به یاد شهید راه پورن استار جورج فلوید

• حشرزاد  

• عضو از
    1398/12/18

• پست‌ها: 1665

• 3869

تازه داشتیم به نبود قاشقچی عادت میکردیم تازه تلفظ صحیح اسم قاشقچی یاد گرفته بودیم و خیلی راحت هر جایی بدون استرس میتونستیم اسمشو درست تلفظ کنیم .روزهای بدون قاشقچی رو میگذروندیم میدونم برای همه ما سخت بود و بر همه سخت گذشت لحضه ای نبود که بی نام قاشقچی سپری شود همه ما در ناراحتی و غم چنگیز ( همسر قاشقچی ) گریه کردیم . اما باز هم بی عدالتی اینبار توسط پلیس منفور امریکا باعث شد مرد بزرگی از جنس پورن استارها به فاک عظما برود . حالا ما موندیم با غم قاشقچی و جورج فلوید چه کنیم . هر چند که مردم فهمیم امریکا با الگوبرداری از قیام ۱۵ خرداد ۴۲ ایران اسلامی کاندوم پوشان به خیابانها ریختن و به یاد شهید راه پورن استار جورج فلوید شعارyes fuck me harder سر دادند و پایه های ظلم و ستم را در امریکا به لرزه در اوردن جنس انقلاب امریکا قطعا از جنس انقلاب ایران است مطمئن باشید امریکا ۱۵ سال اینده را نخواهد دید .

ـــــــــــ

• 5

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• King.69  

• عضو از 1399/2/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 65

• 43

مرحوم جورج فلوید از خوب ها روزگار بود خدا رحمتش...

مرحوم جورج فلوید از خوب ها روزگار بود خدا رحمتش کنه (biggrin)

ـــــــــــ

ی بکن و ارباب توله ها ایدی تل خواستی پی وی پیام بده

• 2

• حشرزاد  

• عضو از 1398/12/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 1665

• 3869

نقل از: King.69

نقل از: King.69 مرحوم جورج فلوید از خوب ها روزگار بود خدا رحمتش کنه (biggrin)

خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه . مرد نازنینی از جنس لاتکس بود خیلی پرانرژی بود با هر ضربه ای که میزد ستون مهرهای طرفو جابجا میکرد

ـــــــــــ

• 6

• King.69  

• عضو از 1399/2/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 65

• 43

نقل از: حشرزاد

خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه . مرد نازنینی از جنس لاتکس بود خیلی پرانرژی بود با هر ضربه ای که میزد ستون مهرهای طرفو جابجا میکرد

صحیح bbc یا hard کد رمز محروم بود با اینا همه جا میشد پیداش کرد (rolling)

ـــــــــــ

ی بکن و ارباب توله ها ایدی تل خواستی پی وی پیام بده

• 1

• mehrass1  

• عضو از 1398/5/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 675

• 1363

نقل از: King.69

حاجشو جا انداختی! مرحوم شهید حاج جورج فلوید!

ایشون تو کار پورن و سکس که بوده، تو کار قاچاق و پولشویی هم که بوده؛ بیخود نیست که عرازشه اینقدر بهش تعلق خاطر دارن!

ـــــــــــ

صبر بسیار بباید پدر پیر فلک را// تا دگر مادر گیتی چو تو فرزند بزاید

(rose) (rose) (rose) (rose) (rose) (rose) (rose)

• 5

مرحوم از خرکیرای آمریکا بوده
گفته میشه تو مشهد...

مرحوم از خرکیرای آمریکا بوده گفته میشه تو مشهد براش شمع روشن کردن

کیرش تو کون هرچی آخونده

ـــــــــــ

• 5

• mehrass1  

• عضو از 1398/5/29

• 1363

«««« آسیه پناهی هنگام کتک خوردن از سرکوبگران میگفت...

«««« آسیه پناهی هنگام کتک خوردن از سرکوبگران میگفت ناراحتی قلبی دارم و اسپری فلفل به صورتم نزنید و دقایقی بعد کشته شد. در امریکا هم دقیقا دو روز بعد یک سیاه پوست زیر زانوی یک پلیس میگفت دارم خفه میشم و لحظاتی بعد کشته شد

-مردم امریکا چه کردند؟ شهر را به اتش کشیده اند

-مردم ایران چه کردند؟ بی تفاوت بسوی تراژدی جدید!

بسیجی ها چه کردند؟
برای آن پورن استار قوی هیکل خلافکار که پولشویی میکرد و با پلیس درگیر شده بود، شمع عذاداری برافروختند؛
اما برای این پیرزن مفلوک ستمدیده ی شیعه هیچ عکس العملی نشان ندادند!!!
جامعه ی زنده٫ شرف و افراد شجاع میخواهد »»»»

ـــــــــــ

• 5

• حشرزاد  

• عضو از 1398/12/18

• 3869

نقل از: mehrass1

حاجشو جا انداختی! مرحوم شهید حاج جورج فلوید! ایشون تو کار پورن و سکس که بوده، تو کار قاچاق و پولشویی هم که بوده؛ بیخود نیست که عرازشه اینقدر بهش تعلق خاطر دارن!

بله دقیقا ارزش های ایشون با ارزشهای عرزشی های داخل یکی بود . فاکینگ و پول شویی و قاچاق ولی بازم دلیل نمیشه خون این عزیز که در صنعت پورن مشغول بودن به ناحق ریخته بشه . باید با شعار ما همه جورج فلوید هستیم بریزیم تو خیابونها و انتقام سخت بگیریم

ـــــــــــ

• 2

• حشرزاد  

• عضو از 1398/12/18

• 3869

نقل از: Real_slim_shady-

نقل از: Real_slim_shady- مرحوم از خرکیرای آمریکا بوده گفته میشه تو مشهد براش شمع روشن کردن کیرش تو کون هرچی آخونده

بله بنده هم یه شمع به شکل دیلدو سیاه برای ایشون تو صحن مبارک امامزاده ابراهیم روشن کردم . :(

ـــــــــــ

• 3

• Bisexual83  

• عضو از 1399/3/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 80

• 40

متوجه طنز توی نوشتت شدم، اما منظورت رو...

متوجه طنز توی نوشتت شدم، اما منظورت رو نمیگیرم. مشکلت نحوه ای جبهه گیری تلویزیون ایران هست نسبت به مرگ این شخص؟

ـــــــــــ

• 1

(rolling)

(rolling)

ـــــــــــ

لیاقت منو هر کسی نداره !

به خودت بگیر گوزو.

• 2

ان مرحوم عقیده داشت که یک بکن کیر کلفت هیچ وقت...

ان مرحوم عقیده داشت که یک بکن کیر کلفت هیچ وقت باخت نمیده و چلیس امریکا ثابت کرد که بکن کیر کلفت همش چرتو پرته و من با ی دول فندوقی خفت میکنم

ـــــــــــ

خاکستر اتیش رو بخشید ولی تبر رو نمی‌بخشه!

• 4

‏شب هفتم ‌مرحوم جورج فلوید با سال‌گرد ارتحال امام...

‏شب هفتم ‌مرحوم جورج فلوید با سال‌گرد ارتحال امام یکی شده، اینا همش از برکات اسلامه

ـــــــــــ

• 5

• Ado_Den_Haag  

• عضو از 1398/7/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 932

• 8293

مسافران هواپیمای اوکراینی شهید شدن کسی براشون شمع...

مسافران هواپیمای اوکراینی شهید شدن کسی براشون شمع روشن نکرد حالا یه پورن استار آمریکایی مرده واسش شمع روشن کردن.

ـــــــــــ

• 5

• حشرزاد  

• عضو از 1398/12/18

• 3869

نقل از: mehrass1 «««« آسیه پناهی هنگام کتک خوردن از سرکوبگران میگفت ناراحتی قلبی دارم و اسپری فلفل به صورتم نزنید و دقایقی بعد کشته شد. در امریکا هم دقیقا دو روز بعد یک سیاه پوست زیر زانوی یک پلیس میگفت دارم خفه میشم و لحظاتی بعد کشته شد -مردم امریکا چه کردند؟ شهر را به اتش کشیده اند -مردم ایران چه کردند؟ بی تفاوت بسوی تراژدی جدید! بسیجی ها چه کردند؟ برای آن پورن استار قوی هیکل خلافکار که پولشویی میکرد و با پلیس درگیر شده بود، شمع عذاداری برافروختند؛ اما برای این پیرزن مفلوک ستمدیده ی شیعه هیچ عکس العملی نشان ندادند!!! جامعه ی زنده٫ شرف و افراد شجاع میخواهد »»»»

خوب این پیرزن دیگه عمرشو کرده بود عمر دست خداست بعد این پیرزنه داشت با داد و بیداد تشویش اذهان عمومی میکرد که خودش یه نوع اقدام علیه امنیت ملی هست و حکمش هم سنگینه . ما مردم ایران فقط برای حسین که ۱۴۰۰ سال پیش کشته شده عزاداری میکنیم و برای کسایی که مثل جورج خارجی باشن . کلا ما در تاریخ کشور ایران فقط برای خارجی ها عزاداری کردیم و میکنیم لذا کون لق داخلی ها . البته یه وقت فکر نکنی ما بیگانه پرست هستیم

ـــــــــــ

• 4

• حشرزاد  

• عضو از 1398/12/18

• 3869

نقل از: نیراد

نقل از: نیراد جورج كه كون ميكردي همه عمر // ديدي چگونه كونت گذاشتن پولتم ندادن!!؟

بله این کارما هست که کون کسی بزاری کونت میزارن اما حاج جورج از مقلدین اقای طوسی بودن و یک انقلابی به تمام معنا .من حتی شنیدم تمام این داستانها در مورد پورن استار بودن و قاچاقچی بودن ایشون دروغه و ایشون داشتن اعلامیه حزرت عمام رو پخش میکردن که پلیس ساواکی امریکا ریختن و کشتنش و بعد گفتن قاچاقچی بوده

ـــــــــــ

• 3

• حشرزاد  

• عضو از 1398/12/18

• 3869

نقل از: Bisexual83

نقل از: Bisexual83 متوجه طنز توی نوشتت شدم، اما منظورت رو نمیگیرم. مشکلت نحوه ای جبهه گیری تلویزیون ایران هست نسبت به مرگ این شخص؟

بله هر اتفاقی تو امریکا یا یه نقطه دیگه اتفاق میوفته (مثل قتل قاشقچی ) اینها دنبال بزرگ نمایی و سیاه نمایی هستن . اصلا به ما چه ربطی داره تو امریکا و فلان کشور چه اتفاقی افتاده . مگه تو کشور خودمون بدبختی کم داریم ؟ اینجا هر روزه امثال جورج فلوید دارن قربانی میشن تو همین یک هفته اخبار ایران مرور کن . این امثال اسیه پناهی و هزاران زندانی دیگه انسان نیستن ؟؟

ـــــــــــ

• 2

• حشرزاد  

• عضو از 1398/12/18

• 3869

نقل از: چنگیز۱چشم

نقل از: چنگیز۱چشم ان مرحوم عقیده داشت که یک بکن کیر کلفت هیچ وقت باخت نمیده و چلیس امریکا ثابت کرد که بکن کیر کلفت همش چرتو پرته و من با ی دول فندوقی خفت میکنم

بله دقیقا به نکته کلفتی اشاره کردی . ایشون چون شغلش فاکری بود و فکر میکرد بکن هست فکر کرد که میتونه با گوز گوز کردن جلوی پلیس به ایسته ولی خوب پلیس ننشو گایی.د . و جرج قصه ما فهمید که برای پلیس نمیشه گوز گوز کرد

ـــــــــــ

• 3

• ._.Moonlight._.  

• عضو از 1397/11/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 1461

• 5731

واااییی (rolling)

واااییی (rolling)

ـــــــــــ

You are like a hurricane...There's calm in your eyes

• 3

• mehrass1  

• عضو از 1398/5/29

• 1363

حاجشو جا انداختی! مرحوم شهید حاج جورج فلوید! ایشون تو کار پورن و سکس که بوده، تو کار قاچاق و پولشویی هم که بوده؛ بیخود نیست که عرازشه اینقدر بهش تعلق خاطر دارن!

بله دقیقا ارزش های ایشون با ارزشهای عرزشی های داخل یکی بود . فاکینگ و پول شویی و قاچاق ولی بازم دلیل نمیشه خون این عزیز که در صنعت پورن مشغول بودن به ناحق ریخته بشه . باید با شعار ما همه جورج فلوید هستیم بریزیم تو خیابونها و انتقام سخت بگیریم

داداش دیگه خواهشاً بالاغیرتا بی خیال انتقام سخت شو (rolling)

برادرا همون یه بار که گرفتن، برا صد پشتمون بسه (dash)

ـــــــــــ

• 1

• mehrass1  

• عضو از 1398/5/29

• 1363

نقل از: چنگیز۱چشم ان مرحوم عقیده داشت که یک بکن کیر کلفت هیچ وقت باخت نمیده و چلیس امریکا ثابت کرد که بکن کیر کلفت همش چرتو پرته و من با ی دول فندوقی خفت میکنم

بله دقیقا به نکته کلفتی اشاره کردی . ایشون چون شغلش فاکری بود و فکر میکرد بکن هست فکر کرد که میتونه با گوز گوز کردن جلوی پلیس به ایسته ولی خوب پلیس ننشو گایی.د . و جرج قصه ما فهمید که برای پلیس نمیشه گوز گوز کرد

البته پلیس آمریکا!

وگرنه پلیس جمهوری اسلامی که تا دلت بخواد ضعیف کشه!!!

آسیه پناهی

سوگواران هواپیمای اوکراینی

و...

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

میخواهید پس از دریافت پیام خصوصی، ایمیل آگاهسازی دریافت کنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «