به یه دونه پیرزن نیازمندیم!/

البته فرقی نداره که واقعآ چند سالش باشه!/

ـــــــــــ

• 10

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• dada aeen  
  • عضو از 1391/10/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 3036

• 1

داداش وایسا الان پروازی رو صداش میکنم بیاد ببینه چیکارش داری

ـــــــــــ

• 0

•  
  • پست‌‌‌ها: ‌

بیا مسعود باهات کار داره :D :D :D :D :D

ـــــــــــ

• 0

•  

بیا مسعود باهات کار داره :D :D :D :D :D

ـــــــــــ

• 0

پروازه هم باشه عیبی نداره!/ فوقش یه اطو میکشیم بهش :-D فقط به قول بایرام لودر باید گزینه بشه/ داشتن خونه و ماشین آخرین مدل و حساب بانکی آنچنانی الزامیه

ـــــــــــ

• 0

• Black lion  

• عضو از 1390/3/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 3954

• 239

پیر زن باز شدی داداش :D

ـــــــــــ

• 0

• mamany  
  • عضو از 1391/11/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 2276

• 8

فدای پر واز بشم اگه من جای اون بودم جواب سلامتونم نمیدادم مگه چند سالشه آخه ادبم خوب چیزیه که شما دارین اما باید بیشترش کنین تا یاد بگیرین با یه دختر گل چطور حرف بزنین جنتی هم خودتونین آخیش این آخری دلم خنک شد هههههههههههههههههههههههه

ـــــــــــ

• 1

•  

شما هم پیرزن استی عایا؟ :D مسعود داداش الان همه پیرزنای شهوانی میان اینجا :D :D :D :D کسی قرصای منو ندیده؟ :D :D :D :D :D

ـــــــــــ

• 0

• mamany  
  • عضو از 1391/11/17

• 8

اسپید عزیز مادر بزرگ دوستم هست پولداره تا بخوای خونه ، ماشین ، پول برات خرج میکنه حسابی خوش تفریحم هست عاشق سفره ایرانگردی ، اروپا ..... 81 سالشه دنبال یک شوهر خوش بر و رو و جوون میگرده ؟

ـــــــــــ

• 0

آرا جان پیرزن باز چیه دادا؟!/ برای امر خیر میخوام :-D

مامانی عزیز!/ مگه ما به پروازه توهین کردیم؟!/ اگه شرایط لازم رو داشته باشه! خیلی هم دلش بخواد/

امیررضا جان/ اگه شخص دیگه ای هم واجد شرایط باشه/ قبول میکنیم :-D

ما که نمیخواییم بخوریمش که ;-)

ـــــــــــ

• 0

• dada aeen  
  • عضو از 1391/10/16

• 1

[quote=mamany]اسپید عزیز مادر بزرگ دوستم هست پولداره تا بخوای خونه ، ماشین ، پول برات خرج میکنه حسابی خوش تفریحم هست عاشق سفره ایرانگردی ، اروپا ..... 81 سالشه دنبال یک شوهر خوش بر و رو و جوون میگرده ؟[/quote] مامانی از اینا بازم تو بساطت داری؟ :D :D :D :D

ـــــــــــ

• 0

آرزو/ اگه نترسه میخوام سوار تاکسی خالی کنمش :-D

ناز گل!/ کاربری جدید مفالکت باشه :-D چرخش برات بچرخه ;-) من ذلیل زن خودمم :-D به هیشکی هم ... ما باهم به توافق رسیدیم :loll:

مامانی/ پس چی شد؟!/ مادربزرگ دوستتون وارث هم دارن؟!

ـــــــــــ

• 0

•  

عاقا منم با زنم به توافق رسیدم :D :D میخوام 3 زن صیغه ای بگیرم :D :D :D :D

ـــــــــــ

• 0

آرزو/ جای نگرانی نیست!/ من خودم امنیت و جونش رو توی دستم میگیرم!/ البته بعد از "بله" و احوالپرسی با عاقد :-D

آیین!/ اومدی برای خوشبخت شدن و وصال کمک کنی/ یا اینکه نون ما رو آجر کنی؟ :-D باز هم توی بساطت داری/ یعنی چی/ دی

پیرزن های محترمه که مراجعه میکنن اینجا/ توجه داشته باشن که من اول صف هستم B-)

ـــــــــــ

• 0

• mamany  
  • عضو از 1391/11/17

• 8

[quote=شیطان پارس]شما هم پیرزن استی عایا؟ :D مسعود داداش الان همه پیرزنای شهوانی میان اینجا :D :D :D :D کسی قرصای منو ندیده؟ :D :D :D :D :D[/quote] آره پیرزنم حالا ؟

ـــــــــــ

• 0

• mamany  
  • عضو از 1391/11/17

• 8

[quote=dada aeen][quote=mamany]اسپید عزیز مادر بزرگ دوستم هست پولداره تا بخوای خونه ، ماشین ، پول برات خرج میکنه حسابی خوش تفریحم هست عاشق سفره ایرانگردی ، اروپا ..... 81 سالشه دنبال یک شوهر خوش بر و رو و جوون میگرده ؟[/quote] مامانی از اینا بازم تو بساطت داری؟ :D :D :D :D[/quote] آره اما تو شرایطشو نداری زیادی شیطونی خخخخخخخخخخ

ـــــــــــ

• 0

• mamany  
  • عضو از 1391/11/17

• 8

[quote=اسپید_speed]آرزو/ اگه نترسه میخوام سوار تاکسی خالی کنمش :-D

ناز گل!/ کاربری جدید مفالکت باشه :-D چرخش برات بچرخه ;-) من ذلیل زن خودمم :-D به هیشکی هم ... ما باهم به توافق رسیدیم :loll:

مامانی/ پس چی شد؟!/ مادربزرگ دوستتون وارث هم دارن؟![/quote] آره مامان دوست و دو تا داییهاش هستن اما اونا خودشون پولدارن یک حسنشم اینه که به گفته دکترش قلبش مثل ساعت کار میکنه کم کم 110 سال زنده میمونه

ـــــــــــ

• 0

• mamany  
  • عضو از 1391/11/17

• 8

[quote=اسپید_speed]آرزو/ جای نگرانی نیست!/ من خودم امنیت و جونش رو توی دستم میگیرم!/ البته بعد از "بله" و احوالپرسی با عاقد :-D

آیین!/ اومدی برای خوشبخت شدن و وصال کمک کنی/ یا اینکه نون ما رو آجر کنی؟ :-D باز هم توی بساطت داری/ یعنی چی/ دی

پیرزن های محترمه که مراجعه میکنن اینجا/ توجه داشته باشن که من اول صف هستم B-)[/quote] همینو بوگو خودت برو تایپیک بزن واسه خودت حاضری بوخور تازه مادریزرگ دوستم از اسپید خوشش اومده چند تا از پستاشو واسش خوندم منتها میگه باید یک تایپیک به نامم بزنی اگه مشتاقی باقی شرایطشم بگم

ـــــــــــ

• 0

• dada aeen  
  • عضو از 1391/10/16

• 1

[quote=mamany][quote=اسپید_speed]آرزو/ جای نگرانی نیست!/ من خودم امنیت و جونش رو توی دستم میگیرم!/ البته بعد از "بله" و احوالپرسی با عاقد :-D

پیرزن های محترمه که مراجعه میکنن اینجا/ توجه داشته باشن که من اول صف هستم B-)[/quote] همینو بوگو خودت برو تایپیک بزن واسه خودت حاضری بوخور تازه مادریزرگ دوستم از اسپید خوشش اومده چند تا از پستاشو واسش خوندم منتها میگه باید یک تایپیک به نامم بزنی اگه مشتاقی باقی شرایطشم بگم[/quote] حیف که قصد خیانت به تندیس رو ندارم

ـــــــــــ

• 0

• dada aeen  
  • عضو از 1391/10/16

• 1

یکی بیاد این آرزو رو ببره تا مخ منو نزده

ـــــــــــ

• 0

• mamany  
  • عضو از 1391/11/17

• 8

:D :D :D :D آخر تایپیکت هیچ کار خیری انجام نشد نه اینا نه اونا آخیییییییییییییییش

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا تو دوره عادت ماهانه(پریود) سکس از جلو(کص) داشته اید

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «