بیایید واقعیت رو بدونیم و بگیم

• Flying  

• عضو از
    1399/3/2

• پست‌ها: 52

• 10

بنظرتون از ۱۰۰٪ داستان ها و مطالب و گونه های مختلف سکسی که اعضا و یادداشت ها ادعا دارند، چن درصدش واقعی هست و حقیقت داره؟

علت انتخاب درصدتون رو دوس داشتید بگید.

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• akbrann  
  • عضو از 1397/5/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 3

ببین واقعا نمیشه قضاوت کرد من خودم یه سه چار سال...

ببین واقعا نمیشه قضاوت کرد من خودم یه سه چار سال پیش تو دبیرستان یه پسررو کردم حتی بعد از اینکه ابم اومد رسیدم خونه تو حموم زیر دوش داشتم با خودم کلنجار میرفتم که چرا این کارو کردم پسر مردمو کونی کردم و اینا.. و خودمم اصن باورم نمیشد که اون ادمو کرده باشم پسره خیلی مذهبی بود و اگه قبل اون کسی بهم میگفت اینو کردم باورم نمیشد و میگفتم دروغه ولی خوب طرف کونی بود در کل سعی کنیم ادما رو قضاوت نکنیم

ـــــــــــ

• 0

• Flying  

• عضو از 1399/3/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 52

• 10

شاید!!

نقل از: akbrann ببین واقعا نمیشه قضاوت کرد من خودم یه سه چار سال پیش تو دبیرستان یه پسررو کردم حتی بعد از اینکه ابم اومد رسیدم خونه تو حموم زیر دوش داشتم با خودم کلنجار میرفتم که چرا این کارو کردم پسر مردمو کونی کردم و اینا.. و خودمم اصن باورم نمیشد که اون ادمو کرده باشم پسره خیلی مذهبی بود و اگه قبل اون کسی بهم میگفت اینو کردم باورم نمیشد و میگفتم دروغه ولی خوب طرف کونی بود در کل سعی کنیم ادما رو قضاوت نکنیم

اما من هرچی خوندمو دیدم فقط کذب محض بوده ، بیشتر اینجارو ی تیمارستان جنسی میدونم تا ی سایت ویژه بزرگسلان

ـــــــــــ

• 2

• rastinlove76  

• عضو از 1398/11/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 49

• 57

فکر کنم 10 درصد واقعی باشه.
تازه اونایی هم که...

فکر کنم 10 درصد واقعی باشه. تازه اونایی هم که واقعی هستن زیاد تمایل ندارن خودشون نشون بدن. ما حتی قادر نیستیم عادی رفتار کنیم. فقط دنبال توهمات خودمون هستیم.

ـــــــــــ

• 1

• Flying  

• عضو از 1399/3/2

• 10

آفرین

نقل از: rastinlove76 فکر کنم 10 درصد واقعی باشه. تازه اونایی هم که واقعی هستن زیاد تمایل ندارن خودشون نشون بدن. ما حتی قادر نیستیم عادی رفتار کنیم. فقط دنبال توهمات خودمون هستیم.

خوبه درصد بالایی دادی ، منم تا حدودی با نظرت موافقم ، کسی که کار جنسی رو انجام بده بنظرم نمیاد تو بوق و کرنا کنه ، ولی شایدم بعضیا عقده کم بینی و ضعیف النفسی دارن میخوان با اینجور حرفا بگن ببینید ماهم آره.

نظرت چیه؟

ـــــــــــ

• 0

• Flying  

• عضو از 1399/3/2

• 10

خوبه

نقل از: rastinlove76 فکر کنم 10 درصد واقعی باشه. تازه اونایی هم که واقعی هستن زیاد تمایل ندارن خودشون نشون بدن. ما حتی قادر نیستیم عادی رفتار کنیم. فقط دنبال توهمات خودمون هستیم.

خوبه درصد بالایی دادی ، منم تا حدودی با نظرت موافقم ، کسی که کار جنسی رو انجام بده بنظرم نمیاد تو بوق و کرنا کنه ، ولی شایدم بعضیا عقده کم بینی و ضعیف النفسی دارن میخوان با اینجور حرفا بگن ببینید ماهم آره.

نظرت چیه؟

ـــــــــــ

• 0

• Flying  

• عضو از 1399/3/2

• 10

یک پوزش

اگر میبینید برخی نظرات دوبار ارسال شده بخاطر بد بودن شرایط ارتباطی هست که همینجا عذرخواهی میکنم.

ـــــــــــ

• 1

• Flying  

• عضو از 1399/3/2

• 10

خطاب به مدیر

البته من خرده به سایت و سیاست های اجرایی سایت با این مطلب نمیگیرم ، چون این سایت یک پرتال ویژه بزرگسالان هست ، من بیشتر هدف از این نظرخواهی بیشتر برای فهمیدن عمق فاجعه در فرهنگ و و آداب جنسی که در جامعه رخ داده هست . بازم ممنون از نظرات و ایده هاتون.

ـــــــــــ

• 0

• rastinlove76  

• عضو از 1398/11/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 49

• 57

نقل از: Flying

خوبه درصد بالایی دادی ، منم تا حدودی با نظرت موافقم ، کسی که کار جنسی رو انجام بده بنظرم نمیاد تو بوق و کرنا کنه ، ولی شایدم بعضیا عقده کم بینی و ضعیف النفسی دارن میخوان با اینجور حرفا بگن ببینید ماهم آره. نظرت چیه؟

اول از همه چیز بگم.با این اصطلاح ضعیف النفسی خیلی حال کردم (rolling) من تمام این اتفاقاتی که تو سایت میفته.مثل این دوستانی که عکس های جعلی اپلود میکنن. و یا به هر دلیلی فقط میخوان عکس فیست بگیرن بعد بلاکت کنن و این موارد رو مخی که همومون باهاش سر و کار داشتیمو،از عدم صداقت و عدم شفافیت در وجودمون میبینم. این نبود عشق و محبت هست. من نمیگم جیک و پیک زندگیمون به اشتراک بزاریم.من فقط میگم مانند یک انسان عادی رفتار کنیم و به هم دیگه احترام بزاریم.

ـــــــــــ

• 1

• Flying  

• عضو از 1399/3/2

• 10

خب مگه غیر از اینه

نقل از: rastinlove76
خوبه درصد بالایی دادی ، منم تا حدودی با نظرت موافقم ، کسی که کار جنسی رو انجام بده بنظرم نمیاد تو بوق و کرنا کنه ، ولی شایدم بعضیا عقده کم بینی و ضعیف النفسی دارن میخوان با اینجور حرفا بگن ببینید ماهم آره. نظرت چیه؟

اول از همه چیز بگم.با این اصطلاح ضعیف النفسی خیلی حال کردم (rolling) من تمام این اتفاقاتی که تو سایت میفته.مثل این دوستانی که عکس های جعلی اپلود میکنن. و یا به هر دلیلی فقط میخوان عکس فیست بگیرن بعد بلاکت کنن و این موارد رو مخی که همومون باهاش سر و کار داشتیمو،از عدم صداقت و عدم شفافیت در وجودمون میبینم. این نبود عشق و محبت هست. من نمیگم جیک و پیک زندگیمون به اشتراک بزاریم.من فقط میگم مانند یک انسان عادی رفتار کنیم و به هم دیگه احترام بزاریم.

والا بخدا ، ملت اگه اعتماد به نفس داشتن برا که بگن ماهم بله و میتونیم و این جریانا از برخی نسبت های فامیلی خودشون یا حریم بدن خودشون به دروغ مایه نمیذاشتن

حرفت اوکی اوکی

ـــــــــــ

• 1

• Flying  

• عضو از 1399/3/2

• 10

ای بابا

انتظار بازخورد بهتری دارم ازتون ، خب میخونید جوابم بدید ، چی میشه !!!!

ـــــــــــ

• 0

• Mr__anarchy  

• عضو از 1399/3/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 287

• 616

اکثریت فیک هستند

اکثریت فیک هستند

ـــــــــــ

خودت رو گیج فرض کن و دیگران رو نفهم!

• 1

• Flying  

• عضو از 1399/3/2

• 10

نقل از: Mr__anarchy

نقل از: Mr__anarchy اکثریت فیک هستند

بنظرت چرا؟مگه حقیقت چیه که پشت نقاب دروغ مخفی شدن؟

ـــــــــــ

• 0

• Khoob__boy  

• عضو از 1398/10/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 24

• 21

قطعا خیلیاشون تخیلی هستن
و عقده ای هستن که مردم...

قطعا خیلیاشون تخیلی هستن و عقده ای هستن که مردم دوست دارن واقعی بشه و اینجا مینویسنش بنظرم ۱۰ تا ۲۰ درصدش فقط واقعیه اونم داستانا و تاپیک های قدیمی

ـــــــــــ

• 1

• Flying  

• عضو از 1399/3/2

• 10

ایول

نقل از: Khoob__boy قطعا خیلیاشون تخیلی هستن و عقده ای هستن که مردم دوست دارن واقعی بشه و اینجا مینویسنش بنظرم ۱۰ تا ۲۰ درصدش فقط واقعیه اونم داستانا و تاپیک های قدیمی

از کجا نشات میگیره این عقده ها ، مثلا ادمی بیاد به دروغ بگه ای ملت من همجنسبازی کردم یا با فلان محرمم بودم یا بی غیرتم ، خب که چی ؟ چه دردی از ما دوا میکنه که به دروغ این توهمات رو میگن؟

ـــــــــــ

• 0

• Khoob__boy  

• عضو از 1398/10/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 24

• 21

نقل از: Khoob__boy قطعا خیلیاشون تخیلی هستن و عقده ای هستن که مردم دوست دارن واقعی بشه و اینجا مینویسنش بنظرم ۱۰ تا ۲۰ درصدش فقط واقعیه اونم داستانا و تاپیک های قدیمی
از کجا نشات میگیره این عقده ها ، مثلا ادمی بیاد به دروغ بگه ای ملت من همجنسبازی کردم یا با فلان محرمم بودم یا بی غیرتم ، خب که چی ؟ چه دردی از ما دوا میکنه که به دروغ این توهمات رو میگن؟

والا من که در این مورد تخصص ندارم ولی چیزایی که روانشسناسا میگن اینه عقده ها به نوع بزرگ شدن و محیط بزرگ شدن ربط داره اونا نمیتونن عقده هاشون رو تبدیل به واقعیت کنن میان اینجا دروغ میگن که یکم روحشون ارضا شه

ـــــــــــ

• 1

• Flying  

• عضو از 1399/3/2

• 10

زدی به هدف

نقل از: Khoob__boy

والا من که در این مورد تخصص ندارم ولی چیزایی که روانشسناسا میگن اینه عقده ها به نوع بزرگ شدن و محیط بزرگ شدن ربط داره اونا نمیتونن عقده هاشون رو تبدیل به واقعیت کنن میان اینجا دروغ میگن که یکم روحشون ارضا شه

دقیقا من دنبال همین بازخورد بودم ، افرین

ـــــــــــ

• 0

• Flying  

• عضو از 1399/3/2

• 10

پس تو موافقی مردم بیمار جنسی هستن اکثریت ؟ در هر لباس و جایگاه اجتماعی؟

ـــــــــــ

• 0

• Mr__anarchy  

• عضو از 1399/3/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 287

• 616

نقل از: Mr__anarchy اکثریت فیک هستند
بنظرت چرا؟مگه حقیقت چیه که پشت نقاب دروغ مخفی شدن؟

چون اسمش داستانه دوست من داااااستان (biggrin)
از شخصیت های فیک بگذریم اما ذات داستان تخیل هست

ـــــــــــ

خودت رو گیج فرض کن و دیگران رو نفهم!

• 1

• saids1234567  

• عضو از 1397/11/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 77

• 41

5درصد

5درصد

ـــــــــــ

• 0

• Am031  
  • عضو از 1398/12/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 16

• 5

من خودم سکس زیاد داشتم با زن و دختر ولی هیچوقت...

من خودم سکس زیاد داشتم با زن و دختر ولی هیچوقت ننوشتم داستان چون هم کامنت فقط فحش میدن چه دروغ چه حقیقت بنویسی

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

اگر اهل فیلم و سریال دیدن هستید ؛ بیشتر با چه چیزی تماشا میکنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «