داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

بعد از 8 سال ...

1399/03/18

همیشه به پدرم میخندیدم چون بهم میگفت دخترم مواظب باش دل به کسی ندی چون اگر از دستش بدی زندگیت رو از دست دادی !

منم اهمیت نمیدادم چون برام اتفاق نیفتاده بود ولی وقتی اتفاق افتاد و وقتی رفت فکر میکردم یکی میاد و جاشو پر میکنه بعد از اون به خیال خودم زندگی کردم

ادم های زیادی وارد زندگیم شدن و رفتن ولی هیچکس حتی نتونست 1 درصد حس اونو بهم بدن

تو اینستا داشتم میچرخیدم یهو بعد از 8 سال دیدم یکی با همون اسم زیر یه پست کامنت گذاشته بود رفتم پروفایلشو دیدم و دیدم خودشه

قلبم داشت از تو سینه میزد بیرون وقتی عکسشو دیدم ساعت ها مات داشتم نگاهش میکردم و همه اون خاطرات از جلوی چشمام رد شدن

توی خیابونا قدم زدن

شوخیامون

شیطنتامون

شب تا صب زیر پتو حرف زدنامون

زل زدن به عکساس و خواب رفتن

قهرو اشتیامون

و …

به خیال خودم تو این 8 سال زندگی کردم

ولی تازه میفهمم حاظرم همه زندگیمو بدم برگردم به اون لحظه ها و یک بار دیگه حتی دستاشو بگیرم

اصلا یک بار دیگه از کنارش تو خیابون رد بشم

خدایا میشه همه زندگیمو بگیری فقط یک بار فقط یک بار دیگه بتونم ببینمش و صداشو بشنوم حتی شده با فاصله زیاد ولی ببینمش و از کنارش رد بشم :(

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-06-07 12:11:35 +0430 +0430

فک کنم شما دختر باشی یاد یه جمله ای افتادم میگفت دختر اگه یه ناخنش بشکنه اون 9 تای دیگشم خودش میکشنه

حالا وای به حال روزی که دلش بکشنه حتی خود خدا هم اشکش در میاد

این چه زخمیه زخم عشق که عمری هم ازش بگذره باز تازه میمونه ...

7 ❤️

2020-06-07 12:12:27 +0430 +0430

اون حاظر نیست و حاضر هست

3 ❤️

2020-06-07 12:14:06 +0430 +0430

چیزی که تموم شده دیگه تموم شده ، پیگیرش نشید ،
چون نه اون مثل قبل میشه نه شما.

4 ❤️

2020-06-07 12:20:10 +0430 +0430
نقل از: سرو_تنها اون حاظر نیست و **حاضر** هست

تو خیلی دیگه مریضی…
دختر بنده خدا حالش بده اومده چی نوشته به مرز خودشکی رسیده تو داری از املا حرف میزنی؟
یعنی جیشم تو این مملکت با وجود کسایی مثل تو که همیشه میخوان خودشونو نشون بدن و ادعای فهم بکنن در صورتی که هیچ خری نیستن
تف تف تو این مملکت با وجود حیوونایی مثل تو

5 ❤️

2020-06-07 12:35:01 +0430 +0430

عشق مثل یک بیماری مقاربتی هستش

4 ❤️

2020-06-07 12:40:11 +0430 +0430

زیبایی عشق به نرسیدنه . وقتی بهش می‌رسی میبینی اون چیزی نیست و نبود که منتظرش بودی .
برو با همین خاطره هاش زندگی کن اینجوری عشقت واسه همیشه موندگاره

4 ❤️

2020-06-07 14:39:32 +0430 +0430

چسناله واسه ی کیر

3 ❤️

2020-06-07 14:41:22 +0430 +0430

ناراحت بودم ناراحت تر شدم 😢

بانو هایده می فرمایید: عشق هم درده هم مرحم

2020-06-07 14:42:03 +0430 +0430

حس خیلی دردآور و در عین حال دلنشینیه . یه غمیِ که روح آدمو صیقل میده . درکتون میکنم.

امیدوارم هرچی صلاحتونه همون بشه.

2 ❤️

2020-06-07 15:11:55 +0430 +0430
نقل از: negarabedi
نقل از: سرو_تنها اون حاظر نیست و **حاضر** هست

تو خیلی دیگه مریضی…
دختر بنده خدا حالش بده اومده چی نوشته به مرز خودشکی رسیده تو داری از املا حرف میزنی؟
یعنی جیشم تو این مملکت با وجود کسایی مثل تو که همیشه میخوان خودشونو نشون بدن و ادعای فهم بکنن در صورتی که هیچ خری نیستن
تف تف تو این مملکت با وجود حیوونایی مثل تو

الان مثلا شما خیلی خوب حرف زدی؟!

3 ❤️

2020-06-07 15:13:46 +0430 +0430

عزیزم
مدت زمان عاشقی چقدر است رو تو گوگل سرچ کن.
به یه مطلب از دکتر هلن دوچ میرسی.
شاید کمکت کنه.

3 ❤️

2020-06-07 15:27:30 +0430 +0430

من هم سال ها پیش اولین عشقم اسمش ناهید بود

و ناهید رفت…

نمیگم بعد رفتنش داغون نشدم

نمیگم حتی تصویر چهره ی ناهید رو هم فراموش کردم

نه

حتی کوچکترین چیزهای بینمون رو هم یادمه

ولی خب اون رفت و وقتی رفت دیگه چیزی به اسم عشق بینمون نیست

چون از اول هم تعریف عشق برای من یه دوست داشتن دو طرفه بود

و الان هم برگرده دوباره عشقی ایجاد نمیشه چونکه من باز هم عاشق شدم و در یک قلب دو پادشاه نمیگنجه

من ادم های زیادی بعد از ناهید تو زندگیم نیومدن و نرفتن

فقط دوباره عشق جدیدی ساختم

3 ❤️

2020-06-07 15:50:34 +0430 +0430
نقل از: پیر_بابا من هم سال ها پیش اولین عشقم اسمش ناهید بود
و ناهید رفت...
نه
و الان هم برگرده دوباره عشقی ایجاد نمیشه چونکه من باز هم عاشق شدم و در یک قلب دو پادشاه نمیگنجه

به طرف میگی تعریفشو از عشق عوض کنه ولی بله نطرم خودت باید این کارو بکنی

چون اگر عاشق اون اولی بودی هیچوقت نمیتونستی دوباره عاشق کسی بشی !

2 ❤️

2020-06-07 16:20:08 +0430 +0430
نقل از: tnanesh
و ناهید رفت...
نه

این غلطه که آدم ها نمیتونن چندباره عاشق بشن

چونکه عشق، اول تو وجود آدم هاست

چونکه دلیل زندگیه آدم ها فقط این نیست که به دنیا بیان و عاشق بشن

اصل این عمریه که میگذره

و نتایجی که ازش به جا میمونه

عشق باعث تکامله و اصل خود انسانه

عشق فانوس راهه

با چشم های کور بدون عصا قدم نزن

وقتی کسی قرارداد عشق رو پاره میکنه وو میره دیگه عشقی نیست

با تکه پاره های عشق بازی نکن بریزش دور

بی عشق سر مکن که دلت پیر میشود…

5 ❤️

2020-06-07 16:47:40 +0430 +0430
نقل از: پیر_بابا
نقل از: tnanesh
و ناهید رفت...
نه

این غلطه که آدم ها نمیتونن چندباره عاشق بشن
چونکه عشق، اول تو وجود آدم هاست
چونکه دلیل زندگیه آدم ها فقط این نیست که به دنیا بیان و عاشق بشن
اصل این عمریه که میگذره
و نتایجی که ازش به جا میمونه
عشق باعث تکامله و اصل خود انسانه
عشق فانوس راهه
با چشم های کور بدون عصا قدم نزن
وقتی کسی قرارداد عشق رو پاره میکنه وو میره دیگه عشقی نیست
با تکه پاره های عشق بازی نکن بریزش دور
بی عشق سر مکن که دلت پیر میشود...

و باز هم ایرانی جماعت و شعار و شعار و شعار ....

1 ❤️

2020-06-07 17:08:36 +0430 +0430

با این تفاوت که من بعد 9 سال تونستم برم سر خاکش خودمو خالی کنم
عذابمو خالی کنمو سبک بشم

2 ❤️

2020-06-07 17:14:38 +0430 +0430

فقط میتونم از رو تجربه اینو بگم که شاید کمک حالی برات بشه …
همین حس و حالی که تو الان داریو من سالها پیش داشتم با عشق عاشق شدیم با عشق میخواستیم لونه بسازیم و با عشق شبامون صب میشد .و یه لحظه بی خبری دیوونمون میکرد اما . گذشت زمان عشقو تغییر نداد ادمو تغییر داد . با یه مدت ندیدن همدیگه بخاطر شرایطی که پیش اومد و نارضایتی خانوادش به وصلت ما … دلش رو خیلی اسونتر از اون ادعای پوچی که در مورد عشقهای اسمونی و افسانه ای میگفت باخت . و تو در موقعیت من قرار نگرفته ای که معنی و مفهوم واقعی دیوانه شدن را بچشی … یه مثالشو در موقع جدایی از هم بگم اونموقع معنی دیوانه شدن یکم مفهوم پیدا میکنه …در مقابل من وقتی از همدیگه خدا حافظی دایمی البته بخواسته اون میکردیم با گوشیش به دوست تازه پیدا کردش اس داد که موفق شدم …اونموقع هست که تمام خاطرات از جلو چشم ادم رژه میره .ولی بعد یه مدت دیوانه شدن بقول تو تجربه بهم نشون داد در مقابل کسی که به عشق و احساست ارزش نمیده سر فرود نیار و عشقو از کسی گدایی نکن … و خواهان کسی باش که خواهان تو باشد و موقعی هم که تو رو نخواست با جدیت از وجودت بکن و بنداز دور و در مقابلش بهترین زندگی رو انتخاب کن تا بفهمد تو بهتر بودی و او لیاقت تو رو نداشت

5 ❤️

2020-06-07 17:18:41 +0430 +0430

:/ درکت نمیکنم … چه جوری میتونی خودتو بی ارزش کنی و همه چیتو بدی واسه یه لحظه داشتن اونی که پشیزی لیاقت نداشته و دورت زده :/ همیشه یادت باشه :

#آهویی که به سگ چشمک بزنه لیاقت بودن زیر سایه گرگو نداره همون بهتر طمع سگ بشه …

0 ❤️

2020-06-07 17:30:04 +0430 +0430

امیدوارم که به خواسته ت برسی

خودم هم شرایطی نزدیک به تو داشتم با این تفاوت که واسه من دیگه:
نمی شود که نمی شود که نمی شود

1 ❤️

2020-06-07 17:36:25 +0430 +0430
نقل از: very.bad.girl تو زاده شدی مرد ترین زن باشی

یک عمر فقط شاهد رفتن باشی

هرچند دلت شکسته است اما من

غمگین تر از اینم که تو با من باشی

شاعر : خودم

واو
براوو. چه شعر محشری

لذت بردم

2 ❤️

2020-06-07 17:39:18 +0430 +0430
نقل از: مرد50 فقط میتونم از رو تجربه اینو بگم که شاید کمک حالی برات بشه ... همین حس و حالی که تو الان داریو من سالها پیش داشتم با عشق عاشق شدیم با عشق میخواستیم لونه بسازیم و با عشق شبامون صب میشد .و یه لحظه بی خبری دیوونمون میکرد اما . گذشت زمان عشقو تغییر نداد ادمو تغییر داد . با یه مدت ندیدن همدیگه بخاطر شرایطی که پیش اومد و نارضایتی خانوادش به وصلت ما ... دلش رو خیلی اسونتر از اون ادعای پوچی که در مورد عشقهای اسمونی و افسانه ای میگفت باخت . و تو در موقعیت من قرار نگرفته ای که معنی و مفهوم واقعی دیوانه شدن را بچشی ... یه مثالشو در موقع جدایی از هم بگم اونموقع معنی دیوانه شدن یکم مفهوم پیدا میکنه ..در مقابل من وقتی از همدیگه خدا حافظی دایمی البته بخواسته اون میکردیم با گوشیش به دوست تازه پیدا کردش اس داد که موفق شدم ..اونموقع هست که تمام خاطرات از جلو چشم ادم رژه میره .ولی بعد یه مدت دیوانه شدن بقول تو تجربه بهم نشون داد در مقابل کسی که به عشق و احساست ارزش نمیده سر فرود نیار و عشقو از کسی گدایی نکن ... و خواهان کسی باش که خواهان تو باشد و موقعی هم که تو رو نخواست با جدیت از وجودت بکن و بنداز دور و در مقابلش بهترین زندگی رو انتخاب کن تا بفهمد تو بهتر بودی و او لیاقت تو رو نداشت

چه جالب و چه تلخ

چشمت به چشم ما و دلت پیش دیگریست
جای گلایه نیست که این رسم دلبریست

هرکس رسید از من تنها گذشت و رفت
تنها گناه آینه ها زود باوریست

6 ❤️

2020-06-07 19:31:29 +0430 +0430

چس ناله زیبایی بود.

1 ❤️

2020-06-07 19:32:49 +0430 +0430

الان اون کجاست
متاهل شده
چرا بهش پیام نمیدی
بهش بگوووو

0 ❤️

2020-06-07 19:52:37 +0430 +0430

کُسّه خواهر عاشقی.ول کن بابا.بچسب به این همه امکان و فرصت که واسه زندگی هست و عاشقی کورت کرده و نمیذاره ببینیشون.

0 ❤️

2020-06-08 09:18:25 +0430 +0430

عشق به خاطر هورمون هاست و بعد 4 تا 6 سال از بین میره. شایدم کمتر. سعی کن فقط عاشق خودت باشی.

1 ❤️

2020-06-08 09:21:21 +0430 +0430

درکت نمیکنم اصن ۸ ساااال … من ک با یکی کات کنم فقط به لحظه های بدو رفتارای بدشو اینا نگا میکنم ! بعدا چند سال دیگ حسرت همین روزایی ک بقول خودت زندگی نمیکنیو میخوری…چیزی ک رفته تموم شده دیگ اصن گذشته باید تو گذشته بمونه…نمیدونم دیگ من ک جات نیسدم

1 ❤️

2020-06-08 18:07:15 +0430 +0430
نقل از: sergiyo907
نقل از: مرد50 فقط میتونم از رو تجربه اینو بگم که شاید کمک حالی برات بشه ... همین حس و حالی که تو الان داریو من سالها پیش داشتم با عشق عاشق شدیم با عشق میخواستیم لونه بسازیم و با عشق شبامون صب میشد .و یه لحظه بی خبری دیوونمون میکرد اما . گذشت زمان عشقو تغییر نداد ادمو تغییر داد . با یه مدت ندیدن همدیگه بخاطر شرایطی که پیش اومد و نارضایتی خانوادش به وصلت ما ... دلش رو خیلی اسونتر از اون ادعای پوچی که در مورد عشقهای اسمونی و افسانه ای میگفت باخت . و تو در موقعیت من قرار نگرفته ای که معنی و مفهوم واقعی دیوانه شدن را بچشی ... یه مثالشو در موقع جدایی از هم بگم اونموقع معنی دیوانه شدن یکم مفهوم پیدا میکنه ..در مقابل من وقتی از همدیگه خدا حافظی دایمی البته بخواسته اون میکردیم با گوشیش به دوست تازه پیدا کردش اس داد که موفق شدم ..اونموقع هست که تمام خاطرات از جلو چشم ادم رژه میره .ولی بعد یه مدت دیوانه شدن بقول تو تجربه بهم نشون داد در مقابل کسی که به عشق و احساست ارزش نمیده سر فرود نیار و عشقو از کسی گدایی نکن ... و خواهان کسی باش که خواهان تو باشد و موقعی هم که تو رو نخواست با جدیت از وجودت بکن و بنداز دور و در مقابلش بهترین زندگی رو انتخاب کن تا بفهمد تو بهتر بودی و او لیاقت تو رو نداشت

چه جالب و چه تلخ

معنی شعرتو خوب درک میکنم چون خودم گاهی از ادبیات خط خطیای مینویسم

1 ❤️

2020-06-09 05:43:24 +0430 +0430
نقل از: مرد50
نقل از: sergiyo907

چه جالب و چه تلخ

معنی شعرتو خوب درک میکنم چون خودم گاهی از ادبیات خط خطیای مینویسم

خوشحال میشم نوشته های شما رو ببینم

@m71827

0 ❤️

2020-06-09 14:46:34 +0430 +0430

چراداغ دل ماروتازه کردی
مرگم آرزوست

0 ❤️

2020-06-09 14:59:05 +0430 +0430

به همین حرفات میختدی

0 ❤️

2020-06-10 20:01:14 +0430 +0430

ما یدونه از این موقعیتا نداریم باهاش خاطره سازی کنیم ملت رل میزنن ول میکنن
تف تو صورتش گواد

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom