بهترین بازی‌هایی که میتوانید همراه دوست‌پسرتان انجام دهید!

1401/05/03

27 بازی جذاب، شیطنت‌آمیز و مفرح که میتوانید در کنار دوست‌پسرتان داخل بستر و خارج از آن انجام دهید!

مقاله‌ای از NICOLA SCHOLES
 
گاهی اوقات تمام آنچه نیاز داریم تزریق مقداری شور و هیجان به زندگی عاطفی‌مان است. خبر خوب این است که بازی‌های جذاب و مفرح متعددی وجود دارند که میتوانید در کنار دوست‌پسرتان انجامشان دهید!


آیا تاکنون شده که یک عصر کامل را در کنار دوست‌پسرتان سپری کنید و از خود بپرسید که از بیکاری چه‌ می‌توانید بکنید؟ جفتتان ممکن است بسیار عاشق یکدیگر باشید، اما در یک بعداز‌ظهر سست‌کننده، حتی در کنار بهترین هم‌نشینان نیز ممکن است حوصله‌تان سر برود!
بهمین خاطر است که فراگرفتن تعدادی بازی مفرح، که بتوانید در کنار دوست‌پسرتان انجامشان دهید، ایده‌ی مطلوبی خواهد بود. بدین ترتیب به آسانی خواهید توانست یک بعدازظهرِ بس خسته‌کننده را به تب‌وتاب بیاندازید!

اگر هیچ برنامه‌ای برای خارج شدن از خانه ندارید و همچنان میخواهید داخل چهاردیواری‌تان خوش بگذرانید، اینجا تمام آنچه لازم است بدانید ذکر گشته است.
نیاز نیست الزاماً بازی‌هایتان مضمون جنسی داشته باشند، اما اگر اینگونه باشد نیز بس جالب خواهد بود!
یادگرفتن بازی‌هایی که میتوانید با دوست‌پسرتان انجام دهید، میتواند شامل نمونه‌هایی سکسی برای اجرا در اتاق‌خوابتان باشند، یا اینکه میتوانند بازی‌هایی شیرین و مفرح باشند که هرجایی قابل انجام هستند. نکته تنها همین است که اوقاتی خوش و مفید را در کنار یکدیگر سپری کنید و خاطراتی بیاد ماندنی بسازید. حال اینکه این خاطرات، خاطراتی شهوانی باشند یا خیر، بستگی به خودتان دارد!
وقتی زوجین به انجام فعالیت‌های فرح‌بخش در کنار یکدیگر توجهی نمیکنند، بی‌حوصلگی به مرور رنگ و روی خود را نشان می‌دهد.
هرچه بیشتر این روند به طول انجامد، همانقدر از یکدیگر فاصله خواهید گرفت. درنتیجه، با فراگرفتن بازی‌هایی برای انجام در کنار دوست‌پسرتان، خواهید توانست از این خطر دوری کنید و چشم‌به‌راه لبخند‌ها و پیوندهایی بی‌مانند باشید!

بنابراین، ابتدا بیایید نگاهی بیاندازیم به تعدادی از بازی‌های جذاب و مفرح، که میتوانید در کنار دوست‌پسرتان انجامشان دهید و سپس، با تعدادی بازی باصفا و حشرناک که در اتاق‌خواب اجرا می‌شوند، کمی بر شهوت ماجرا بیافزاییم!

بازی‌های مفرحی که میتوانید در هر زمانی با دوست‌پسرتان انجام دهید
پیش از آنکه به بازی‌های سکسی زیرین برسیم، بیایید با تعدادی بازی مفرح و دلبرانه کار را آغاز کنیم. این بازی‌ها برای یک عصر خسته‌کننده‌ی خانگی، یک سفر جاده‌ای و یا گذراندن ناگهانی اوقاتی خوش در هر فرصت کلی دیگری، کاملاً ایده‌آل خواهند بود!

1. لغت بی لغت (بی کلام)
یک بازی بی‌نقص برای قرار اول، که میتوانید در کنار هر مردی انجامش دهید، بازی لغت بی لغت (بی‌کلام) است که با دو لیوان پر از نوشیدنی شروع می‌شود؛ چه الکلی چه ساده. سپس، یکی از افراد با پرسش سؤالات «بله یا خیر» از دیگری، کار را آغاز میکند.
بطور مثال، میتوانید بپرسید: “آیا از همان لحظه که وارد اتاق شدم به نظرت جذاب آمدم؟”، سپس دیگری با نوشیدن جرعه‌ای از لیوان پاسخ میدهد. یک جرعه، به معنای «بله» است و دو جرعه به معنای «خیر».
پس از اینکه پاسخ‌دهنده، لیوان نوشیدنی‌اش را تمام میکند، نوبت به دیگری می‌رسد. میتوانید هرچقدر که دلتان خواست جدی، بامزه یا باکرشمه باشید.

2. دو حقیقت یه دروغ
این هم یک بازی دیگر برای شناخت بهتر طرف مقابل است. شروعش اینگونه است که به شخص مقابل، دو حقیقت و یک دروغ راجع‌به خودتان می‌گویید.
شریکتان سپس باید تشخیص دهد که از میان سه موردی که اشاره نمودید، کدامشان دروغ بوده. به‌صورت نوبتی این‌کار را تکرار میکنید و در همین روند، مسائل بسیار بحث‌برانگیزی را درمورد یکدیگر خواهید آموخت!

3. تا حالا نشده که…
این نیز یک بازی هیجان‌انگیز دیگر است که میتوانید با مرد موردنظرتان انجامش دهید، حال چه برای نوشیدن به بیرون رفته باشید، چه مشغول میل نمودن وعده‌ی روز تعطیلتان باشید!
این بازی که میتوانید با دوست‌پسرتان انجام دهید، نیازمند آن است که هرکدامتان یک نوشیدنی یا حداقل غذایی کوچک و لقمه‌مانند در کنارتان داشته باشید. به صورت نوبتی به یکدیگر میگویید: «تا حالا نشده که فلان کار را انجام بدهم» و بدین ترتیب به یک فعالیت تصادفی که تاکنون تجربه نکرده‌اید اشاره میکنید.
اگر دوست‌پسرتان جرعه‌ای از نوشیدنی بنوشد، بدین معنی است که آنچه اشاره نمودید را انجام داده است. حقه این است که درمورد چیزی فکر کنید که میدانید شریکتان انجام داده، و بدین ترتیب، باعث شوید زودتر غذا/نوشیدنی‌اش را تمام کند.

4. درست یا غلط
یک نسخه‌ی دیگر از بازی قبلی، بازی «درست یا غلط» است، که از سرعت بیشتری نیز برخوردار است. یکی از شما با دیگری اطلاعاتی شخصی را در میان میگذارید و فرد مقابل باید حدس بزند که این اطلاعات درست است یا غلط. این یک راه عالی جهت آن است که یخ میانتان را در یک قرار اول آب کنید یا برای رابطه‌تان، پیوندی محکم‌تر و پایدارتر تشکیل دهید.

5. کمین برچسب (استیکر استاکر/Sticker Stalker)
این یک بازی مفرح است که شما و مرد موردنظرتان میتوانید حسابی از آن لذت ببرید. «کمین برچسب» یا «استیکر استاکر»، یک بازی پنهان‌کارانه است که نیازمند خفیه‌کاری و چابکی شما خواهد بود؛ بدین صورت که شما برچسب یا کاغذ چسب‌داری را به پشت دیگران می‌چسبانید، حال چه در سوپرمارکت باشد، چه در پارک و چه در دفتر کار!
چالش این است که این برچسب‌ها را به هرتعداد از افرادی که میتوانید، بدون آنکه متوجه شوند، بچسبانید. شخصی که بیشترین تعداد برچسب را چسبانده باشد، برنده‌ی بازی خواهد بود.

6. پینگ پنگِ آواز‌خوانی!
بوسیله‌ی این بازی، میتوانید با گوگوش و مهستی درونتان ارتباط برقرار کنید! مهم نیست یک خواننده‌ی محشر باشید، یا بطرز وحشتناکی خارج از نت بخوانید.
شما یا مرد مقابلتان، میتوانید با خواندن یک خط از یک آهنگ شروع کنید و سپس دیگری باید بتواند سریعاً آخرین لغت از آنچه خواندید را برچیند و آهنگی جدید را با همان کلمه آغاز کند و بازی به همین ترتیب ادامه پیدا میکند. اولین کسی که آهنگی متقابل به ذهنش نرسد، بازی را می‌بازد.

7. حیوان نهادین
در این بازی مفرح که میتوانید با دوست‌پسرتان بازی کنید، هر یک از شما باید یک کاغذ، خودکار و تعدادی ابزار رنگ‌‌آمیزی بهمراه داشته باشید. باید هرکدامتان تجلی و رایحه‌ی روحانی یکدیگر را تصویرگری نمایید و سپس حیوان درون شخص مقابل را نقاشی کنید. باید سپس همین کار را برای خودتان انجام دهید.
سرانجام، وقتی جفتتان تمام کردید، کارهایتان را به یکدیگر نشان میدهید و توضیح میدهید که به چه دلیل هر آنچه در کاغذ نقش بسته را به تصویر کشیده‌اید. این راهی مطلوب جهت آن است که مواردی تازه را درمورد یکدیگر یاد بگیرید.

8. مسابقه‌ی اکتشاف
با اینکه کمی پیچیده‌تر است، اما مسابقه‌ی اکتشافی که به خوبی برگزار شود، میتواند بسیار مفرح و مهیج باشد. یکی از شما «ارباب» بازی خواهید شد و مسئول چیدمان اکتشاف می‌گردید.
«ارباب» بازی، باید هدیه‌ای کوچک برای هر معمای حل‌شده آماده کند؛ در کنار ارائه دادن سرنخی برای موقعیت بعدی. این یک بازی پاک و در عین حال احساسی است که میتوانید در روز ولنتاین و یا حتی سالگرد دوستی‌ و یا ازدواجتان آن را انجام دهید.

9. بیست و یک سؤالی
از آنجا که چنین زوج محشری هستید، میتوانید بازی پرقدمت «20 سؤالی» را یک رقم ارتقاء بخشید! در این بازی، شما ابتدا بر روی یک دسته‌بندی بخصوص، توافق نموده و سپس فرد مقابل را وادار میکنید که درمورد چیزی موجود در همان طبقه‌بندی، حدسی بزند. شریکتان میتواند حداکثر 21 سؤال درمورد آن بپرسد تا بفهمد لغت مورد نظر چیست.

10. جرئت یا حقیقت
البته، این یک بازی بسیار مشهور است که به حتم باید در فهرست «بازی‌هایی که می‌توانید با دوست‌پسرتان انجام دهید» قرار بگیرد. هم میتواند بسیار مستهجن باشد، هم خیلی دوستانه و دلگرم‌کننده؛ وابسته به اینکه چطور بازی‌اش می‌کنید.
ابتدا به نوبت از یکدیگر می‌پرسید «جرئت یا حقیقت؟»، و اگر طرف مقابل بگوید «حقیقت»، در این صورت شما سؤالی از او می‌پرسید. اما اگر پاسخ ایشان «جرئت» بود، باید به راه‌هایی هوشمندانه و دشوار فکر کنید تا به او دستور و جرئت انجام کاری را بدهید. این‌کار میتواند چیزی بس بچه‌گانه و بازی‌گوشانه، حال‌بهم‌زن، شهوت‌انگیز و یا هرچیزی باشد که تاکنون انجامش نداده‌اید.

11. مسابقات قرار دوگانه
این بازی قدیمی، در بهترین حالت در کنار یک زوج دیگر انجام می‌شود؛ بصورت یک قرار دوگانه. میتوانید برای یکدیگر پیش‌غذا، کوکتل و یا شراب سرو کنید و ببینید کدام شریک و یا تیم، عملکرد بهتری دارد.
این بازی همچنین راهی عالی برای آن است که با زوجین و افراد دیگر وقت بگذرانید، به جای اینکه تنها خودتان باشید و خودتان.

12. شب تخته‌بازی
هر آخرهفته، یا حتی هر شب، جهت رفع فشار و خستگی، شما و شریک رابطه‌تان میتوانید بازی‌های تخته‌ای بازی کنید. میتوانید میان خودتان یک بازی را انتخاب نموده یا بر انجام یکی از آنان توافق کنید. بطور مثال شطرنج، مونوپولی، جدول حروف، کارخانه کلمات، مار و پله و غیره و غیره؛ این فهرست انتهایی ندارد.
سپس می‌توانید حساب اینکه چه کسی برنده می‌شود نزد خود نگه دارید و هرکس بیشترین بُرد را هر هفته کسب کند، میتواند یک جایزه‌ی مخصوص بگیرد.

13. پیچ و تاب (توئیستر)
یکی دیگر از بازی‌های مشخص و مفرحی که میتوانید با دوست‌پسرتان انجام دهید، توئیستر یا «پیچ و تاب» است. این بازی بسیار لذت‌بخش است و اجازه می‌دهد جفتتان به نحوه‌ای جسمانی‌‌تر، با یکدیگر گلاویز شوید؛ با این تفاوت که آمیزش جنسی در کار نیست. بدین طریق خواهید فهمید کدامتان انعطاف و کشسانی بیشتری دارد!
و اصلاً از کجا معلوم، شاید در انتها، خنده‌کنان در کنار یکدیگر به زمین بخورید!

14. سنگ، کاغذ، قیچی!
آیا در ترافیکی خسته کننده گیر کرده و یا در صف گرفتن غذای بیرون‌بر منتظر مانده‌اید؟ میتوانید این بازی بچه‌گانه‌ی ساده را انجام دهید! هم مفرح است، هم ساده، و نیازی هم به هیچ‌گونه ابزار یا وسایل اضافی ندارد؛ به جز دستانتان.
پس وقتتان را اینگونه صرف کنید و کمی خوش بگذرانید! حتی میتوانید با شرطبندی بر روی کسی که میبرد و تعیین یک جایزه برای برنده، بر هیجان بازی بیافزایید.

15. بازی زل زدن
این مورد نیز ممکن است در این فهرست از «بازی‌هایی که میتوانید با دوست‌پسرتان انجام دهید»، کمی بچه‌گانه به نظر برسد. اما بازی «زل زدن» اتفاقاً یک بازی بس مفرح است که میتوانید در هر مرحله از رابطه‌تان به انجام آن بپردازید.
این بازی، راهی عالیست برای آنکه یکدیگر را از جنبه‌ی جسمانی بهتر بشناسید، از رنگ چشمان شریک رابطه‌تان به وجد آیید، متوجه کک و مک‌های بینی‌اش شوید یا اینکه فقط بدون هیچ حواس‌پرتی، دیدگان خود را به یکدیگر بدوزید (البته صرف نظر از چهره‌های مسخره‌ای که برای خنداندن یکدیگر درمی‌آورید و خنده‌هایی که قطعاً به دنبال خواهد داشت).

بهترین بازی‌های سکسی که میتوانید با دوست‌پسرتان انجام دهید
درحالیکه عشق و احساسات برای یک رابطه عالی هستند، اما برای زنده نگه داشتن هیجان آن کافی نخواهند بود. برای اینکه به معنای واقعی از حضور یکدیگر لذت ببرید، به کمی خنده‌های شیطنت‌آمیز و اوقاتی شهوانی نیز نیاز خواهید داشت.
دوست‌پسرتان را اذیت کنید، برایش ناز کنید، با او خوش بگذرانید و بدین ترتیب خواهید دید که چقدر راحت میتوانید یک عصر خسته‌کننده را به روزی سرشار از تفریح، بازی و سکس تبدیل کنید که جفتتان عاشقش خواهید شد.
هرکدام از این بازی‌ها که نظرتان را جلب کرد برگزینید و آن را امتحان کنید. دوست‌پسرتان ممکن است در ابتدا کمی دودل باشد اما تنها چند دقیقه زمان می‌برد تا وارد حس و حالی شهوانی شود!

1. لباس‌های یکدیگر را بپوشید!
وقتی کمی وقت اضافه دم دستانتان دارید، در مقابل کمد لباس هم بایستید و لباس‌های یکدیگر را به تن کنید.
یادتان نرود که لباس‌زیر هم حساب است! با هر بازی «لباس‌‌پوشی» که انجام می‌دهید، اوقات مفرح بیشتری در کنار یکدیگر خواهید داشت؛ بخصوص اگر تصمیم بگیرید که با همان لباس‌ها به معاشقه بپردازید. (عجیب‌و‌غریب است، بله، اما شیطنت‌آمیز، خاص و شهوت‌انگیز نیز هست!)

2. پخش زنده‌ی تصویری
در مقابل رایانه‌ی خود در کنار دوست‌پسرتان بنشینید و به هرکدام از سایت‌های چت شانسی تصویری، همچون اومگل (Omegle) یا چت‌رولت (Chatroulette) وارد شوید. نیاز نیست اگر حس خوبی ندارید در مقابل دوربین به آمیزش بپردازید.
تنها کافیست در حین تماشای زوج‌ها یا افراد مجرد دیگر در آن‌سوی دوربین، مشغول کمی پیش‌نوازی (foreplay) شوید. این یک گذر وقت شهوت‌آمیز است که میتواند همچنین بسیار هیجان‌انگیز و از نظر جنسی، مفرح نیز باشد.
اما یک هشدار بهر احتیاط؛ اگر قرار است برهنه شوید، به هیچ وجه صورت خود را در مقابل دوربین زنده نشان ندهید تا بتوانید از هویت خود حفاظت کنید.

3. نقش‌بازی دکتر و پرستار
نقش‌آفرینی یکی از آن بازی‌های جنسی است که میتوانید با دوست‌پسرتان انجام دهید و او بدین ترتیب بلافاصله تحریک خواهد شد. میتوانید در نقش شخصیت‌های خیالی لباس بپوشید و یکدیگر را به‌ظاهر مجبور یا قانع به داشتن سکس کنید.
یکی از شما میتواند دکتر باشد و دیگری مریض یا پرستارش. تنها کافیست شخصیت موردنظر خود را انتخاب کنید و از ایفای نقش آن لذت ببرید!

4. 20 سؤالی سکسی
یکدیگر را به آغوش بگیرید یا وارد تخت شوید و خودتان را کاملاً بپوشانید؛ به گونه‌ای که در تاریکی محض، زیر پتو قرار گیرید.
یکدیگر را ببوسید و شروع به لب‌بازی کنید. اما در حین این عمل، به صورت نوبتی از یکدیگر سؤالاتی خصوصی درمورد افراد موردپسند، فتیش‌ها یا اوقات موردعلاقه‌تان بپرسید.
وقتی حشری باشید و تاریکی اطرافتان را فرا گرفته باشد، حقیقت به آسانی از زبانتان جاری خواهد شد و جفتتان از اعتراف به اسرار سیاه شهوانی خود احساس تعذب کمتری خواهید داشت. این بازی نه تنها جالب و مفرح خواهد بود، بلکه همچنین جفت شما و تمایلات جنسی‌تان را به یکدیگر نزدیک می‌کند.

5. تاس و پوکر لختی
این‌ها نمونه‌هایی باقدمت از بازی‌های جنسی در تمام ادوار هستند. درحالیکه پوکر لختی ممکن است در مشارکت یک زوج دیگر مفرح‌تر باشد، اما حتی اگر فقط خودتان دو نفر باشید، با اضافه کردن تعدادی جرئت و حقیقت به همان بازی عادی دونفره‌تان، همچنان بس لذت‌بخش خواهد بود.
یا اینکه تعدادی تاس مخصوص بازی‌های سکسی بردارید و شروع به انداختنشان کنید. چنین تاس‌هایی ندارید؟ کافیست با پاره نمودن تکه‌هایی کوچک از کاغذ و نوشتن فعالیت‌هایی شهوت‌آمیز بر روی آنان، بصورت نوبتی به برداشتن کاغذها و انجام آنچه بر رویشان نوشته شده بپردازید.

6. مست‌بازی
مست‌بازی میتواند یک بازی بسیار تحریک‌آمیز برای انجام در کنار دوست‌پسرتان باشد، بخصوص اگر جفتتان از سکس در مستی لذت میبرید. تظاهر کنید مست و پاتیل هستید و به شریکتان بگویید تصور کند جای دیگری حضور دارد و بطور اتفاقی با شما برخورد میکند (در این تخیل، شما یکدیگر را نمی‌شناسید).
از او بخواهید هرکاری دلش خواست با شما انجام دهد و تظاهر کنید دو غریبه‌ی به تمام‌معنا هستید. میتوانید تمام مدت چشمانتان را ببندید یا آنان را باز نگه دارید، انتخاب کاملاً با شماست.

7. ماساژ یا رنگ زدن بدن
به دوست پسرتان یک ماساژ با «پایان خوش» بدهید. این کار بسیار آسان است و یک بازی جنسی می‌باشد که میتواند تخیلات او را واقعیت ببخشد. یا اینکه مقداری لوسیون یا روغن ماساژ بر بدنش پخش کنید و دستانتان را بر سراسر بدنش حرکت دهید.
از سوی دیگر، لباس‌های خودتان را نیز بکنید و به دوست‌پسرتان مقداری رنگ خوراکی یا روغنی بدهید و از او بخواهید از بدنتان همچون بوم نقاشی استفاده کند. این کار همیشه لذت‌بخش خواهد بود و سکسی که سپس پیرو آن، زیر دوش حمام بوقوع می‌پیوندد نیز به همان اندازه جالب و مفرح خواهد بود!

8. مطالب یک کتاب شهوانی (اروتیک) را بلند بخوانید و نقش شخصیت‌هایش را بازی کنید
رمان اروتیک (شهوانی) موردعلاقه‌تان یا مجموعه داستان‌های کوتاه موردپسندتان را بیرون‌ آورید و آنان را برای یکدیگر بخوانید؛ سپس، به صورت نوبتی، نقش شخصیت‌های اصلی را بازی کنید.
و هر بار که هر کدام از شما قرار است یک بخش شهوت‌ناک از متن که شامل لامسه و مالش اعضای بدن است، این اعمال را قرائت کنید و دقیقاً همان کارها را برروی بدن شریک جنسی‌تان انجام دهید.

9. اسباب‌بازی جنسی
به دوست پسرتان لباس یک عروسک جنسی را بپوشانید، و آرایشش را نیز فراموش نکنید! ممکن است ابتدا سردرگم شود اما اگر جفتتان مقداری وقت اضافی دارید، این کار می‌تواند بس جالب و مفرح باشد!
اوه و البته، یادتان نرود که با او سکس کنید! هرچه باشد، او مثلاً اسباب بازی جنسی شماست!

10. کلماتی را بر تنش هجی کنید
این یک بازی مفرح جهت آن است که با دوست‌پسرتان انجامش دهید و میتواند بسیار هم مضحک و جذاب باشد.
او را کاملاً برهنه کرده و بر روی شکمش بخوابانید. کلماتی را بر روی پشتش هجی کنید و از او بپرسید که می‌توانند آنان را تشخیص دهد یا خیر. همینطور که با تمرین به مرور شروع به تشخیصشان میکند، کلمات بعدی را سریع‌تر بنویسید تا کار را برایش سخت‌تر کنید.
برای هر پاسخ درستی که می‌دهد، شما هرکجا که درخواست کند او را میبوسید. برای هر پاسخ غلطی که میدهد، شما به باسنش سیلی میزنید یا با قطعه‌ای چوب، یک درکونی روانه‌اش می‌کنید! حال نقشتان را با هم عوض کنید و بدین ترتیب خواهید دید چقدر این بازی می‌تواند خنده‌دار و در عین حال شهوت‌انگیز باشد.

11. پیچ‌و‌تاب (توئیستر) لخت
قطعاً لازم نیست دیگر این یکی را توضیح دهیم مگر نه؟ اساساً، بدین ترتیب است که همان بازی زمینی محبوب را بازی میکنید، اما بصورت برهنه. و همینطور که به یکدیگر نزدیک و نزدیک‌تر می‌شوید و بیشتر با هم درمی‌آویزید، همانقدر بر شهوتش افزوده می‌شود!

12. جرئت یا حقیقت سکسی
جرئت یا حقیقت یک بازی کهن است، و بله، میتوانید بعنوان یکی از بازی‌هایی که در شرایط عادی با دوست‌پسرتان بازی میکنید نیز از آن بهره ببرید. اما همچنین میتوانید مقداری شهوت جدی نیز به آن بیافزایید!
ابتدا مطمئن شوید که کاملاً تنها هستید و کسی مزاحم اوقاتتان نمیشود. سپس مشغول شوید. هرکدامتان بصورت نوبتی سؤال “جرئت یا حقیقت” را از یکدیگر می‌پرسید و بنا بر تمایلتان، برمی‌گزینید.
سؤالاتتان باید فوقِ‌شهوانی باشند و جرئت‌هایتان نیز به همین ترتیب. تنها سؤال واقعی این است که چه مدت خواهید توانست به بازی کردن ادامه دهید، قبل از آنکه آن را کاملاً کنار بگذارید و وارد عملیات شوید!
 
حال، کدام بازی را ابتدا انجام خواهید داد؟
کافیست از هرکدام از این نمونه‌های سکسی و غیرسکسی برای بازی کردن در کنار دوست‌پسرتان استفاده کنید و بدین ترتیب، قطعاً اوقاتی خوش و خاطره‌انگیز را سپری خواهید کرد.

 
منبع

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2022-07-25 14:11:45 +0430 +0430

بسی جالب بود، خسته نباشید 😁👏

1 ❤️

2022-07-25 15:30:58 +0430 +0430
. لباس‌های یکدیگر را بپوشید!

من که همیشه لباساش رو می‌پوشم.😂❤️

1 ❤️

2022-07-25 17:11:06 +0430 +0430

کسی که این مقاله رو نوشته Xbox یا پلی استیشن ندیده تابه حال ؟؟؟

2 ❤️

2022-07-25 21:50:56 +0430 +0430

↩ dark_man00
دقیقا بس‌ تحریک شدم که خودم یه بند بابت گیم اضافه کنم :)

2 ❤️

2022-07-26 11:21:42 +0430 +0430

ما که هیچکسو نداریم چیکار کنیم

0 ❤️
halohul‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «