به نظرتون اينجا اصلا زن و دختر هست؟

• 63mahrad  

• عضو از
    1399/1/31

• پست‌ها: 113

• 52

من كه فكر ميكنم اصلا نيست يا خيلي كمن اكثرا هم پسر هستن با پروفايل دختر

ـــــــــــ

پسر بايد پررو باشه و بكككككننننن

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• 63mahrad  

• عضو از 1399/1/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 113

• 52

نقل از: a_writer

نقل از: a_writer هست ولی اکثرا تیغ زنن پسراهم با اک دختر بعضیا تیغ میزنن ولی اینا پستشون ب یه هکر بخوره (cool) حالا جرعت دارن تیغ بزنن خخخخ

منم همين نظر و دارم پس اينجا واسه جقي هاست

ـــــــــــ

• 0

• farid444  

• عضو از 1392/6/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 82

• 29

هست

فقط از بس اذیت میشن همیشه مخفی هستن یا پروفایل ندارن چون خودم دیدم چت صوتی تصویری کرذم ولی شما اگر کسی با نام کاربری مثلا بروسلی بهت پیام بده بهش میگی فیک اما نمیدونی واقعا زنه

ـــــــــــ

• 2

من اینجا عضو نبودم امروز عضو شدم .‌ اینجا همه...

من اینجا عضو نبودم امروز عضو شدم .‌ اینجا همه پسرن . اونا که گی هستن اینجا پر پسر کونیه ولی من اینجا به کارم نیومد گی نیستم . اینجا فریب هیچ آیری دختر را نخورید. عمق فاجعه را در نظر سنجی میشه دید که زیر ده درصد دختر مشارکت میکنه اونا هم گذری از اینجا رد شدن

ـــــــــــ

• 0

کاش میشد گی های محترم و بقیه جدا باشه پیجشون

کاش میشد گی های محترم و بقیه جدا باشه پیجشون

ـــــــــــ

فروگذارم

• 4

• DrArezoo2  

• عضو از 1399/1/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 448

• 1005

عرض ارادت:)

من یک عدد پری دریایی هسم (biggrin)

ـــــــــــ

*خدایا_شکرت میتونستم هیچوقت وجود نداشته باشم اما تو به من شانس زندگی دادی. بهت ثابت میکنم لایقشم.*

• 6

• _RONAK_  

• عضو از 1398/5/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 3131

• 23142

من اصغر سگ سبیلشونم

ـــــــــــ

• 4

نقل از: سپیده99

نقل از: سپیده99 اره چرا ک نباشه من خودم اینجا یه زنم

تو خودت هم ۹۹% درصد پسری . یک درصد هم باید بکشی پایین چند تا آدم با صلاحیت و عاقل بالغ دختر بودنتو تایید کنن.خخخ (rolling)

ـــــــــــ

• 2

• Fael64  

• عضو از 1398/11/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 105

• 46

سلام ، گشتم نبود نگرد نیست

سالها عضو شهوانیم ، بالای 17 سال ، یه دونه تا حالا دختر ندیدم ، همه پسر فوق فوقش گی ، خیلی فیک زیاد داره . خودتو علاف نکن . من که اصلا گرایش همجنس بازانه نداشتم ، تو این سایت گرایش پیدا کردم .

ـــــــــــ

• 1

• Neda.mashhad  
  • عضو از 1398/7/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 79

• 194

سلام

من ک هستم ولی تا حالا دختر پایه و باحال واس بیرون رفتن و دوستی پیدا نکردم اینجا همه چوس کنشون تو برقه.

ـــــــــــ

• 2

• shapexx  

• عضو از 1398/9/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 29

• 13

سلام

میشه بیای خصوصی

ـــــــــــ

• 0

واقعیت

نقل از: Neda.mashhad من ک هستم ولی تا حالا دختر پایه و باحال واس بیرون رفتن و دوستی پیدا نکردم اینجا همه چوس کنشون تو برقه.

ببین اینجا ۹۹% پسرن و اون پسرایی که دخترا را تایید میکنن که ما دیدیم به ما حال داده از این حرفا دو حالت داره یا دستشون با اون طرف تو یک کاسه هست برای تیغ زدن پسرای بدبخت یا با اکانت دختر میان اینجا و بعد با یک اکانت پسر براش کامنت میزارن مثلا که طرف فیک نیست و واقعی هست.اینجا فقط برای داستان و بعضی فیلمای ایرانی که میزارن خوبه نه دوست یابی . چون همه فیک هستن

ـــــــــــ

• 0

نقل از: تارزان۲۰۲۰
تو خودت هم ۹۹% درصد پسری . یک درصد هم باید بکشی پایین چند تا آدم با صلاحیت و عاقل بالغ دختر بودنتو تایید کنن.خخخ (rolling)

اونایی ک دیدن گفتن ک زنم نترس من مث تو جقی نیستم

ببین اونا که دیدنت یا تاییدت میکنن همدستت اینجا برای تیغ زدن پسرای بدبخت هستن. جقیا صد شرف دارن به پسرای دختر نمایی که با اکانت فیک دختر میان اینجا.

ـــــــــــ

• 0

• Daldar  

• عضو از 1393/3/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 61

• 30

دختر هست نه اینکه نیست ولی ممکنه از مرد ها هم...

دختر هست نه اینکه نیست ولی ممکنه از مرد ها هم خطرناک تر باشند ,مواظب خودت باش

ـــــــــــ

• 0

• samadler  
  • عضو از 1399/1/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 389

• 507

طبق حرف همیشگیم، مطلقی وجود نداره.مطمئن باش از...

طبق حرف همیشگیم، مطلقی وجود نداره. مطمئن باش از هر دو جنس خضور دارن اینجا(حالا به درصدش کاری ندارم). خانمها در خیلی مواقع احساس جنسیشون از اقایون بیشتره، اون مسایلی که شمارو میکشه اینجا برای جنس مهالف هم جذابه. یکی برای زمینه جنسی میاد، یکی برای بحث و گفت و گو و ... ولی نظر شخص خودم: برام اصلا مهم نیست که پشت آیدی یک زن نشیته یا مرد، من دوسدارم همون آیدی و فعالیتی رو که اینجا داره انجام میده ببینم، جامعه مجازیه، هویتم همونیه که میبینم، بیشتر از این بخوای ریز بشی اینجا بودن برات ازار دهنده میشه(تجربه کلی سال تو نت بودنمه). چون واسه هدف خاص و پیدا کردن مورد خاص نمیام اینجا، هیچوقتذدنبال راستی آزمایی نیستم و همین حدود شهودی برام کفایت میکنه‌

ـــــــــــ

.::.:: جنون یه پل باریکه ::.::.

• 3

• keyvan1359  

• عضو از 1398/10/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 278

• 133

بیش از 95 درصد دخترای اینجا پسرن...یه چن تایی هم...

بیش از 95 درصد دخترای اینجا پسرن...یه چن تایی هم که دخترن قابل شناسایی واقعی نیستن.یه کم که باهاشون چت کنی میفهمی پسرن..خخخ..مخصوصا اونایی که میگن الان یهویی دستتو بزار رو کیرت عدد 3 رو نشون بده و عکس بگیر..بابا این کلکا دیگه تاریخ گذشته شده..خخخ (wanking) (erection) (rose)

ـــــــــــ

• 0

• GENTLE_BOY.1990  

• عضو از 1395/3/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 3891

• 4794

منم دخترم

ولي واسه اينكه مزاحمم نشن با آيدي پسر اومدم

ـــــــــــ

اگر برای ابد هوای دیدن تو نیفتد از سر من..... چه کنم؟

• 1

زنپوشم

هستن گلم ولی یا فیک هستن یا دنبال تیغ زنی. واقعی و حضوری می‌خوام مثل خودم

ـــــــــــ

• 0

• samadler  
  • عضو از 1399/1/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 389

• 507

نقل از: GENTLE_BOY.1990

نقل از: GENTLE_BOY.1990 ولي واسه اينكه مزاحمم نشن با آيدي پسر اومدم

چه تدبیر متدبرانه ای (biggrin)

ـــــــــــ

.::.:: جنون یه پل باریکه ::.::.

• 0

• 63mahrad  

• عضو از 1399/1/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 113

• 52

به نظر منم خيلي كم هستن چجوريه كه اين همه پسر...

به نظر منم خيلي كم هستن چجوريه كه اين همه پسر اينجاست پس دخترا كجا هستن

ـــــــــــ

• 0

• Neda.mashhad  
  • عضو از 1398/7/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 79

• 194

عجججببب.

نقل از: تارزان۲۰۲۰
نقل از: Neda.mashhad من ک هستم ولی تا حالا دختر پایه و باحال واس بیرون رفتن و دوستی پیدا نکردم اینجا همه چوس کنشون تو برقه.
ببین اینجا ۹۹% پسرن و اون پسرایی که دخترا را تایید میکنن که ما دیدیم به ما حال داده از این حرفا دو حالت داره یا دستشون با اون طرف تو یک کاسه هست برای تیغ زدن پسرای بدبخت یا با اکانت دختر میان اینجا و بعد با یک اکانت پسر براش کامنت میزارن مثلا که طرف فیک نیست و واقعی هست.اینجا فقط برای داستان و بعضی فیلمای ایرانی که میزارن خوبه نه دوست یابی . چون همه فیک هستن

انقدر بدبين نباش. من تواين سايت دوستاي خوب زيادي پيدا كردم البته فقط پسر. ولي دختر نيست اصلا ك پايه وباحال باشه

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

توی رابطه کدومش «بیشتر» برات مهمه؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «