بهبودهایی در آگاهسازی های سایت

• admin  

• عضو از
    1388/7/29

• پست‌ها: 910

• 348

کاربران گرامی

خوشحالم به اطلاع شما برسانم که امکانات تازه ای به آگاهسازی های سایت (دکمه بالای برگه) افزوده شده اند:

• آگاهسازی وقتی پست های شما در انجمن، یا زیر داستان ها و عکس ها لایک می شوند

• آگاهسازی وقتی کاربری شما را دنبال می کند یا از دنبال کردن شما صرف نظر می کند

• آگاهسازی وقتی که کاربری که دنبال می کنید تاپیک جدیدی ایجاد کرد.

• افزودن امکان حذف یکباره ی همه آگاهسازی ها (با لینک «حذف همه»)

برای تنظیم آگاهسازی ها می توانید به تنظیمات آگاهسازی ها ی پروفایل تان بروید

اگر آگاهسازی ها برایتان کار نمی کنند احتمالا به این خاطر است که هنوز از کد سابق استفاده می کنید. لطفا کش مرورگرتان را پاک کنید.

لطفا اگر سوال یا مشکلی در این مورد هست همینجا مطرح کنید.

ـــــــــــ

لطفا قبل از طرح سوال،‌ راهنمای سایت را بخوانید. اگر موقع پست با مشکل فیلتر اسپم مواجه می شوید پست مشکل ساز را کپی کنید و در پیام خصوصی برایم بفرستید.

• 14

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

مرسی بابت تلاشی که بابت بهترشدن سایت میکنید

مرسی بابت تلاشی که بابت بهترشدن سایت میکنید

ـــــــــــ

@majlooqin

• 2

دستت درد نکنه ادمین جان. چون این ضربدر آگاه سازی...

دستت درد نکنه ادمین جان. چون این ضربدر آگاه سازی داشت ما رو سرویس میکرد.

ـــــــــــ

@majlooqin

• 2

• Sousha  

• عضو از 1391/1/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 15749

• 1260

مرسی ادمین دوست داشتنی

واقعا بابت زحماتت ازت متشکرم

کاش تو تاپیک ها هم امکانی که قبلا تو پوسته ی قدیمی سایت وجود داشت تحت عنوان "مشاهده نشده های من" رو به این پوسته ی جدید اضافه کنین

واقعا آپشن فوق العاده ای بود

خصوصا برای تاپیک های پر فعالیت

ـــــــــــ

از زندگی آموختم ... تا با کفش کسی راه نرفته‌ام ، راه رفتنش را قضاوت نکنم..!

• 1

• deba69  

• عضو از 1395/6/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 354

• 369

چقد عالی! مرسی (inlove) نمیدونم این که میگم...

چقد عالی! مرسی (inlove)

نمیدونم این ک میگم شاید مسخره باشه و امکان پذیر هم نباشه اما کاش یه اگاهسازی هم میشد ک نویسنده های سایت ک برچسب دارن رو دنبال کنیم و وقتی هر کدومشون داستان جدید گذاشتن همینطوری بهمون اطلاع داده بشه بریم بخونیم چون غیر از بعضی نویسنده های خوب بیشتر داستانهایی ک اپ میشه متاسفانه ارزش خوندن ندارن :(

همینطور که مثلا وقتی کاربری ک دنبال میکنیم تاپیک بزنه بهمون اطلاع داده میشه نویسنده ای هم ک داستان بذاره همینطور باشه خیلی خوب میشه

ـــــــــــ

• 3

میووووو

ممنوووون ادمین جون.

ـــــــــــ

• 1

• T-N-T  

• عضو از 1397/3/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 2729

• 1958

****چندین ساله از تاسیس این سایت میگذره اما همچنان...

*چندین ساله از تاسیس این سایت میگذره اما همچنان بروز نشده و بقول معروف گازوییلی کار میکنه، طوری ک حتا باید هنوز رفرش کرد تا اعلانها دیده بشه از پیام گرفته تا اعلانهای دیگه. این واقعن جالب نیست*

ـــــــــــ

ماهمه روسپی هستیم.هرکدوم ازماقسمتی ازخودشو میفروشه.یکی تنشو یکی فکرشویکی هنرش رویکی نبوغشو یکی استعدادشو و

• 2

عرض شود که

نقل از: deba69

چقد عالی! مرسی (inlove)

نمیدونم این ک میگم شاید مسخره باشه و امکان پذیر هم نباشه اما کاش یه اگاهسازی هم میشد ک نویسنده های سایت ک برچسب دارن رو دنبال کنیم و وقتی هر کدومشون داستان جدید گذاشتن همینطوری بهمون اطلاع داده بشه بریم بخونیم چون غیر از بعضی نویسنده های خوب بیشتر داستانهایی ک اپ میشه متاسفانه ارزش خوندن ندارن :(

همینطور که مثلا وقتی کاربری ک دنبال میکنیم تاپیک بزنه بهمون اطلاع داده میشه نویسنده ای هم ک داستان بذاره همینطور باشه خیلی خوب میشه

این فکر خوبیه.
بعنوان مثال خودم چن وخته هردفه داستانای جدید آپ میشه دونه‌دونه چک میکنم ببینم برچسب کیرمرد(dickerman) توشون هس یا نه.

امیدوارم ادمین گرامی با همین فرمون که میره به بخش داستانا و نویسندگانی که ذوق و هنرشونو اینجا صرف میکنن نیز یه حالی بدهد.

هشتک_دمبال_کردن_برچسب_داستان

ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست

• 5

میووووو

نقل از: Hooniak مرسی ادمین جان خوشحالم ک تو روز تولدم امکانات سایت در زمینه اگاه سازی بهتر شده!!و امیدوارم بی نقص تر از همیشه بشه

تیر ماهی عجتی؟ اوخی...منم تیر ماهی ام. ببلدت مبالک

ـــــــــــ

• 1

• Jackhammer000  
  • عضو از 1397/3/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 15

نقل از: Hooniak

نقل از: Hooniak مرسی ادمین جان خوشحالم ک تو روز تولدم امکانات سایت در زمینه اگاه سازی بهتر شده!!و امیدوارم بی نقص تر از همیشه بشه

ببخشید چه ربطی داشت الان که چی مثلا؟فقط خواستید اینجا هم جار بزنید که بدونیم روز تولدتونه؟ کمتر لوس و جلف باشید باباحالمون بهم خورد نکنید این کارارو

ـــــــــــ

• 0

• KOSbaz69X  

• عضو از 1391/5/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 17494

• 4087

خیلی عالی و با آرزوی ارتقاء روز افرون امکانات و آپشن های شهوانی(ب کار من ک خیلی میاد ;) )

فقط ی ایرادی ک داره میدونی چیه؟لایک ب پستی ک میخوره رو اگه نشون میاد بنظرم بهتر بود چون فقط لایک کننده و لینک تاپیک رو میاره!از این نظر ک خو من عکس های متفاوتی توی تاپیک هام اپ میکنم و وقتی لایک میخوره متوجه میشم کجاها بیشتر پسند شده و مورد علاقه هستن تا بلکه روی نقاط قوت تاپیک هام بیشتر سرمایه گذاری کنم (ok)

ـــــــــــ

♯ســــکـــســی(↩تل X69Xamir@)

• 0

• admin  

• عضو از 1388/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 910

• 348

چقد عالی! مرسی (inlove)

افزودن آگاهسازی برای برچسب ها در برنامه ی ارتقای سایت هست. سپاس از یادآوری شما.

ـــــــــــ

لطفا قبل از طرح سوال،‌ راهنمای سایت را بخوانید. اگر موقع پست با مشکل فیلتر اسپم مواجه می شوید پست مشکل ساز را کپی کنید و در پیام خصوصی برایم بفرستید.

• 0

• admin  

• عضو از 1388/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 910

• 348

نقل از: kosbaz69X

خیلی عالی و با آرزوی ارتقاء روز افرون امکانات و آپشن های شهوانی(ب کار من ک خیلی میاد ;) )

**فقط ی ایرادی ک داره میدونی چیه؟لایک ب پستی ک میخوره رو اگه نشون میاد بنظرم بهتر بود چون فقط لایک کننده و لینک تاپیک رو میاره!از این نظر ک خو من عکس های متفاوتی توی تاپیک هام اپ میکنم و وقتی لایک میخوره متوجه میشم کجاها بیشتر پسند شده و مورد علاقه هستن تا بلکه روی نقاط قوت تاپیک هام بیشتر سرمایه گذاری کنم** (ok)

علاوه بر نام کاربر لایک کننده در آگاهسازی ها، آواتار او را زیر پست لایک شده هم می توانید ببینید پس با رفتن به تاپیک مشخص می شود که او کدام پست را لایک کرده.

ـــــــــــ

• 1

• KOSbaz69X  

• عضو از 1391/5/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 17494

• 4087

بله درسته کاملا

نقل از: admin

**فقط ی ایرادی ک داره میدونی چیه؟لایک ب پستی ک میخوره رو اگه نشون میاد بنظرم بهتر بود چون فقط لایک کننده و لینک تاپیک رو میاره!از این نظر ک خو من عکس های متفاوتی توی تاپیک هام اپ میکنم و وقتی لایک میخوره متوجه میشم کجاها بیشتر پسند شده و مورد علاقه هستن تا بلکه روی نقاط قوت تاپیک هام بیشتر سرمایه گذاری کنم** (ok)
علاوه بر نام کاربر لایک کننده در آگاهسازی ها، آواتار او را زیر پست لایک شده هم می توانید ببینید پس با رفتن به تاپیک مشخص می شود که او کدام پست را لایک کرده.

هم نام لایک کننده میاد هم زیر پست آواتار شخص نشون داده میشه،منظور من برای تاپیک هایی بود ک بالای 20 ص به بالا پست داره ک سختی داره گشتنِ تمام صفحات.خیلی این امکان جدید عالیه کاش توی آگاهسازی همراه با فرد لایک کننده، مستقیم لینکِ پست مربوطه رو میاورد. ب هر حال ممنون از زحماتتون

ـــــــــــ

♯ســــکـــســی(↩تل X69Xamir@)

• 1

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 10619

• 4080

مبارک باشه

مبارک باشه

ـــــــــــ

منم سواد ندارم . انگشتتون میکنم ^__^ ...... تف توو کیونه روزگار ... هرکه با ماست خداوند یار و یاورش ... هرکه ضد ماست , کس خوارو مادرش

• 1

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• 4080

چقد عالی! مرسی (inlove)

ادمین عب نداره .

هیشکی از این خوشش نمیاد .

ولی توو جمع خوبیت نداره . پست اینو هم لایک کن

ـــــــــــ

منم سواد ندارم . انگشتتون میکنم ^__^ ...... تف توو کیونه روزگار ... هرکه با ماست خداوند یار و یاورش ... هرکه ضد ماست , کس خوارو مادرش

• 0

• deba69  

• عضو از 1395/6/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 354

• 369

نقل از: Gangsta-Rap

چقد عالی! مرسی (inlove)

ادمین عب نداره .

چه لوس و خاله زنک :|

ـــــــــــ

• 3

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• 4080

چقد عالی! مرسی (inlove)

ادمین عب نداره .

چه لوس و خاله زنک :|

مرسی منم دوزت دارم

ـــــــــــ

• 2

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• 4080

دیدم ادمین پست منو هم لایک نکرده . خصوصی هم ک جواب...

دیدم ادمین پست منو هم لایک نکرده . خصوصی هم ک جواب نمیده . گفدم باهات همدردی کنم :))))))))))))))

ـــــــــــ

• 4

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• 4080

آگاهسازیی ک برای لایک شدن پست میاد ضربدرش کار...

آگاهسازیی ک برای لایک شدن پست میاد ضربدرش کار نمیکنه . ینی تا حذو همه رو نزنی اون از بین نمیره .

البته ضربدر برای آگاهسازی نظرها توو تاپیک ها هم کار نمیکنه :|

یا باید بری داخل تاپیک یا باید حذو همه رو بزنی تا از بین بره

ـــــــــــ

• 2

• Samir-67  

• عضو از 1397/2/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 103

• 68

دمت گرم مهندس
????

دمت گرم مهندس ????

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا بکارت همسر آینده تان برایتان مهم است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «