به حق پنشتن عال ابا!

• axm432  

• عضو از
    1398/2/7

• پست‌ها: 2194

• 2598

یه کاربری, که فعلا از ذکر نامش صرفنظر میکنم, برداشته بود یکی از تاپیک های قدیمی من رو "واو به واو" کپی کرده بود و به اسم خودش "توی همین سایت" پست کرده بود! و با یک ژست روشنفکری خفنی هم زیرش جواب کامنتها رو میداد! و از روانشناسی و روشنفکری...دم میزد.

چند نفری هم بهش گفته بودن "آقا این مطلب به نظر آشنا میاد!" ایشون هم اصلا به روی مبارک نیاورده بودند که بععععلللههه!

خدمت این بزرگوار پیغام دادم که: دوست گرامی, این کار واقعا نهایت بی اخلاقی هست و حداقل کاری که میتونی بکنی اینه که تاپیک رو حذف کنی!

در جواب فرمودند "کدوم تاپیک؟!" انگار که اگه من چیزی رو عینا کپی کرده باشم نمیدونم طرف داره راجع به چی صحبت میکنه! (biggrin) کوچه علی چپ و کی بود کی بود من نبودم! و تکنیک های مربوطه! (biggrin)

لینک ها رو دادم خدمتشون که داداش! نگاه کن این اصل مطلبه, اینم کپی جنابعالی که ماشالله عین به عین کپی کردی! فرمودند "عههههه! مطلب مال شماست؟!" (biggrin)

عرض کردم بله! فرمودند "مگه حالا کپی رایت داری؟" (biggrin) خوب دیدم حق با این برادرمون هست و بعد از شنیدن "منطق قوی" ایشون قانع شدم و شدیدا تحت تاثیر قرار گرفتم!

بعدش رفتم صفحه ایشون رو نگاه کردم دیدم کلی شعار دادند راجع به "سواد" و "شعور"... و نقل هایی از کتاب "بیشعوری"! (biggrin) (rolling)

اگه تا اینجای کار کافی نبوده, یه چیز دیدم که دیگه از خنده روده بر شدم (biggrin)!!! همین دوستمون تاپیک زدن که "دزدی فقط از دیوار مردم بالا رفتن نیست!" و در اون کلی توضیح داده بودن که "اخلاقیات" چقدر مهم هست و...

من دیگه قضاوت بقیش رو به خودتون واگذار میکنم! (biggrin) (rolling)

واقعا شما باشین چکار میکنین با این ملت به حق پنشتن عال ابا! ؟(biggrin) (rolling)

یعنی میبینی طرف مرزهای خا...گی رو فرسنگها جابجا کرده! (biggrin) (rolling)

من همینجا مصرانه از ایشون تقاضا میکنم که حتما برای انتخابات مجلس در اسفند ماه کاندید بشن! به نظر من ایشون بعد از مرحوم کردان که از "آکسفورد" دکتری داشتند! واجد شرایط ترین فرد ممکن هستند! (biggrin)

پ.ن. من به کار بردن "پنشتن عال ابا" بجای "پنج تن آل عبا" رو دفعه اول موقع شوخی با یکی از کاربران محترم این سایت از ایشون یاد گرفتم و همینجا اعلام میکنم که کپی رایتش مال این خواهر محترم هست! (biggrin)

ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• kavehtop13  

• عضو از 1398/5/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 65

• 80

والا چی بگم

طرف میاد دو روز زجه ناله میکنه که کونش بزاری بعد دو روز یشب میخوابی میبینی دلیت اکانته خخخخخخخ بابا اینجا تیارستانه اما اسم تیمارستانش شهوانیه خخخخخ حالا بگرد سوراخ کون فروش را پیدا کن

ـــــــــــ

مثل یه مرد کون بده مثل نامردا فیک نباش خخخخ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 2194

• 2598

نقل از: kavehtop13

نقل از: kavehtop13 طرف میاد دو روز زجه ناله میکنه که کونش بزاری بعد دو روز یشب میخوابی میبینی دلیت اکانته خخخخخخخ بابا اینجا تیارستانه اما اسم تیمارستانش شهوانیه خخخخخ حالا بگرد سوراخ کون فروش را پیدا کن

ببین, کار اولیش بد بود اما خیلی عجیب نبود! اما وقاحت بعدیش جدا مرزهای ... رو جابجا کرد! (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

منم دیدم اون کامنتو!

مرده بودم از خنده! یعنی حتی یه واو جا ننداخته بود! (rolling)

ـــــــــــ

• 3

• .Family4Ever.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1448

• 6217

.

نقل از: eyval123412341234 مرده بودم از خنده! یعنی حتی یه واو جا ننداخته بود! (rolling)

از همه داغون تر ! نصیحت هاش و حرفای ادبی و چیزای دیگه ! :)

ـــــــــــ

• 3

• متولد66  

• عضو از 1396/2/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 59

• 52

اینا‌ همونایی هستن که کراوات میزنن و کنار متحرجین...

اینا‌ همونایی هستن که کراوات میزنن و کنار متحجرین دینی می ایستن و میکروفون رو براشون جابجا میکنن.

پ.ن:افعال رو به زمان گذشته هم میتونی برگردونی.

ـــــــــــ

• 1

• @shab  
  • عضو از 1398/3/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 74

• 104

اون که تکلیفش مشخصه ولی داشتم مطلبت رو میخوندم با...

اون که تکلیفش مشخصه ولی داشتم مطلبت رو میخوندم با خودم میگفتم آدم عاقلی هست لا اقل ولی تا آخر خوندم نظرم برگشت خب برادر من اومدی ناله میکنی که مطلبت رو دزدی و از این حرفها لا اقل میگفتی پستت چی بود که بخونیم حواسمون باشه پست اصلی مال کیه

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 2598

نقل از: eyval123412341234

نقل از: eyval123412341234 مرده بودم از خنده! یعنی حتی یه واو جا ننداخته بود! (rolling)

داداشمون حداکثر خلاقیتی که به خرج داده بود این بود که تایتل رو عوض کرده بود که من همینجا از این زحمتی که کشیدن قدردانی میکنم! (biggrin)

ـــــــــــ

• 2

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 2598

نقل از: .Family4Ever.

اصلا آدم حال میکرد کلی با اون حرفهای اخلاقی, فلسفی و روانشناسی این عزیز! یه لحظه حس میکردی که بودا و هایدگر و یونگ همه جمع شدن و در یک کالبد جلوت ظاهر شدن!!! به شدت تحت تاثیر قرار گرفتم! (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 2598

نقل از: @shab

نقل از: @shab اون که تکلیفش مشخصه ولی داشتم مطلبت رو میخوندم با خودم میگفتم آدم عاقلی هست لا اقل ولی تا آخر خوندم نظرم برگشت خب برادر من اومدی ناله میکنی که مطلبت رو دزدی و از این حرفها لا اقل میگفتی پستت چی بود که بخونیم حواسمون باشه پست اصلی مال کیه

رفیق ادمین مال اون رو بعد این داستان حذف کرد. صحبت ناله نیست دیدی که هویت طرف رو ننوشتم. صرفا رفتارش رو نقد کردم.

اصل مطلب اینجاست:

https://shahvani.com/forum/topic/%D8%AA%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF

ـــــــــــ

• 0

اره انصافا

نقل از: axm432
داداشمون حداکثر خلاقیتی که به خرج داده بود این بود که تایتل رو عوض کرده بود که من همینجا از این زحمتی که کشیدن قدردانی میکنم! (biggrin)

از حق نگذریم! (rolling)

ـــــــــــ

• 2

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 2598

نقل از: بانوی رویایی

نقل از: بانوی رویایی چند نفر نبود یه نفر بود!

من دو نفر رو دیدم. البته اون نفر اول تاپیک تقلبی رو لایک هم کرده بود....

ـــــــــــ

• 0

• .Family4Ever.  

• عضو از 1392/11/11

• 6217

.

اصلا آدم حال میکرد کلی با اون حرفهای اخلاقی, فلسفی و روانشناسی این عزیز! یه لحظه حس میکردی که بودا و هایدگر و یونگ همه جمع شدن و در یک کالبد جلوت ظاهر شدن!!! به شدت تحت تاثیر قرار گرفتم! (biggrin)

باشد که رستگار بشون با این همه معجزات !

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 2598

بعد پای صحبت همین عزیزان که بشینی میفرمایند: "عیب ما ایرانیا اینه که...." (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 2598

من که ایمان آوردم! شاید حتی برم سیمان هم بیارم! کم کاری نبود که برداری تاپیک طرف رو "توی همون سایت" و بدون "ذره ای تغییر" پست کنی! بعدشم خودت رو بزنی به کوچه علی چپ! که کی بود کی بود من نبودم! (biggrin)

من همینجا مصرانه از ایشون تقاضا میکنم که حتما برای انتخابات مجلس در اسفند ماه کاندید بشن! (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• .Family4Ever.  

• عضو از 1392/11/11

• 6217

.

بعد پای صحبت همین عزیزان که بشینی میفرمایند: "عیب ما ایرانیا اینه که...." (biggrin)

فیلسوف شدن از ویژگی ما اَستِش آرش :)

آدم انقد میبینه تو این سایت !

ولی یه چیز بگم بین خودمون باشه ! :)

اینجا نباید زیاد تحویل بگیری تحویل میگیری بزرگشون میکنی بعد برای خودت شاخ میشن ! :)

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 2598

فیلسوف شدن از ویژگی ما اَستِش آرش :)

آدم انقد میبینه تو این سایت !

ولی یه چیز بگم بین خودمون باشه ! :)

اینجا نباید زیاد تحویل بگیری تحویل میگیری بزرگشون میکنی بعد برای خودت شاخ میشن ! :)

قضیه نقد خودش نیست, نقد کاری هست که کرده! وگرنه واقعا این نوشتجات ارزش خاصی ندارند.

ـــــــــــ

• 0

• .Family4Ever.  

• عضو از 1392/11/11

• 6217

.

نوچ نفهمیدی حرفمو کلا گفتم آرش (rose) :)

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 2598

نقل از: .Family4Ever. نوچ نفهمیدی حرفمو کلا گفتم آرش (rose) :)

اوکی! پس بهش میگیم: و من الله تفیق! (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• .Family4Ever.  

• عضو از 1392/11/11

• 6217

.

نقل از: .Family4Ever. نوچ نفهمیدی حرفمو کلا گفتم آرش (rose) :)

اوکی! پس بهش میگیم: و من الله تفیق! (biggrin)

حالاشُد (clap) (rose)

ـــــــــــ

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 2598

نقل از: anjelinazero49

نقل از: anjelinazero49 اینارو ولش ، میتونم از تاپیکات چندتا خوبش رو بردارم (rolling) (rolling) حق کپی رایت نداری ک

شما آزادی... (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا در ایران بحران روابط جنسی ( کمبود روابط جنسی ) داریم ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «