داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

بگایی های که دادم 2

1399/06/26

خوب تو اولین تایپیکم بگایی های که سن کم داشت رو نوشتم این یکی تایپ یکم سنم بیشتر بود .
خوب من تاقریبا فکر کنم 14 سالم بود یا 15 دقیق یادم نیست چند سالم بود من یه مغازه ای کار میکردم یه روز رفتم طبق معمول مغازه بسته بود باید جلوی در مینشتم تا صاحب کارم بیاد من نشتم این مغازه هم وسط یه بازاره و مردم میرفتن میومدن من نشته بودم سرم تو موبایلم بود واصلا حواسم به چیزی نبود دیدم هر کس از بغل من رد میشه میخنده اول تحویل نگرفتم بعد دیدم یکی عکس گرفت من به صورت مسخره بازی دوتا انگشتم اواردم بالا صورتمم یه جور کردم که انگار یه قاشوق نمک ابلیمو خورده بودم عکس گرفت خندید رفت بعد به دور ورم نگاه کردم دیدم چیزی نیست گفتم پس به چی میخندن اینا سرمو دوباره انداختم به گوشیم که چشم خورد به تخمام پشمام یعنی اون لحظه خودم هم از خنده مردم من عادت ندارم شرت بپوشم الانم نمیپوشم خوب این یه عادت شده برام شلوار کتان پام بود این جر خورده بود منم متوجه نشده بودم و دقیق دوتا تخمام تو بازار زده بود بیرون بعد که این صحنه رو دیدم یکم خجالت کشیدم پیرهنو در اواردم با استیناش به دور کمر بستم راه میرم معلوم نشه بعد بدو بدو رفت تا خونم عوض کردم شلوارمو این یکی دیگه از بگایایی بود که دادم انقدر بگایی دادم تا جای که بتونم تایپ میکنم …
یکی دیگه از بگایی های که دادم من عادت دارم تو خونه چهار فصل سال رو شلوار کوتا تاپ بپوشم و از وقتی که من یه تاپ با شلوار کوتا خریدم همونو تا الان شستم پوشیدم ساعت های هم که خوشک مشه یه حوله میپیچونم دور خودم تا خشک بشن دو هفته یه بار هم میشورم حالا من مثل همیشه از خواب بلند شدم رفتم صورتمو اب زدم لباس مدرسمو پوشیدم کیفمو برداشتم رفتم مدرسه بعد اونجا که رسیدم دیدم همه ترکیدن از خنده با شلوار کوتا امده بودم یادم رفته بود شلوار مدرسه بپوشم همونو دویدم رفتم تا خونه عوضش کردم خدارشکر ناظم معلما ندیدن ولی بچه تو کلاس میگفتن میخندیدن …

1500 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-09-16 23:00:51 +0430 +0430

↩ ازدواج از جنس آزادی
اره ولی خداروشکر ساعت 5 ظهر بود و هنوز بازار اونقدر گرم نشده بود برای همین تونستم جمش کنم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom