به نام پدر

ديروز با حضرت پدر مشغول تعمير- در واقع تخريب - يه راديوى قديمى بوديم . خيلى اتفاقى دستاش نظرم و جلب كرد، شبيه دستاى من بود، اما خيلى فرسوده تر .
وقتى نوجووون بودم يادم مياد چقدر باهاش دعوا كردم چقدر ميگفتم خسته شدم از اين زندگى كه براى من ساختى ، من اين زندگى و نميخوام.
حالا سنم بيشتر شده. پيش خودم فكر ميكنم چرا اين مرد اين همه سال خودش و وقف من كرد!؟ چى بدست آورد؟ اين همه زحمت و اگه براى خودش ميكشيد امروز راحت تر زندگى ميكرد. هيچوقت دير به خونه نيومد. كار-خونه... خونه-كار
مسير هميشگيش بود. هم پدرم بود و هم مادرم ! هيچوقت نميتونم بفهمم چرا اين كارا رو كرد!
دست پدرتون رو ببوسين، قبل اينكه مجبور بشين سنگ قبرش و ببوسين

ـــــــــــ

مهربون باشيم .... شايد فردا نباشيم

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Dorsa.80  

• عضو از 1398/5/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 178

• 407

یه حقیقتی هست اونم اینکه:

متاسفانه غرور نمیذاره دستشو ببوسیم:)(rose)

ـــــــــــ

• 2

• -iliya-  
  • عضو از 1397/10/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 363

• 369

.

پدر زیباترین واژه دنیاست. مسعولیت، فداکاری، و محبت همره با غرور و گاها خشونت ازین اسم میباره

با تمام توصیفات، زیباترین واژه دنیاست

ـــــــــــ

الهی مپسند که گدا معتبر شود/گر معتبر شود ز خدا بی خبر شود

• 2

• mamma9090  
  • عضو از 1398/5/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 29

• 48

لایک

لایک

ـــــــــــ

زندگی واقعی...رابطه واقعی

• 1

• mohandes_sexy  
  • عضو از 1396/12/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 360

• 687

دمت گرم !

راستش روزی که من خودم پدر شدم بهتر تونستم معنی سوال شما رو درک کنم ! راستش اون موقع بود که فهمیدم نیمی از عمرم گذشته و بزودی نیم دیگر هم خواهد گذشت پس بهتر بود از این به بعد خودم رو در فرزندم ببینم ! هر روزی که اون بزرگتر میشه و من پیر تر خوشحالم چون این تنها کاری هست که طبیعت بلده و اون خلق یکی مثل خودشه ! تلاش برای بقا ! همون کاری که اولین سلول زنده در جهان کرد تا زندگی پدید اومد و ما ها پدید اومدیم . به هر حال زنده باد پدر و مادر !

ـــــــــــ

• 2

گروهبان

نقل از: mohandes_sexy راستش روزی که من خودم پدر شدم بهتر تونستم معنی سوال شما رو درک کنم ! راستش اون موقع بود که فهمیدم نیمی از عمرم گذشته و بزودی نیم دیگر هم خواهد گذشت پس بهتر بود از این به بعد خودم رو در فرزندم ببینم ! هر روزی که اون بزرگتر میشه و من پیر تر خوشحالم چون این تنها کاری هست که طبیعت بلده و اون خلق یکی مثل خودشه ! تلاش برای بقا ! همون کاری که اولین سلول زنده در جهان کرد تا زندگی پدید اومد و ما ها پدید اومدیم . به هر حال زنده باد پدر و مادر !

(rose)

ـــــــــــ

• 0

• .Family4Ever.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1430

• 6161

.

دست پدرتون رو ببوسين :)

قبل اينكه مجبور بشين سنگ قبرش و ببوسين. :(

"..."

ـــــــــــ

• 1

• Hana95  

• عضو از 1398/5/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 214

• 386

عارض شوم که..

تعاریفتون از پدر نفسم رو حبس کرد تو سینم! خوشا به احوالاتتون بااین تفاسیرتون من که خودم برا خودم پدر بودم:) بسلامتی مرد بودن و پدر بودن خودم:))))

ـــــــــــ

چاه زنخدان تو زندان من!:)

• 1

گروهبان

نقل از: .Family4Ever. دست **پدرتون** رو ببوسين :) قبل اينكه **مجبور** بشين **سنگ قبرش** و ببوسين. :( "**...**"

(rose)

ـــــــــــ

• 0

گروهبان

نقل از: Hana95 تعاریفتون از پدر نفسم رو حبس کرد تو سینم! خوشا به احوالاتتون بااین تفاسیرتون من که خودم برا خودم پدر بودم:) بسلامتی مرد بودن و پدر بودن خودم:))))

هميشه لبت خندون، دلت شاد، جيبت پر پول و ذهن و جسمت سالم باد. به سلامتى شما

ـــــــــــ

• 0

• Hana95  

• عضو از 1398/5/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 214

• 386

نقل از: گروهبان_گارسيا

نقل از: گروهبان_گارسيا
نقل از: Hana95 تعاریفتون از پدر نفسم رو حبس کرد تو سینم! خوشا به احوالاتتون بااین تفاسیرتون من که خودم برا خودم پدر بودم:) بسلامتی مرد بودن و پدر بودن خودم:))))
هميشه لبت خندون، دلت شاد، جيبت پر پول و ذهن و جسمت سالم باد. به سلامتى شما

اولویت باافزایش کمپلیانس ذهنیمه (biggrin) ارزوی قند تو دلتون اب شدن مکرر:)

ـــــــــــ

چاه زنخدان تو زندان من!:)

• 1

• rony3xy  

• عضو از 1398/4/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 11

• 5

با افتخار هر وقت میبینمش خم میشم و دستشو میبوسم

با افتخار هر وقت میبینمش خم میشم و دستشو میبوسم

ـــــــــــ

• 1

گروهبان

نقل از: rony3xy با افتخار هر وقت میبینمش خم میشم و دستشو میبوسم

(rose)

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا در ایران بحران روابط جنسی ( کمبود روابط جنسی ) داریم ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «