بهترین‌ راه‌های انجام پیش‌نوازش (فورپلی) بر روی آقایان

1401/04/30

ایده‌هایی جهت پیش‌نوازی برای آقایان: 29 حرکت که با آنان میتوانید مرد موردنظرتان را به آسانی، شدیداً حشری کنید! 
آیا میخواهید مرد زندگی‌تان را در بستر سرمست و دیوانه کنید؟ راه‌هایی برای پیش‌نوازش او فرا بگیرید و سپس تماشا کنید که چگونه در عرض چند دقیقه، از آرامش و وقار، به جنون پا میگذارد!

این یک خرافه‌ی رایج است که تصور می‌کنند مردان نیازمند پیش‌نوازش (فورپلی/foreplay) نیستند. که گویی روند تکامل همواره به نقاط تحتانی مردان یاد داده که به محض دیدن کوچکترین فرصت، خودبه‌خود سفت گردند! اما آیا این امر همیشه درست است؟ یا اینکه دانستن چند ایده برای پیش‌نوازش او، میتواند تمام چیزی باشد که تجربه‌ی شما را به سطح دیگری ارتقاء می‌بخشد؟

در ابتدای رابطه، تمام آنچه یک مرد نیاز دارد، یک نیم‌نگاه به پوست برهنه‌ی دوست‌دخترش است و سپس به همین راحتی برای عملیات آماده می‌شود!
اما به مرور زمان، این عوامل تحریک‌آمیز میتوانند برایش تکراری و قابل‌انتظار شوند. وقتی دیگر ابتکاری وجود نداشته باشد، مطمئناً باید شروع کنید که بیشتر از عضو صغیر بدنش، بر ذهن او متمرکز شوید بلکه بتوانید او را همواره در بسترتان مشتاق و هیجان‌زده نگه‌ دارید!
با اقدام به این حرکات پیش‌نوازانه برای مردان، به مرد زندگی‌تان تفکراتی خاص و منحصربه‌فرد جهت اندیشیدن القا کنید. حرکاتی که باعث می‌شوند در عین تحسین اندامتان، ذهنیت جنسی خودشان را نیز مورد تمرین قرار دهند.

اگر می‌خواهید شرایط را پرحرارت نگه دارید، هرگز فورپلی (پیش‌نوازش) را نادیده نگیرید
هرچقدر هم که مردان از داشتن پیش‌نوازش دوری کنند، ما نمی‌توانیم بفهمیم که چرا خودشان نیز اهمیت آن را درنمی‌یابند.
با تمام صداقت، باید بگوییم که پیش‌نوازش ممکن است از خود عمل دخول نیز مهم‌تر باشد!
بدون پیش‌نوازش، شما اساساً یک ماشین بدون موتور هستید و هیچ چیز ندارید که حرارتتان را بالا ببرد! بهمین دلیل است که داشتن ایده‌هایی برای پیش‌نوازش شریک زندگی‌تان، آنقدر مهم تلقی می‌شود.
پیش‌نوازش، تنش جنسی را افزایش میدهد، آن را انباشته میکند و به تحریک شما منجر میشود. این امر بیشتر از خود آمیزش، با نزدیکی و صمیمیت میان دو طرف در ارتباط است. عمل دخول، در انتهای ماجرا، واقعاً تنها بخش کوچکی از مضمون جامع سکس و مقاربت را دربرمی‌گیرد.
پس اگر می‌خواهید مرد زندگی‌تان را برانگیزید و او را به داشتن پیش‌نوازش مشتاق کنید، در اینجا چند حرکت حقیقتاً مطلوب برای این منظور ذکر شده‌اند که همچون سحر عمل می‌کنند!
اصلاً ممکن است که از شدت لذت، حتی متوجه نشود که مشغول پیش‌نوازش هستید!
 
ایده‌هایی برای پیش‌نوازی که میتوانید همین امشب امتحانشان کنید!
با به کارگیری این حرکات پیش‌نوازانه برای مردان، یاد بگیرید که او را موجب کنید قدردان بدنتان باشد، شما را با تمام وجودش بخواهد و از داشتنتان احساس خوش‌شانسی کند.
به طرزی طنازانه غیرقابل پیشبینی باشید و او بدین ترتیب مسحورتان خواهد گشت. ذهنیت شهوانی او را به کار بیاندازید و بدین ترتیب او همیشه بوسیله‌ی شما و صحبت‌های شهوت‌انگیزتان برانگیخته خواهد شد!
از این ایده‌های پیش‌نوازی استفاده نمایید تا دقیقاً همین کار را با او بکنید!
 
1. در بسترتان پورن تماشا کنید
تماشای پورن راهی عالی برای آن است که کمک کند جفتتان به یکدیگر نزدیک‌تر شوید. تا زمانی که جفتتان با تحسین بدن یکدیگر در مقابل هم راحت باشید، این امر برایتان بس هیجان‌انگیز و تحریک‌آمیز خواهد بود.
تمرکز ما اینجا تنها بر روی تماشا کردن محتوای مذکور نیست، بلکه آن است که حرکات دیده شده در صفحه‌ی نمایشگر را در تخت خود نیز بازسازی کنید.
نیم ساعت‌ِ نیک، که صرف تماشای پورن و کشیدن دست بر سرتاسر بدن یکدیگر شود، میتواند عمل آمیزش را کمی به تأخیر انداخته و بر شور و هیجان جفتتان بیافزاید!

2. برایش لباس‌های پرجذبه بپوشید
مرد زندگی‌تان ممکن است به دیدن پیکر برهنه‌ی شما در اطراف خانه عادت کرده باشد. اما این بدین معنا نیست که وقتی لباس‌های کم و بدن‌نما میپوشید، توسط شما تحریک نشود. بعنوان پیش‌نوازش، میتوانید خود را مزین نموده و آن لباس‌زیرهای شورانگیز را به تن کنید!
هرچه سکسی‌تر به نظر برسید، بیشتر دلش میخواهد همانطور که لمستان میکند، آن لباس‌زیر را بر تنتان نگه دارد. گاهی اوقات، تمام آنچه لازم دارید یک ظاهر جدید است، تا بتوانید جریان خون را به سوی شرم‌گاهش حرکت دهید! این یکی از بهترین ایده‌های پیش‌نوازی برای اوست که بوسیله‌ی آن صاف به هدف می‌زنید!

3. به کلوپ یا مهمانی بروید و برایش قر دهید!
پیش‌نوازش همیشه نیاز نیست که الزاماً از بستر آغاز گردد. گاهی اوقات، یک کلوپ رقص یا مهمانی میتواند موقعیتی ایده‌آل برای تنگ نمودن شلوارش در طول یک دوره‌ی چند ساعته باشد! وقتی در یک کلوپ یا مهمانی هستید، حال و هوای اطراف اغلب مملو از سکس و شهوت خواهد بود.
و هرچقدر هم که زندگی جنسی‌تان به ظاهر خسته‌کننده به‌نظر برسد، اینکه مرد زندگی‌تان را به کلوپی پرشده از افراد جذاب و گیرا ببرید، همیشه باعث یورش هورمون‌هایش خواهد شد. وقتی شروع به قر دادن و مالیدن خود به ایشان میکنید، کار زیادی از او بر نخواهد آمد که بتواند جلوی راست‌شدگی پرخروش خود را بگیرد!

4. او را ماساژ دهید
ماساژ دادن، راهی احساسی و ایده‌آل برای آن است که به انتهای روز او، یک پایان خوش ببخشید! روغن ماساژ و شمع‌های معطرتان را بیرون آورید، و همینطور که او را مورد نوازش قرار می‌دهید، با کرشمه صحبت کنید و بدنتان را به تن او بمالید؛ بدین ترتیب، تنها چیزی که او خواهد خواست این است که با شما سکس کند!

5. فانتزی‌های سکسی‌تان را بازسازی کنید
وقتی جفتتان به تخت میروید، با او حرف‌های شیطنت‌آمیز بزنید. این یکی از راه‌های پیش‌نوازی برای اوست که شامل لمس مستقیم نمی‌شود.
تنها کافیست در نزدیکی او بنشینید و درباره‌ی نخستین باری که شما را لمس نمود یا با سینه‌هایتان بازی کرد، در گوشش زمزمه کنید. یا اینکه به یادش آورید که وقتی برای اولین‌بار با هم سکس داشتید، جفتتان چه حسی را تجربه کرده بودید.
صحبت‌های تحریک‌آمیز همیشه تأثیر کثیری بر شهوت یک مرد می‌گذارند. دنیایی از تخیلات، با احتمالات نامحدود بوجود می‌آورند که میتواند به جوششی جنسی منجر شود؛ حتی قبل از اینکه به درون شما دخول کنند.

6. با هم حمام کنید
اگر هیچ‌کدامتان واقعا حس و حال سپری نمودن یک شب مجلل در محیط شهر را ندارید، پس وارد وان حمامتان شوید و در دستان یکدیگر آرام بگیرید. میتوانید شمع‌ها را بیرون آورید و قبل از نمایاندن همه چیز به او، در داخل وان، پیراهنی تماماً نخی به تن کنید.
فوراً بر روی سکس تمرکز نکنید. به جای این‌کار، تنها کمی با بدن یکدیگر بازی کنید. این یک فرصت ایده‌آل برای آن خواهد بود که پس از یک روز طولانی بر سر کار، بوسیله‌ی پیش‌نوازی، کمی به او قوت و روحیه ببخشید!

7. ابراز احساسات در ملاء عام
پس از شام یا سپری نمودن ساعت‌هایی در کلوپ/مهمانی، میتوانید در ماشینتان با کمی لب‌گرفتن مشغول قدری پیش‌نوازی شوید؛ چه در پارکینگ محل باشد چه نقطه‌ای خلوت در مسیر خانه‌تان. تنش جنسی لازم را ایجاد کنید تا دلش بخواهد به خانه برود و شق‌شدگی داخل شلوارش را چاره کند!
ابراز احساسات در ملاء عام همیشه برای مردان یک عامل تحریک‌کننده است.

8. خاطراتتان را ثبت کنید
دوربین‌ها ساخته شده‌اند برای عکاسی‌های شیطنت‌آمیز! گوشی خود را از جیب بیرون آورید (یا از دوربین استفاده کنید) و بوسیله‌ی آن، به شیطنت بپردازید! وقتی او در راه خانه است، یک تصویر برهنه از خود برایش ارسال کنید. یا اینکه وقتی جفتتان در تخت هستید، دوربینی به دست او بدهید و تقاضا کنید که وقتی برهنه هستید و یا کاری مستهجن با او انجام می‌دهید، از شما عکس‌هایی بگیرد.
پس از پایان تفریح و بازیگوشی، با پاک کردن عکس‌ها مطمئن شوید که امنیتشان حفظ خواهد شد و از دیدگان افراد چشم‌چران دور خواهند ماند!

9. با یکدیگر به نقش‌آفرینی بپردازید
نقش‌آفرینی یک ایده‌ی تمام‌عیار برای پیش‌نوازی است تا مردتان را به حس و حال مطلوب بکشاند، آن هم بدون اینکه تمرکزی بر سکس داشته باشد. در نقش شخصیت تخیلی موردعلاقه‌اش لباس بپوشید و بدین ترتیب برایش طنازی کنید. حتی میتوانید دستان او را ببندید یا اجازه دهید بدون درآوردن لباستان، به کاوش اندامتان بپردازد.
بازسازی تخیلات سرّی او، یکی از جذاب‌ترین حرکات پیش‌نوازانه برای مردان است!

10. اجرای تصویری زنده
در میان ایده‌های پیش‌نوازی برای او، این مورد میتواند کمی زننده باشد. اما خب، درجات بالای برانگیختگی جنسی، گاهی اوقات با کمی اغماض همراه خواهند بود. اگر هردوی شما از این کار لذت میبرید، پس به جلوی دوربین زنده بروید! به یکی از وبسایت‌های ارائه دهنده‌ی تصویر و چت زنده همچون چت‌رولت (Chatroulette) یا اومگل (Omegle) ورود کنید.
با کج کردن دوربین به سمت پایین و جلوگیری از مشخص شدن چهره‌تان در مقابل غریبه‌های حاضر در وبسایت، احتیاط را بخرج دهید.
با انگشتانتان با او بازی کنید و به احتمال زیاد، او بلافاصله دچار یک نعوظ حجیم و قلبی تپنده خواهد شد!

12 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2022-07-21 12:55:38 +0430 +0430

11. اسرار سکسی
وقتی بیرون می‌روید، و یا حتی وقتی با دوستانتان در خانه هستید، لباسی جذاب بپوشید؛ اما از پوشیدن سوتین امتناع ورزید. عملی بی‌پروایانه انجام دهید، حتی اگر کسی متوجه آن نشود. و سپس بطوری ناگهانی، خودتان را به او نزدیک کنید و این راز کوچک را در گوشش زمزمه کنید و بگویید که سوتین/شورتی در زیر دامنتان به تن ندارید. مهم نیست اگر برای کسی قابل دیدن نباشد. مهم این است که اکنون مردتان، راز سکسی شما را می‌داند.
احتمال بر این است که به محض شنیدن رازتان، وارد حالت پیش‌نوازی خواهد شد!

12. همه‌اش در سر او میگذرد
برای اینکه مردی را تحریک کنید، به یاد داشته باشید که همه چیز به ذهن او منتهی می‌شود. درحالیکه جذبه‌ی جسمی می‌تواند حائز اهمیت باشد، اما وقتی برای مدتی در رابطه بوده‌اید، اکنون مقداری حقه‌ی ذهنی نیاز است تا بتوانید مردتان را اغوا کنید.
کاری کنید احساس کند آنچه انجام می‌دهید شهوت‌انگیز است و بدین ترتیب همیشه توسط شما برانگیخته خواهد شد. و مگر برانگیختگی جنسی، گام اول یک پیش‌نوازی ثمربخش نیست؟

13. زود شروع کنید
موضوع این است که بسیاری از زنان زمانی شروع به پیش‌نوازی می‌کنند که دیگر وارد اتاق‌خواب شده اند، اما چنین امری الزامی نیست. در واقع، شما باید پیش‌نوازی را از همان لحظه‌ای ایجاد کنید که حشری شدید.
اگر بر سر کار هستید و ناگهان افکاری سکسی از او به ذهنتان خطور میکند، یک پیامک شیطنت‌آمیز یا عکسی مستهجن برایش ارسال کنید.
درست است که بهرحال دیرتر در شب او را خواهید دید، اما نکته آن است که اکنون او برای این دیدار گرم می‌شود، همانطور که شما گرم شده‌اید!

14. در مقابل او خودتان را لمس کنید
شما یک زن با نیازمندی‌های جنسی هستید. از اینکه به او نشان دهید میدانید چگونه به خود لذت ببخشید، هراس نداشته باشید. دیگر دهه‌ی 40 میلادی نیست. درواقع، مردان بسیار هم متکی بر جلوه‌های بصری هستند و عاشق آنند که شریک‌جنسی‌شان را درحالی‌که خود را در برابر آنان لمس می‌کند، تماشا کنند.
نیاز نیست برهنه باشید. حتی میتوانید با مالش از روی لباس‌زیرتان شروع کنید! آنچه به شما احساس راحتی و جذابیت میدهد انجام دهید و بدین ترتیب یکی از بهترین ایده‌های پیش‌نوازی برای او را عملی خواهید کرد!

15. بلیسید آن لاله‌ها را!
لاله‌های گوش مملو از رشته‌های عصبی حساس هستند که با زبان‌زدن آرام، مکیدن و یا لیسیدن، تحریک می‌شوند. بنابراین، بهتر است از این مزیت بهره ببرید. با بوسیدن او شروع کنید، از لبانش به سوی گونه‌هایش حرکت کنید و به آرامی مسیرتان را به لاله‌های گوشش برسانید.
اکنون، دقت کنید که مکیدن یا جویدنتان زیادی محکم نباشد. قرار است رشته‌های عصبی او را تحریک کند نه که باعث شود حس کند درحال عبور از یک تونل بادی است! از زمانتان به نیکی استفاده ببرید و تا جایی که میتوانید آرام و ملایم باشید.

16. از دستانتان در تمام نقاط استفاده کنید
یادتان باشد، که بدن ما پر شده است از نواحی حساس متعدد که از طریق لامسه تحریک می‌شوند. این مناطق، بطور معمول همان نقاط تحریک‌پذیر بدن همچون گردن‌ها، ران‌ها، گوش‌ها، سینه‌ها و از این قبیل اعضا هستند. وقتی بهترین حرکات پیش‌نوازی برای مردان را فرا می‌گیرید، از این نواحی تحریک‌پذیر استفاده ببرید.
خجالت نورزید، دستانتان را در سراسر پیکر او حرکت دهید. بازوانش یا باسنش را به دست بگیرید، ناخن‌هایتان را از میان انبوه موهایش عبور دهید یا به آرامی بر پشتش چنگ بکشید.

17. با فنون بوسیدنتان دست به ابتکار بزنید
دلیل اصلی اینکه چرا مردم از پیش‌نوازی خوششان نمی‌آید، همین است که از لب‌بازی خالی خسته می‌شوند! اما، این‌کار الزاماً خسته‌کننده نیست. تمام آنچه لازم است انجام دهید همین است که به روند بوسیدنتان چندی حقه و ترفند اضافه کنید و بدین ترتیب حاضر و آماده‌اید!
این یکی از ایده‌های پیش‌نوازی برای اوست، که واقعا ممکن است بس معصومانه بنظر بیاید، اما تأثیر شگرفی دارد!
لب زیرین او را به آرامی گاز بگیرید، زبانش را مک بزنید، بر گردن و لاله‌ی گوشش بوسه نهید و انگشت خودتان را نیز بمکید. با همین عوامل ور بروید و ابتکار به خرج دهید.

18. فرق سرش را ماساژ دهید
حال این مورد قرار نیست تبدیل به یک ماساژ یک ساعته شود! نکته واقعاً آن نیست. اما این شیوه، حرکت خوبی است که میتوانید در حین بوسیدن، بغل کردن و یا مالیدن خود به او، از آن استفاده کنید. ولی با ناخن‌هایتان به تنهایی کف سرش را خراش ندهید؛ بدین شکل تحریک‌آمیز نخواهد بود!
تنها فشاری ناچیز بر فرق سرش اعمال کنید و انگشتانتان را در میان موهایش فرو ببرید و از پایین به بالا، یا برعکس، به نوازش بپردازید. سپس، در انتها، از ناخن‌هایتان استفاده کنید تا به آرامی سرش را بخارانید.

19. لباس‌هایتان را بر تن نگه دارید
هیچ‌چیز مانند پیش‌نوازی با لباس، یک مرد را شیفته و آشفته نمیکند! بله، به گونه‌ای مانند بازگشت به روزهای دبیرستان است. اما خب آن دوران هم لذت خودش را داشت دیگر، مگر نه؟
بنابراین، به جای اینکه از همان ابتدا تا خود شورتتان برهنه شوید، سعی کنید لباس‌هایتان را برای مدت بیشتری از زمان بر تنتان نگه دارید.
کاری کنید که واقعا برای درآوردن این لباس‌ها دست به تلاش بزند. چنین کاری تنش جنسی را افزایش می‌دهد. بالأخره، چه دیر چه زود، او نخواهد توانست که خودش را نگه دارد و این دقیقاً همان هدفیست که بهترین ایده‌های پیش‌نوازی قصد دستیابی به آن را دارند!

20. ران‌هایش را بمالید
ران‌های فرد، نقاطی هستند که اغلب توجه زیادی دریافت نمیکنند اما به‌شدت تحریک‌آمیزند. ران‌های او بسیار به اندام تناسلی‌اش نزدیک هستند، پس مالیدن آن‌ها یک پیش‌پرده‌ی عالی خواهد بود! پاهایش را به آرامی یا به محکمی مالش دهید، دستانتان را تمام راه به سمت بالا برده و به داخل رانش فرو ببرید، اما به آلتش دست نزنید! لااقل فعلاً نه.
این یکی از بهترین حرکات پیش‌نوازی برای مردان است که او را به جنون خواهد کشاند!

21. تماس چشمی معجزه می‌کند!
بسیاری از مردم از تماس چشمی وحشت‌زده می‌شوند زیرا بیش‌ازحد صمیمانه است. با این حال، تماس چشمی می‌تواند بسیار تحریک‌آمیز باشد. بخصوص وقتی هردوی شما کاملاً در لحظه غرق‌ شده‌اید و تماماً مجذوب و مسحور یکدیگرید. درحالیکه حرف‌های شهوتناک میزنید یا مشغول لمس خودتان هستید، به او مستقیماً نگاه کنید.
نکته این است که در حین برانگیختنش، چشمانتان را نیز به او بدوزید. این‌کار تنها او را برانگیخته‌تر خواهد کرد!

22. واقعا در این کار فرو بروید
یکی از راه‌های آنکه به مرد زندگی‌تان پرحرارت‌ترین سکس عمرش را عطا کنید، این است که با تمام وجود در هدفتان فرو بروید! با صحبت، حفظ ارتباط چشمی و نمایاندن اینکه شما نیز اوقات خوبی را سپری میکنید، به او نشان دهید که تمام وجود خود را صرف لذت او میکنید. نگاه‌های دلبرانه به او بیاندازید و بگذارید بداند که آلتش دنیای شما را دگرگون میکند، هر لمسش برایتان شورآفرین است و اینکه چقدر دلتان می‌خواهد کاری کنید که با شدت تمام، آبش بپاشد!
ما قطعاً توصیه نمیکنیم که صرفاً جهت رضایت مردتان اقدام به تظاهر کنید، اما وقتی می‌خواهید پرحرارت‌ترین سکس ادوار را به او بدهید، قطعاً آنچنان غرورتان را خدشه‌دار نمی‌کند که بخواهید یک نمایش بسیار جذاب و تحریک‌آمیز برایش ترتیب ببینید.

23. عشق مخدوش
این یکی از حرکات پیش‌نوازانه برای مردان است که کمی ممکن است برای برخی از افراد ناهنجار شمرده شود. خدشه‌ی مذکور، به عجان (میان‌دوراه - perineum) اشاره دارد، که فضای بین مقعد و دستگاه تناسلی‌تان است. این ناحیه میتواند بسیار برای مردان تحریک‌آمیز باشد. تمام دختران به این کار علاقه نشان نمی‌دهند، اما قطعاً نمونه‌ایست که اگر قصد چاشنی بخشیدن به امور را دارید، میتوانید امتحانش کنید.
کافیست کمی روان‌ساز بر روی نوک انگشتانتان بریزید و سپس به آرامی آنان را در اطراف ناحیه‌ی پایین بیضه‌ها و بالای باسنش، به صورت حلقه‌وار حرکت دهید. اگر آنچنان مایل نیستید که انگشتتان را آن زیر ببرید، همیشه می‌توانید از یک لرزش‌گر سبک (لرزانه/vibrator) بر روی این منطقه استفاده نمایید؛ درحالیکه آلتش را از طرق دیگر برمی‌انگیزید. او این لذت دوگانه را که از نواحی جنوبی‌ بدنش نشأت می‌گیرند، به یقین دوست خواهد داشت!

24. بازی شرط‌بندی
آیا بهمراه مرد زندگی‌تان، کال عاو دیوتی (Call of Duty) یا هر بازی مبارزه‌ای چند‌نفره‌ی دیگری را بازی میکنید؟ پس با انجام یک نسخه‌ی لخت‌شدنی از بازی موردعلاقه‌‌ی خود، شبتان را سزاوار شرطبندی کنید! هر کس که یک نوبت از بازی را میبرد، میتواند یکی از اجزاء لباس معشوقه‌اش را برای درآوردن انتخاب کند!
یا اینکه میتوانید با تغییر قوانین حتی سطح بازی را یک درجه ارتقا دهید: بدین ترتیب که هر کس یک دور را ببرید، باید به دیگری دست بزند، یک داستان مستهجن تعریف کند یا یک تخیل دیوانه‌وار درباره‌ی خود برملا نماید!

25. دور از انتظار انجامش دهید
اگر خیلی وقت است که با همان شخص مقاربت داشته‌اید، به مرور احساس روزمرگی به شما دست میدهد. اگرچه ممکن است ارگاسم‌های تضمین شده و تکان‌دهنده داشته باشد، اما همواره همچون یک روال عادی روزمره برای شما دونفر خواهد بود. بنابراین بجای اینکه وارد همان الگوی مشابه همیشگی شوید، سعی کنید کمی بر چاشنی امور بیافزایید.
دوش بگیرید و با یک لباس جلف به محل کارش بروید. وقتی بیرون و در ملاء‌عام هستید، با پوشیدن لباسی بدون شورت، او را غافلگیر کنید و بگذارید با احتیاط به شما دست بزند و ببیند که چقدر خیس شده‌اید! وقتی مشغول رانندگی است یک سورپرایز سکسی برایش مهیا کنید، سکس صبحگاهی، سکس زیر دوش و سکس در هر مکانی به غیر از تخت‌خوابتان را امتحان کنید!
بی‌سابقگی، میتواند بس تحریک‌آمیز باشد!

26. پیش‌نوازی پیامکی
اگر قرار است به محض رسیدن به خانه، داغ‌ترین سکس عمرش را تجربه کند، پس چرا از قبل به او خبر ندهید؟
پیامک سکسی لازم نیست حتماً به انتشار تصویری برهنه از شما در فضای نامتناهی اینترنت منتهی شود. گاهی اوقات، سادگی از همه چیز بهتر است.
با گفتن جملاتی همچون «من و تو قراره دیرتر کلی عشق و حال کنیم» صحبتتان را شروع کنید و در نهایت از جذاب‌ترین شورتتان که بر روی روبالشتی‌اش پهن کرده‌اید، تصویری بفرستید. این تصویر همچنین میتواند از یک قطعه لباس‌زیر داغ و تحریک‌آمیز که بر دستگیره‌ی در آویزان کرده‌اید باشد! یا اینکه میتوانید مستقیماً سراغ اصل مطلب بروید و عکسی از یک بطری ماده‌ی روان‌ساز برایش ارسال کنید!
روشتان هرچه که باشد، او قطعاً دریافت چنین پیامی را دوست خواهد داشت.

27. بخرامید و عریان شوید
مردان عاشق یک نمایش تمام عیارند، پس چرا یک آهنگ مناسب رقص لختی پخش نمیکنید و مرد زندگی‌تان را به فکر آنچه میبیند فرو نمیبرید؟ به او بگویید که اجازه دارد نگاه کند، اما نمیتواند دست بزند. در همین حال، به آرامی لباستان را در آورید و رقص هوس‌انگیزی برایش انجام دهید.

28. پستان در رخسار و نوک‌هایش در دهان!
مردان عاشق پستان هستند! این یک حقیقت ساده‌ی حیات است. پس چرا این مهم را در داغ‌ترین روند پیش‌نوازی‌تان به کار نمیبرید؟ روی او بنشینید، گویی میخواهید به او سواری بدهید، و سپس درحالیکه با سینه‌های خود عطش او را برمی‌انگیزید، باسنتان را به آلتش بمالید.
سینه‌هایتان را در مقابل صورتش حرکت دهید، به جلو و عقب، و بگذارید با زبانش نوک پستانتان را بقاپد. او بدین ترتیب و با استفاده از این حرکات پیش‌نوازی، در جنت‌الممه (بهشت ممه‌گان!) سِیر خواهد نمود!

29. اسباب‌بازی‌های جنسی برای مردان
اسباب‌بازی‌های جنسی قرار نیست همیشه مساوی با لرزانه‌هایی (ویبراتور/vibrator) برای زنان باشند! چرا استفاده از یک اسباب‌بازی جنسی را بر روی مردتان امتحان نمیکنید تا به معنای واقعی، داغ‌ترین پیش‌نوازی عمرش را به او بدهید؟
برخی از اسباب‌بازی‌های شیطنت‌آمیز مردانه عبارتند از: لرزانه‌هایی که در امتداد آلت یا در زیر بیضه‌ها قرار میگیرند، ماساژدهنده‌های پروستات، حلقه‌های مخصوص آلت و یا ماساژدهنده‌های مشرور خود آلت!

اگر قرار است پیش‌نوازی برای مردان را فراموش کنید، پس سکس خارق‌العاده را نیز از یاد ببرید!
ختم کلام این است که اگر چیز‌های خوب را کنار بزنید و مستقیماً به سراغ عملیات اصلی بروید، شانس داشتن یک سکس تکان‌دهنده و محشر را از دست می‌دهید.
البته، ممکن است همچنان خوب و رضایت‌بخش باشد. اما وقتی با چند ایده‌ی پیشنوازی تأثیرگذار برای او، موتورش را گرم می‌کنید، دیگر رسیدنش از 0 تا 100 حتی ذره‌ای نیز به طول نمی‌انجامد!

پیشنوازی برای مردان، میتواند تجربه‌ای جذاب و لذت‌بخش برای جفتتان باشد. تا جایی که به‌خاطر داشته باشید که تمرکزتان را بر روی ذهن او نگه دارید و او را وادار به تمرکز بر جسم خود کنید. تنها از همین نکات پیش‌نوازی برای مردان استفاده کنید و بدین ترتیب خواهید توانست تمام موارد مذکور و بیشتر از آنان را نیز انجام دهید!

منبع


2022-07-21 12:58:23 +0430 +0430

ایول

1 ❤️

2022-07-21 17:13:20 +0430 +0430

من دوست دارم پیشنوازی که برام انجام میشه یه مقدار دردناک باشه

1 ❤️

2022-07-27 23:21:16 +0430 +0430

↩ Benjamin_az78
مطلب مفید و جالبی بود
ممنون

0 ❤️
halohul‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «