بهترین شیوه آنال سکس

وسایلی رو که میگم بگیر و به شیوه ای که توضیح میدم استفاده کن به حرف هیچ کس هم گوش نده

باشد که رستگار شوید

شیشه حالی نوشابه یک و نیم لیتری یک عدد
سرنگ گاباژ یک عدد
سوند نلاتون یک عدد
بتادین کوچک یک عدد
پماد رکتول یک پکیج
پماد لیدوکایین اچ نارنجی (ابوریحان) یک عدد
زایلو ژل یک درصد یک عدد
سرنگ پنج یک عدد
سرنگ دو یک عدد
گاز استریل دو عدد
کاندم فلت تایپ به مقدار لازم در صورت تمایل اگر مشکل زود ارضایی دارید تاخیریش رو بگیرید

اولا میریم سراغ تمیز کردن مقعد که بوی بد رو از لین مبره و محیط رو ضد عفونی میکنه که اگر تمایل داشتید میتونید با خیال راحت بدون کاندم بکنید(ولی من پیشنهاد نمیکنم) احتیاط شرط عقله

یک شیشه خالی نوشابه رو بشورید و با آب جوشیده و ولرم سماور یا کتری پر کنید(میتونید بجاش یه سرم نرمالسالین یک لیتری از داروخونه بگیرید)یک سیسی از بتادین رو با سرنگ دو بکشید و داخل اون بریزید درش رو ببندید و حسابی هم بزنید

خانوم رو به بغل بخابونید پاهاشو توی سینه جم کنه زیر باسن یه بالشت بزارید مثل تصویر زیر

سرنگ

سرنگ گاباژ رو از محلول پر کنید

یادتون باشه سرنگ کاباژ مثل این تصویر ذاتا نیدل (سوزن) نداره

سوند نلاتون رو به سر سرنگ وصل کنید این سوند نلاتونه

سوند نلاتون درجه هایی داره که چهارده یا نارنجی نرمال ترینشه ولی اگر مقعد شریک جنسیتون کوچیک هست میتونید از شمارهای کوچیک تر استفاده کنین

مایع رو با استفاده از سرنگ داخل سوند روان کنید و به اصلاح هوا گیریش کنید تا هوا وارد روده نشه

مقداری از زایلو ژل رو روی سوارخ مقعد بمالید و دو سوم سوند رو به ارامی داخل مقعد فرو کنید…مایع رو به آرامی به داخل پمپ کنید

برای پر کردن مجدد سرنگ به یاد داشته باشید که یک قسمت از یک سوم باقی مانده سوند رو روی هم تا کنید و با نوک انگشت اشاره و سبابه کلمپ (مسدود) کنید و یا با یه گیره سر نگه دارید

این کار برای اینه که وقتی سرنگ رو برای پر کردن مجدد مایع از سوند جدا میکنید مایع به بیرون نشت نکنه

وقتی مایع تمام شد به حالت داگی برگردن و به ارامی سوند رو در حالی که به سرنگ هنوز وصله خارج کنید یه گاز استریل چند تا کنید تا سفت بشه و روی مقعد بزارید و بگید بان رو سفت کنن و نگهش دارن

بعد از ده دقیقه بالا و پایین پریدن تشریف ببرند دسشویی و خالی کنند اگر هم یک دوش هم بگیرند عالی میشه

اگر باز هم مقعد بد بو بود میتونید یک بار دیگه این پروسه رو تکرار کنید

این از پاک کردن روده و تمیز و ضد عفونی کردنش

بعد از اینکه کاملا خشک شدند به شکم بخوابونید

زایلو ژل رو باز کنید و به کمک نوک درپوش سوارخی در حد نوک سرنگ روی خروجی ژل باز کنید نوک سرنگ رو داخل سوارخ کنید و برعکس نگه دارید و بعد پنج سیسی از زایلو ژل رو توی سرنگ پنج بکشید(نیازی به سوزنش ندارید)

به اندازه دو بند انگشت از کرم لیدوکایین اچ نارنجی بر دارید و دور مقعد رو چرب کنید و مقداری رو با کمک انگشت به داخل هل بدید

نوک سرنگ رو بدون سوزن به آرامی داخل مقعد فرو کنید یادتون باشه نیاز نیست زیاد فرو کنید همینکه یه ریزه داخل بره کافیه بعد خیلی سریع پنج سیسی زایلو ژلی که توی سرنگ کشیدید رو به داخل مقعد با سرعت پمپ کنید

یک ربع زمان بدید البته میتونید توی این یک ربع مقداری کس رو بخورید یا شریک جنسیتون رو تحریک کنید

کاندم بکشید سر کیرتون و دختر رو به شکم بخوابونید و آرام آرام و سانت به سانت کیرتون رو به خورد کونش بدید و در صورت درد داشتن توقف کنید پنج دقیقه عشق بازی کنید و گردنش رو بخورید یا گوشش رو لیس بزنید یا چوچولش رو بمالید و به ارامی تلنبه رو از یک سانت بیرون و داخل کردن شروع کنید

بعد از سکستون از پماد رکتول استفاده کنید که درد و سوزش ناشی از دخول رو از بین ببره و برای دستشویی رفتن شریک جنسیتون اذیت نشه

دستور استفاده از اون توی خود پکیج هست

موفق باشید

التماس دعا

ـــــــــــ

• 21

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

خواهش میکنم

نقل از: ggd چقدر اموزنده باریکلا

نظر لطف شماست دقیقا به این شیوه و با این وسایل به انجام بدید محاسنش بر هر دو طرف آشکار میشه و هیچ ضرر نخواهید کرد

ـــــــــــ

• 1

این بدترین راه برای آماده سازی مقعده

نقل از: Sukerpo0oli شلنگ اب ولرم رو بزا درت دو بار محیطشو شستشو بده تخلیه کن تمیز تمیز میشه کی میره این همه راهو:/ بعدشم کون ، تنگی که داره باعث میشه ادم عن توشم ب جون و دل تحمل کنه :/

از اونجایی که شلنگ دسشویی گاهی زمین میفته و گاهی برای سشتشوی دسشویی و توالت مواد شوینده روش میریزند اصلا بهداشت نیست

اولا خود محیط دستشویی بهداشتی نیست و همون یک یا دو بار زمین افتادن شیلنگ دسشویی میتونه عامل انتقال ویروس یا باکتری به داخل روده بشه که در صورت اتفاق افتادن عواقبت جبران ناپذیری خواهد داشت

دوما گیریم که شلنگ بهداشتی و اب هم پاک بود باز هم مشکلاتی رو داره که خدمتتون عرض میکنم.... میزان حرارت آب به دقت قابل تنظیم نیست و گاهی سرد و گرم میشه و امکان سوختن یا سرد شدن روده هست که در صورت اتفاق افتادن درد و سرمای بسیار بدی رو به داخل شکم منتقل میکنه و گاهی هم بدن طرف ضعف و یا لرز میکنه

سوما شیلنگ دستشویی که فرمودید آب و گازهای روده رو با فشار زیادی به نقاط بالایی روده هل میده که این مساله باعث میشه فشاری دو سه برابر به داخل روده تحمیل بشه علاوه بر درد ناگهانی و باد کردن شکم و جمع شدن آب در روده و فشار مدفوع به جداره روده که عموما خشک هست این گاز و املاح خشک شناور مثل یک سیل در مسیر عکس روده حرکت می کنه و تعادل ماهیچه های دودی شکل روده رو بهم می زنه

این ماهیچه ها با حرکتی دودی شکل به سمت خروجی مقعد مدفوع رو دفع میکنن و با توجه به فشار عکس آب چون یک مدفوع داره به سمت معده حرکت میکنه و امکان آلودگی جریان خون هست پس فشار و کار و تقلای ماهیچه های دودی دو برابر میشه که با این حرکت های مارپیچی سخت به شکل غیر ارادی قصد دفع سریع مدفوع رو دارن

همین حرکت های ناگهانی دلیل درد خفیف زیر دل هستش

سوند نلاتون حدودا سی سانتی متر هستش حدودا کمی بزرگتر از روده بزرگ که تا اسفنگتر روده کوچک میرسه

خب همین مقدار برای ورود آلت مردانه کافی هستش

این سوند آب رو از داخل وارد میکنه که به راحتی به کمک جاذبه و در مسید حرکات دودی روده بزرگ دفع میشه

دلیل اینکه مدفوع در روده کوچک هنوز به دیواره روده چسبیده...وقتی شلنگ آب رو میزارید در واقع تمام مدفوع رو عین ریل قطار در روده به حرکت در میارین حتی محتویاتی از معده که هنوز جذب نشدند و تبدیل به مدفوع نشدند هم به حرکت در میاد

همین کار باعث میشه علاوه بر اینکه هنگام سکس آنال با هر تلنبه حس بیرون روی شما تشدید میشه بلکه وقتی گازهای روده در مسیر عکس حرکت کنین کل محتویات شناور در آب رو با خودشون به سمت مقعد بیارن و چون اسفنگتر مقعد باز هست به راحتی بیرون بریزه و صحنه بد و حال به هم زننده ای رو برای هر دو طرف به وجود بیاره

اما سرنگ گاباژ آب رو بدون فشار وارد روده میکنه و این فشار محتویات روده بزرگ رو شناور میکنه و محتویات روده کوچک از طریق سفت شدن اسفنگتر دوم شناور نمیشن و به این ترتیب تنها محتویات روده بزرگ پاک میشه و فرد مفعول حین سکس حس بیرون روی نداره

فشار شلنگ آب باعث میشه هنگام سکس آنال با هر تلنبه حس بیرون روی تشدید بشه

اگر بازم قانع نشدید تا دلایل بیشتری بیارم؟

یک بار انجام بدید قطعا به محاسن کار علمی پی خواهید برد

ـــــــــــ

• 3

• Baaran98  

• عضو از 1398/2/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 245

• 381

جااب بود

جااب بود

ـــــــــــ

• 3

خواهش میکنم

نظر لطف شماست باران خانوم

ببخشید واسم سوال شد

بهتون پیام دادم مثل اینکه دوست ندارید پیام دریافت کنین

آیا مایل به آشنایی هستین؟

ـــــــــــ

• 0

خواهش میکنم

نقل از: Baaran98 جااب بود

نظر لطف شماست

ـــــــــــ

• 0

Like

عالی بود . البته خب خیلی پروسه ی طولانیه و برای‌ سکس سریع و یهویی بدرد نمیخوره . در ضمن بیشتر افراد حوصله ندارن این کار هارو بکنن . اما خب ب هر حال هر که فیل خواهد جور هندوستان کشد. در هر صورت عالی بود .

ـــــــــــ

• 0

خواهش میکنم

نقل از: sinful0 آورین آورین

این شیوه عالیه امتحان کنید

ـــــــــــ

• 0

سلام بر شما

نقل از: hard_pussy_fucker عالی بود . البته خب خیلی پروسه ی طولانیه و برای‌ سکس سریع و یهویی بدرد نمیخوره . در ضمن بیشتر افراد حوصله ندارن این کار هارو بکنن . اما خب ب هر حال هر که فیل خواهد جور هندوستان کشد. در هر صورت عالی بود .

خب خدمتتون عرض کنم که متاسفانه تفکر غالبی که جا انداختن اینه که سکس مقعدی هم مثل واژینال میتونه در یک چشم بهم زدن انجام بشه و در دسترسه

در حالی که این تفکر کاملا اشتباهه

حتی برای سکس واژینال هم سکس سریع و به قول شما یهویی کاملا میتونه اسیب جدی برای سکچوالیته هر دو طرف رو در پی داشته باشه

واژن رو اگر یک زمین حاصلخیز و پر آب برای کاشت دانه فرض کنیم برعکس اون مقعد یک زمین سنگ لاخی بی آب و پر از جانور و ریگ و شن و خار هست که اصلا برای ا کار ساخته نشده ...مقعد و رکتوم بای ان ساخته شده که خوراک رو تجزیه کنه اب رو جذب کنه و تفاله باقی مانده رو که برای بدن مضر هست دفع کنه

تازه واژن با کلی تحریک به یک زمین حاصلخیز بدل میشه که میتونه به راحتی پذیرایی آلت باشه...اونم با محدودیت طول و قطر تقریبا آلت های با طول پانزده تا بیست سانت و قطر تقریبی یازده تا هفده سانت وابسته به نوع واژن پذیرا هست

این مسیری رو که بهتون گفتم جهت حاصلخیز کرد و آماده کردن و شخم زدن اون زمین بی آب و سنگ لاخی هست که اصلا برای کشت ساهته نشده اون زمین تنها برای نگهدای مواد بازیافتی کاربرد داره و پر از خار و جانور موزی و مفید و مضر مثل ویروس و باکتری هستش که در اکوسیستم اون محیط هر کدام کاربردی در زنجیره غذایی دارن و حضورشان در محیط های دیگه باعث آلودگی میشه

خارج از این مطلب هیچ گاه به سکس یهویی روی نیارید

چه از لحاظ روانی چه از لحاظ فیزیکی سکس یک فعالیت یهویی نیست و نیازمند مراحل آمادگی و بهداشت فردی است که جز با فراغت بال و آرامش نه تنها لذتی در پی نخواهد داشت بلکه مخرب از لحاظ روانی و آسیب رسان از لحاظ فیزیکی برای هر دو شریک جنسی خواهد بود.

امیدوارم خوب تونسته باشم واستون توضیح بدم

ـــــــــــ

• 1

نظر لطف شماست

نقل از: Dorsa.80 تاپیک خوبی بود(rose)

متن رو کپی کنید و حتما به این شیوه یک بار امتحان کنید

قطعا خودتون این شیوه رو به دیگران پیشنهاد خواهید داد.

به دردسرش می ارزه نگران نباشید

ـــــــــــ

• 1

• Ardalan747474  

• عضو از 1398/5/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 39

• 9

عزیزم روده بزرگ قابلیت جذب داره بعد بتادین رو...

عزیزم روده بزرگ قابلیت جذب داره بعد بتادین رو میریزی تو روده؟؟ هرکی هرچی میگه باور نکنین فقط با اب خالی بشورید

ـــــــــــ

• 2

اول کامل بخون بعد نظر بده

نقل از: Ardalan747474 عزیزم روده بزرگ قابلیت جذب داره بعد بتادین رو میریزی تو روده؟؟ هرکی هرچی میگه باور نکنین فقط با اب خالی بشورید

من گفتم چقدر بتادین توی چقدر آب یا نرمالسالین؟؟؟

بعدشم بتادین توی روده بدترین کار ممکنه

من گفتم یک سیسی بتادین توی یک لیتر آب برای ضد عفونی کردن آب از انگل های احتمالی

خانوم ها برای پاکسازی واژن از آفت یا تبخال یا قارچ واژنی بیش از پنج سیسی بتادین رو توی بیش از چهار لیتر آب ولرم حل میکننن و حدودا بیست دقیقه توی وان میشینن یا با سرنگ داخل واژنشون میریزن

شما پرستاری که فتوا صادر میکنی؟؟؟

ـــــــــــ

• 3

• Dan990  
  • عضو از 1398/6/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 2

عمل قلب باز این همه وسائل و تجهیزات نمیخواد تا...

عمل قلب باز این همه وسائل و تجهیزات نمیخواد تا بخوای این کار را بکنی وقت تموم شده

ـــــــــــ

• 3

• Miss-newsha  

• عضو از 1396/12/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 26

• 233

خیلی بدرد بخوره ممنون

خیلی بدرد بخوره ممنون

ـــــــــــ

Horror time Forbiden sex

• 1

• aliss63  

• عضو از 1397/3/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 214

• 111

خوب بود

خوب بود

ـــــــــــ

br></br

• 2

• salt111  

• عضو از 1397/12/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 52

• 28

بله

طرز تهیه زرشک پلو با مرغ خرجش کمتر دستور پخت قورمه سبزی هم بلدی

ـــــــــــ

• 0

• mehrass1  

• عضو از 1398/5/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 148

• 82

الدهانت السرویس!

بابا شیمیدان! دانشمند تخمه!! ترورت نکن یه وقت (rolling) سر شیلنگ و بزا در سوراخ، اووخت آب ولرمو وا کون، تا تهشو میشوره می‌ریزه بیرون! هر وقتم یبست شدید همینه درمانش که فرمودیم. دیگه اینهمه ادا اطوار نداره که

ـــــــــــ

• 1

• Ardalan747474  

• عضو از 1398/5/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 39

• 9

نقل از: رقصنده-با-گرگ

نقل از: رقصنده-با-گرگ
نقل از: Ardalan747474 عزیزم روده بزرگ قابلیت جذب داره بعد بتادین رو میریزی تو روده؟؟ هرکی هرچی میگه باور نکنین فقط با اب خالی بشورید
من گفتم چقدر بتادین توی چقدر آب یا نرمالسالین؟؟؟ بعدشم بتادین توی روده بدترین کار ممکنه من گفتم یک سیسی بتادین توی یک لیتر آب برای ضد عفونی کردن آب از انگل های احتمالی خانوم ها برای پاکسازی واژن از آفت یا تبخال یا قارچ واژنی بیش از پنج سیسی بتادین رو توی بیش از چهار لیتر آب ولرم حل میکننن و حدودا بیست دقیقه توی وان میشینن یا با سرنگ داخل واژنشون میریزن شما پرستاری که فتوا صادر میکنی؟؟؟

اره پرستارم ارشد هم هستم...بتادین هرچقدم ک باشه بازم برای مجرای داخلی ضرر داره وقتی کاندم هس نیاز ب انگل زدایی روده نیس

ـــــــــــ

• 1

خب هر کاری راهی داره

نقل از: Dan990 عمل قلب باز این همه وسائل و تجهیزات نمیخواد تا بخوای این کار را بکنی وقت تموم شده

این کار بهترن راهه

از این بهتر نمیشه

شما میتونی قبل از رفتن پیش طرفت این کارو انجام بدی و کاملا بهداشتی اینکارو بکنی

ـــــــــــ

• 1

خواهش میکنم

نقل از: Miss-newsha خیلی بدرد بخوره ممنون

خب قصد من همینه که برای کسایی که علاقه به آنال سکس دازن این کارو ساده کنم و حتی امکان آلکودگیش رو به چیزی نزدیک سفر برسونم

این روش بهترینه حتما کپیش کنید و مو به مو انجامش بدید ضرر نمیکنین

ـــــــــــ

• 0

خب عر کسی دوسداره

نقل از: salt111 طرز تهیه زرشک پلو با مرغ خرجش کمتر دستور پخت قورمه سبزی هم بلدی

اجباری نیست

کسی که کلاس کارش به این حرفا میخوره باید بره سراغ دستوری که دادم

وگرنه کسی به کسی که چیزی درک نمیکنه حرجی نیست

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

مهمترین علت وضعیت بد اقتصادی از نظر شما

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «