به نظر شما وضعیت مملکت به کدوم سمت داره میره؟

دوستان لطفا همه در بحث شرکت کنید
می خواستم نظرتونو درباره اتفاقات اخیر و تحریم های امریکا علیه جمهوری اسلامی بدونم
به نظر شما عاغایون حاکم بر ایران بالاخره جام زهر رو می نوشن و کی می خوان بنوشن آخه ؟!
به نظرتون ممکنه جنگی هم رخ بده ؟ مثلا بین ایران و عربستان یا اسراییل یا حتی امریکا؟
مردم ایران این وسط چه کاره ان ؟

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• behzad_1360  
  • عضو از 1396/6/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 2

39 بازدید و هیچ نظری !
پس این ملت همیشه در صحنه...

39 بازدید و هیچ نظری ! پس این ملت همیشه در صحنه کجا رفتن ؟ فقط بلدید موقع رای دادن به روحانی نظر بدین؟

ـــــــــــ

• 0

با کمال احترام ...

دوست عزیز خیلی داری سطحی ماجرا رو نگاه می کنی . سوالاتو دونه دونه جواب می دم ولی ببخشید اگر خیلی جواب هام عمیق نیست چون مشکل از سواله . حاکمان ایران جام زهر رو نمی نوشن ، دفعات قبلی هم ننوشیدن چهل ساله وضعیت همینه و تغییر در نظام های سیاسی عقب مانده ایران اصولا رخ نمیده ، اگر تغییر رویکرد رخ میداد که مردم هر روز مجبور نبودن به گزینه انقلاب و بر اندازی نظام فکر کنن . جنگ رخ نمی ده چون اصلا نیازی به جنگ نیست ، چرا یک کشور باید بیاد با ما وارد جنگ بشه ؟ چون ما تهدید هستیم ؟ یک بچه 10 ساله میدونه ایران توانایی تولید پوشک هم نداره پس چرا کسی باید بخواد باهاش وارد جنگ بشه ؟ دوست گرامی یک تفاوتی بین حرف های سیاست مدارا و خط و نشون هاشون بین تصمیمات واقعی و دارای عواقبشون در دنیای واقعی هست این مرز رو تلاش کنید که ببینید . مردم ایران این وسط می تونن همه کاره باشن و می تونن فقط تماشا چی باشن . جایگاه و نقش شما رو تصمیمتون برای بازی و اجرای اون تعیین می کنه . در جامعه ای که نظام حاکم چیزی جز یک بادکنک پر از دروغ نیست و مخالفینش هم دریغ از یک تفکر محکم و قابل دفاع ، دریغ از نظریه درخور برای جانشینی این بادکنک مدام شکمشون رو برای پست و مقام در حال حاضر یا در بعد از بادکنک صابون می زنن نتیجه ای جز مردم تماشا چی نخواهد داشت ، مردمی که انتخاب نخواهند کرد چون گزینه با ارزشی برای انتخاب وجود نداره . بزار آب پاک رو بریزم روی دستت ، وضعیت همین خواهد بود با تورم بیشتر ، با رکود بیشتر و هر از چند گاهی عده ای که مثل شما منتظر هستن تغییری ایجاد بشه و به اطراف نگاه می کنند در حالی که اولین کسی که مسئول این شرایط هست خودشون هستن.

ـــــــــــ

وجدان مفهوم گمشده ملت من است .

• 4

• ali.ghi007  

• عضو از 1397/3/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 1

به نظر من اینکه احتمال اینکه جنگ شه خیلی زیاده...

به نظر من اینکه احتمال اینکه جنگ شه خیلی زیاده اگر هم جنگ شه به احتمال خیلی بیشتر جنگ داخلی هم رخ میده که بگا میریم

ـــــــــــ

• 0

• behzad_1360  
  • عضو از 1396/6/13

• 2

نقل از: godless66

نقل از: godless66 به نظر من که این کشور دیگه به گا رفته هرچی هم بشه دیگه مهم نیست

ببخشید می خواستم بدونم جمله امضاتون مربوط به کدوم شخصیت هست؟

ـــــــــــ

• 0

• Ryder  

• عضو از 1396/11/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 1359

• 2364

جنگ هیچوقت راه نمیوفته عزیز ، واسه شروع جنگ تمایل...

جنگ هیچوقت راه نمیوفته عزیز ، واسه شروع جنگ تمایل هردو طرف لازمه ، یه طرف باید حمله کنه اون یکی جواب بده ، اگه کل تهرانم بمبارون کنن ایران هیچ جوابی نداره بده ؛ با چی میخواد بجنگه ؟؟؟ با این چهارتا زیردریایی حلبی و تانکای عهد شوروی !؟

این جوری که من میبینم این ملت یا کارد به استخونشون میرسه و میریزن تو خیابون خرخره هرچی آخوند و پلیسه میجوئن یا اینکه همچی رو به تخمشون میگیرن و آخوندا انقد فرو میکنن تو کون ملت که بالاخره منابع مملکت (مثل نفت و گاز) تموم بشه و آخرش خودشون ثروتشون رو جمع میکنن میرن کالیفرنیا ...

ـــــــــــ

پا بزن آشغال !

• 0

• behzad_1360  
  • عضو از 1396/6/13

• 2

با تشکر از همه دوستانی که در بحث شرکت می کنن
جمله...

با تشکر از همه دوستانی که در بحث شرکت می کنن جمله امضای godless66 عزیز رو گوگل کردم مربوط به کارل مارکس فقید هست

ـــــــــــ

• 0

• behzad_1360  
  • عضو از 1396/6/13

• 2

راستش من خودمم فکر نمی کنم جنگ بشه و بیشتر کسانی...

راستش من خودمم فکر نمی کنم جنگ بشه و بیشتر کسانی فرضیه جنگ رو مطرح میکنن که اطلاعاتی هستن و میگن اگه مردم انقلاب کنن ایران مثل سوریه میشه که حرف مفتی بیشتر نیست

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

کدامیک از گزینه های زیر برای شما مهم تر یا با ارزش تر است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «