بزرگ ترین تابوی سکسی که شکستی چی بوده؟

سلام
هر جامعه ای فرهنگ مختص به خود رو داره،، تنوع فرهنگ ها و اندیشه ها اینقدر گسترده هست تا جایی که بسیاری از فلاسفه معتقد به نسبیت گرایی در اخلاق شده اند.. فرهنگ های مختلف بر جنبه های متفاوت زندگی هر شخصی تاثیر خودشو میگذاره..
یکی از اون جنبه ها جنبه ی سکسی و روابط سکسی هستش،،
قطعا به عنوان یک ایرانی همه ی ما ها هم از این فرهنگ تاثیر پذیرفته هستیم و چه بخوایم چه نخوایم محدود شده و مجبور شده به عمل کردن به فرهنگمون هستیم...
حال بر اساس فرهنگ ما قطعا یک سری محدودیت های سکسی وجود دارند که به عنوان تابوهای سکسی ازش یاد میکنن،، و شکستن اونا کار هر کسی نیست،، شکستن تابوهای سکسی ممکنه شامل : درخواست سکس از محارم،، بی غیرتی رو همسر،، دوست پسر پیدا کردن برای آشناهای درجه 1،، بی پروا بودن در مورد رفع نیازهای جنسی ،، کارهای غیر معمول در سکس ،، رک و راست اعتراف کردن به مفعول بودن و درخواست لذت مقعدی ، سکس ضربدری ، ازدواج با یک تن فروش و ....
حالا شما بزرگ ترین تابویی که مربوط به زندگی سکسی شما هست رو شکستید چی بوده؟ چه حسی اون موقع داشتید؟ و آیا پشیمان هستید؟
ممنون از همگی

ـــــــــــ

چایت را بنوش ...نگران فردا مباش....از گندم زار من و تو ...مشتی کاه می ماند برای بادها...

• 6

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• nal123  
  • عضو از 1398/12/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 216

• 114

سلام

خصوصي چك كن

ـــــــــــ

• 0

• amir20r  
  • عضو از 1399/1/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 14

• 5

رو نامزدم بیغیرت شدم

رو نامزدم بیغیرت شدم

ـــــــــــ

• 0

• شهرزاد11  

• عضو از 1394/9/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 204

• 710

نقل از: amir20r

نقل از: amir20r رو نامزدم بیغیرت شدم

چیکار کردی دقیقا،، شکستن تابو بالاتر از بی غیرت شدنه،، کاری که کردی چی بوده؟

ـــــــــــ

چایت را بنوش ...نگران فردا مباش....از گندم زار من و تو ...مشتی کاه می ماند برای بادها...

• 0

• ARMN93_17  
  • عضو از 1398/11/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 1

من به ترتیب این ها بود: اوّل پذیرش اینکه بات بودن...

من به ترتیب این ها بود: اوّل پذیرش اینکه بات بودن رو دوست دارم و درخواست سکس و بات شدن برخی از دوستانم. بعد راحت از سکس صحبت کردن با دوستان دخترم و درخواست سکس دادن بهشون اگر ببینم خودشون اهل سکس هستند و شدیدترینش هم پذیرش درخواست سکس گروهی از طرف دوست دختر سابقم بود که منجر به سکس سه نفره ی من، دوست دخترم و شوهر یکی از دوستانش شد. حسم موقع انجام دو تای اوّل اوکی بود البته تو هردوش هم بات بودن و درخواست سکس از پسر ها و هم صحبت از سکس با دختر ها کمی زیاده روی کردم که از اون ها پشیمون هستم، بات شدن رو هم متوجه شدم اونقدر دوست ندارم و دردش و سختی ها آماده کردنش سخته، ولی در حال حاضر راضی ام از اینکه این ها رو پذیرفتم. امّا درباره ی سکس سه نفره موقع انجامش یک مقدار ناراضی بودم و متوجه شدم چندان نیازی به انجامش ندارم ولی خب یک تجربه بود و پشیمان نیستم که درخواست دوست دخترم رو قبول کردم چون اگر این یک بار رو انجام نمی دادم متوجه نمی شدم که به سلیقه ی من نمی خوره این کار.

ـــــــــــ

• 1

• amir20r  
  • عضو از 1399/1/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 14

• 5

نقل از: شهرزاد11

نقل از: شهرزاد11
نقل از: amir20r رو نامزدم بیغیرت شدم
چیکار کردی دقیقا،، شکستن تابو بالاتر از بی غیرت شدنه،، کاری که کردی چی بوده؟

با مردهای دیگ راجع بش حرف زدم و ارضاشون کردم‌

ـــــــــــ

• 0

• شهرزاد11  

• عضو از 1394/9/30

• 710

نقل از: ARMN93_17

نقل از: ARMN93_17 من به ترتیب این ها بود: اوّل پذیرش اینکه بات بودن رو دوست دارم و درخواست سکس و بات شدن برخی از دوستانم. بعد راحت از سکس صحبت کردن با دوستان دخترم و درخواست سکس دادن بهشون اگر ببینم خودشون اهل سکس هستند و شدیدترینش هم پذیرش درخواست سکس گروهی از طرف دوست دختر سابقم بود که منجر به سکس سه نفره ی من، دوست دخترم و شوهر یکی از دوستانش شد. حسم موقع انجام دو تای اوّل اوکی بود البته تو هردوش هم بات بودن و درخواست سکس از پسر ها و هم صحبت از سکس با دختر ها کمی زیاده روی کردم که از اون ها پشیمون هستم، بات شدن رو هم متوجه شدم اونقدر دوست ندارم و دردش و سختی ها آماده کردنش سخته، ولی در حال حاضر راضی ام از اینکه این ها رو پذیرفتم. امّا درباره ی سکس سه نفره موقع انجامش یک مقدار ناراضی بودم و متوجه شدم چندان نیازی به انجامش ندارم ولی خب یک تجربه بود و پشیمان نیستم که درخواست دوست دخترم رو قبول کردم چون اگر این یک بار رو انجام نمی دادم متوجه نمی شدم که به سلیقه ی من نمی خوره این کار.

تشکر از تجارب شما

ـــــــــــ

• 0

• sepanta98  
  • عضو از 1392/5/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 20

• 2

درود،،بزرگترین تابوی سکسی که شکستیم تجربه کردن سکس...

درود،،بزرگترین تابوی سکسی که شکستیم تجربه کردن سکس MFM بوده برا یکبار،،،

ـــــــــــ

• 1

• شهرزاد11  

• عضو از 1394/9/30

• 710

نقل از: sepanta98

نقل از: sepanta98 درود،،بزرگترین تابوی سکسی که شکستیم تجربه کردن سکس MFM بوده برا یکبار،،،

با چه کسی؟

ـــــــــــ

• 0

• Amo_khosro  

• عضو از 1398/3/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 154

• 29

ام اف ام بسیار زیاد

یکبار برای همسر سابقم یه کیر خوب آوردم و کردیمش و خودمم با 5 تا زوج رابطه داشتم و دوتاشون الآنم هستن و خانم هاشون رو میارن برام.

ـــــــــــ

زوج یا خانم متاهل برای رابطه ی صمیمی و طولانی پیام بدن. @khosro1988

• 0

• peymanteh  

• عضو از 1396/11/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 54

• 46

سکس با خواهر زنم
واقعا انجام دادم

سکس با خواهر زنم واقعا انجام دادم

ـــــــــــ

(dash)

• 4

• Aliniko110  

• عضو از 1397/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 32

• 37

اول اینکه مفعول شدم . دوم سکس با خواهرم

اول اینکه مفعول شدم . دوم سکس با خواهرم

ـــــــــــ

همه تنهاییم

• 0

• yoyo1390  
  • عضو از 1390/2/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 12

• 4

با زن متاهل سکس کردم. همیشه باهاشون دوست میشدم ولی...

با زن متاهل سکس کردم. همیشه باهاشون دوست میشدم ولی جرات نمیکردم باهاشون سکس کنم. ولی بالاخره ترسش ریخت

ـــــــــــ

• 0

• boytehroni778  

• عضو از 1396/4/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 24

• 16

لب گرفتن از زن شوهر دار

تنها تابوم- لب گرفتن از زن شوهردار بود اونم تو شهرک اکباتان

ـــــــــــ

• 0

• Lithium.440  

• عضو از 1394/2/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 74

• 104

منبزرگترین پشیمونیم اینه که هیچ بی اخلاقی نداشتم ....

منبزرگترین پشیمونیم اینه که هیچ بی اخلاقی نداشتم . واقعا اخلاق مدارم . گاها واقعا دلم میخواد یه کار بدکنم . ببین بی دین هم هستم . یعنی از ترس خرافات نیست که این کارهارو نمیکنم . فقط ...نمیتونم . پاش که میفته نمیتونم . و البته نمیخوام . ولی در حالت عادی همش دلم میخواد یه کار خلاف اخلاقیاتم بکنم . همین دیشب خواب دیدم که با یه خانوم متاهل دوست شدم . اونم میدونست من متاهلم . از دیشب تو فکرشم. چقد هیجان قشنگی بود . واقعا از ته دل دلم میخواد ولی مطمئنم این کار یا هیچ کار دیگه ای نخواهمم کرد . و پشیمون هم خواهم شد

ـــــــــــ

من همان گلبرگ مغرور نیستم .اصلا جزء گیاهان و نباتات هم نیستم. اصلا گیاها که نمیتونن شعر بگن یا پروفایل شهوانی داشته باشند؛ اونایی هم که پروفایلشون"من همان گلبرگ مغرورم" هم بوده؛ گوه میخوردن .

• 3

• tehran_armin  

• عضو از 1396/4/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 114

• 51

بی غیرتا بیان

سلام عزیزم خوبی؟ ممنون میشم تلگرام پیام بدی تا بیشتر با هم آشنا بشیم ali_1359t منتظرم علی 38 تهران کیرم 18 سانت کلفت عکس پروفایلم عکس کیر خودمه البتته الان خوابیده

ـــــــــــ

دوستون دارم سکسی های من

• 0

• Masoud-Aylar  
  • عضو از 1398/10/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 2

Group Sex

B nazaram sexe zarbdari ba dostamon faghat baraye lezzate bishtar bozorgtarinesh bode. Ma asheghe hamim vali dalil nemishe vaghti mitonim to sex az baghie ham lezzat bbarim jolo hamo bgirim

ـــــــــــ

• 1

• nimasexy123  

• عضو از 1396/2/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 137

• 59

اولیش کردن پسر بود وساک زدن براش،دومیش رابطه جنسی...

اولیش کردن پسر بود وساک زدن براش،دومیش رابطه جنسی با متاهل،سومیش مفعول شدنم و سوراخی دادنم تو گی سکس، چهارمیش سکس با یه زوج بعنوان مفعول

ـــــــــــ

• 1

• alisexy17  
  • عضو از 1397/12/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 20

• 8

تجاوز

من به دوس دختر قبلیم‌تجاوز کردم

ـــــــــــ

Baby

• 1

• amir-mobina  
  • عضو از 1398/10/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 24

• 11

یبار...

برادرم رفت 9 روز مسافرت کاری با زن داداشم چند روز تنها شدیم تو خونشون و بعد روز سوم دیگه نتونستیم خودمونو نگه داریم من مجرد بودم اون زمان

ـــــــــــ

• 3

• شهرزاد11  

• عضو از 1394/9/30

• 710

نقل از: amir-mobina

نقل از: amir-mobina برادرم رفت 9 روز مسافرت کاری با زن داداشم چند روز تنها شدیم تو خونشون و بعد روز سوم دیگه نتونستیم خودمونو نگه داریم من مجرد بودم اون زمان

پشیمونی؟

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما «اسلام واقعی» چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «