بزرگ ترین فانتزی سکسیت چیه؟

سلام دوستان خوب شهوانی...از اونجایی که هر کسی دو نوع شخصیت داره که شامل دنیای واقعی و ارتباط با آدمای واقعیه و دوم خیال پردازی و ساختن دنیایی که کامل متفاوت با دنیای واقعیه...
حالا هر کدوم از انسان ها مطمئنا توی سکس هم خیال پردازی های زیادی دارن..منتها برخی بهش فکر میکنن و درگیرش میشن و به آب و آتیش میزنن تا عملیش کنن ..بعضیا هم از فکر کردن بهش طفره میرن ...حالا یا احساس بدی میکنن و عذاب وجدان دارن یا اینکه به خاطر ترس و آب رو ریزی ....
از اونجایی که اینجا دنیای مجازیه و هیچکسی کسی رو نمیشناسه ازتون میخوام از فانتزی های سکسیتون حرف بزنید و بگید بزرگ ترین فانتزی سکسیتون چیه...و در آخر بگید آیا دوس دارید عملی بشه براتون؟ و اگه دوس ندارید عملی بشه هم چرا؟

ـــــــــــ

چایت را بنوش ...نگران فردا مباش....از گندم زار من و تو ...مشتی کاه می ماند برای بادها...

• 7

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• best4u82  

• عضو از: 1393/11/20
  • پست‌‌‌ها: ‌ 477
  • 58

سکس همزمان با دو تا زن
دوست دارم واقعی بشه

سکس همزمان با دو تا زن دوست دارم واقعی بشه

ـــــــــــ

کی کیرررر میخواد؟

• 1

• behnammash123  

• عضو از: 1394/10/26
  • پست‌‌‌ها: ‌ 20
  • 17

تسخیر مغز با فانتزی های بی هدف

اولا سلام.دوما رویا با فانتزی مترادفه سوما فانتزی یه جور واکسن فلج کننده ی اعصاب و مغزه که خیلی بهش دمیده شده تو این سایت....مغز رو تو اوج تخیلات ملزم به دستور ارگاسم میکنه که این اسیب زننده س.باید به فانتزی های ملایم سکسی که منجر به ارضا نشه بسنده بشه...به تاپیکم سر بزنید

ـــــــــــ

• 2

• qgb14  

• عضو از: 1392/6/6
  • پست‌‌‌ها: ‌ 131
  • 24

سکس با پزشک

فانتزی من که خیلی هم دوست دارم و دنبالشم که واقعی بشه سکس با یک پزشک مرد میانسال توی مطبش و روی تخت معاینه است. البته بگم یعنی اینکه من باتم باشم و اون دکتر مرد هم تاپ و یک سکس نسبتا طولانی داشته باشیم که البته بیشترشم به تلبمه زدن دکتر توی باسن من بگذره. حتما هم روپوش پزشکیش تنش باشه ولی زیرش هیچی نپوشیده باشه. اینطوری بیاد جلوم با لذت تموم براش ساک می زنم. همه ی اینها توی رویا برام خیلی خیلی جذابن.

ـــــــــــ

• 5

• شهرزاد11  

• عضو از: 1394/9/30
  • پست‌‌‌ها: ‌ 173
  • 36

نقل از: best4u82

نقل از: best4u82 سکس همزمان با دو تا زن دوست دارم واقعی بشه

چه خوش اشتها....تا حالا کسی همچین رابطه ای رو تجربه کرده به صورت واقعی؟

ـــــــــــ

چایت را بنوش ...نگران فردا مباش....از گندم زار من و تو ...مشتی کاه می ماند برای بادها...

• 1

• شهرزاد11  

• 36

نقل از: qgb14

نقل از: qgb14 فانتزی من که خیلی هم دوست دارم و دنبالشم که واقعی بشه سکس با یک پزشک مرد میانسال توی مطبش و روی تخت معاینه است. البته بگم یعنی اینکه من باتم باشم و اون دکتر مرد هم تاپ و یک سکس نسبتا طولانی داشته باشیم که البته بیشترشم به تلبمه زدن دکتر توی باسن من بگذره. حتما هم روپوش پزشکیش تنش باشه ولی زیرش هیچی نپوشیده باشه. اینطوری بیاد جلوم با لذت تموم براش ساک می زنم. همه ی اینها توی رویا برام خیلی خیلی جذابن.

بامزه ترین فانتزی ای بود که تا حالا شنیده بودم

ـــــــــــ

• 3

• Arash-hot33  
  • عضو از: 1394/8/8
  • پست‌‌‌ها: ‌ 9
  • 6

اين كه يه لزبينو از نزديك تماشا كنم و بعدم جفتشونو...

اين كه يه لزبينو از نزديك تماشا كنم و بعدم جفتشونو بكنم

ـــــــــــ

با همه دوستم اما از ادماي دو رو بدم مياد

• 6

سکس با یه خرس قطبی تو سرمای زیر ۳۰ درجه

سکس با یه خرس قطبی تو سرمای زیر ۳۰ درجه

ـــــــــــ

• 7

• آق جوکر  

• عضو از: 1394/4/17
  • پست‌‌‌ها: ‌ 277
  • 65

یه مدت پیش یه همچین تاپیکی رو یه بنده خدایی هم زده...

یه مدت پیش یه همچین تاپیکی رو یه بنده خدایی هم زده بود و اونجا هم گفتم فانتزیم اینه که واقعا جوکر باشم و ترتیب این bat girl رو بدم...

ـــــــــــ

I believe whatever doesn't kill you simply makes you...stranger

• 3

• شهرزاد11  

• 36

چرا نظرات کمه؟

چرا نظرات کمه؟

ـــــــــــ

• 2

محدودیت ها چه می کنند با ما

نقل از: شهرزاد11 چرا نظرات کمه؟

نگران نباش به مدد جمهوری اسلامی احمق ، ملت ما چنان دو شخصیتی و بدبخت شده که دنیایی برای مسائل جنسیش در ذهنش پدید اورده که نمی دونه اصلا وجود نداره و تمام اجزا اون آویزون دنیای بیرونی هست . کمی بیشتر به بلاهایی که محدودیت ها سر ذهنمون ارودن فکر بکنیم بعد بریم سراغ فانتزی ساختن. از روی ترس فانتزی نسازیم ، از روی عقده هامون نسازیم ، از روی چیزی بسیازیم که اگه یک روز بهش رسیدیم یا تلاش کردیم بهش برسیم خودمون و اطرافیانمون رو به لجن نکشیم.

ـــــــــــ

• 1

• look4fmf  

• عضو از: 1394/10/5
  • پست‌‌‌ها: ‌ 51
  • 4

FMF......هم من هم خانومم کاملن اماده به این کار...

FMF......هم من هم خانومم کاملن اماده به این کار هستیم..برنامه هامونم چیدیم..منتها متاسفانه هیشکی گیر نمیاد...اینجام همه دروغ میگن....یا پسرن یا اینکاره نیستن میخان تیغ بزنن..پای حرف که میشه همه پاین..ولی تا میخوای به سرانجام برسونیش تو زرد از آب میان...همشون میخان زیراب بزنن..هی میگیم بابا این فانتزیمونه..یه عشق و حاله..ما خیلی هم همدیگرو دوس داریم..اصلن خانومم میخاد این فانتزی رو به عنوان یه کادو به من بده....ولی پیدا نمیشه دیگه چه کنیم..

ـــــــــــ

• 4

• babmari  

• عضو از: 1394/10/14
  • پست‌‌‌ها: ‌ 71
  • 19

نقل از: look4fmf

نقل از: look4fmf FMF......هم من هم خانومم کاملن اماده به این کار هستیم..برنامه هامونم چیدیم..منتها متاسفانه هیشکی گیر نمیاد...اینجام همه دروغ میگن....یا پسرن یا اینکاره نیستن میخان تیغ بزنن..پای حرف که میشه همه پاین..ولی تا میخوای به سرانجام برسونیش تو زرد از آب میان...همشون میخان زیراب بزنن..هی میگیم بابا این فانتزیمونه..یه عشق و حاله..ما خیلی هم همدیگرو دوس داریم..اصلن خانومم میخاد این فانتزی رو به عنوان یه کادو به من بده....ولی پیدا نمیشه دیگه چه کنیم..

slm mituni azizam mfm tapik bedi injuri gir miyari

ـــــــــــ

babiii

• 1

• look4fmf  

• 4

نقل از: babmari

نقل از: look4fmf FMF......هم من هم خانومم کاملن اماده به این کار هستیم..برنامه هامونم چیدیم..منتها متاسفانه هیشکی گیر نمیاد...اینجام همه دروغ میگن....یا پسرن یا اینکاره نیستن میخان تیغ بزنن..پای حرف که میشه همه پاین..ولی تا میخوای به سرانجام برسونیش تو زرد از آب میان...همشون میخان زیراب بزنن..هی میگیم بابا این فانتزیمونه..یه عشق و حاله..ما خیلی هم همدیگرو دوس داریم..اصلن خانومم میخاد این فانتزی رو به عنوان یه کادو به من بده....ولی پیدا نمیشه دیگه چه کنیم..

ما FMF میخوایم...بعد برم MFM تاپیک بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟از اون حرفا بودا

ـــــــــــ

• 0

• babmari  

• 19

ما FMF میخوایم...بعد برم MFM تاپیک بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟از اون حرفا بودا

na migam in tapik hezar nafar gir miyari inja irane....................!!!

ـــــــــــ

babiii

• 0

• look4fmf  

• 4

na migam in tapik hezar nafar gir miyari inja irane....................!!!

اها....اره دیگه متاسفانه

ـــــــــــ

• 0

• icy_girl  

• عضو از: 1393/9/23
  • پست‌‌‌ها: ‌ 972
  • 686

به سرزمین یخها بپیوند !!!

نقل از: آق جوکر یه مدت پیش یه همچین تاپیکی رو یه بنده خدایی هم زده بود و اونجا هم گفتم فانتزیم اینه که واقعا جوکر باشم و ترتیب این bat girl رو بدم...

حکیم عنصرالمعالی کیکاووس بن ... خخخخخ تو هم تو خفا سیر میکنیااا ! به خودم امیدوار شدم اقای جوکر :)

ـــــــــــ

• 2

• شیما کون  

• عضو از: 1394/4/31
  • پست‌‌‌ها: ‌ 63
  • 370

من ارزو دارم...mfm کنم با دو تا از مردهای سیاه زشت...

من ارزو دارم...mfm کنم با دو تا از مردهای سیاه زشت و کیرکلفت... همش احساس میکنم چون پوست سفیده..اگه با سیاههه سکس کنم...هارمونی رنگی قشنگی بوجود میاد

ـــــــــــ

• 2

• شهرزاد11  

• 36

نقل از: شیما کون

نقل از: شیما کون من ارزو دارم...mfm کنم با دو تا از مردهای سیاه زشت و کیرکلفت... همش احساس میکنم چون پوست سفیده..اگه با سیاههه سکس کنم...هارمونی رنگی قشنگی بوجود میاد

خیلی بامزه بود...چون علاوه بر سکس به ترکیب رنگها هم فکر می کنی..

ـــــــــــ

• 2

• sis.champ  

• عضو از: 1394/10/17
  • پست‌‌‌ها: ‌ 3
  • 7

سلام به شهرزاد جون عضو فعال سايت

شهرزاد جان شما كه انقدر خلاق هستي در طرح سوالات مختلف نشده تا الان خودت به يكي از اونا جواب بدي ممكنه الان از فانتزي سكسي خودت بگي براي من و بقيه دوستان عزيز و گرامي ؟ ممنون ميشم

ـــــــــــ

قرارمان فصل انگور ... شراب که شدم بیا ... تو جام بیاور من جان ... جام را خالی از جان کن ... هراسی نیست ... فقط تو خوش باش ... همین مرا کافیست ...

• 4

• babmari  

• 19

bikhiyal

gashtam nabood nagard nist

ـــــــــــ

babiii

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «