بیمار و بیماران در سایت، چرا بعضی اینجوری هستند واقعا چرا؟

• samsiseh  

• عضو از
    1397/9/25

• پست‌ها: 101

• 37

با سلام به همه ی دوستان عزیز و با ادب خودم.
لازم هست چند تیپ اخلاقی بسیار بد رو توی سایت با ذکر مثال بگم و ببینیم چرا واقعا؟
البنه نوع درخواست متفاوت هست اما نوع اخلاق بعضی آدما واقعا دیگه نوبرشه.
1
طرف تاپیک زده: مفعول زیر 20 سال میخوام که سفید و بدون مو باشه غر هم نزنه.
حالا بریم سر وقت خودش
میری توی پروفایلش نزدیک 50 تا تاپیک مشابه گذاشته اما هنوز پیدا نشده شخص مورد نظر.
حالا که دقیق میشی میبینی یه ادم موکت کرده با پوست تیره چرک تاب که کیری بسیار کیری هم در این دستگاه وجود دارد.
2
زده فاعل یا مفعول یا دوطرفه
میری برای تبادل
هنوز سلام نکرده و اصل نداده میگه: قیافتو ببینم، چهرتو ببینم و قدی باشه.
حالا به فرض بدی دوباره میگه: کونتو ببینم، کیرتو ببینم و بدنتو لخت ببینم.
حالا بفرض اونم بدی و خوشش بیاد.
و شما بگی حالا شما لطف کن عکس چهره و بدن بده در کمال پررویی میگه: کیرم خوبه، کلفت و آبدار، کونم خوبه بزرگ و الکسیسی.
باز هم بگی آقا باشه اونا رو نمیتونی، چهره که میشه؟
دو حالت داره:
اول اینکه دوربین گوشیش خرابه و کلا نمیتونه
دوم اینکه یه عکس با عینک دودی توی تاریکی و کاملا هنری میده و وقتی بهش بگی تو این دماغت فقط معمولیه میگی همینی که هست.
3
بلاک کنندگان
اینا دنبال کس ترین و بهترین ها هستن و وقتی بیبی نباشی بدون دلیل بلاک میکنند.
4
نفهمان
اینا اینجوری هستن که میگی من مثلا همسن میخوام مثل خودم.
بعد میاد پیام میده 38 ساله ام و اینا
میگی بابا جان این سن نه
میگن: خو کیر و کون من چه فرقی با اون همسن داره. کیر کیره دیگه.
این نوع رو واقعا باید چه کرد؟
5
کج فهمان
من خودم میزنم دو طرفه و گاهی مینوسم فقط این و فاعل نیاد.
حالا طرف ایدی داده و پوزشو که میپرسی در کمال وقاحت: دادا من فقط میکنم.
بهش میگم مریض من که نوشتم فاعل نیاد فقط دو طرفه میخوام.
دوباره میگه: گفتم شاید نظرت عوض بشه.
بله نظرم عوض میشه در مورد عقل سالم بعضی ها
6
پست بی ربط تبلیغاتی
تو یچیز دیگه میخوای از جای دیگه و اونم مثل پیام بازرگانی میاد اون وسط تبلیغ خودشو میکنه. خب عزیزم برو خودت تاپیک بزن.
7
طوطی صفت ها
اینا فرق نمیکنه تاپیک چی باشه از کی باشه.
زیر هر تاپیک خواسته خودشو مینویسه و قشنگ مشخصه کپی کرده چون هرررررر جا میری دقیقا همون متن هست.
حالا به نظر شما چه کنیم؟ راه حلتون چیه؟ چرا بعضی ها فکر میکنند زرنگن؟ چرا بعضی ها فکر میکنن خیلی بالا هستن؟اعتماد به نفس بعضی ها واقعا مثال زدنی هستش.

انسان_باشیم

نفهم_نباشیم

زیاده_خواه_نباشیم

ـــــــــــ

انسان باشیم بس است

• 9

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• samsiseh  
  • عضو از 1397/9/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 101

• 37

منتظر انتقادات و پیشنهاداتون هستم.
در کمال ادب و...

منتظر انتقادات و پیشنهاداتون هستم. در کمال ادب و احترام

ـــــــــــ

انسان باشیم بس است

• 0

• Alighorbani33  
  • عضو از 1397/7/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 81

• 22

واقعا منم خسته شدم از این رفتارها بالاخره یکی پیدا...

واقعا منم خسته شدم از این رفتارها بالاخره یکی پیدا شد حرف دل منو بزنه . میشه لطف کنی خودن بیایی خصوصی ببینم واقعا پایه ایی یا نه من شمارم رو میذارم واسه ادعای حرفم 09386382619 ساکن رباط کریم هستم اگه میتونی بیایی ممنون میشم

ـــــــــــ

• 0

• samsiseh  
  • عضو از 1397/9/25

• 37

نقل از: Alighorbani33

نقل از: Alighorbani33 واقعا منم خسته شدم از این رفتارها بالاخره یکی پیدا شد حرف دل منو بزنه . میشه لطف کنی خودن بیایی خصوصی ببینم واقعا پایه ایی یا نه من شمارم رو میذارم واسه ادعای حرفم 09386382619 ساکن رباط کریم هستم اگه میتونی بیایی ممنون میشم

سلام مرسی خصوصی جواب میدم

ـــــــــــ

انسان باشیم بس است

• 0

• nightwatcher  

• عضو از 1391/11/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 96

• 32

دقیقااااا

هر راهی بگی امتحان کردم هیچ جوری نمیشه جلوی اینا رو گرفت خسته شدم از دستشون الان همینجا که نظر میدم یه گله دیگه میریزن پی وی دوباره

ـــــــــــ

....

• 0

• samsiseh  
  • عضو از 1397/9/25

• 37

نقل از: nightwatcher

نقل از: nightwatcher هر راهی بگی امتحان کردم هیچ جوری نمیشه جلوی اینا رو گرفت خسته شدم از دستشون الان همینجا که نظر میدم یه گله دیگه میریزن پی وی دوباره

من پروفایلتون رو خوندم. کاملا و مشخصه که مزاحم زیاد دارید شاید به خاطر همون نوع پروفایل نوشتنتون باشه.

ـــــــــــ

انسان باشیم بس است

• 0

• leyliAAA  

• عضو از 1397/9/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 50

• 29

هییی

گاهی وقتا دلم میخاد دیلیت اکانت کنم همون در حین چت گاهی وقتا دیگه دلم میخاد بلند شم پنجره رو باز کنم گوشیو با تمام قدرتم بکوبم کف خیابون پودر شه هههه

نفهم_نباشیم

ـــــــــــ

‏اینقدر که ما به ساز دنیا رقصیدیم جمیله تو کاباره نرقصید !

• 0

حالا یه عکس بده ، تمام قد . از عقب . طاقچه ای کن...

حالا یه عکس بده ، تمام قد . از عقب . طاقچه ای کن خودت رو . بدن لختت رو ببینم . سولاخت رو ببینم.

شوخی کردم دادا شاکی نشی بنویسی شماره ۸ - مهتی پاشنه طلا رو بکنید که خوب مالی هست (biggrin)

ـــــــــــ

آدم باشیم ، همانطور که دوست داریم دیگران باشند ، فقط همین .

• 0

• samsiseh  
  • عضو از 1397/9/25

• 37

نقل از: leyliAAA

نقل از: leyliAAA گاهی وقتا دلم میخاد دیلیت اکانت کنم همون در حین چت گاهی وقتا دیگه دلم میخاد بلند شم پنجره رو باز کنم گوشیو با تمام قدرتم بکوبم کف خیابون پودر شه هههه #نفهم_نباشیم

شاید این تقصیر خودتون باشه. شما باید درست انتخاب کنی. البته گاهی هم باید کاملا بی تفاوت باشی تا بعضیا ول کنند

ـــــــــــ

انسان باشیم بس است

• 0

• nightwatcher  

• عضو از 1391/11/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 96

• 32

شاید

نقل از: samsiseh
نقل از: nightwatcher هر راهی بگی امتحان کردم هیچ جوری نمیشه جلوی اینا رو گرفت خسته شدم از دستشون الان همینجا که نظر میدم یه گله دیگه میریزن پی وی دوباره
من پروفایلتون رو خوندم. کاملا و مشخصه که مزاحم زیاد دارید شاید به خاطر همون نوع پروفایل نوشتنتون باشه.

اگه اینطوره پروفایلمو کلا حذف میکنم

ـــــــــــ

....

• 0

• samsiseh  
  • عضو از 1397/9/25

• 37

نقل از: مهتی.پاشنه.طلا

نقل از: مهتی.پاشنه.طلا حالا یه عکس بده ، تمام قد . از عقب . طاقچه ای کن خودت رو . بدن لختت رو ببینم . سولاخت رو ببینم. شوخی کردم دادا شاکی نشی بنویسی شماره ۸ - مهتی پاشنه طلا رو بکنید که خوب مالی هست (biggrin)

موردی نداره. شما یه تاپیک بزن درست و حسابی خواسته هاتو بنویس. فقط محکم باش اون که پاس خودش میاد

ـــــــــــ

انسان باشیم بس است

• 0

نقل از: مهتی.پاشنه.طلا حالا یه عکس بده ، تمام قد . از عقب . طاقچه ای کن خودت رو . بدن لختت رو ببینم . سولاخت رو ببینم. شوخی کردم دادا شاکی نشی بنویسی شماره ۸ - مهتی پاشنه طلا رو بکنید که خوب مالی هست (biggrin)

موردی نداره. شما یه تاپیک بزن درست و حسابی خواسته هاتو بنویس. فقط محکم باش اون که پاس خودش میاد

عزیزم اعصاب نداری ها شوخی کردم باهات چقدر خشن!!!!

ـــــــــــ

آدم باشیم ، همانطور که دوست داریم دیگران باشند ، فقط همین .

• 0

• leyliAAA  

• عضو از 1397/9/24

• 29

به این نتیجه رسیدم

نقل از: leyliAAA گاهی وقتا دلم میخاد دیلیت اکانت کنم همون در حین چت گاهی وقتا دیگه دلم میخاد بلند شم پنجره رو باز کنم گوشیو با تمام قدرتم بکوبم کف خیابون پودر شه هههه #نفهم_نباشیم
شاید این تقصیر خودتون باشه. شما باید درست انتخاب کنی. البته گاهی هم باید کاملا بی تفاوت باشی تا بعضیا ول کنند

هر کسی تو این سایته صرفا دنبال ارضا شدنه ۹۰ درصدم جقی ان و مجازی کارشون را میفته توی این سایت دنبال چیز دیگه ای باشی اعصابت گاییده میشه

ـــــــــــ

• 0

• samsiseh  
  • عضو از 1397/9/25

• 37

اگه اینطوره پروفایلمو کلا حذف میکنم

نه وایسا الان میگم

ـــــــــــ

انسان باشیم بس است

• 0

• samsiseh  
  • عضو از 1397/9/25

• 37

عزیزم اعصاب نداری ها شوخی کردم باهات چقدر خشن!!!!

نهههههه بابا من برا خودت میگم کلا

ـــــــــــ

انسان باشیم بس است

• 0

• samsiseh  
  • عضو از 1397/9/25

• 37

هر کسی تو این سایته صرفا دنبال ارضا شدنه ۹۰ درصدم جقی ان و مجازی کارشون را میفته توی این سایت دنبال چیز دیگه ای باشی اعصابت گاییده میشه

مثلا شما دنبال چی هستین؟

ـــــــــــ

انسان باشیم بس است

• 0

• leyliAAA  

• عضو از 1397/9/24

• 29

منظورم اینه

مثلا شما دنبال چی هستین؟

نباید دنبال محبت و مهربونی و اعتمادو این چیزا باشیم دیگه نباید انتظار داشته باشم مثلا شما بیای بشینی پای حرف دل من ک ۲۲ سال چطوری گذشته رو تعریف کنم

ـــــــــــ

• 0

• samsiseh  
  • عضو از 1397/9/25

• 37

مثلا شما دنبال چی هستین؟

نباید دنبال محبت و مهربونی و اعتمادو این چیزا باشیم دیگه نباید انتظار داشته باشم مثلا شما بیای بشینی پای حرف دل من ک ۲۲ سال چطوری گذشته رو تعریف کنم

اما یادت باشه هنوز خوب و خوبی هست، ادم خوب هم هست

ـــــــــــ

انسان باشیم بس است

• 0

• deniz97  

• عضو از 1397/9/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

• 2

رو اعصابم تعطیلن تعطیل رسمی (dash)

رو اعصابم تعطیلن تعطیل رسمی (dash)

ـــــــــــ

(cool)

• 0

• leyliAAA  

• عضو از 1397/9/24

• 29

ارررره این درسته

مثلا شما دنبال چی هستین؟

اما یادت باشه هنوز خوب و خوبی هست، ادم خوب هم هست

ولی تو این سایت نه

ـــــــــــ

• 0

• samsiseh  
  • عضو از 1397/9/25

• 37

نقل از: deniz97

نقل از: deniz97 رو اعصابم تعطیلن تعطیل رسمی (dash)

???

ـــــــــــ

انسان باشیم بس است

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا تا به حال با فکر *سکس با محارم* خودارضایی کرده اید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «