بزرگ ترین بی غیرتی زندگیتون چی بوده؟

سلام ، همه ی پسرا در درون خودشون یه حسی به دخترای زندگیشون دارن که اسمشو گذاشتن غیرت، حالا اون دختر ممکنه همسر..خواهر..مادر و .... باشه،، سوال من از شما پسرا اینه که بزرگ ترین بی غیرتی که تو زندگیتون مرتکب شدید چی بوده و بعدش چه حسی داشتید؟ و اون بی غیرتی رو چرا قبول کردید ؟ از ترس؟ از لذت؟ و یا ....
مثلا ممکنه یکی با زنش رفته بیرون دیده یکی رفته تو نخ زنش ولی چون دیده یارو شخص قلدر و هیکلی و اینا بوده از ترس هیچی نگفته.. یا ممکنه چون لذت بخش بوده چیزی نگفته.. به هر حال داستان ها و خاطرات شما شنیدنی و قابل تامل خواهد بود..ممنون از همه

ـــــــــــ

چایت را بنوش ...نگران فردا مباش....از گندم زار من و تو ...مشتی کاه می ماند برای بادها...

• 9

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Pooya.b  

• عضو از 1397/4/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 79

• 15

(wanking) (inlove) (erection)

(wanking) (inlove) (erection)

ـــــــــــ

پویا 18 تهران Id tele: @pooya18_s

• 0

• Erotictime  
  • عضو از 1396/3/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 35

• 33

من کلن یه دوست دختر داشتم که خیلی عاشقانه دوسش...

من کلن یه دوست دختر داشتم که خیلی عاشقانه دوسش داشتم و خیلی شهوتی بود و خیلی کارا باهم میکردیم و حتی برای ازدواجم بهش فکر میکردم که بنا به مشکلاتی نشد ولی خب باهاش همیشه از نفر سوم تو رابطمون حرف میزدم اسم دوستامو میاوردم تو سکس و چند بارم تو ماشین تو ترافیک بهش گفتم سینه هاشو در بیاره که ماشینا ببینن و اونم در میاورد

ـــــــــــ

• 11

• erfan-20-teh  
  • عضو از 1397/3/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 81

• 46

سلام دوست عزیز

من غیرتو برای خودم جوری دیگر معنی کردم و از نضر من اگه اسیبی کسی به زنی در زندگیم وارد کند و من بی تفاوت باشم یعنی بی غیرتی از نضر من ن لزت بردن کسی با خاهرم که خارمم خوشش میاد . نکته یه بعدی به قول شماها بیغریتی رو ماردم هست و داستان شکل گرفتنش مفصل ولی کیر خیلیارو براش سیخ کردم و از این کار لزت میبرم

ـــــــــــ

• 12

نقل از: erfan-20-teh

نقل از: erfan-20-teh من غیرتو برای خودم جوری دیگر معنی کردم و از نضر من اگه اسیبی کسی به زنی در زندگیم وارد کند و من بی تفاوت باشم یعنی بی غیرتی از نضر من ن لزت بردن کسی با خاهرم که خارمم خوشش میاد . نکته یه بعدی به قول شماها بیغریتی رو ماردم هست و داستان شکل گرفتنش مفصل ولی کیر خیلیارو براش سیخ کردم و از این کار لزت میبرم

استاد شما سعی کن فارسی اول دبستان رو پاس کنی بعد تفکرات جدید بیار

ـــــــــــ

کووووون

• 37

• bi.shahvani  
  • عضو از 1397/6/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 145

• 398

زنمو دادم دوستم با دوستاش چهار نفری بردنش ویلای...

زنمو دادم دوستم با دوستاش چهار نفری بردنش ویلای شمال سه شب باهاشون بود

ـــــــــــ

• 34

• moein3d  
  • عضو از 1391/11/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 19

• 25

جوون

نقل از: bi.shahvani زنمو دادم دوستم با دوستاش چهار نفری بردنش ویلای شمال سه شب باهاشون بود

چند شبم بده با ما بیاد سفر

ـــــــــــ

• 0

• yasharzand  

• عضو از 1396/12/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 17

• 14

فانتزی

من دوست دارم خانوم آیندم فانتزی باز باشه مثل خودم شرایط ازدواج رو هم دارم ولی متاسفانه هنچین خانومی پیدا نمیشه

ـــــــــــ

• 2

زنمو با ساپورت با مانتو جلو باز نازک بردم فروشگاه...

زنمو با ساپورت با مانتو جلو باز نازک بردم فروشگاه .تمام پاهاش از نوک پاش تا رونای سفیدش ریخته بود برون .شورت سفید پاش کردم تا بقیه بیشتر لذت ببرن

ـــــــــــ

• 31

• lover.ssex  

• عضو از 1395/8/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 11

• 26

سلام

بزرگ ترین بی غیرتی من سکس تل در مورد شخص سوم با نامزدم بوده البته فقط در حد فانتزی ولی جفتمون بدجوری با اسم شخص سوم حشری میشیم

ـــــــــــ

• 18

• samanja  

• عضو از 1390/5/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 46

• 60

...

...

ـــــــــــ

پرش_مغزی

• 15

نقل از: samanja

نقل از: samanja لباس زیر های مادرم رو نشون دادم به بقیه. لاپای خواهرم گذاشتم. مادرمو انگشت کردم. کیر پسرای دیگه رو با حرف زدن زاجع به مامانم و خواهرم شق کردم

ـــــــــــ

• 2

• aidin.pd  

• عضو از 1391/12/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 60

• 67

اولین خاطرم بر میگرده اون وقتی که تصمیم داشتیم...

اولین خاطرم بر میگرده اون وقتی که تصمیم داشتیم برای اولین بار سک mfm رو با دوست دخترم تجربه کنیم. با یکی از دوستاش حرف زدم خیلی خجالتی بود اما به دوست دخترم سپردم حشریش کن تا راحت تر بشه. بعد یه مدت به اصرار دوست دخترم که بزار من اول باهاش تنها برم بخوابم که بتونم جلو تو هم بدم بهش اجازه دادم با اون پسره بره سکس کنه. اونم یه روز قرار گذاشت و برد دوست دخترمو خونه رفیقش. بعد دور اول سکسشون برام عکسشو فرستاد که رو تخت خوابوندتش لخته...بعد دوست دخترم بهم زنگ زد برام تعریف کرد چیکار کردن و الان دارن واسه دور دوم میرن. وقتی گوشی رو قطع کرد انتظار داشتم از شهوت تو همون محل کارم آبروم بره ولی اتفاقی که افتاد این بود که انقدر بدم اومده بود و انقدر شوک بهم وارد شده بود که درجا از هوش رفتم

ـــــــــــ

• 13

• anoush1366  
  • عضو از 1396/12/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 17

• 55

یه بار دوس دخترم بردم خارج شهر تو چادر از کون...

یه بار دوس دخترم بردم خارج شهر تو چادر از کون کردم. حواسم نبود تو باغ مردمه. یهو یه پسر ۱۷-۱۸ ساله اومد شاکی شد و فهمید قضیه رو. خواست بره پاسگاه خبر بده که اجازه دادیم به کس خیس دوس دخترم دست بزنه. باورتون نمیشه کیر ۱۳-۱۴ سانتیش رو در آورد و مالید لپ کون دوست دخترم. سریع آبش اومد. آنقدر آب داشت

ـــــــــــ

• 14

• mjtbshr  

• عضو از 1395/6/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 25

• 12

من بکنم

کسی خواست در مورد اطرافیاش بچته بگه کارمو خوب بلدم

ـــــــــــ

خیلی حشری

• 3

• majidkoslis  
  • عضو از 1394/3/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 42

• 29

وقتی با زنم میریم تو جاده شلوار و شورتش رو و مانتو...

وقتی با زنم میریم تو جاده شلوار و شورتش رو و مانتو رو بیرون میارم فقط با یه تاپ کنارم میشینه از کنار تریلی ها و اتوبوسها آروم رد میشم تا زنمو ببینن

ـــــــــــ

• 18

• aidin.pd  

• عضو از 1391/12/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 60

• 67

نقل از: majidkoslis

نقل از: majidkoslis وقتی با زنم میریم تو جاده شلوار و شورتش رو و مانتو رو بیرون میارم فقط با یه تاپ کنارم میشینه از کنار تریلی ها و اتوبوسها آروم رد میشم تا زنمو ببینن

حوون

ـــــــــــ

• 0

• mester.shah  
  • عضو از 1395/12/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 31

• 10

نقل از: kodin.xxx

نقل از: kodin.xxx نشون دادن عکس کص خانومم به دوستم

نشون منم بده

ـــــــــــ

اهل حال هستم عاشق سکس با خانمهای متاهل جلو شوهرش

• 0

• miladsz  

• عضو از 1396/2/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 248

• 115

عکس لباس زیرا مامانمو نشون خیلیا دادم قبلا.. یا...

عکس لباس زیرا مامانمو نشون خیلیا دادم قبلا.. یا مثلا وقتی خواب بود از پر و پاچش عکس میگرفتم براشون..

ـــــــــــ

جووون

• 3

• Alirezajujuyi  
  • عضو از 1394/9/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 228

• 100

اوووووو
خيلي زياده
كدومشو بگم (biggrin)...

اوووووو خيلي زياده كدومشو بگم (biggrin) (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• wifekermanshah  

• عضو از 1395/11/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 20

دوست پسر همسرم

زنم ازم خواست که ب دوست پسرش شمال برن و سه روز رفتن کلی عکسای سکسی گرفته بود و دیدن سکس همسرم توبغل خودم بود کهکیر دوستم اینقدر بزرگتر بود تند تند اضا میشد زنم و وقتینوبت من میشد کسش حسابی گشاد بود بعد پسره ارضا شد رو کمر زنم کلی اب کیر داشت آبشو با دستمال پاک کردم

ـــــــــــ

• 13

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا از اندام جنسی (کیر و کص) خود رضایت دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «