به کی اول کون دادی!؟یا کی اول کونت گذاشت؟

• Saeidbokon1  

• عضو از
    1398/12/4

• پست‌ها: 1311

• 1390

بازهم سلام و خسته نباشید به بچه های خوب شهوانی
در میون نظرات مختلف تایپک های گفتگو در مورد سکس به این نظر خوردم که یک تایپک مجزا درمورد اینکه اولین نفری که باهاش سکس داشتی حالا چه با زرنگی خودت به دامش انداختی که بکنتت یا اون تونست با نقشه مختو بزنه ما سوالم از شما دوستان محترم اینکه اولین ارتباط با کی بود؟

ـــــــــــ

امیرسعید هستم یه آدم معمولی و یه ماساژور حرفه ای برای برای همه مخصوصا‌سکس اولی‌ها درضمن مکان دارم.

• 4

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• kimong  
  • عضو از 1399/2/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 6

تو مدرسه زنگ تفریح به مبثر کلاس کون دادم
چه کیری...

تو مدرسه زنگ تفریح به مبثر کلاس کون دادم چه کیری داشت

ـــــــــــ

• 8

• Saeidbokon1  

• عضو از 1398/12/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 1311

• 1390

نقل از: boy99IR

نقل از: boy99IR خودم یکیو تور کردم ک باهاش سکس کنم (biggrin)

پس میشه گفت تو زرنگ بودی

ـــــــــــ

امیرسعید هستم یه آدم معمولی و یه ماساژور حرفه ای برای برای همه مخصوصا‌سکس اولی‌ها درضمن مکان دارم.

• 1

• Saeidbokon1  

• عضو از 1398/12/4

• 1390

نقل از: kimong

نقل از: kimong تو مدرسه زنگ تفریح به مبثر کلاس کون دادم چه کیری داشت

چه مبثر زرنگی داشتید شما تو مدرسه خخخخخ یاد خودم افتادم

ـــــــــــ

• 1

• Saeidbokon1  

• عضو از 1398/12/4

• 1390

نقل از: Saeidbokon1
پس میشه گفت تو زرنگ بودی

البته (biggrin)
تو گروه خودمون بهم میگن کیر غیب کن (rolling) ولی کونی نیستم

نه ربطی نداره هرکسی می‌تونه در حد نیازش از کونش لذت ببره و به کسی هم مربوط نیست من جای قضاوت بی جا فقط میگم حالشو ببر

ـــــــــــ

• 4

• ali051385  

• عضو از 1399/2/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 13

• 10

من تو بچگیم سرم در نمیومد، بعد پسر خالم می گفت...

من تو بچگیم سرم در نمیومد، بعد پسر خالم می گفت بریم تفنگ بازی بعد که الکی تیر می خوردم می گفت باید دکتر خوبت کنه، هر بار یک تقه می زد و منم زیاد دردم می گرفت و هیچی به هیچکی نمی گفتم

ـــــــــــ

خستم مثل پسری که زنگ تفریح شده و رفیقش غایبه

• 9

• Ali407ELX  

• عضو از 1399/2/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 126

• 586

اولین بار روزگار کونم گزاشت بعدش هم حکومت ولی...

اولین بار روزگار کونم گزاشت بعدش هم حکومت ولی جدیدن گروپ می زنن روم :/

ـــــــــــ

اگر جایی که ایستاده اید را نمی پسندید، عوضش کنید.

شما که درخت نیستید!

• 38

• twinklove  

• عضو از 1396/9/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 56

• 98

تو همین سایت اشنا شدم باهاش

به یه اقای 35 ساله دوستم داشتم .....

ـــــــــــ

• 4

• Saeidbokon1  

• عضو از 1398/12/4

• 1390

پس میشه گفت تو زرنگ بودی

البته (biggrin)
تو گروه خودمون بهم میگن کیر غیب کن (rolling) ولی کونی نیستم

نه ربطی نداره هرکسی می‌تونه در حد نیازش از کونش لذت ببره و به کسی هم مربوط نیست من جای قضاوت بی جا فقط میگم حالشو ببر

من ب دلایل مختلف کون نمیدم و گرنه دوس دارم تنها ب همسر رسمیم میدم ک خیالم بابت همه چی راحت باشه ب اصطلاح بکن و دررو نباشه

صدرصد درست میفرمایید

ـــــــــــ

• 2

• Saeidbokon1  

• عضو از 1398/12/4

• 1390

نقل از: twinklove

نقل از: twinklove به یه اقای 35 ساله دوستم داشتم .....

خوب بقیش دوست داشتی چی؟

ـــــــــــ

• 1

• Saeidbokon1  

• عضو از 1398/12/4

• 1390

نقل از: ali051385

نقل از: ali051385 من تو بچگیم سرم در نمیومد، بعد پسر خالم می گفت بریم تفنگ بازی بعد که الکی تیر می خوردم می گفت باید دکتر خوبت کنه، هر بار یک تقه می زد و منم زیاد دردم می گرفت و هیچی به هیچکی نمی گفتم

امان از امپول بازی

ـــــــــــ

• 2

• Saeidbokon1  

• عضو از 1398/12/4

• 1390

نقل از: Ali407ELX

نقل از: Ali407ELX

اولین بار روزگار کونم گزاشت بعدش هم حکومت ولی جدیدن گروپ می زنن روم :/

هیییی کیر تو روزگار نامرد

ـــــــــــ

• 1

• Saeidbokon1  

• عضو از 1398/12/4

• 1390

نقل از: Edward_Murphy

نقل از: Edward_Murphy خودم که فاعلم و گیرم نیفتاده با یکی آشنا شدم دنبال مکانم

امان از بی مکانی

ـــــــــــ

• 2

س

توی سن ۱۲ سالگی عموم

ـــــــــــ

عاشق فوت فتیش با دختر ها و خانوما

• 1

• Sina.joon504  
  • عضو از 1398/11/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 37

• 12

تو کونم گذاشتی عزیزم

تو کونم گذاشتی عزیزم

ـــــــــــ

• 0

• Behnia.kooni  
  • عضو از 1398/11/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 36

• 18

پسر خالم از ۱۳ سالگی منو لاپایی میکرد تا ۱۵ سالگی...

پسر خالم از ۱۳ سالگی منو لاپایی میکرد تا ۱۵ سالگی که کونم گذاشت. تا ۲۰ کونی پسر خالم بودم. بهترین روزای زندگی همون موقع هایی بود که زیر پسر خالم میخوابیدم

ـــــــــــ

• 9

• never99lost  

• عضو از 1398/5/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 347

• 363

خودم همکلاسیم رو سردست کردم که کونم بذاره

خودم همکلاسیم رو سردست کردم که کونم بذاره

ـــــــــــ

• 3

• Pesarkoon7676  

• عضو از 1398/4/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 82

• 123

منوو

۱۳ ۱۴ سالم که بود پسر خالم که از من ۳ سال بزرگتر بود بهم میگفت اول من بکنم بعد تو‌ بعد شلوارمو میکشید پایین لاپایی میزد بهم کیرش خیلی بزرگتر از من بود ابش میومد میگف بیا تو بکن من میگفتم نمیخوام.. بعد چن سال با ۳ تا از هم محله ای ها که از من ۵ سال بزرگتر بودن دوس شده بودم میرفتیم تو پارکینگ پینگ پنگ بازی میکردیم ۴ نفری ولی همشون منو میمالیدن ولی من خیلی بدم میومد و اصلا نمیزاشتم و پا میشدم فرار میکردم ۳ ۴ سال اینجوری ادامه پیدا کرد تا وقتی که تو ۱۶ سالگی با همین دوستام مشروب خوردیم همشون رفتن فقط دوتایی موندیم نمیدونم بعد اینهمه سال مقاومت چی شد نتونستم کنترل کنم خودمو بدجور دلم میخواست بدم اون لحظه فقط یادمه تو مستی بهش گفتم رضا من بدجور باسنم درد میکنه اونم از خدا خواسته گفت کجاش منم پاشدم دو دستی گرفتم باسنمو گفتم همه جاش انقدر دلم میخواست بدم اون لحظه که واقعا هیچ کس نمیتونه درک کنه یکم دس زد به باسنم فقط یادمه با تمام وجود رو تخت قنبل کردم و شورت و شلوارمو با هم کشیدم پایین.اون بیچاره شوکه شد یادمه اونم شلوارشو دراورد مستقیم کیرش که سیخ سیخ بود فشار داد رو سوراخم. هر کاری کرد نرفت تو حتی یه ذره که ابش اومد ریخت رو کونم و سوراخم. بعد رفت.. از اون ماجراا چن سال گذشت ولی من باز جلو اونا مقاومت کردم و نه اون دوستم واقعا باور نمیکرد اتفاق اون روز رو تااااااااا.... وای تروخدا ببخشید داستان شد

ـــــــــــ

• 4

• Sam22th12677  

• عضو از 1398/3/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 34

• 57

ی دوستی تو مدرسه

دوم راهنمایی ی دوستی داشتم ک کلی هر روز منو میمالید ی روز ک خیلی حشریم کرد منو برد پشت بوم خونشون و حسابی کردتم

ـــــــــــ

• 3

• Saeidbokon1  

• عضو از 1398/12/4

• 1390

نقل از: Pesarkoon7676

نقل از: Pesarkoon7676 ۱۳ ۱۴ سالم که بود پسر خالم که از من ۳ سال بزرگتر بود بهم میگفت اول من بکنم بعد تو‌ بعد شلوارمو میکشید پایین لاپایی میزد بهم کیرش خیلی بزرگتر از من بود ابش میومد میگف بیا تو بکن من میگفتم نمیخوام.. بعد چن سال با ۳ تا از هم محله ای ها که از من ۵ سال بزرگتر بودن دوس شده بودم میرفتیم تو پارکینگ پینگ پنگ بازی میکردیم ۴ نفری ولی همشون منو میمالیدن ولی من خیلی بدم میومد و اصلا نمیزاشتم و پا میشدم فرار میکردم ۳ ۴ سال اینجوری ادامه پیدا کرد تا وقتی که تو ۱۶ سالگی با همین دوستام مشروب خوردیم همشون رفتن فقط دوتایی موندیم نمیدونم بعد اینهمه سال مقاومت چی شد نتونستم کنترل کنم خودمو بدجور دلم میخواست بدم اون لحظه فقط یادمه تو مستی بهش گفتم رضا من بدجور باسنم درد میکنه اونم از خدا خواسته گفت کجاش منم پاشدم دو دستی گرفتم باسنمو گفتم همه جاش انقدر دلم میخواست بدم اون لحظه که واقعا هیچ کس نمیتونه درک کنه یکم دس زد به باسنم فقط یادمه با تمام وجود رو تخت قنبل کردم و شورت و شلوارمو با هم کشیدم پایین.اون بیچاره شوکه شد یادمه اونم شلوارشو دراورد مستقیم کیرش که سیخ سیخ بود فشار داد رو سوراخم. هر کاری کرد نرفت تو حتی یه ذره که ابش اومد ریخت رو کونم و سوراخم. بعد رفت.. از اون ماجراا چن سال گذشت ولی من باز جلو اونا مقاومت کردم و نه اون دوستم واقعا باور نمیکرد اتفاق اون روز رو تااااااااا.... وای تروخدا ببخشید داستان شد

بازم با این کون ناز خوب مقاوت کردی

ـــــــــــ

• 2

• Saeidbokon1  

• عضو از 1398/12/4

• 1390

نقل از: Sam22th12677

نقل از: Sam22th12677 دوم راهنمایی ی دوستی داشتم ک کلی هر روز منو میمالید ی روز ک خیلی حشریم کرد منو برد پشت بوم خونشون و حسابی کردتم

والا عزیزه دلم با این کون خوشگلی که شما داری منم هم کلاسیت بودم بالا پشت بوم مدرسه درخدمتت بودم نمیزاشتم به خونه برسع

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

توی رابطه کدومش «بیشتر» برات مهمه؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «