داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

بعد از رابطه با افراد مختلف ...................(drinks)

1398/08/24

اینجا خیلی هارو میبینم که با وجود این که متاهل هستند ، با اطلاع همسرشون با افراد دیگه سکس میکنن ( ام اف ام - ضربدری - اف ام اف - کاکولد ) و ادعا میکنند که همسرشون

از این موضوع راضی هستند و زندگی به این شکلو میپسندند و همه چیز اوکی هست ، سوالو اینه که واقعا چه اتفاقی بعد از سکس با شخص دیگه برای زندگی قبلیمون می افته

آیا همه چیز همونطور طبیعی مثل قبل میمونه ؟

یا فقط نقش بازی میکنن که همه چیز خوبه اوکی هست ؟

یعنی بعدش همه چیز عادی ادامه پیدا می کنه درس مثل قبل یا حتی بهتر ؟

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-11-15 16:17:32 +0330 +0330

به نطر من بستگی به هردو داره چون ممکنه بعدش سرد شن و همو نخوان
یا اینکه چون فانتزیشونو دارن بیشتر همو بخوان…

2 ❤️

2019-11-15 16:19:16 +0330 +0330

بنظرم دیگه کانون خانواده ای ک رو اعتماده دو طرفه با خاک یکسان میشه

2019-11-15 16:25:10 +0330 +0330

اینایی که همش میان وچرت میگن به نوعی آرزوی خودشون رو بیان می کنن وگرنه هیچ ادم عاقلی از این غلطا نمی کنه… واگرم کسی اینکارو بکنه زندگیش نابود میشه
حالا الان یه مشت فیک میان میگن اره ما انجام دادیم خیلیم راضی بودیم تازه صمیمیت درون زندگیمونم بیشتر شده خخخخ

8 ❤️

2019-11-15 16:29:53 +0330 +0330

هیچوقت …هیچوقت …آب رفته به جوی برنمیگرده …
و زندگی همچنان ادامه داره …
زمان خیلی زود میگذره …گاهی ترمیم کننده هست و گاهی تشدید کننده …اما… هیچوقت آب رفته برنمیگرده 🌹

4 ❤️

2019-11-15 16:30:54 +0330 +0330
نقل از: uouo72721 بنظرم دیگه کانون خانواده ای ک رو اعتماده دو طرفه با خاک یکسان میشه

اینم نشانه دوستی من … 🌹 ;)

2 ❤️

2019-11-15 17:04:13 +0330 +0330

قطعا زندگیشون خراب میشه
علتش هم اینه که اعتماد طرفین از بین میره
مرد فکر می کنه اینکه جلوی من سکس میکنه با مرد دیگه حتما پشت من هم بهم خیانت می کنه و بلعکس
ولی یه سری افراد فیک میان و میگن ما انجام دادیم خوب بوده

5 ❤️

2019-11-15 17:15:17 +0330 +0330

من و همسرم اصفهانیم و چند بار ضربدری انجام دادیم و زندگیمونم عاشقانه تر و بهتر شد.
ولی تعداد افراد واقعی کمن و بیشتر افراد فقط ادعا میکنن

6 ❤️

2019-11-15 17:25:10 +0330 +0330

حتی حیوانات هم جفت خودشون رو با کسی به اشتراک نمیزارن!!!

6 ❤️

2019-11-15 18:39:14 +0330 +0330
نقل از: mogtaba.sohrabi1307 من و همسرم اصفهانیم و چند بار ضربدری انجام دادیم و زندگیمونم عاشقانه تر و بهتر شد. ولی تعداد افراد واقعی کمن و بیشتر افراد فقط ادعا میکنن

👌

0 ❤️

2019-11-15 19:01:21 +0330 +0330
نقل از: uouo72721 بنظرم دیگه کانون خانواده ای ک رو اعتماده دو طرفه با خاک یکسان میشه

به نظرم درست نیست این حرف. اینطور نیست که یه روز زوج از خواب بیدار شن و بگن خب بریم با نفر سوم سکس کنیم! اتفاقا عصاره این طور رابطه ها اعتماده. اینکه انقدر به هم اعتماد دارن که میدونن رابطه شون تحمل بالانس کردن این رو داره.

2 ❤️

2019-11-15 19:06:20 +0330 +0330
نقل از: nudemale19 قطعا زندگیشون خراب میشه علتش هم اینه که اعتماد طرفین از بین میره مرد فکر می کنه اینکه جلوی من سکس میکنه با مرد دیگه حتما پشت من هم بهم خیانت می کنه و بلعکس ولی یه سری افراد فیک میان و میگن ما انجام دادیم خوب بوده

اتفاقا این معمولا اقایون هستن که این فتیش رو دارن و زنشون رو «راضی» میکنن که بیاد و امتحان کنه. آره چندین سال زحمت کشیدن تشکیل خانواده دادن از جمله آشنایی خواستگاری ازدواج با اون هزینه گزاف و… بعد بیان به قول شما قطعا زندگیشونو خراب کنن. چه مطمئن هم حرف میزنی! این طرفین که تو میگی خودشون تصمیم گرفتن این کارو بکنن کسی مجبورشون نکرده پس حرف از بین رفتن اعتماد بی معنیه اینجا.

2 ❤️

2019-11-15 19:08:35 +0330 +0330
نقل از: Saman.rt حتی حیوانات هم جفت خودشون رو با کسی به اشتراک نمیزارن!!!

دقیقا! تا حالا دیدی مرغ اجازه بده خروسش با مرغ دیگه سکس کنه؟ عمرا. الان فیکا میان میگن خوبه!!! حتی حیوانات! انگار تحقیق کرده اومده نظر میده
just grow the fuck up

2 ❤️

2019-11-15 19:16:28 +0330 +0330

سلام.به نظر من این روش سالم زنگی کردن نیست.این کارها زندگی رو نابود میکنه 🌹

2 ❤️

2019-11-16 03:52:00 +0330 +0330

به نظرم هیچ ربطی به دو طرفو یه طرفو عقیده و نظر و هیچی نداره همش حرفه و دیگه نمیشه اسمشو گذاش ت زندگی بعد اون دیگه عشق و دوست داشتن قطعا معنی نداره کانون خونواده ای در کار نیست و آینده بچه های اون خونواده رو در نظر بگیر تا به عمق فاجعه پی ببری.

1 ❤️

2019-11-16 04:03:59 +0330 +0330

این بدترین و مضحک ترین فانتزی دنیا هست که حتی تو کشورایی که دارن فیلم پورن میسازن هم خیانت محسوب میشه نمیدونم چرا بعضیا اینجور فانتزیای مضخرفی دارن

1 ❤️

2019-11-16 04:26:47 +0330 +0330

شکل نظر جمع کردن و نتیجه گیری شما از موضوع مشخصا اشتباهه …یعنی اینکه در مورد یه فانتزی خاص از کسی نظر بپرسی که اصلا علاقه ای نداره و باهاش مخالفه … مثلا از من در مورد فانتزی ارباب برده ای سوال کنید و بگید نظرت چیه من میگم اخه این چه فانتزی مسخره و روانپریشانه ای هست که یه عده ادم روانی و مریض انجام میدن …ولی این در حالیه که کسایی که این فانتزی رو دوست دارن انجام میدن. لذت میبرن و تکرار هم میکنن و براشون خیلی هم خوب و ارضا کننده خواسته هاشون هست . حالا شما اومدی از کسایی که از یه چیزی نه تجربه کردن نه دوست دارن تجربه کنن نظر جمع میکنی… دوست عزیز از زوج هایی این کار رو انجام دادن و علاقه دارن بپرسی چرا دوست دارن و چه اثری تا این لحظه در زندگیشون داشته مطمئنا جواب های خلاف اینچه ایجا دیدی میبینی .

4 ❤️

2019-11-16 04:31:05 +0330 +0330

بستگی به شرایط محیطی و روانی و رفتاری افراد مختلف داره.
ایجاد وفاداری و محبت در افراد بستگی به این داره که طرف مقابل برای علایق و سلایق و خواسته‌های اون چقدر ارزش قائل هست و چه مقدار از علایق و خواسته‌هاشو پوشش می‌ده.
خانم‌ها عموماً مردی رو بیشتر دوست دارن که اونا رو آزاد بذاره.
شور جنسی خانم‌ها فقط سکس محدود با شوهر خودشون نیست.
اکثر خانم‌ها از تن نمایی و عورت‌نمایی تا لمس شدن اندامشون در محیط‌های عمومی و نهایتاً تنوع سکسی رو دوست دارن.
طبعاً چنین خانم‌هایی شوهرانی رو بیشتر دوست دارن که این آزادی رو بهشون داده باشند.
بنابراین در روابطی اینچنین، مشخصاً زندگی زوجین براشون جذابیت بیشتری خواهد داشت.
گاهی مردها در ارضای نیازهای جنسی خانوم‌هاشون ناتوان هستند و یا نیاز جنسی خانوم‌هاشون بیشتر از خودشون هست.
این‌ها هم می‌دونن که خانومشون دیر یا زود خواه یا ناخواه روابطی در بیرون از زوجیت ایجاد خواهند کرد بنابراین تصمیم می‌گیرن خودشون هم در این روابط حضور داشته باشند و امنیت بیشتری برای همسرشون ایجاد کنند.
سکس یک نیاز فیزیکی هست
اما عشق یک نیاز عاطفی
این دو نیاز می‌تونن باهم جمع بشن و می‌تونن جدا از هم باشند. ولی در هر صورت نباید به جای هم قرار بگیرند

1 ❤️

2019-11-16 07:24:38 +0330 +0330

همونطور که میدونید هر مردی بعد از ارضا شدن با احساس پشیمانی مواجه میشه ، هرچه سکس عجیب تر و غیر معمول تر باشه احساس پشیمونی بعد از سکس هم بیشتر خواهد بود !
اما تصور کنید مردی که شدیدا تحریک شده (حشری هست) همسرش رو تماشا میکنه که در حال سکس با نفر دیگه ای هست !
بعد از ارضا شدن میتونید حال و احوال اون مرد رو تجسم کنید ؟ !!!

همه مون توی این وبسایت افرادی رو دیدیم که به “مادر” و “خواهر” خودشون هم رحم نمیکنن و این دو اسمِ نازنین رو آلوده به کثافت های ذهن خودشون میکنند !
مطمئنا “همسر” اگر ارزش بیشتری از این دو نداشته باشه ، کمتر هم نداره !
فارغ از تمام ادیان و عقدنامه ها و ازدواج ها ، بین مرد و زنِ عاشق یک “عهد” وجود داره !

“مردان حشری” “مردان حشری”
اینها آدمای خطرناکی هستن ، با اینا ازدواج نکنید ، از ارتباط با اینا بترسید ، اینا همه چیز رو فدای شهوت خودشون میکنن !

“سکس” همیشه بعد از “عشق” میاد !

3 ❤️

2019-11-16 09:56:08 +0330 +0330

به نظر من فقط ی ادم ابنه ایی که خودش عاشق کیره میتونه قبول کنه یکی دیگه زنشو بکنه .البته هر زنی هم تن به همچین چیزی نمیده مگه اینکه جنده بوده باشه فبلا یا اینکه ناامید شده باشه ازشوهرش.البته یسری از معتادین هم که دیگه هیچی برای از دست دادن ندارن وبخاطر تهیه مواد مجبور به همچین عملی میشه که فکر کنم اگه شرایطشو داشت همچین کاری نمیکرد…!درنتیجه فقط کسی که اوب داره میتونه زنشو زیر کسی دیکه بخوابونه.

1 ❤️

2019-11-16 11:57:15 +0330 +0330
نقل از: Bahramham نه همه به جدایی ختم نمیشه خانم من چندین بار با دیگران سکس داشته و من هم متوجه شدم و ناچار شد اقرار کنه اولش خیلی ناراحت شدم ولی الان چندین ساله داریم زندگی میکنیم و مشکلی هم پیش نیومد

👌

0 ❤️

2019-11-16 12:36:47 +0330 +0330
نقل از: matin.mahtab شکل نظر جمع کردن و نتیجه گیری شما از موضوع مشخصا اشتباهه ...یعنی اینکه در مورد یه فانتزی خاص از کسی نظر بپرسی که اصلا علاقه ای نداره و باهاش مخالفه .. مثلا از من در مورد فانتزی ارباب برده ای سوال کنید و بگید نظرت چیه من میگم اخه این چه فانتزی مسخره و روانپریشانه ای هست که یه عده ادم روانی و مریض انجام میدن ...ولی این در حالیه که کسایی که این فانتزی رو دوست دارن انجام میدن. لذت میبرن و تکرار هم میکنن و براشون خیلی هم خوب و ارضا کننده خواسته هاشون هست . حالا شما اومدی از کسایی که از یه چیزی نه تجربه کردن نه دوست دارن تجربه کنن نظر جمع میکنی... دوست عزیز از زوج هایی این کار رو انجام دادن و علاقه دارن بپرسی چرا دوست دارن و چه اثری تا این لحظه در زندگیشون داشته مطمئنا جواب های خلاف اینچه ایجا دیدی میبینی .

درسته امیدوارم اونهایی که تجربه این کارو دارن هم نظر بدن

0 ❤️

2019-11-29 00:29:27 +0330 +0330

من پیش چهارتا زوج رفتم . الانم عادی هستن . ولی هر کدومش یه شرایط خاص خودشونو دارن

1 ❤️

2019-12-01 13:26:52 +0330 +0330
نقل از: lonelycats
نقل از: Saman.rt حتی حیوانات هم جفت خودشون رو با کسی به اشتراک نمیزارن!!!

دقیقا! تا حالا دیدی مرغ اجازه بده خروسش با مرغ دیگه سکس کنه؟ عمرا. الان فیکا میان میگن خوبه!!! حتی حیوانات! انگار تحقیق کرده اومده نظر میده
just grow the fuck up

احتمالاتاحالامرغ وخروس ندیدی خروس هرمرغی که ببینه ازدم تیغ ردش میکنه

2 ❤️

2019-12-01 14:00:41 +0330 +0330

همش چرنده مردی که زنشو در اختیار دیگران بزاره مرد نیست زن هم اگه قرار باشه با کسی غیر از شوهرش حال کنه دیر یا زود یکی بهتر از شوهرش پیدا میکنه که براش تکراری هم نباشه اینجوری زندگیشون از هم میپاشه

4 ❤️

2019-12-01 14:31:48 +0330 +0330

بنظرمن این نوع روابط مخصوص جفتهاییه که احساسی بهم ندارن،همدیگه رو دوست ندارن و یجورایی ازروی عادت یاجبر کنارهم زندگی میکنن و براشون مهم نیست پارتنرشون بایکی دیگه بخابه! برا من یکی اصلا قابل تصور نیست اونیکه دوسش دارم بایکی دیگه حتی حرفای سکسی بزنه چه برسه

4 ❤️

2019-12-01 14:43:16 +0330 +0330
نقل از: Reza__1998 همونطور که میدونید هر مردی بعد از ارضا شدن با احساس پشیمانی مواجه میشه ، هرچه سکس عجیب تر و غیر معمول تر باشه احساس پشیمونی بعد از سکس هم بیشتر خواهد بود ! اما تصور کنید مردی که شدیدا تحریک شده (حشری هست) همسرش رو تماشا میکنه که در حال سکس با نفر دیگه ای هست ! بعد از ارضا شدن میتونید حال و احوال اون مرد رو تجسم کنید ؟ !!!!!!

همه مون توی این وبسایت افرادی رو دیدیم که به “مادر” و “خواهر” خودشون هم رحم نمیکنن و این دو اسمِ نازنین رو آلوده به کثافت های ذهن خودشون میکنند !
مطمئنا “همسر” اگر ارزش بیشتری از این دو نداشته باشه ، کمتر هم نداره !
فارغ از تمام ادیان و عقدنامه ها و ازدواج ها ، بین مرد و زنِ عاشق یک “عهد” وجود داره !

“مردان حشری” “مردان حشری”
اینها آدمای خطرناکی هستن ، با اینا ازدواج نکنید ، از ارتباط با اینا بترسید ، اینا همه چیز رو فدای شهوت خودشون میکنن !

“سکس” همیشه بعد از “عشق” میاد !

ربطی به حشر نداره اتفاقا مردان حشری خیلی خیلی به همسرشان وابسته تر میشن و بیشتر از مردهای سردماج همسرشونو دوست دارن بشرطی که حرومزاده نباشن، اونیکه پسرباباشه به کسی که دوسش داره خیانت نمیکنه

2 ❤️

2019-12-01 14:46:17 +0330 +0330

شما خیلی از افراد رو عاشقانه دوست دارید. البته هرکدام به شکل متفاوتی از دیگری. عشق به پدر و مادر ، همسر، برادر و خواهر وفرزند و حتی دوست . که الزاما نگاه سکسی بهشون ندارید. اگر سکس را یک نیاز فیزیکی مثل یک وعده غذا خوردن بدانیم ، اونوقت میشه علاوه بر غذای روزانه معمولی ، گاهی اوقات یک وعده غذای نامتعارف هم خورد که میتونه در یک رستوران لاکچری باشه یا سیب زمینی کبابی در دامن طبیعت. اما این اتفاق که خیلی کم هم پیش میاد قرار نیست همه سیستم زندگی رو به هم بریزه.

1 ❤️

2019-12-01 15:10:57 +0330 +0330

به نظر من که دروغ میگن
صد درصد جنسشون خوب بوده نشه بودن که ای حرف هارو میزنن
اونیم که زنش با اجازه خودش با بقیه سکس میکنه ایشون رسما جاکش خانمشه

2 ❤️

2019-12-01 15:46:31 +0330 +0330
نقل از: dibam همش چرنده مردی که زنشو در اختیار دیگران بزاره مرد نیست زن هم اگه قرار باشه با کسی غیر از شوهرش حال کنه دیر یا زود یکی بهتر از شوهرش پیدا میکنه که براش تکراری هم نباشه اینجوری زندگیشون از هم میپاشه

🌹👌

0 ❤️

2019-12-08 18:32:11 +0330 +0330

ب نظر من حرمت ها برداشته میشه بعدش کمی رو فرم نیست

1 ❤️

2019-12-09 14:40:50 +0330 +0330
نقل از: Alien.Werewolf
نقل از: dibam همش چرنده مردی که زنشو در اختیار دیگران بزاره مرد نیست زن هم اگه قرار باشه با کسی غیر از شوهرش حال کنه دیر یا زود یکی بهتر از شوهرش پیدا میکنه که براش تکراری هم نباشه اینجوری زندگیشون از هم میپاشه

درسته من دارم به کامنت شما جواب میدم ولی مخاطبم حرفام کلیه. اول این که باید به این قضیه با فاکتور گرفتن احساس تملک نگاه کرد چه مرد وچه زن . این که میگی ی مردی که زنشو در اختیار دیگران قرار بده مرد نیست از همون حس تملک نشات میگیره شما فرض کن بین 1000 تا مرد فقط یک مرد هست که داری توانایی جسمی و عضلانی هست که می تونه زنارو خوب ارضا کنه اگه این 1000 تا زن این مرد رو فقط براخودشون نخوان هیچ مشکلی پیش نمیاد و هیچ زندگی ای هم از هم نمی پاشه.

خودتم نمیفهمی چی داری میگی اگه قراره زن و شوهر مال هم نباشن پس چرا ازدواج کنن همینطوری دوست بمونن . مرد یا زن اگه با کس دیگه ای رابطه داشته باشه حتی اگه طرف مقابل این موضوع رو ندونه رابطشون خود به خود سرد میشه چون طرف میره حالشو با یکی دیگه می کنه دیگه نیازی به طرف مقابل نداره و کمتر بهش توجه میکنه حالا چه برسه به این که طرف جلوی چشم خودش بره با یکی دیگه

2 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom