بعد از رابطه با افراد مختلف ...................(drinks)

• raha-s  

• عضو از
    1398/6/29

• پست‌ها: 696

• 3152

اینجا خیلی هارو میبینم که با وجود این که متاهل هستند ، با اطلاع همسرشون با افراد دیگه سکس میکنن ( ام اف ام - ضربدری - اف ام اف - کاکولد ) و ادعا میکنند که همسرشون

از این موضوع راضی هستند و زندگی به این شکلو میپسندند و همه چیز اوکی هست ، سوالو اینه که واقعا چه اتفاقی بعد از سکس با شخص دیگه برای زندگی قبلیمون می افته

آیا همه چیز همونطور طبیعی مثل قبل میمونه ؟

یا فقط نقش بازی میکنن که همه چیز خوبه اوکی هست ؟

یعنی بعدش همه چیز عادی ادامه پیدا می کنه درس مثل قبل یا حتی بهتر ؟

ـــــــــــ

• 10

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• salarbala123  

• عضو از 1394/9/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 125

• 167

بستگی داره

به نطر من بستگی به هردو داره چون ممکنه بعدش سرد شن و همو نخوان یا اینکه چون فانتزیشونو دارن بیشتر همو بخوان....

ـــــــــــ

• 2

• laleh1380  

• عضو از 1396/6/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 3706

• 11509

بنظرم دیگه کانون خانواده ای ک رو اعتماده دو طرفه...

بنظرم دیگه کانون خانواده ای ک رو اعتماده دو طرفه با خاک یکسان میشه

ـــــــــــ

""""""""""""""" ﻣــــﻦ ﻣﯽ ﺧــــﻮﺍﻡ """""""""""""" ♥لایک♥یادتون نره !

• 16

همش دروغه

اینایی که همش میان وچرت میگن به نوعی آرزوی خودشون رو بیان می کنن وگرنه هیچ ادم عاقلی از این غلطا نمی کنه... واگرم کسی اینکارو بکنه زندگیش نابود میشه حالا الان یه مشت فیک میان میگن اره ما انجام دادیم خیلیم راضی بودیم تازه صمیمیت درون زندگیمونم بیشتر شده خخخخ

ـــــــــــ

کیرم تو این زندگی /کلش به این گندگی

• 7

• میلاد1350  

• عضو از 1398/7/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 21

• 23

هیچوقت ......هیچوقت ......آب رفته به جوی برنمیگرده...

هیچوقت ......هیچوقت ......آب رفته به جوی برنمیگرده .... و زندگی همچنان ادامه داره ..... زمان خیلی زود میگذره ....گاهی ترمیم کننده هست و گاهی تشدید کننده ....اما..... هیچوقت آب رفته برنمیگرده (rose)

ـــــــــــ

عزت زیاد..... (biggrin)

• 3

• میلاد1350  

• عضو از 1398/7/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 21

• 23

نقل از: uouo72721

نقل از: uouo72721 بنظرم دیگه کانون خانواده ای ک رو اعتماده دو طرفه با خاک یکسان میشه

اینم نشانه دوستی من .... (rose) ;)

ـــــــــــ

عزت زیاد..... (biggrin)

• 2

• nudemale19  
  • عضو از 1395/10/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 12

• 5

قطعا زندگیشون خراب میشه
علتش هم اینه که اعتماد...

قطعا زندگیشون خراب میشه علتش هم اینه که اعتماد طرفین از بین میره مرد فکر می کنه اینکه جلوی من سکس میکنه با مرد دیگه حتما پشت من هم بهم خیانت می کنه و بلعکس ولی یه سری افراد فیک میان و میگن ما انجام دادیم خوب بوده

ـــــــــــ

• 4

من و همسرم اصفهانیم و چند بار ضربدری انجام دادیم و...

من و همسرم اصفهانیم و چند بار ضربدری انجام دادیم و زندگیمونم عاشقانه تر و بهتر شد. ولی تعداد افراد واقعی کمن و بیشتر افراد فقط ادعا میکنن

ـــــــــــ

• 5

• Saman.rt  

• عضو از 1398/7/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 187

• 348

حتی حیوانات هم جفت خودشون رو با کسی به اشتراک...

حتی حیوانات هم جفت خودشون رو با کسی به اشتراک نمیزارن!!!

ـــــــــــ

*

*

• 6

• raha-s  

• عضو از 1398/6/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 696

• 3152

نقل از: mogtaba.sohrabi1307

نقل از: mogtaba.sohrabi1307 من و همسرم اصفهانیم و چند بار ضربدری انجام دادیم و زندگیمونم عاشقانه تر و بهتر شد. ولی تعداد افراد واقعی کمن و بیشتر افراد فقط ادعا میکنن

(ok)

ـــــــــــ

• 0

• lonelycats  

• عضو از 1398/7/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 129

• 142

نقل از: uouo72721

نقل از: uouo72721 بنظرم دیگه کانون خانواده ای ک رو اعتماده دو طرفه با خاک یکسان میشه

به نظرم درست نیست این حرف. اینطور نیست که یه روز زوج از خواب بیدار شن و بگن خب بریم با نفر سوم سکس کنیم! اتفاقا عصاره این طور رابطه ها اعتماده. اینکه انقدر به هم اعتماد دارن که میدونن رابطه شون تحمل بالانس کردن این رو داره.

ـــــــــــ

اگه خاطره سکسی کوتاه داری بده خصوصی کپشن کنم

• 2

• lonelycats  

• عضو از 1398/7/18

• 142

نقل از: nudemale19

نقل از: nudemale19 قطعا زندگیشون خراب میشه علتش هم اینه که اعتماد طرفین از بین میره مرد فکر می کنه اینکه جلوی من سکس میکنه با مرد دیگه حتما پشت من هم بهم خیانت می کنه و بلعکس ولی یه سری افراد فیک میان و میگن ما انجام دادیم خوب بوده

اتفاقا این معمولا اقایون هستن که این فتیش رو دارن و زنشون رو «راضی» میکنن که بیاد و امتحان کنه. آره چندین سال زحمت کشیدن تشکیل خانواده دادن از جمله آشنایی خواستگاری ازدواج با اون هزینه گزاف و... بعد بیان به قول شما قطعا زندگیشونو خراب کنن. چه مطمئن هم حرف میزنی! این طرفین که تو میگی خودشون تصمیم گرفتن این کارو بکنن کسی مجبورشون نکرده پس حرف از بین رفتن اعتماد بی معنیه اینجا.

ـــــــــــ

• 2

• lonelycats  

• عضو از 1398/7/18

• 142

نقل از: Saman.rt

نقل از: Saman.rt حتی حیوانات هم جفت خودشون رو با کسی به اشتراک نمیزارن!!!

دقیقا! تا حالا دیدی مرغ اجازه بده خروسش با مرغ دیگه سکس کنه؟ عمرا. الان فیکا میان میگن خوبه!!! حتی حیوانات! انگار تحقیق کرده اومده نظر میده just grow the fuck up

ـــــــــــ

• 2

• arashmh  
  • عضو از 1398/1/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 138

• 114

سلام.به نظر من این روش سالم زنگی کردن نیست.این...

سلام.به نظر من این روش سالم زنگی کردن نیست.این کارها زندگی رو نابود میکنه (rose)

ـــــــــــ

• 2

• kishtah  

• عضو از 1398/7/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 32

• 21

اخرش به جدایی ختم میشه و هیچ وقت پایدار نمیمونه...

اخرش به جدایی ختم میشه و هیچ وقت پایدار نمیمونه اینجور زندگی . البته نمیشه روش اسم زندگی گزاشت

ـــــــــــ

❤ Is My Love Sex Dang ❤

• 1

• Sexxxzoj  

• عضو از 1398/6/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 170

• 47

نقل از: mogtaba.sohrabi1307

نقل از: mogtaba.sohrabi1307 من و همسرم اصفهانیم و چند بار ضربدری انجام دادیم و زندگیمونم عاشقانه تر و بهتر شد. ولی تعداد افراد واقعی کمن و بیشتر افراد فقط ادعا میکنن

سلام تشریف میارین خصوصی لطفا

ـــــــــــ

اگه اهل دلی باما صفا کن

• 0

• 212121Moein  

• عضو از 1398/4/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 58

• 21

به نظرم هیچ ربطی به دو طرفو یه طرفو عقیده و نظر و...

به نظرم هیچ ربطی به دو طرفو یه طرفو عقیده و نظر و هیچی نداره همش حرفه و دیگه نمیشه اسمشو گذاش ت زندگی بعد اون دیگه عشق و دوست داشتن قطعا معنی نداره کانون خونواده ای در کار نیست و آینده بچه های اون خونواده رو در نظر بگیر تا به عمق فاجعه پی ببری.

ـــــــــــ

• 1

• badfucker78  
  • عضو از 1398/8/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 44

• 22

این بدترین و مضحک ترین فانتزی دنیا هست که حتی تو...

این بدترین و مضحک ترین فانتزی دنیا هست که حتی تو کشورایی که دارن فیلم پورن میسازن هم خیانت محسوب میشه نمیدونم چرا بعضیا اینجور فانتزیای مضخرفی دارن

ـــــــــــ

• 1

• matin.mahtab  

• عضو از 1394/3/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 42

• 95

نظر عمومی در مورد فانتزی خاص

شکل نظر جمع کردن و نتیجه گیری شما از موضوع مشخصا اشتباهه ...یعنی اینکه در مورد یه فانتزی خاص از کسی نظر بپرسی که اصلا علاقه ای نداره و باهاش مخالفه .. مثلا از من در مورد فانتزی ارباب برده ای سوال کنید و بگید نظرت چیه من میگم اخه این چه فانتزی مسخره و روانپریشانه ای هست که یه عده ادم روانی و مریض انجام میدن ...ولی این در حالیه که کسایی که این فانتزی رو دوست دارن انجام میدن. لذت میبرن و تکرار هم میکنن و براشون خیلی هم خوب و ارضا کننده خواسته هاشون هست . حالا شما اومدی از کسایی که از یه چیزی نه تجربه کردن نه دوست دارن تجربه کنن نظر جمع میکنی... دوست عزیز از زوج هایی این کار رو انجام دادن و علاقه دارن بپرسی چرا دوست دارن و چه اثری تا این لحظه در زندگیشون داشته مطمئنا جواب های خلاف اینچه ایجا دیدی میبینی .

ـــــــــــ

زندگیتان سکسی و شاد ....

• 3

• trexcl  

• عضو از 1390/1/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 175

• 37

بستگی به شرایط محیطی و روانی و رفتاری افراد مختلف...

بستگی به شرایط محیطی و روانی و رفتاری افراد مختلف داره. ایجاد وفاداری و محبت در افراد بستگی به این داره که طرف مقابل برای علایق و سلایق و خواسته‌های اون چقدر ارزش قائل هست و چه مقدار از علایق و خواسته‌هاشو پوشش می‌ده. خانم‌ها عموماً مردی رو بیشتر دوست دارن که اونا رو آزاد بذاره. شور جنسی خانم‌ها فقط سکس محدود با شوهر خودشون نیست. اکثر خانم‌ها از تن نمایی و عورت‌نمایی تا لمس شدن اندامشون در محیط‌های عمومی و نهایتاً تنوع سکسی رو دوست دارن. طبعاً چنین خانم‌هایی شوهرانی رو بیشتر دوست دارن که این آزادی رو بهشون داده باشند. بنابراین در روابطی اینچنین، مشخصاً زندگی زوجین براشون جذابیت بیشتری خواهد داشت. گاهی مردها در ارضای نیازهای جنسی خانوم‌هاشون ناتوان هستند و یا نیاز جنسی خانوم‌هاشون بیشتر از خودشون هست. این‌ها هم می‌دونن که خانومشون دیر یا زود خواه یا ناخواه روابطی در بیرون از زوجیت ایجاد خواهند کرد بنابراین تصمیم می‌گیرن خودشون هم در این روابط حضور داشته باشند و امنیت بیشتری برای همسرشون ایجاد کنند. سکس یک نیاز فیزیکی هست اما عشق یک نیاز عاطفی این دو نیاز می‌تونن باهم جمع بشن و می‌تونن جدا از هم باشند. ولی در هر صورت نباید به جای هم قرار بگیرند

ـــــــــــ

:-*

• 1

• Reza__1998  

• عضو از 1396/11/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

• 10

همونطور که میدونید هر مردی بعد از ارضا شدن با...

همونطور که میدونید هر مردی بعد از ارضا شدن با احساس پشیمانی مواجه میشه ، هرچه سکس عجیب تر و غیر معمول تر باشه احساس پشیمونی بعد از سکس هم بیشتر خواهد بود ! اما تصور کنید مردی که شدیدا تحریک شده (حشری هست) همسرش رو تماشا میکنه که در حال سکس با نفر دیگه ای هست ! بعد از ارضا شدن میتونید حال و احوال اون مرد رو تجسم کنید ؟ !!!!!!

همه مون توی این وبسایت افرادی رو دیدیم که به "مادر" و "خواهر" خودشون هم رحم نمیکنن و این دو اسمِ نازنین رو آلوده به کثافت های ذهن خودشون میکنند ! مطمئنا "همسر" اگر ارزش بیشتری از این دو نداشته باشه ، کمتر هم نداره ! فارغ از تمام ادیان و عقدنامه ها و ازدواج ها ، بین مرد و زنِ عاشق یک "عهد" وجود داره !

"مردان حشری" "مردان حشری" اینها آدمای خطرناکی هستن ، با اینا ازدواج نکنید ، از ارتباط با اینا بترسید ، اینا همه چیز رو فدای شهوت خودشون میکنن !

"سکس" همیشه بعد از "عشق" میاد !

ـــــــــــ

• 3

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا حرف های سپاه در مورد اینکه ایران بعد از جمهوری اسلامی تبدیل به سوریه و ... میشود را باور دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «