بنظر شما عشق در رسیدنه یا نرسیدن؟

• poor_girl  

• عضو از
    1394/12/29

• پست‌ها: 156

• 290

سلام دوستان

هرکسی توی زندگیش حداقل تجربه ی یبار عاشق شدن رو داشته. طبق تجربه هاتون ممکنه به اون عشق رسیده باشید و ممکن هم هست از دستش داده باشید

حالا سوالم اینجاس که بنظرتون عشق در رسیدنه یا نرسیدنو دل سوختگیه ابدی ؟

امیدوارم هر کسی بیادو تجربیات خودشو از هر نوع عشقی که تجربه کرده اینجا به اشتراک بزاره و بگه سرانجامش چیشد آیا فراموش کردید یا هنوزم زندگیتون درگیر اخلاله

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Moeinpak  
  • عضو از 1398/5/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 186

• 16

به نظر من

به نظر من عشق تو کردن اونم یجوری بکنی یادش نره دلشم نیاد بره

ـــــــــــ

• 1

• KamiKrKlft  

• عضو از 1397/11/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 208

• 295

چی شد؟ با اون دوست پسرت که می ریدی تو اعصابش کار...

چی شد؟ با اون دوست پسرت که می ریدی تو اعصابش کار به کجا کشید؟ عشق کیلویی چنده؟ آدمها همونجوری که وقتی عاشق ماهی هستن از آب می گیرنش و می خورنش وقتی عاشق همدیگه می شن هم دنبال این هستن که از معشوق چجوری به شهوات و خواسته های خودشون برسن!

ـــــــــــ

یه کلیک کن تا ما فنا شيــــــــــــم!‌

KKK (Not the Ku Klux Klan!)

• 2

• poor_girl  
  • عضو از 1394/12/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 156

• 290

نقل از: Moeinpak

نقل از: Moeinpak به نظر من عشق تو کردن اونم یجوری بکنی یادش نره دلشم نیاد بره

برای شما که دنیارو از منظر آلت میبینید بعله یاد حسام سبز که به امثال شما میگفت شونبول به سر

ـــــــــــ

• 0

• Fireboy112233  
  • عضو از 1397/4/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 3

متاسفانه برا من که نرسیدن شد

متاسفانه برا من که نرسیدن شد

ـــــــــــ

• 1

• poor_girl  
  • عضو از 1394/12/29

• 290

نقل از: KamiKrKlft

نقل از: KamiKrKlft چی شد؟ با اون دوست پسرت که می ریدی تو اعصابش کار به کجا کشید؟ عشق کیلویی چنده؟ آدمها همونجوری که وقتی عاشق ماهی هستن از آب می گیرنش و می خورنش وقتی عاشق همدیگه می شن هم دنبال این هستن که از معشوق چجوری به شهوات و خواسته های خودشون برسن!

الان برات مهمه زندگیه من چیشد یکباره وسط تاپیک؟ :| اگه واقعا عشق رو تجربه کرده باشی میفهمی که وجود داره و کل زندگیه آدمو درگیر میکنه سکس که جزیی از کل هست وسطش

ـــــــــــ

• 0

• poor_girl  
  • عضو از 1394/12/29

• 290

نقل از: Fireboy112233

نقل از: Fireboy112233 متاسفانه برا من که نرسیدن شد

واقعا متاسفم حالا تونستی فراموشش کنی؟ چند وقت گذشته از جداییتون؟ هنوزم برات همون عشقه؟ یعنی تو قلبت موندگار شده؟ چقدر بخاطرش درد کشیدی؟ اگه برگرده بازم میخوایش؟

ـــــــــــ

• 0

• xmanotoma  

• عضو از 1398/3/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 56

• 69

سلام به نظر من تو نرسیدنه من خودم تجربش رو...

سلام به نظر من تو نرسیدنه من خودم تجربش رو داشتم و نرسیدم بهش> به قول خیام که میگه آواز دهل شنیدن از دور خوش است :)

ـــــــــــ

• 2

• poor_girl  
  • عضو از 1394/12/29

• 290

نقل از: xmanotoma

نقل از: xmanotoma > سلام به نظر من تو نرسیدنه من خودم تجربش رو داشتم و نرسیدم بهش> به قول خیام که میگه آواز دهل شنیدن از دور خوش است :)

سلام منم همین فکرو میکنم یجورایی با اینکه واقعیت بسیار تلخیه... یکی از سوالای همیشه بی جواب اینه که اگه بهش میرسیدی هنوزم همینقدر عاشقش بودی

ای کاش کمی بیشتر از تجربت میگفتی

ـــــــــــ

• 0

• charli1363  
  • عضو از 1398/6/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 2

سلام برای من که شده نرسیدن و حسرت خوردن دیدن...

سلام برای من که شده نرسیدن و حسرت خوردن دیدن یواشکی عکساش اینکه هر روز صبح وقتی از خواب بیدار میشی انگار یه چیز عزیزی رو گم کردی اینکه همش فال بگیری به امید اومدن یه خبر خوب ازش اینکه وقتی نشستی تو ماشینت دنبال تار موهایش بگردی که ازش بجا مونده و ببوسیشون و آروم چشمات خیس بشه

ـــــــــــ

• 1

• amirali4488  
  • عضو از 1396/11/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 15

• 3

انتظار

عشق ن غم داره ن شادی. ن رسیدنه ن نرسیدن عشق فقط انتظاره انتظار انتظار انتظار من بعد 8سال خواستن بهش رسیدم ولی بعد رسیدن باز منتظر بودم که ی حرکتی ی محبتی ازش... بیخی الان دوساله طلاق گرفتیم و بعدش به هر گهی کشیدم خودمو تا فراموشش کنم اما نمیشه و بازم منتظرم برگرده فقط اینو میدونم عشق خیلی بده خیلی

ـــــــــــ

• 1

• Fireboy112233  
  • عضو از 1397/4/31

• 3

نقل از: poor_girl

واقعا متاسفم حالا تونستی فراموشش کنی؟ چند وقت گذشته از جداییتون؟ هنوزم برات همون عشقه؟ یعنی تو قلبت موندگار شده؟ چقدر بخاطرش درد کشیدی؟ اگه برگرده بازم میخوایش؟

حدود سه ساله که جدا شدیم و لحظه لحظه عذاب کشیدیم. دورا دور همیشه جویای حالش هستم اما اگه برگرده نمیخوام.خو گرفتم به تنهایی

ـــــــــــ

• 1

• poor_girl  
  • عضو از 1394/12/29

• 290

نقل از: charli1363

نقل از: charli1363 سلام برای من که شده نرسیدن و حسرت خوردن دیدن یواشکی عکساش اینکه هر روز صبح وقتی از خواب بیدار میشی انگار یه چیز عزیزی رو گم کردی اینکه همش فال بگیری به امید اومدن یه خبر خوب ازش اینکه وقتی نشستی تو ماشینت دنبال تار موهایش بگردی که ازش بجا مونده و ببوسیشون و آروم چشمات خیس بشه

کاملا درکت میکنمو میفهممت :( چرا رفت؟ چند وقت ازش گذشته؟

ـــــــــــ

• 0

• poor_girl  
  • عضو از 1394/12/29

• 290

نقل از: amirali4488

نقل از: amirali4488 عشق ن غم داره ن شادی. ن رسیدنه ن نرسیدن عشق فقط انتظاره انتظار انتظار انتظار من بعد 8سال خواستن بهش رسیدم ولی بعد رسیدن باز منتظر بودم که ی حرکتی ی محبتی ازش... بیخی الان دوساله طلاق گرفتیم و بعدش به هر گهی کشیدم خودمو تا فراموشش کنم اما نمیشه و بازم منتظرم برگرده فقط اینو میدونم عشق خیلی بده خیلی

درک میکنم :( عشق خانمان سوزه واقعا. آرزوی خیلیاست که بتونن به عشقشون برسن چطور شد بعد این رسیدن جدا شدید؟ موقعی که داشتیش بیشتر میخواستیش یا وقتی ازت دور بود؟

ـــــــــــ

• 0

• poor_girl  
  • عضو از 1394/12/29

• 290

حدود سه ساله که جدا شدیم و لحظه لحظه عذاب کشیدیم. دورا دور همیشه جویای حالش هستم اما اگه برگرده نمیخوام.خو گرفتم به تنهایی

حس میکنم این نمیخوامایی که میگیم همش الکیه

اگه عشق بوده باشه وقتی برگرده هرچقدرم بدی کرده باشه بازم دلت میخواد خودتو بندازی تو آغوششو تمام غمها و درداتو کنار بوی تنش و توی بغلش زاااار بزنی

ـــــــــــ

• 0

• charli1363  
  • عضو از 1398/6/18

• 2

نقل از: charli1363 سلام برای من که شده نرسیدن و حسرت خوردن دیدن یواشکی عکساش اینکه هر روز صبح وقتی از خواب بیدار میشی انگار یه چیز عزیزی رو گم کردی اینکه همش فال بگیری به امید اومدن یه خبر خوب ازش اینکه وقتی نشستی تو ماشینت دنبال تار موهایش بگردی که ازش بجا مونده و ببوسیشون و آروم چشمات خیس بشه

یهویی زد زیر همه چیزو رفت اصلا دیگه نمیخواد منو ببینه حتی باهام حرف بزنه میخواستم باهاش ازدواج کنم نمیدونم چرا یهو انقدر براش بد شدم از وقتی رفته روزگارم سیاه شده . تو خونه جسارت ندارم ازش حرف بزنم انقدر که اینو اون نصیحتم کردن که قسمتت ببین کجاست

ـــــــــــ

• 0

• poor_girl  
  • عضو از 1394/12/29

• 290

یهویی زد زیر همه چیزو رفت اصلا دیگه نمیخواد منو ببینه حتی باهام حرف بزنه میخواستم باهاش ازدواج کنم نمیدونم چرا یهو انقدر براش بد شدم از وقتی رفته روزگارم سیاه شده . تو خونه جسارت ندارم ازش حرف بزنم انقدر که اینو اون نصیحتم کردن که قسمتت ببین کجاست

نرفتی دنبالش؟ اصرار نکردی؟ برای از دست ندادنش خودتو به آب و آتیش نزدی؟ میگن آدم غرور داره غرور نباید خدشه دار شه ولی توی راه عشق و عاشقی خیلیا غرورشونم زیر پا له میکنن

تو نظرت در این مورد چیه؟ میتونی فراموشش کنی؟

ـــــــــــ

• 0

• amirali4488  
  • عضو از 1396/11/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 15

• 3

گفت دلش با کس دیگست

نقل از: amirali4488 عشق ن غم داره ن شادی. ن رسیدنه ن نرسیدن عشق فقط انتظاره انتظار انتظار انتظار من بعد 8سال خواستن بهش رسیدم ولی بعد رسیدن باز منتظر بودم که ی حرکتی ی محبتی ازش... بیخی الان دوساله طلاق گرفتیم و بعدش به هر گهی کشیدم خودمو تا فراموشش کنم اما نمیشه و بازم منتظرم برگرده فقط اینو میدونم عشق خیلی بده خیلی
درک میکنم :( عشق خانمان سوزه واقعا. آرزوی خیلیاست که بتونن به عشقشون برسن چطور شد بعد این رسیدن جدا شدید؟ موقعی که داشتیش بیشتر میخواستیش یا وقتی ازت دور بود؟

گفت دلش با کس دیگست وقتی داشتمش

ـــــــــــ

• 0

• poor_girl  
  • عضو از 1394/12/29

• 290

گفت دلش با کس دیگست وقتی داشتمش

چه دردناااک :( شاید اونم همین دردی که تو برای اون داری میکشیو داره برای مرد دیگه ای میکشه دنیا پره از این عشقای یطرفه :(

ـــــــــــ

• 0

• Fireboy112233  
  • عضو از 1397/4/31

• 3

حس میکنم این نمیخوامایی که میگیم همش الکیه

اگه عشق بوده باشه وقتی برگرده هرچقدرم بدی کرده باشه بازم دلت میخواد خودتو بندازی تو آغوششو تمام غمها و درداتو کنار بوی تنش و توی بغلش زاااار بزنی

نمیدونم شایدم تو موقعیتش قرار بگیریم بقول شما بریم تو آغوش هم. من همیشه با خودم فکر میکنم اما آخرش میگم پس این همه عذاب کشیدم چی. البته برا من داستانش خیلی خیلی سخت گذشت و حیفش عشق ما

ـــــــــــ

• 0

• charli1363  
  • عضو از 1398/6/18

• 2

نرفتی دنبالش؟ اصرار نکردی؟ برای از دست ندادنش خودتو به آب و آتیش نزدی؟ میگن آدم غرور داره غرور نباید خدشه دار شه ولی توی راه عشق و عاشقی خیلیا غرورشونم زیر پا له میکنن

تو نظرت در این مورد چیه؟ میتونی فراموشش کنی؟

هنوز دارم پیغام میدم به هر کسی که میتونه کاری بکنه دیدم به غرور خودم ولی هیچ خبری نیست

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بنظرتون در ادبیات گفتاری آقایون و خانم ها کدام نوع ( فحش ، لفظ رکیک جنسی ، توهین ) رواج بیشتری دارد ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «