بی‌رحم ترین فیلم‌های جهان

• دلورس  

• عضو از
    1398/7/29

• پست‌ها: 3013

• 4727

1- A Serbian Film 2010
2- Salò, or the 120 Days of Sodom 1975
3- The Human Centipede 2009

من خیلی فیلم‌های خشن و بی‌رحم، دیدم و می‌بینم. قسمت عمده‌ی حس سادیسمی من با دیدن این نوع از فیلم‌ها ارضا میشه. اما این سه تا فیلم، ذهن من رو نابود کرد. یعنی جوری من رو گایید که تا مدت‌ها حس می‌کردم یکی داره به مغز و روانم تجاوز می‌کنه. خشونت و بی‌رحم بودن فضا و محتوای این سه تا فیلم، خیلی بیشتر از ظرفیت من بود.

نکته: منظور از فیلم‌های خشن و بی‌رحم، صرفا وجود صحنه‌های خشن نیست. نه فیلم‌هایی مثل "تپه‌ها چشم دارن" یا "پیچ اشتباه" یا "کشتار با اره برقی" و مشابه این نوع از فیلم‌ها. این سبک تینیجری مثلا خشن، برای من جوک محسوب میشه. :) منظورم فیلم‌هایی است که از روی واقعیت ساخته شده و به دور از تخیل می‌باشد و موضوع و محتوای فیلم، بی‌رحم تر و وحشی تر از صحنه‌های خشن آن است.

نکته: من خیلی عمیق تو بحر فیلم میرم و با اکثر کارکترها، همزاد پنداری کامل می‌کنم.

ـــــــــــ

• 7

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Bigdick17sale  

• عضو از 1398/7/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 122

• 53

به نظر من گلادیاتور که خانوادشو میکشن و به بردگی...

به نظر من گلادیاتور که خانوادشو میکشن و به بردگی میگیرنش و اراده و مردونگیشو پایمال میکنن و با نامردی هم میکشن ماکسیموسو

ـــــــــــ

• 2

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 3013

• 4727

نقل از: Bigdick17sale

نقل از: Bigdick17sale به نظر من گلادیاتور که خانوادشو میکشن و به بردگی میگیرنش و اراده و مردونگیشو پایمال میکنن و با نامردی هم میکشن ماکسیموسو

(rose)

ـــــــــــ

• 0

• hotboyfromiran  

• عضو از 1397/10/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 82

• 50

تریلر فیلم اول و سوم رو دیدم حتما نسخه کامل هرسه...

تریلر فیلم اول و سوم رو دیدم حتما نسخه کامل هرسه فیلم رو تهیه میکنم اولیه به نظر از همه بهتر میومد عالیم توپ

ـــــــــــ

خوزستانی های عزیز پیام بدن آشنا بشیم

• 1

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4727

نقل از: hotboyfromiran

نقل از: hotboyfromiran تریلر فیلم اول و سوم رو دیدم حتما نسخه کامل هرسه فیلم رو تهیه میکنم اولیه به نظر از همه بهتر میومد عالیم توپ

بعد از اینکه دیدی، نظرت رو بوگو.

ـــــــــــ

• 0

• 17P@RH@M17  

• عضو از 1397/9/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 18

• 4

?

باهات موافقم این سبک از فیلما برای منم جالبن...?

ـــــــــــ

• 1

• SuuRan  

• عضو از 1399/1/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 2

پیشنهاد

اینا رو من دیده بودم، حرف نداشتن در مقطع خودشون، حالا پیشنهاد میکنم برو یه لاو سکسی، که گریه داره و خیانت داره و هرچی بگی موضوع فیلم هست، (مرغان شاخسار) آمریکایی، در مورد یه کشیش و دختر خوانده اشه

ـــــــــــ
*>*   جــــــوجــــــــو   *<*

• 2

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4727

نقل از: 17P@RH@M17

نقل از: 17P@RH@M17 باهات موافقم این سبک از فیلما برای منم جالبن...?

(rose)

ـــــــــــ

• 0

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4727

نقل از: SuuRan

نقل از: SuuRan اینا رو من دیده بودم، حرف نداشتن در مقطع خودشون، حالا پیشنهاد میکنم برو یه لاو سکسی، که گریه داره و خیانت داره و هرچی بگی موضوع فیلم هست، (مرغان شاخسار) آمریکایی، در مورد یه کشیش و دختر خوانده اشه

دیدم اما اون که خشن نبود! رمانس بود و خیلی هم قشنگ بود. دوسش داشتم.

ـــــــــــ

• 1

• متهم  
  • عضو از 1390/9/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 68

• 26

فیلم بازی های خنده دار میشایل هانکه یا قاره ی هفتم...

فیلم بازی های خنده دار میشایل هانکه یا قاره ی هفتم خشونت پنهان بشر رو به تصویر می کشونه.همین طور فیلم داگ ویل فون‌تریه یا فیلم ضد مسیحش باز.غیر این البته فیلم های تارانتینو هم هستند که اون بیشتر خشونت عریان رو به تصویر می کشونه.

ـــــــــــ

• 1

• Lookout  
  • عضو از 1397/3/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 12

• 8

کل تاپیکت من من من بود :(

کل تاپیکت من من من بود :(

ـــــــــــ

• 1

• متهم  
  • عضو از 1390/9/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 68

• 26

نقل از: Lookout

نقل از: Lookout کل تاپیکت من من من بود :(

خوبه پیشنهادها که.این فضاها فضاهای خوبی هستن.

ـــــــــــ

• 1

• amir.massajor25  

• عضو از 1398/12/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 112

• 62

لایک

من فیلم The Human Centipede رو دیدم با اینکه معمولا فیلم ترسناک زیاد میبینم و ذهنم یه جور مقاومت خاصی پیدا کرده نسبت به این جور صحنه ها ولی واقعیتش اینه که تا این فیلم تموم بشه پدرم دراومد.تا دو سه روز وقتی چشمامو میبستم اون صحنه هاش میومد جلوی چشمم.اکیدا توصیه میکنم هرکس تحملشو نداره اصلا به این فیلم نگاه نکنه

ـــــــــــ

24 سالمه از اردبیل ماساژور حرفه ای هستم با مدرک رسمی. لطفا کامل پروفایلمو بخونین و در صورت داشتن شرایط برای هماهنگی وقت پیام بدین

• 2

salo

salo واقعا فیلم عجیبیه...واقعا نمیدونستم داره کدوم قسمت مغزم رو انگولک میکنه...ولی واقعا تجربه عجیبی بود و نمیتونستم حتی بعضی صحنه هاشو ببینم...بعد فیلم حالت تهوع شدیدی داشتم...ولی واقعا به قدرت سینما و پازولینی ایمان آوردم...تاپیکتو دوس داشتم عالی بود

ـــــــــــ

• 2

• Tezab2  
  • عضو از 1398/1/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 120

• 270

این حس سادیسمی که با دیدن فیلیم ارضا میشه رو میشه...

این حس سادیسمی که با دیدن فیلیم ارضا میشه رو میشه توضیح بدی.... سادیسم تا اونجای که من میدونم یه جور حسی که شخص دیدن درد کشیدن شخص دیگه لذت میبره. یعنی همچین حسی داری؟؟؟؟

ـــــــــــ

• 1

• Daakoo  

• عضو از 1398/11/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 275

• 177

دلورس جون نمیدونستم عشق فیلم هستی

پس فیلم ترسناک هم می بینی.! من خیلی فیلم دارم چند سال پیش فقط هفته ای 5تا فیلم میخریدم چند سالم هست که اینقدر فیلم ترسناک دانلود کردم که دیگه هیچ فیلمی که من دوست داشته باشم باشه که دانلودش کنم

اگه کسی فیلم ترسناک یا رزمی میشناسه بهم معرفیش کنه تا منم ببینم! اگه کسی هم فیلم خواست اسمشو برام خصوصی بفرسته اگه داشتم براش میفرستم

ـــــــــــ

بزن بیرون ببین فصل های سال رو بهار و تیر و مردادش مهم نیست پر از زیباییه ذات طبیعت تگرگ و برف و بورانش مهم نیست

• 1

• Jenabatom  

• عضو از 1398/11/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 25

• 9

من بی رحم ترین فیلمی که دیدم جهنم سبز بود، که...

من بی رحم ترین فیلمی که دیدم جهنم سبز بود، که چندتا دانشجو برای حمایت از محلی ها میرن جنگل های آمازون و گیر قبیله‌ی آدمخور‌ها میوفتن، واقعا کثیف بود و طبیعی، در حدی که تا سه روز حالت تهوع داشتم

ـــــــــــ

telegram: @jenabatom

• 1

• mofo56  

• عضو از 1392/6/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 10125

• 10309

عرض شود که...

دلورس جون،نشستی فیلم سالو رو نیگا کردی؟چجوری تونستی تا آخرشو تحمل کنی؟ (biggrin)
بی تربیت شدی چرا؟فیلما گاییدنت؟از کدوم جهت؟در چه پوزیشن هایی؟اوا خاک عالم (biggrin)
خوشبحال فیلما (biggrin)
حالا نمیشه من هم... (biggrin) آخه به گفته خیلیا بنده فیلمیم واسه خودم (biggrin)

در ضمن سال"نود و گُه" رو تبریک میگم

ـــــــــــ

• 3

• Saeedrat  

• عضو از 1399/1/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 112

• 22

من تازه اومدم اینجا کسی تا حالا اینجا کیس پیدا...

من تازه اومدم اینجا کسی تا حالا اینجا کیس پیدا کرده

ـــــــــــ

• 0

• samin1616  

• عضو از 1398/12/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 210

• 714

بنظر من فیلمهای دنباله دار اره خیلی خوبه هم جلوه...

بنظر من فیلمهای دنباله دار اره خیلی خوبه هم جلوه هاش هم موضوع ، آهنگش رو که اصلا نگم جزو ۱۰۰ آهنگ برتر تاریخ فیلمه

ـــــــــــ

جسارت میخواهد، نزدیک شدن به افکار دختری؛ که روزها ... مردانه با زندگی میجنگد. اما شبها ... بالشش با هق هق های دخترونه خیس است.

• 1

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4727

نقل از: متهم

نقل از: متهم فیلم بازی های خنده دار میشایل هانکه یا قاره ی هفتم خشونت پنهان بشر رو به تصویر می کشونه.همین طور فیلم داگ ویل فون‌تریه یا فیلم ضد مسیحش باز.غیر این البته فیلم های تارانتینو هم هستند که اون بیشتر خشونت عریان رو به تصویر می کشونه.

تو اینایی که گفتی، داگویل و ضد مسیح رو دیدم. داگویل عالی بود. چند بار دیدمش.

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما آمار قربانیان کرونا در ایران چند برابر آمار رسمی است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «