بیشعورهای کم جمعیت ولی پررنگ سایت

• klid  

• عضو از
    1397/6/18

• پست‌ها: 101

• 127

سایت شهوانی از نظر طراحی من میپسندمش و ابزاری که گذاشته خیلی خوب است( البته باز هم نقص هایی داره ) حتی صفحه چت اش هم حرکت قابل تحسینی است که هنوز باید روش کار بشه، ولی تعدادی از کاربرانی که توش هستن رکورد مغز فندقی بودن رو جا به جا کردن ( البته باز هم میگم برخی از کاربران که خیلی هم فعالیت پررنگی دارن).
طرف وقتی میخواهد خودش رو معرفی کنه میگه شخصی قابل اعتماد (!) خب برادر من چه دلیلی داره چون این تعریف رو از خودت میکنی بقیه باورشون بشه که تو قابل اعتمادی ؟ چرا اینطوری فکر میکنی و دنیا رو میبینی ؟
یا افرادی فکر میکنن چون کیرشون فلان قدر سانتی متر است دیگه سلطان کیر هستن و هرکی رو بکنن برده کیرش میشه طرف (biggrin) خب چراااااا سوپر زیاد نگاه میکنی تا مغزت بپوکه ؟!! کجای سکس اینطوریه که تو فکرش رو میکنی ؟! اگر اینطوری باشه که الان باید انقدر زن دورت باشن که دیگه نیازی به گدایی توی این سایت نداشته باشی ، سایتی که معلوم نیست طرف چقدر از حرف هاش مجازیه و چقدر اش راست ؟!!
من فکر میکنم این افرادی که این خصوصیت ها رو دارن برعکس سالی 3 بار هم سکس با غیر جنسشون ندارن و بجز بلف و دروغ چیزی نمیگن .

ـــــــــــ

• 14

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

میووووو

چند نمونه از این خرها و بیشعورها این چنین جملاتی دارن تو معرفی شون:

• بده بکنیم (ن بابا؟)

• سلام. محسن از قم. 20 سانت (بکن تو کونت)

• واییییی حشششریییی امممم بکنمتتتتت (به تخمم حشری هستی)

• سلام (اینا از همه خطرناکن ترن)

• بیا آشنا شیم بجنب تموم شدم (انگار تحفس)

• کیرم الان راسته بیا با هم آشنا شیم (به من چه خو؟)

• یه خانم باشخصیت و خوب میخوام. خودت پیام بده تو تل (خانم با شخصیت میاد زود به تو پیام میده؟)

و ...

ـــــــــــ

• 12

• klid  

• عضو از 1397/6/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 101

• 127

نقل از: میومیووو

نقل از: میومیووو چند نمونه از این خرها و بیشعورها این چنین جملاتی دارن تو معرفی شون: - بده بکنیم (ن بابا؟) - سلام. محسن از قم. 20 سانت (بکن تو کونت) - واییییی حشششریییی امممم بکنمتتتتت (به تخمم حشری هستی) - سلام (اینا از همه خطرناکن ترن) - بیا آشنا شیم بجنب تموم شدم (انگار تحفس) - کیرم الان راسته بیا با هم آشنا شیم (به من چه خو؟) - یه خانم باشخصیت و خوب میخوام. خودت پیام بده تو تل (خانم با شخصیت میاد زود به تو پیام میده؟) و ...

واقعا درست میگی. یک عده دیگه هم هستن نگاه نمیکنن موضوع تاپیک چیه فقط درخواست های جنسیشون رو مینویسن . با نمک نوشته بودی خخخخ دمت گرم (biggrin)

ـــــــــــ

• 3

• Maryamreza2018  

• عضو از 1397/3/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 246

• 210

تعدادشون زیاده هر روز که صندوق ورودیت رو باز کنی...

تعدادشون زیاده هر روز که صندوق ورودیت رو باز کنی چنتایی ازین پیام ها داری خر کیرم (خوب برو طویله) با ۴ تا زوج بودم(خوش بحالت) ماشینم ۶۰۰ میلیونه(به چیز اسب زورو) با شخصیت و قابل اعتمادم(ارواح عمت) بده بلیسم(بازم ارجاع میدم به همون عمت) دکترم مهندسم تحصیل کرده ام و....

ـــــــــــ

به ریسکش نمی ارزه

• 6

• Kian150  

• عضو از 1397/3/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 50

• 45

مشکل اینه که فقط احساس خوشتیپی میکنند.

مشکل اینه که فقط احساس خوشتیپی میکنند.

ـــــــــــ

زندگی زیباست

• 2

• klid  

• عضو از 1397/6/18

• 127

نقل از: Maryamreza2018

نقل از: Maryamreza2018 تعدادشون زیاده هر روز که صندوق ورودیت رو باز کنی چنتایی ازین پیام ها داری خر کیرم (خوب برو طویله) با ۴ تا زوج بودم(خوش بحالت) ماشینم ۶۰۰ میلیونه(به چیز اسب زورو) با شخصیت و قابل اعتمادم(ارواح عمت) بده بلیسم(بازم ارجاع میدم به همون عمت) دکترم مهندسم تحصیل کرده ام و....

من نمیفهمم اون کسی که ثروتمنده و خوب میتونه خرج کنه یا اون شخصی که دکتر است و خوشتیپ چرا باید اینجا دنبال سکس بگرده ؟!! تو که باید موقعیت سکس ریخته باشه و گلچین کنی دیگه به اینجا سر زدن نمیرسی ... قدیمیا درست گفتن دروغگو حافظه نداره

ـــــــــــ

• 4

• darkness-05  

• عضو از 1397/7/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 34

• 50

نقل از: میومیووو چند نمونه از این خرها و بیشعورها این چنین جملاتی دارن تو معرفی شون: - بده بکنیم (ن بابا؟) - سلام. محسن از قم. 20 سانت (بکن تو کونت) - واییییی حشششریییی امممم بکنمتتتتت (به تخمم حشری هستی) - سلام (اینا از همه خطرناکن ترن) - بیا آشنا شیم بجنب تموم شدم (انگار تحفس) - کیرم الان راسته بیا با هم آشنا شیم (به من چه خو؟) - یه خانم باشخصیت و خوب میخوام. خودت پیام بده تو تل (خانم با شخصیت میاد زود به تو پیام میده؟) و ...

و مییوووو میوووووووووووو رو یادت رفت من اضافه کردم

ـــــــــــ

اشتباه اجتماعی > اجتماع اشتباهی

• 0

• e_li_na  

• عضو از 1397/8/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 153

• 232

آخ ک گل گفتی (dash) (rolling)

ـــــــــــ

• 1

• e_li_na  

• عضو از 1397/8/11

• 232

این کامنتا جدا مضحکن
من فقط میخندم و گاهی تاسف و...

این کامنتا جدا مضحکن من فقط میخندم و گاهی تاسف و بعدم دیلیت:)

ـــــــــــ

• 1

• T-N-T  

• عضو از 1397/3/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 4083

• 4265

نقل از: e_li_na

نقل از: e_li_na این کامنتا جدا مضحکن من فقط میخندم و گاهی تاسف و بعدم دیلیت:)

شماخودشو فُشار نده برا ساق پا مضره

ـــــــــــ

ماهمه روسپی هستیم.هرکدوم ازماقسمتی ازخودشو میفروشه.یکی تنشو یکی فکرشویکی هنرش رویکی نبوغشو یکی استعدادشو و

• 1

• e_li_na  

• عضو از 1397/8/11

• 232

نقل از: T-N-T

شماخودشو فُشار نده برا ساق پا مضره -

ای دررررررد

ـــــــــــ

• 0

• T-N-T  

• عضو از 1397/3/11

• 4265

ای دررررررد

چ زیبا بااجازه کپی کنم

ـــــــــــ

ماهمه روسپی هستیم.هرکدوم ازماقسمتی ازخودشو میفروشه.یکی تنشو یکی فکرشویکی هنرش رویکی نبوغشو یکی استعدادشو و

• 0

• e_li_na  

• عضو از 1397/8/11

• 232

ای دررررررد

چ زیبا بااجازه کپی کنم

اختیار داری شما راحت باش...

ـــــــــــ

• 0

• T-N-T  

• عضو از 1397/3/11

• 4265

ای دررررررد

چ زیبا بااجازه کپی کنم

اختیار داری شما راحت باش...

ممنون سه سیخ پاچین لدفن

ـــــــــــ

• 1

• KIR@LA  
  • عضو از 1395/7/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 12

• 3

Aksarre kesanike dar in site hastand mard hastand....

Aksarre kesanike dar in site hastand mard hastand. Ya allanan migan Ggay hastan ya be ye esme zanane sabte nam mikonan va khodeshoono zan moarefi mikonan.

ـــــــــــ

• 1

• bbking2  
  • عضو از 1395/4/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

• 2

خوب بود

(rolling) (rolling) (rolling)

ـــــــــــ

• 0

• No_Problem  

• عضو از 1397/10/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 119

• 83

...

یه سریام هستن همینجوری بدون سلام و علیک میان میگن: "کونت بذارم؟".... خب لامصب اول ببین طرفت دختره یا پسره بعد اینو بگو....یه عده هم که میان تو پروفایل آدم میپرسن اصل؟ خب سگ تو روحت تو اومدی تو باید اصل بدی نه من (biggrin)

ـــــــــــ

یه جوری زندگی کنید که اگه یه روزی بطور اتفاقی آلت تناسلی تون رو از دست دادید دلیل دیگه ای برای ادامه زندگی داشته باشین!!

• 1

• klid  

• عضو از 1397/6/18

• 127

مرسی از همه دوستان بابت نظراتشون :-* (rose)

مرسی از همه دوستان بابت نظراتشون :-* (rose)

ـــــــــــ

• 0

• klid  

• عضو از 1397/6/18

• 127

نقل از: No_Problem

نقل از: No_Problem یه سریام هستن همینجوری بدون سلام و علیک میان میگن: "کونت بذارم؟".... خب لامصب اول ببین طرفت دختره یا پسره بعد اینو بگو....یه عده هم که میان تو پروفایل آدم میپرسن اصل؟ خب سگ تو روحت تو اومدی تو باید اصل بدی نه من (biggrin)

عالی گفتی (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

تاپیک‌های داغ

نظرسنجی

کتگوری مورد علاقه شما در سایت های فیلم سکسی؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «