بـا کــون دادن آبـت مـیـاد ،،، ( گــیف گـی )

• RK_Ode  

• عضو از
    1397/3/7

• پست‌ها: 335

• 1666

هـرمـقع که داری کـون می دی و آبت میاد، یا داری باهاش ور مـیری و آبت میاد، از زمین کنده میشی و پـرواز می کنی. مـگه نـه کــون خـوشگله ؟ :

• وقتی دارم مـحکم انـگشتت می کنم و تـه سوراخ کونتو با بـنـد انـگـشتـم می خـارونـم اونجـاست که اوبــت طوری می زنه بالا که بی اختیار از دولـت آب مـی زنه بـیرون. شـیره ی وجودت کشیده میشه بیرون :

• وقـتی از پشـت کـردم توی کـونت و دارم با تمام وجود توش تلمبه می زنم. همون موقعس که تنگ شدن و نبض زدن سوراخ کونت رو حس می کنم می فهمم که دیگه کنترل نداری و آبـت در حــالی گـاییده شدن می پـاشه بیـرون و نـفست به شـماره میفته :

• وقـتی به کـمر خـوابوندمت، لنگاتو بـار کردم تا کـونت قشنگ با تمام وجودش کـ.ـیرم رو توی خـودش حس کنه. حـس کنه و بیشتر بخواد. سرعت تلمه هام بیشتر بشه. محکمتر بشه. محکمتر . محکمتر .. محکمتر تا اینکه شل شدن پاهاتو تو دستام یا روی شونم حس می کنم. سوراخت باز به تـپـش میفته و چـــشـــمــات خـماره خــمار می شن. آبـت وقتی به پشت خوابیدی، لنگات رو برای من باز کردی و داری گاییده میشی، میاد :

• لازم هست در مورد لـذتی که از کـ.ـیر سـواری می بری چـیزی بگم ؟ وقتی میشینی روی کـ.ـیر سفتم و تا تــه کونت ستون میشه. بالا پایین می ری روش و چشماتو می بندی. انگار اصلا توی این دنیا نیستی و هیچی رو حس نمی کنی. هیچی رو حس نمی کنی الا یه کــ.ــیر سـفت و شـق شده که توی عمق جودت داره بالا پایین می ره داره اتیشت می زنه ... تو همین فکرایی که اوبت مـی پـاشه بـیرون :

• یه سریاتون هم انقدر اوب دارین و بـرای گـاییده شدن لـه لـه می زنین، که برای اومدن آبتـون حتما نیازی به گاییده شدن ندارین. فـقط کافیه به کــون دادن فـکر کنید و آبتون بـپاشـه بیرون. یا فـقط کـافیه تـاپـیک های مـنو بـبـینید و بـاهاش خـودتـون رو انگشت کنید تا اوبــتون بچسبه به سقف و :

مـخلـص هـمـگی (cool) (devil)

ـــــــــــ

• 46

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• parifa  
  • عضو از 1391/10/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 32

• 26

نمیدونم چجوریه ولی من یه بار اینطوری شدم. اونم...

نمیدونم چجوریه ولی من یه بار اینطوری شدم. اونم وقتی که من نشسته بودم رو کیر دوستم. خودش یهو اومد!!

ـــــــــــ

• 10

• sabernx  
  • عضو از 1391/7/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 272

• 33

اینا که همه بدون مو مث زنن ، گی نیست دیگه ،

با...

اینا که همه بدون مو مث زنن ، گی نیست دیگه ،

با پشمالو رو بکنی (biggrin)

ـــــــــــ

• 2

• PessssareBaad  

• عضو از 1398/1/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 24

• 37

نقل از: کاربلدتهرانی

نقل از: کاربلدتهرانی سه یا چهار نفری که کردم ابشون امده یکیشون همون اول بقیه نیم ساعت طول کشید

من تاحالا ندادم میکنی منو؟

ـــــــــــ

• 1

اگ میخواین تجربه کنین ، پایه م

اگ میخواین تجربه کنین ، پایه م

ـــــــــــ

• 1

• parifa  
  • عضو از 1391/10/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 32

• 26

نقل از: Pesare_kir_koloftt

نقل از: Pesare_kir_koloftt اگ میخواین تجربه کنین ، پایه م

یعنی تاحالا موقع کردن کسی ابشو اوردی ؟

ـــــــــــ

• 0

من بعضی وقتها موقع دادن ابم میاد ولی حیف بعدش...

من بعضی وقتها موقع دادن ابم میاد ولی حیف بعدش حداقل تا نیم ساعت حس دادن ندارم @Samanhole

ـــــــــــ

• 11

• RK_Ode  

• عضو از 1397/3/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 335

• 1666

نقل از: sabernx

نقل از: sabernx اینا که همه بدون مو مث زنن ، گی نیست دیگه ، با پشمالو رو بکنی (biggrin)

مهم پشم داشتن یا نداشتن کـون نـیست (biggrin) با پشمـم مـیشه کــون کرد و عــشـق کــرد به شـرطـی که کــون، کــون باشه. یعنی کسی که خارش داره و می خواد بـده فقط هـوسش رو نداشته باشه. به کــونش هـم بـرسه و بـلـده کـار بـاشه (biggrin) که خــو مـتـاسـفانه ایـنـجا هـمه فـکـر می کنن شـاه کـونن و نـیازی نـداره به کـونشون برسن (biggrin) (cool)

فـکر مـی کنن با یـه شـیو کـردن مـی شن شـاه کــون و کــردنـی

ـــــــــــ

• 1

• زنپوش_20  
  • عضو از 1398/2/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 87

• 55

کون دادن بدون لباس زنونه که اصلا حال نمیده...

کون دادن بدون لباس زنونه که اصلا حال نمیده...

ـــــــــــ

زنپوشم و دنبال یه کسی ام که بپونه ساپورت مالیم کنه و منم واسش کم نمیزارم

• 3

• RK_Ode  

• عضو از 1397/3/7

• 1666

نقل از: Ali.Savage

نقل از: Ali.Savage باز تو حشری شدی؟ (inlove)

مـن هـمـیــــــشـه حـشـریم (cool) (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• sabernx  
  • عضو از 1391/7/10

• 33

نقل از: RK_Ode

نقل از: sabernx اینا که همه بدون مو مث زنن ، گی نیست دیگه ، با پشمالو رو بکنی (biggrin)

مهم پشم داشتن یا نداشتن کـون نـیست (biggrin) با پشمـم مـیشه کــون کرد و عــشـق کــرد به شـرطـی که کــون، کــون باشه. یعنی کسی که خارش داره و می خواد بـده فقط هـوسش رو نداشته باشه. به کــونش هـم بـرسه و بـلـده کـار بـاشه (biggrin) که خــو مـتـاسـفانه ایـنـجا هـمه فـکـر می کنن شـاه کـونن و نـیازی نـداره به کـونشون برسن (biggrin) (cool)

استاد چگونه به کون برسیم که باب میل کننده باشد ؟ (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• RK_Ode  

• عضو از 1397/3/7

• 1666

(rolling) خیـلی سادست ! ورزش، ورزش و بـاز هـم ورزش (cool) (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• Emadkooni  
  • عضو از 1398/3/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 30

• 12

راستش من هم یه دوست کیر کلفت دارم وقتی کیرش تو...

راستش من هم یه دوست کیر کلفت دارم وقتی کیرش تو کونم بود ارضا شدم واقعا اون لحظه وصف نشدنیه یه حال خیلی خوبیه خیلی کم اتفاق میفته کله کید بخوره پروستات ارضا میشی

ـــــــــــ

• 3

• sabernx  
  • عضو از 1391/7/10

• 33

استاد اینکه خیلی زمان میبره تمرینات دیگه ای بفرما زودتر حال بیاد و شما خوشتون بیاد ولی تنگ باشه ورزشم نباشه خوبه ها

ـــــــــــ

• 1

ای جووووون. خیلی خوب بود.
من که دیونه این حسم....

ای جووووون. خیلی خوب بود. من که دیونه این حسم. تجربه خودمه که وقتی میدم اولش یه درد خییییلی زیادی داره. ولی وقتی دردم میخوابه هر تلمبه ای که توی سوراخم حس میکنم انگار که یکی داره کیرمم میماله. وقتی سر کیر بُکنَم میرسه ته کونم و ضربه میخوره حس میکنم بهتر از این حسی نیست. یه وقتایی ابم بدون اختیار میاد.

ـــــــــــ

• 4

نقل از: parifa

نقل از: parifa
نقل از: Pesare_kir_koloftt اگ میخواین تجربه کنین ، پایه م
یعنی تاحالا موقع کردن کسی ابشو اوردی ؟

آب ؟ معمولا همه شون ارضا شدن آب چیه بابا من تمرکزم رو گریه ی سکسه :))

ـــــــــــ

• 1

کسی نیس به این کیر ما حالی به دهد بیست...

کسی نیس به این کیر ما حالی به دهد بیست سالم bچ

ـــــــــــ

• 2

• pkr4030  

• عضو از 1397/11/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 339

• 189

جوونن چه حالی میده کیر تو کونت باشه و ارضا بشی...

جوونن چه حالی میده کیر تو کونت باشه و ارضا بشی (inlove)

ـــــــــــ

• 1

• RK_Ode  

• عضو از 1397/3/7

• 1666

استاد اینکه خیلی زمان میبره تمرینات دیگه ای بفرما زودتر حال بیاد و شما خوشتون بیاد ولی تنگ باشه ورزشم نباشه خوبه ها

یـه کـون پـسـر اگـه ورزش نـکـرده بـاشه، هـیچ فـرقی بـا کـفِ دست نـداره (biggrin) کـف دست هـم فـشار بـدی تنگ میشه (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• sabernx  
  • عضو از 1391/7/10

• 33

یـه کـون پـسـر اگـه ورزش نـکـرده بـاشه، هـیچ فـرقی بـا کـفِ دست نـداره (biggrin) کـف دست هـم فـشار بـدی تنگ میشه (biggrin)

(biggrin) استاد دست کجا کون کجا چرا میزنی توی سر مال آخه ?

ـــــــــــ

• 0

• big.ass.baby  

• عضو از 1397/10/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 82

• 122

تا حالا نشده ابم با دادن بیاد . حتی با اینکه خیلی...

تا حالا نشده ابم با دادن بیاد . حتی با اینکه خیلی اوبم بالایه و عاشق کون دادنم . کسی راه و روشی بلده که بیاد ابم ؟

ـــــــــــ

پارسا ۱۸ مشهد فقط اونایی که ساپورت میکنن و پول میدن بیان خصوصیbr>

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

داستانی می خوانید که نویسنده آن از نویسنده های مطرح سایت یا دوست شما است و از داستان خوشتان نمی آید. واکنش شما چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «