، اما مرسی از متن پر محبت شما.

بله تا قسمت زیادی با جمع بندی انتهای متن موافقم. گرچه علت اصلی اینکه زنان به خود باوری واقعی نرسیدن، فقط خودشون نیستن. دلایل دیگه ای هم دخیل میباشد.

ـــــــــــ

• 3

• Bigdick17sale  

• عضو از 1398/7/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 35

• 14

جالب بود

جالب بود

ـــــــــــ

• 3

• banoo2020  

• عضو از 1398/6/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 474

• 590

از این به بعد به زن بودنم بیشتر افتخار میکنم...

از این به بعد به زن بودنم بیشتر افتخار میکنم

مرسی (biggrin) (rose)

ـــــــــــ

• 4

• ipes  

• عضو از 1397/10/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 797

• 1814

نقل از: دلورس

نقل از: دلورس با اینکه هرگز به این داستانها اعتقاد نداشتم و ندارم، اما مرسی از متن پر محبت شما. بله تا قسمت زیادی با جمع بندی انتهای متن موافقم. گرچه علت اصلی اینکه زنان به خود باوری واقعی نرسیدن، فقط خودشون نیستن. دلایل دیگه ای هم دخیل میباشد.

ممنون از نظرت

ببین داستان و متن و ... اصن مهم نیس

همه این داستانا و متنا تهشون میخوان یه چیزیو به ما بفهمونن

فرقی تو زن بودن یا مرد بودن نداره این داستان میخواد بگه فارغ از جنسیت توی زندگیت اگر قدر و جایگاه خودتو بدونی هیچوقت هیچ مشکلی پیش نمیاد

یه مثال برات بزنم خیلی از دخترا یا پسرا توی رابطه وقتی شکست میخورن همش مینالن که وای فلانی اینططوری بود یا از جنس مخالف بد میگن

ولی در اصل مشکل از خودشونه که انتخاب اشتباهی داشتن و باعث شده این مدلی بشه

وقتی قدر خودتو بدونی توی همه زندگیت نمونش همین انتخاب کردن آدما هم به راحتی تصمیم نمیگیری

و ....

اون دلایل دیگه ای هم که گفتی تا وقتی خود تو نخوای هیچوقت نمیتونه تاثیری روت بزاره : )

ـــــــــــ

• 3

• xmanotoma  

• عضو از 1398/3/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 101

• 163

مطلب خوبی بود حقیقتا ممنون...
فقط یه نکته شما از...

مطلب خوبی بود حقیقتا ممنون... فقط یه نکته شما از یه طرف تو تاپیک قبلی گفتید به خدا اعتقاد ندارید از طرف دیگر تو این تاپیک گفتید خدا موقع آفرینش زن ... هر چند هم نویسندش خودتون نبوده باشید ولی قرار دادنش همچنان مشکل بوجود میاره..... در کل خوب بود ممنون لایک

ـــــــــــ

• 1

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 271

• 414

ممنون

نقل از: ipes
نقل از: دلورس با اینکه هرگز به این داستانها اعتقاد نداشتم و ندارم، اما مرسی از متن پر محبت شما. بله تا قسمت زیادی با جمع بندی انتهای متن موافقم. گرچه علت اصلی اینکه زنان به خود باوری واقعی نرسیدن، فقط خودشون نیستن. دلایل دیگه ای هم دخیل میباشد.

ممنون از نظرت

فرقی تو زن بودن یا مرد بودن نداره این داستان میخواد بگه فارغ از جنسیت توی زندگیت اگر قدر و جایگاه خودتو بدونی هیچوقت هیچ مشکلی پیش نمیاد

یه مثال برات بزنم خیلی از دخترا یا پسرا توی رابطه وقتی شکست میخورن همش مینالن که وای فلانی اینططوری بود یا از جنس مخالف بد میگن

وقتی قدر خودتو بدونی توی همه زندگیت نمونش همین انتخاب کردن آدما هم به راحتی تصمیم نمیگیری

و ....

اون دلایل دیگه ای هم که گفتی تا وقتی خود تو نخوای هیچوقت نمیتونه تاثیری روت بزاره : )

حرف حساب و منطقی هیچ جوابی ندارد.

تشکر از دید وسیع و باز شما.

ـــــــــــ

• 2

• ipes  

• عضو از 1397/10/19

• 1814

نقل از: miss_RainBow

نقل از: miss_RainBow هیچ موجودی به صرف مونث بودنش خوب یا بد نیست... :)

آره ولی تفاوت هایی که در 2 جنس هست که باعث میشه خیلی چیزا فرق کنن ...

ـــــــــــ

• 0

• uouo72721  

• عضو از 1396/6/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 765

• 1850

ب درزت ک

زیاد بودنخودم

ـــــــــــ

تن آدمی شریف است ن همین لباس زیبا بود نشان آدمیت .... به نشانه دوستی اون قلب قرمزو فشارش بده

• 1

• ipes  

• عضو از 1397/10/19

• 1814

نقل از: xmanotoma

نقل از: xmanotoma مطلب خوبی بود حقیقتا ممنون... فقط یه نکته شما از یه طرف تو تاپیک قبلی گفتید به خدا اعتقاد ندارید از طرف دیگر تو این تاپیک گفتید خدا موقع آفرینش زن ... هر چند هم نویسندش خودتون نبوده باشید ولی قرار دادنش همچنان مشکل بوجود میاره..... در کل خوب بود ممنون لایک

خواهش میکنم (rose)

فدات شم میدونی مشکل ماها چیه ؟ اینکه ندونسته و ... قضاوت میکنیم

اون تاپیک قبلی عنوانش همون حرفیه که مرد ژاپنی به اون طرف میزنه !

در ضمن خدارو شکر من خدارو تو تک تک ثانیه های زندگیم دارم حس میکنم نمونش همین چند ساعت پیش که خواهر کوچیکم که 7 سالشه اومد و گفت نقاشیمو ببین

ازش تعریف کردم و وقتی خنده روی لباشو دیدم خدارو حس کردم : )

ـــــــــــ

• 1

• xmanotoma  

• عضو از 1398/3/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 101

• 163

نقل از: xmanotoma مطلب خوبی بود حقیقتا ممنون... فقط یه نکته شما از یه طرف تو تاپیک قبلی گفتید به خدا اعتقاد ندارید از طرف دیگر تو این تاپیک گفتید خدا موقع آفرینش زن ... هر چند هم نویسندش خودتون نبوده باشید ولی قرار دادنش همچنان مشکل بوجود میاره..... در کل خوب بود ممنون لایک
خواهش میکنم (rose) فدات شم میدونی مشکل ماها چیه ؟ اینکه ندونسته و ... قضاوت میکنیم اون تاپیک قبلی عنوانش همون حرفیه که مرد ژاپنی به اون طرف میزنه ! در ضمن خدارو شکر من خدارو تو تک تک ثانیه های زندگیم دارم حس میکنم نمونش همین الان که خواهر کوچیکم که 7 سالشه اومد و گفت نقاشیمو ببین ازش تعریف کردم و وقتی خنده روی لباشو دیدم خدارو حس کردم : )

البته بنده قضاوتی نمیکنم ولی کلا گذاشتن هر مطلبی تو این جور جاها بهتره همخونی داشته باشن شده حتی عنوان هاشون ... چون هر فردی تو این جور شبکه ها با مطالبی که گذاشته میشه شناخته میشه هر چند که درست نیست ولی متاسفانه اینطوره ... حضور خدا رو هم که گفتید کاملا موافقم عالیه این حس

ـــــــــــ

• 1

• ipes  

• عضو از 1397/10/19

• 1814

ممنون از نظرت

و ....

حرف حساب و منطقی هیچ جوابی ندارد.

تشکر از دید وسیع و باز شما.

خواهش میکنم

ممنون از نظرت (rose)

ـــــــــــ

• 0

• ipes  

• عضو از 1397/10/19

• 1814

خواهش میکنم (rose) فدات شم میدونی مشکل ماها چیه ؟ اینکه ندونسته و ... قضاوت میکنیم اون تاپیک قبلی عنوانش همون حرفیه که مرد ژاپنی به اون طرف میزنه ! در ضمن خدارو شکر من خدارو تو تک تک ثانیه های زندگیم دارم حس میکنم نمونش همین الان که خواهر کوچیکم که 7 سالشه اومد و گفت نقاشیمو ببین ازش تعریف کردم و وقتی خنده روی لباشو دیدم خدارو حس کردم : )

البته بنده قضاوتی نمیکنم ولی کلا گذاشتن هر مطلبی تو این جور جاها بهتره همخونی داشته باشن شده حتی عنوان هاشون ... چون هر فردی تو این جور شبکه ها با مطالبی که گذاشته میشه شناخته میشه هر چند که درست نیست ولی متاسفانه اینطوره ... حضور خدا رو هم که گفتید کاملا موافقم عالیه این حس

(rose)

ـــــــــــ

• 0

آدمی که خودشو اینقد به خدا نزدیک میدونه حرفی(تاپیک) نمیزنه که تو دل شنونده‌هاش شک به وجود خدا بندازه، شاید یه جوون ۱۷ساله که تو ذهنش هنوز کفروایمان شکل نگرفته باخوندن اون تاپیک شما طرز فکرش به خداناباوری سوق پیدا کنه و مقصر شمایید و باید درمقابل خدا و اون جوان پاسخگو باشید

ـــــــــــ

• 0

• ipes  

• عضو از 1397/10/19

• 1814

نقل از: justin-timberlake

نقل از: justin-timberlake

آدمی که خودشو اینقد به خدا نزدیک میدونه حرفی(تاپیک) نمیزنه که تو دل شنونده‌هاش شک به وجود خدا بندازه، شاید یه جوون ۱۷ساله که تو ذهنش هنوز کفروایمان شکل نگرفته باخوندن اون تاپیک شما طرز فکرش به خداناباوری سوق پیدا کنه و مقصر شمایید و باید درمقابل خدا و اون جوان پاسخگو باشید

شما شعور داشته باش توی تاپیکی که ربطی به هم نداره قاطی نکن

مورد بعدی اینکه اول برو موضوع اون تاپیک رو ببین و بفهم چی به چیه بعد حرف بزن اون تاپیک نه تنها دور شدن از خدا نیست بلکه نزدیک شدن به خدا هستش که انسانیت رو واسطه کرده

سوم اینکه من ترجیه میدم هیچ خدایی نداشته باشم ولی درست و با انسانیت زندگی کنم و حداقل کسیو قضاوت نکنم چون قضاوت تنها مخصوص خداست و بس : )

در آخر اینکه باور و اعتقادی که بخواد با حرف های یه نفر دیگه از بین بره و یا شکل بگیره به درد عمه مبارک میخوره : )

موفق باشی (rose)

ـــــــــــ

• 0

• ipes  

• عضو از 1397/10/19

• 1814

نقل از: Sobranie

نقل از: Sobranie متن قشنگی بود ممنون

خواهش (rose)

ـــــــــــ

• 0

• mohammad321  

• عضو از 1389/7/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 1149

• 548

یعنی تمام اینارو خدا گفت !؟ اگه باهاش در ارتباطی ...

یعنی تمام اینارو خدا گفت !؟ اگه باهاش در ارتباطی منم چند تا سوال دارم اگه بتونی ازش بپرسی خیلی خوب میشه

ـــــــــــ

• 1

• ipes  

• عضو از 1397/10/19

• 1814

نقل از: mohammad321

نقل از: mohammad321 یعنی تمام اینارو خدا گفت !؟ اگه باهاش در ارتباطی منم چند تا سوال دارم اگه بتونی ازش بپرسی خیلی خوب میشه

: )

ـــــــــــ

• 0

• tnhaei  

• عضو از 1398/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 31

• 24

تو مث اینکه رو ابرهای صورتی سیر میکنی،بذا من بگم...

تو مث اینکه رو ابرهای صورتی سیر میکنی،بذا من بگم حالا؛زنای امروز یه مشت پول پرست جلف کله پوک و بی مغز یه میمون که همش از اینو اون تقلید میکنه و تنبل و به دردنخور البته بیشترشون زن خوب الان پیدامیشه ولی کم

ـــــــــــ

• 1

• ipes  

• عضو از 1397/10/19

• 1814

نقل از: tnhaei

نقل از: tnhaei تو مث اینکه رو ابرهای صورتی سیر میکنی،بذا من بگم حالا؛زنای امروز یه مشت پول پرست جلف کله پوک و بی مغز یه میمون که همش از اینو اون تقلید میکنه و تنبل و به دردنخور البته بیشترشون زن خوب الان پیدامیشه ولی کم

حالا چون تجربه تو این طوری بوده دلیل نمیشه همرو جمع ببندی عزیز !

بله کمه و برای همینه که با ارزشه : )

ـــــــــــ

• 0

• kamranpoya  

• عضو از 1391/11/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 45

• 49

آفرین چقدر خوب و عالی نوشتی زنان خوب و موفق زیادن...

آفرین چقدر خوب و عالی نوشتی زنان خوب و موفق زیادن ....مری کوری. مارگارت تاچر. انگلا مرکر.......

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظرتون در مورد سکس توی فضای باز چیه؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «