بهترین فیلترشکن های پرسرعت بدون تبلیغات / بهترین پرسرعت پولی

• V2020i  

• عضو از
    1398/12/13

• پست‌ها: 21

• 7

Windscribe, ProtonVPN, Lantern, Speedify در برابر اسپید وی پی ان

برای اطلاعات بیشتر، به قسمت فیلترشکن انجمن رجوع کنید...

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• V2020i  

• عضو از 1398/12/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 21

• 7

Windscribe, ProtonVPN, Lantern, Speedify در برابر SpeedVPN Iran

ـــــــــــ

• 2

• V2020i  

• عضو از 1398/12/13

• 7

Kaspersky Mobile Antivirus: AppLock & Web Security‏

ـــــــــــ

• 1

• V2020i  

• عضو از 1398/12/13

• 7

Comodo Free Antivirus

ـــــــــــ

• 0

• V2020i  

• عضو از 1398/12/13

• 7

(rose) (rose) (rose) (rose)

(rose) (rose) (rose) (rose)

ـــــــــــ

• 0

• V2020i  

• عضو از 1398/12/13

• 7

(drinks) (drinks) (drinks) (drinks)

(drinks) (drinks) (drinks) (drinks)

ـــــــــــ

• 0

• mohammad321  

• عضو از 1389/7/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 1393

• 866

سلطان

کارت حرف نداره . فقط به نظرت اگه زیاد معروف بشن حکومت فیلترش نمیکنه؟

ـــــــــــ

• 1

• raha-s  

• عضو از 1398/6/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 936

• 4051

نقل از: V2020i

نقل از: V2020i _

چند روزه از این speedvpn استفاده میکنم تا الان که خیلی خوب بوده (clap) (ok)

ـــــــــــ

• 2

• mohammad321  

• عضو از 1389/7/3

• 866

اسپیدیفای اندروید 5 به بالارو پوشش میده . من...

اسپیدیفای اندروید 5 به بالارو پوشش میده . من اندرویدم 5 بود نسبتا خوب کار میکرد چند روزه 6 نصب کردم عملکردش از قبلم خیلی بهتر شده

ـــــــــــ

• 1

• mohammad321  

• عضو از 1389/7/3

• 866

نقل از: raha-s

بهترین فیلتر شکن پولی ایرانی همینه

ـــــــــــ

• 1

• V2020i  

• عضو از 1398/12/13

• 7

نقل از: mohammad321

نقل از: mohammad321 کارت حرف نداره . فقط به نظرت اگه زیاد معروف بشن حکومت فیلترش نمیکنه؟

رژیم عوضی از سال 97 که تلگرام رو فیلتر کرد لنترن و بقیه رو هم فیلتر کرد و از اون موقع تا الآن Lantern بعضی وقتا فقط با Wi-Fi کار میکنه. اسپیدیفای هم یه وقتایی کار نمیکرد از همون اولشم و حتی همین الآنشم. راهش اینه که رو فنلاند یا آلمان بذارید. وی پی ان پولی هم که هر وقت دلشون بخواد قطع و فیلتر میکنن و همه رو قلع و قمع کردن همین الانشم و این بهترینشونه که تونسته دووم بیاره. در مجموع جای نگرانی وجود نداره و همواره آخرین ورژن باشن و آپدیت کنید (drinks)

ـــــــــــ

• 1

• V2020i  

• عضو از 1398/12/13

• 7

(rose)

ـــــــــــ

• 0

• V2020i  

• عضو از 1398/12/13

• 7

نقل از: mohammad321 اسپیدیفای اندروید 5 به بالارو پوشش میده . من اندرویدم 5 بود نسبتا خوب کار میکرد چند روزه 6 نصب کردم عملکردش از قبلم خیلی بهتر شده

اندروید سونی Z5 هم 6 هست و همواره سیستم عاملتون آپدیت باشه تا جایی که شرکت سازنده آپدیت میفرسته و ساپورت میکنه (rose)

ـــــــــــ

• 1

• V2020i  

• عضو از 1398/12/13

• 7

(drinks)

(rose)

ـــــــــــ

• 0

• mohammad321  

• عضو از 1389/7/3

• 866

نقل از: mohammad321 کارت حرف نداره . فقط به نظرت اگه زیاد معروف بشن حکومت فیلترش نمیکنه؟
**رژیم عوضی از سال 97 که تلگرام رو فیلتر کرد لنترن و بقیه رو هم فیلتر کرد و از اون موقع تا الآن Lantern بعضی وقتا فقط با Wi-Fi کار میکنه. اسپیدیفای هم یه وقتایی کار نمیکرد از همون اولشم و حتی همین الآنشم. راهش اینه که رو فنلاند یا آلمان بذارید. وی پی ان پولی هم که هر وقت دلشون بخواد قطع و فیلتر میکنن و همه رو قلع و قمع کردن همین الانشم و این بهترینشونه که تونسته دووم بیاره. در مجموع جای نگرانی وجود نداره و همواره آخرین ورژن باشن و آپدیت کنید** (drinks)

اگه در همین حد باشه که باز خوبه ولی اینا هدفشون اینه که کم کم اینترنت اصلیو ببندن یا حداقل اینترنت داخلیو انقدر ارتقا بدن تا نیازشون به اینترنت جهانی به حداقل برسه تا هر وقت خواستن قطع کنن در اونصورت دیگه قرنطینه میشیم. دیشب نصف شبی یک ساعت اینترنت جهانیو قطع کرده بودن . احتمالا فعلا دارن تست میکنن

ـــــــــــ

• 1

• V2020i  

• عضو از 1398/12/13

• 7

**رژیم عوضی از سال 97 که تلگرام رو فیلتر کرد لنترن و بقیه رو هم فیلتر کرد و از اون موقع تا الآن Lantern بعضی وقتا فقط با Wi-Fi کار میکنه. اسپیدیفای هم یه وقتایی کار نمیکرد از همون اولشم و حتی همین الآنشم. راهش اینه که رو فنلاند یا آلمان بذارید. وی پی ان پولی هم که هر وقت دلشون بخواد قطع و فیلتر میکنن و همه رو قلع و قمع کردن همین الانشم و این بهترینشونه که تونسته دووم بیاره. در مجموع جای نگرانی وجود نداره و همواره آخرین ورژن باشن و آپدیت کنید** (drinks)

اگه در همین حد باشه که باز خوبه ولی اینا هدفشون اینه که کم کم اینترنت اصلیو ببندن یا حداقل اینترنت داخلیو انقدر ارتقا بدن تا نیازشون به اینترنت جهانی به حداقل برسه تا هر وقت خواستن قطع کنن در اونصورت دیگه قرنطینه میشیم. دیشب نصف شبی یک ساعت اینترنت جهانیو قطع کرده بودن . احتمالا فعلا دارن تست میکنن

آره متأسفانه؛ اما تا جایی که من میدونم این روزا به دلیل خونه نشین شدن خیلیاست که ترافیک اینترنت شلوغه و اینترنت اوضاع چندان جالبی نداره؛ بخصوص اینترنت موبایل. به گفته ی خودشون مثلاً دارن روش کار میکنن که تقویتش کنن و مشکل رو برطرف کنن.

25 آبان به بعد که اینترنت جهانی رو بستن بعضیا با وی پی ان های پولی به اینترنت دسترسی داشتن که همونا هم قطع شدن...

یه راهش این بود که تو فیلترشکن هایی مثل التراسرف که قابلیت پورت و پراکسی وارد کردن دارن، پورت و پراکسی هایی وارد میکردن و بعد اتصال. اما همونا هم توسط رژیم یکی پس از دیگری مسدود میشدن و از کار میفتادن!

(rose)

ـــــــــــ

• 0

• V2020i  

• عضو از 1398/12/13

• 7

اختلال اینترنت

دوستان اینترنت و بخصوص اینترنت موبایل فعلاً دچار اختلال هست و اگه مشکلی دارید میتونید با وای فای کار کنید (rose)

ـــــــــــ

• 0

• V2020i  

• عضو از 1398/12/13

• 7

همزمانی

در آن واحد هم فقط یک فیلترشکن روی موبایل / لپ تاپ روشن باشه؛ چون باعث اختلال و حتی از کار افتادن همدیگه میشن.

(rose)

ـــــــــــ

• 0

• V2020i  

• عضو از 1398/12/13

• 7

Up

(rose)

ـــــــــــ

• 0

• V2020i  

• عضو از 1398/12/13

• 7

Up

(drinks)

ـــــــــــ

• 0

• mohammad321  

• عضو از 1389/7/3

• 866

به نظرت فیلتر شکنای خود مرورگر ویندوز چطوره؟...

به نظرت فیلتر شکنای خود مرورگر ویندوز چطوره؟ منظورم افزونه های فیلتر شکنه . برای کروم یه دونه نصب کردم فعلا که خوبه البته همیشه از فایرفاکس استفاده میکنم

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما کدام مورد زیر در مورد ویروس کرونا صحیح است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «