بهترین موراد اموزشی سکسولوژی ( به زبون خودمونی )

• rashtboy74  

• عضو از 1395/6/2
  • پست‌ها: 32
  • 21

سلام دوستان عزیز ... امیدوارم حال همگی خوب باشه ...
من برای یه درس تو دانشگاه که تقریبا حالت پروژه داشت و این که ژنتیک ادما چه تاثیری در سکس داره مثلا چرا چینی ها و کلا شرق سرد مزاج و غرب گرم مزاج هست و ... سرتونو درد نیارم خیلی دنبال مقاله رفتم
دوست داشتم اینا رو به جز این که به دست استاد بدم یه سری اموزش هایی هم که خودم کلا دنبالش بودم و تجربه هایی که خودم داشتم رو اینجا بگم به زبون خودمونی که نوجوون ها هم متوجه بشن...

از دوستان باتجربه هم خواهش مندم فکر نکنند که اینا چیزای پیش پا افتادس و همه بلدن - نه خیلی از دوستان حتی مباحث اولیه سکسولوژی رو نمیدونن ....

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• rashtboy74  

• عضو از: 1395/6/2
  • پست‌‌‌ها: ‌ 32
  • 21

اندازه الت

یک مسله مهم اینه که خیلی از نوجوون ها چون هنوز سن بلوغشون تموم نشده فکر میکنن سایز التشون همون خواهد موند - باید بگم لطفا کارهای عجیب غریب نکنید - اندازه الت تا ۱۹ - ۲۱ سالگی رشد دارد - بعد اون هم تا سی سالگی خیلی کم و در حد یکی دو سانت رشد داره ... پس از روغن خراطین و خیلی از کرم ها و دارو ها استفاده سر خود نکنید که خیلی عواقب داره ...

ـــــــــــ

• 1

• rashtboy74  

• 21

زمان سکس

برخی از دوستان از این که سریع ابشون میاد ناراحتن ... عزیزان فیلم های پورن اسمشون روشه - فیلم ...

متوسط سکس از زمانی که مرد دخول رو انجام میده ( وقتی میذاره داخل کس ) ۳ تا ۷ دقیقه هست همراه با تلمبه زدن...

اما یکی نکته مهم اینه که زن ها دوست دارن مرد حداقل این زمانه به ده دقیقه برسونه

بعد ها روش هایی هم در مورد افزایش زمان خواهم گفت ...

ـــــــــــ

• 1

• rashtboy74  

• 21

نکته کوچیک در مورد خود ارضایی

خود ارضایی خیلی مقاله در موردش هست بخای بخونی باید یک ماه بشینی بخونی اما ما خلاصه بهتون بگم

هم خوبه هم بده ..

اگه بخای در هفته یک یا نهایت دوبار انجام بدی حالت متوسطشه - بهترین حالت هفته ای یکبار هست

بیشتر از اون بهتون لطمه میزنه ... مشکلاتی که بر اثر خود ارضایی بیش از حد به وجود میاد رو بعدا خواهم گفت

ـــــــــــ

• 2

• rashtboy74  

• 21

عواطف در سکس

نکته مهم در سکسولوژی عواطف در هنگام سکس هست

یکی از این نکته ها اینه که زمان شروع عشق بازی شما تا انتهای ارضا و بعد از اون مجدد عشق بازی باید بیش از یک ساعت تا دو ساعت طول بکشه

بعضی از مرد ها انگار به غرورشون لطمه میخوره که عشق بازی کنن ...

زن و دختر دلش میخاد شما به جنبه احساس نگاه کنید و نه فقط جنبه سکس

پس سعی کنید حداقل نیم ساعت قبل از دخول عشق بازی کنید

نکته مهم تر اینه که اقا سریع بعد این که ابتون اومد پا نشید زنه رو تنها بذارید - این بهش لطمه میزنه بشینید کنارش همچنان نوازشش کنید بوسش کنید عشق بازی کنید تا اون احساس امنیت کنه احساس کنه شما از روی عشق و معشقوقه باهاش ارتباط برقرار میکنید ... این نکته رو هیچوقت فراموش نکنید.

ـــــــــــ

• 3

• rashtboy74  

• 21

بوسه و نوازش در سکس

چرا میگن مرد بدنساز تو سکس بهتره ؟؟ چون مرد بدنساز بدن سفت و عضله ای داره - خوب این به چه درد میخوره ؟؟ به درد این که وقتی زن داره بدنشو به شما میسبونه حال میکنه وقتی دست میزنه به شما و عضلات شما رو لمس میکنه حال میکنه...

پس کلا نوازش و بوسه متقابل میتونه کلی به هر دو حال بده

مردای عزیز لطفا کمی هیکل خودتون اهمیت بدید - اگه بدونید والا بلا بیشتر از سایز کر سایز عرض شونه و سیکس پک و بازو واسه دخترا مهمه انقدر دنبال روش های بزرگ کردن الت نمیرید ...

ـــــــــــ

• 2

• rashtboy74  

• 21

ساک و یا اجبار به ساک

اینی که میگم در مورد همه صدق نمیکنه اما در مورد بیشتر زن ها صدق میکنه

ساک رو دوس ندارن - نمیدونم چرا ولی باهاش حال نمیکنن در کل

سکس دهانی تو سکسولوژی هم زیاد پیشنهاد نمیشه - در حد عشق بازی باشه بهتره - اما لطفا وقتی طرفتون بهتون میگه از ساک بدم میاد دیگه بیخیال شید چون معمولا زن ها خیلی کم در سکس اعتراض میکنن پس وقتی اعتراض کرد بدون که خیلی بدش میاد اگر هم دیدی راضی شد بدون به خاطر شماست و خودش زیاد خوشش نمیاد ...

ـــــــــــ

• 2

• rashtboy74  

• 21

نکته ای که بهش میگن ثبات مردونگی

زن های از این که یه مرد محکم گیرشون بیاد اما خیلی هم عاشق باشه دیگه ته خوشحال بودنشونه

اما اگه مرد شولو ولی باشید و در عین حال خیلی تاقچه بالا بذارید دیگه کاملا حالشونو به هم میزنید...

یه قانونی هست به اسم لطافت در برابر محکمیت

یعنی عزیز من شما مه میگی زن باید لطیف باشه - زنه هم میگه مرده باید محکم باشه ... ولی هر دو هم عشق رو دوست دارید . خوب این اسمش چی میشه ؟ میشه رابطه خوب

پس لطفا زن های عزیز هر چقدر میتونید بری شوهرتون لطیف باشید و مردای عزیز هم هر چقدر میتونید محکم باشید ...

بدن سازی - ته ریش - موی مرتب - لباس مردونه - چشم چرونی نکردن و .... اینا مواردیه که دخترا و زن ها دوس دارن ...

ـــــــــــ

• 3

• rashtboy74  

• 21

مشکل کاربرا

یه خانومی به من پیام دادن و گفتن شکم همسرشون خیلی بزرگه و نمیذاره الت کامل فرو بره - غیر از اون از شکم هم خیلی بدشون میاد ...

از من درخواست اموزش های کاربری در مورد لاغری شکم خواستن ...

بهترین کار برای اب کردن شکم - اول تغذیه - بعد ورزش هوازی هست

صبحونه زیاد و مقوی - ماکاراونی - چربی - برنج - سیب زمینی و ... اینا نشاسته خیلی دارن و باعث چربی های اطراف شکم میشن

بهترین ورزش هوازی هم دویدن هست ...

بازم در موردش مینویسم

ـــــــــــ

• 1

• rashtboy74  

• 21

تنگ کردن کوس

مبحث خیلی شیرین و جذابیه ... (biggrin) (biggrin)

بهترین مورد که خوب جراخی پلاستیک هست

اما موارد خونگی ... - اب اناز ترش باعث اصطحکاک زیاد میشه ... / ویتامین ب ۱۲ که از دارخونه ها هم میتونید بگیرید قرصش رو

شیره الوئه ورا هم در دراز مدت باعث لطافت فوق العاده کس و باعث از بین رفتن سیاهی کس میشه ...

ـــــــــــ

• 2

• rashtboy74  

• 21

مکان سکس

یک چیز جذابی که به تازگی در سکسولوژی جالب شده اینه که :

مکان جدید تو سکس خیلی باحاله - مثلا یه جایی که اصلا سکس نکردید - خیلی از ادما همونجایی سکس میکنن که همیشه بوده - مثلا سکس تو محل کار خیلی میتونه جذاب باشه و از این دست موارد ...

ـــــــــــ

• 1

• خوش_غیرت  

• عضو از: 1396/4/25
  • پست‌‌‌ها: ‌ 601
  • 510

تایپک بسیار مفیدی بود.حیف این تایپک که کسی نظر...

تایپک بسیار مفیدی بود.حیف این تایپک که کسی نظر نده.دس مریزاد

ـــــــــــ

"رفیق"آلوچه نیست بهش نمک بزنی،پسر همسایه نیس بهش کلک بزنی،دختر همسایه نیس بهش چشمک بزنی!"رفیق"مقدسه باید جلوش زانو بزنی...

• 0

• I.am.Groot  

• پست‌‌‌ها: ‌ 222
  • 91

...

نقل از: rashtboy74 زن های از این که یه مرد محکم گیرشون بیاد اما خیلی هم عاشق باشه دیگه ته خوشحال بودنشونه اما اگه مرد شولو ولی باشید و در عین حال خیلی تاقچه بالا بذارید دیگه کاملا حالشونو به هم میزنید... یه قانونی هست به اسم لطافت در برابر محکمیت یعنی عزیز من شما مه میگی زن باید لطیف باشه - زنه هم میگه مرده باید محکم باشه ... ولی هر دو هم عشق رو دوست دارید . خوب این اسمش چی میشه ؟ میشه رابطه خوب پس لطفا زن های عزیز هر چقدر میتونید بری شوهرتون لطیف باشید و مردای عزیز هم هر چقدر میتونید محکم باشید ... بدن سازی - ته ریش - موی مرتب - لباس مردونه - چشم چرونی نکردن و .... اینا مواردیه که دخترا و زن ها دوس دارن ...

شدیدا لایک ... البته من یه جا خونده بودم گاهی وقتا برای ایجاد تنوع، زن و مرد میتونن نقششونو عوض کنن(زن بشه عاشق و مرد بشه معشوق) (biggrin)

ـــــــــــ

...THE END ...

• 0

• rashtboy74  

• 21

فدا

نقل از: خوش_غیرت تایپک بسیار مفیدی بود.حیف این تایپک که کسی نظر نده.دس مریزاد

راستی یه مطلبی در مورد یک چیز جالب در سکسولوژي - اینو یکی از بچه های کلاسمون گفته - اون ترم ۶ هست ...

میگفت ترشح اسپرم در بدن وقتی که عشق بازی میکنید به سرعت بالا میره - بخاطر همین میگن اون شبی که میخاید بچه دارید شید از دو سه روز قبل انزال انجام ندید و همچنین غذای های گرم مزاج بخورید و تلخ ...

طبق این درک من بچه های که در اثر اسپرم بالا به وجود میاد جسه قوی تری خواهد داشت - البته نود درصد ژن خیلی مهمه اما خوب این هم بی تاثیر نیست

ـــــــــــ

• 1

• Justmylove  

• عضو از: 1396/5/20
  • پست‌‌‌ها: ‌ 270
  • 178

نمیتونم در مورد صحت گفته هاتون نظری بدم،ولی در کل...

نمیتونم در مورد صحت گفته هاتون نظری بدم،ولی در کل جالب بود...

ـــــــــــ

گرفتار دنیای ممنوعه ها...تفنگ نگاه جماعت سوی ما...ما پشت هم رو به ایینه عاشق شدیم و بی بهانه دل به اسمان زدیم...

• 0

• rashtboy74  

• 21

درسته حرفت ....

نقل از: I.am.Groot
نقل از: rashtboy74 زن های از این که یه مرد محکم گیرشون بیاد اما خیلی هم عاشق باشه دیگه ته خوشحال بودنشونه اما اگه مرد شولو ولی باشید و در عین حال خیلی تاقچه بالا بذارید دیگه کاملا حالشونو به هم میزنید... یه قانونی هست به اسم لطافت در برابر محکمیت یعنی عزیز من شما مه میگی زن باید لطیف باشه - زنه هم میگه مرده باید محکم باشه ... ولی هر دو هم عشق رو دوست دارید . خوب این اسمش چی میشه ؟ میشه رابطه خوب پس لطفا زن های عزیز هر چقدر میتونید بری شوهرتون لطیف باشید و مردای عزیز هم هر چقدر میتونید محکم باشید ... بدن سازی - ته ریش - موی مرتب - لباس مردونه - چشم چرونی نکردن و .... اینا مواردیه که دخترا و زن ها دوس دارن ...

شدیدا لایک ... البته من یه جا خونده بودم گاهی وقتا برای ایجاد تنوع، زن و مرد میتونن نقششونو عوض کنن(زن بشه عاشق و مرد بشه معشوق) (biggrin)

با خلاصه حرفت موافقم - اما یه نکته جالب رو بدون ... تستسترون مردانه میدونی کی به اوج میرسه ؟؟؟ هنگامی که ما قوای مردانه خودمو رو تقویت کنیم ... سوال از استاد : استاد تستسترون همه مردا برابره ؟ + استاد : خیر - بستگی به قوای مردونه داره ...

تستسترون همون چیزی هست که وقتی میرید ازمایش هورمون میدید مشخص میشه ...

میانگین مرد های جذاب و هیلکی بین ۲۵ تا ۳۰ هست و مردای شل و ول بین ۱۲ تا ۲۲

هر چه این بیشتر باشه قدرت مرد در سکس بیشتره ... البته فقط این موضوع تاثیر گذار نیست

ـــــــــــ

• 0

• rashtboy74  

• 21

موهای اطراف الت جنسی

عزیزان موها رو با تیغ زدن بدترین کار هست.. بهتره از ماشین اصلاح موزر که به قول معروف ته ریش هم میذاره استفاده کنید ... رشد مجدد موها هم باعث صفت شدن پوست کوس میشه و هم باعث پیری پوست الت میشه ... پس بهتره یا از موزر استفاده کنید یا از کرم های موبر که البته عوراض هم کمی دارن ....

ـــــــــــ

• 0

• hidden__021  

• عضو از: 1395/1/2
  • پست‌‌‌ها: ‌ 200
  • 12

بعد از مدتهاااا ی تاپیک خوب
خیلی جالب نوشتی حتمن...

بعد از مدتهاااا ی تاپیک خوب خیلی جالب نوشتی حتمن ادامه بده مخصوصن ک یجور روانشناسی و طرز رفتار هم نوشتی ک ب نظرم خییییلی مهمتر از سکسه و خود منم نیاز دارم بخونم راجع بهش. دمت گرم ادامه بده

ـــــــــــ

• 0

• rashtboy74  

• 21

به عشق تو ...

نقل از: hidden__021 بعد از مدتهاااا ی تاپیک خوب خیلی جالب نوشتی حتمن ادامه بده مخصوصن ک یجور روانشناسی و طرز رفتار هم نوشتی ک ب نظرم خییییلی مهمتر از سکسه و خود منم نیاز دارم بخونم راجع بهش. دمت گرم ادامه بده

بخاطر شما یک مطلب دیگه هم در مورد روانشناسی مینویسم ...

خانم های عزیز هیچ میدونید با داخل دست اطراف چانه مرد رو نوازش دادن چقدر براش از لحاط روحی خوبه ؟؟ میدونید درگوشی حرف های سکس بزنی - بین حرفا لبای خودتونو گاز بزنید و از پایین به بالا نگاه کنید طرفتون رو دیوانه خودتون میکنید ...

حالا رفتار های مردونه :

موقع حرف زدن صداتون رو بم کنید . دستاتون رو کاملا به حرکت در بیارید . کم حرف بزنید و خیلی شمرده شمرده - بعضی جاها یکم صداتون رو ببرید بالا - وقتی میخایید سکس کنید اولش یه بغل خیلی محکم که تو بغلتون یکم احساس فشار کنه خیلی بهش حال میده

یه چیز اساسی هم بگم . دخترا و زن ها عاشق ته ریشن ... اینو فراموش نکنید ...

ـــــــــــ

• 1

• rashtboy74  

• 21

خستگی در سکس

خیلی از مردا بعد از دو سه دقیقه کمر زدن خسته میشن - بهترین تمیرین برای افزایش قدرت تلمبه زدن ورزش هایی برای تقویت پهلوها - عضلات کمر و عضلات باسن هست...

بهترین قدرت برای یک زن که از طرفش انتظار داره ۶ تا ۱۰ دقیقع هست ....

زن هم تازه بعد از ۴ دقیقه تازه تحرکات داخلی واژنش به اوج میرسه - یعنی از اون به بعد تو اسموناس - پس اگه اون موقع بازم دوام اوردید خیلی بهش حال دادید ...

ـــــــــــ

• 0

• rashtboy74  

• 21

بهش میگن اثابت عضله

اقا ما یه جا بدن سازی میرفتیم خلاصه همیشه توجهم به یک مرده بود میومد فقط جلو ران کار میکرد - یعنی عضلات پا - بعد ها که رفیق شدیم تعریف کرد که همسرش عاشق اینه که از پشت که تلمبه میخوره این عضلات به باسنش بخورن و هر چی این برخوردی که میگره عضله مرده سفت تر باشه بیشتر بهش حال میده - البته خیلی لطف کردن و یه بار هم منو دعوت کردن . بگذریم

سعی کنید اگر از پشت دارید تلمبه میزنید بدن خودتون رو تو هر تلمبه به باسن طرفتون اثابت بدید - لذت خیلی زیادی بهش میده ...

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

رنگ چشم مورد علاقه؟ (برای مشاهده هر رنگ به اولین نظر این نظرسنجی نگاه کنید.)

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «