بی تدبیری یا عذاب الهی؟ (حکومت اسلامی و مشکلاتش)

• DarkWeb  

• عضو از
    1394/10/21

• پست‌ها: 4195

• 5971

مردم ایران مردمی دینی هستند که سالها قبل یک حکومت دینی رو به وجود آوردن (یا براشون به وجود آوردن و خودشون مهره بازیش بودن - به هر حال...)
و این باور های دینی باعث شده که مسئولین به جای کار - سوء استفاده کنند
و همیشه از زیر مسئولیت هاشون شونه خالی کنند و تقصیر رو یا بندازن گردن مردم!
یا عواقب کارهای مردم و خشم خداشون و اسمشو بذارن عذاب الهی!
و موجوداتی به اسم آخوند رو مسئول مسموم کردن ذهن ها و فریب مردم برای این کار کردن.

حالا چندتا مثال و عکس رو قرار میدم تا بهتر بشه درک کرد چرا و چگونه یک مملکت اینقدر ویران شده!

• 1: اخوندا میگن صدقه بلا رو دفع میکنه - ولی ظاهرا سیل جزو اون ها نیست!
    از طرفی میگن مسلمون ها تو این دنیا بدترین بلا ها سرشون میاد که اون دنیاشون تو رفاه باشه!
    مسلمون هایی که تو این سایت هستید - واقعا شما هم حرفاشون رو باور میکنید؟

یا فقط دلیلیه برای اینکه ثابت نشه اون ها واقعا بی لیاقت هستند و جان مردم براشون مهم نیست!
و همیشه دلیل میارن - اونم دلیل مذهبی که مردم اعتراض نکنند و اون ها به ظلمشون ادامه بدن!
تا کی میخواهید برای باور هاتون فدا بشید و یه عده سرتون کلاه بذارن!
میگن اگه حکومت اخوندی نبود یا نباشه ایران ویران میشه و به یه کشور جنگ زده و ویران شده و ناامن تبدیل میشه!
آیا واقعا امنیت دارید و یا مثل بقیه چیزهای این حکومت فقط یه شعار تو خالی و پوچه؟

• شهر ها زیر آب رفتن - زلزله ها خونه ها رو ویران کردن!
    آیا واقعا خودتون رو مستحق این میدونید که بهتون ظلم بشه و بخاطر باور هاتون بهتون ظلم بشه؟
    بخاطر اینکه مسئول لایق نداریم - همیشه بحران های طبیعی انسان های زیادی رو بیچاره میکنه و باعث رنج و عذابشون میشه...
    این مسئولین از سیاره و کشور دیگه ای نیومدن
    اما بخاطر نوع و شیوه مدیریت این کشور همیشه مدیر های زیادی هستند که اهمیتی به مردم نمیدن
    چون اینطوری تربیت نشدن و فرهنگش نیست و کسی نیست که عذاب وجدان داشته باشه یا ...
    و همیشه یه عده هستند که با بازی با باور های فرد مردم رو تقصیر کار میدونند و به راحتی مدیر ها رو تبرئه میکنند.
    اگر کسانی واقعا لایق مسئولیت بودند و مردم براشون اهمیت داشت
    قبل از این اتفاقات از اون پیشگیری نمیکردند؟
    و تازه بعد از بحران بازم از مردم کمک میخوان!
    کاش بیدار بشید , وگرنه ممکنه باز هم فدا بشید...

ادامه در پست بعد

ـــــــــــ

در عصر ما دیگر چیزی به نام فاصله گرفتن از سیاست وجود ندارد. همه چیز سیاسی است و سیاست توده ای از دروغ، بهانه جویی، حماقت، نفرت و اسکیزوفرنی است.
جورج اورول

• 7

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• DeepWeb  

• عضو از 1396/8/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 39

• 39

.

این کلیپ رو نگاه کنید همین اخوند ها نیستند که میگن امام حسین و ... باعث نجات شما میشن؟ همینا نیستند که 24 ساعت تو گوشتون از خدا میگن ؟ بعد که حادثه و بحرانی پیش میاد سریع خود مردم رو محکوم میکنند! و نهایت همیاریشون مثل این کارای احمقانه است ...

https://www.mediafire.com/file/yfo1s9v5l1sieyo/a.mp4/file

اگر این افراد با اعتقاد و ذهن شما بازی نمیکنند و فریبتون نمیدن پس دقیقا چکار میکنند؟

• این یه قسمتی از همون چیزای مقدسیه که دوست دارید اما باید واقعیت رو قبول کنید همین مقدسات به همین راحتی نابود میشن توسط همون خدایی که بهش باور دارید خدایی که نه جلوی سیل رو میگیره نه مردم رو نجات میده و نهایت بخشش که اسمشو میذارن معجزه برای یه جور نمایشه. به همین سادگی میشه مردم رو فریب داد وقتی که در اثر حوادث طبیعی چند کودک میمیرند و یه قرآن خیس نمیشه یا نمیسوزه - یا هر چیز مقدس دیگه ای که سالم میمونه دیده میشه اما این قسمتش محو میشه

http://www.mediafire.com/file/mk7532i1z3vg25z/VID-20190401-WA0001.mp4/file

ـــــــــــ

• 2

• reza6264  

• عضو از 1397/12/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 41

• 26

سلام

دوست عزیز درسته دولت ما به فکرمردم نیست ولی ربطی به دین نداره پارسال خشک سالی بود همه میگفتن دولت بی تدبیره الان بارون میاد همه میگن چرادولت بی تدبیره اسلام بده ودین بدرد نمیخوره شاید شما دلتون پره ولی امنیت ایران را خودآمریکانداره وهیچ کشوری دردنیا پس ندانسته متن ننویس

ـــــــــــ

امضا ندارم بیسواتم

• 1

• DarkWeb  

• عضو از 1394/10/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 4195

• 5971

نقل از: reza6264

نقل از: reza6264 دوست عزیز درسته دولت ما به فکرمردم نیست ولی ربطی به دین نداره پارسال خشک سالی بود همه میگفتن دولت بی تدبیره الان بارون میاد همه میگن چرادولت بی تدبیره اسلام بده ودین بدرد نمیخوره شاید شما دلتون پره ولی امنیت ایران را خودآمریکانداره وهیچ کشوری دردنیا پس ندانسته متن ننویس

سلام عزیز شما حداقل یکبار متن من رو میخوندی حداقل... بعد نظر میدادی. تعصبی نظر دادن خوب نیست به من میگید نمیدونم - در حالی که یه متن رو کامل نمیخونید؟ از صدتا توهین بدتر بود پست شما

ـــــــــــ

در عصر ما دیگر چیزی به نام فاصله گرفتن از سیاست وجود ندارد. همه چیز سیاسی است و سیاست توده ای از دروغ، بهانه جویی، حماقت، نفرت و اسکیزوفرنی است. جورج اورول

• 3

• kolbe2100  

• عضو از 1390/7/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 2

بخواب بابا

امریکا و ژاپن و... هم سیل های وحشتناک تر ازین میاد. همه چیزو ویران میکنه ینی حکومت سکولار بود چی میشد؟لایروبی یک متر رودخانه رو عمیقتر میکرد.اب با ارتفاع چهار متر و به حجم میلیاردها متر مکعبو چه میشه بکنی؟ ده ها برابر طرفیت رودخونه اب باران واردش شده. خب مثلا شاه بود چه می کرد؟ نکنه یه تیکه دیگ از ایرانو مث بحرین تقدیم ارباباش می کرد تا بیان مشکلشو حل کنن؟

ـــــــــــ

• 0

بحرین

نقل از: kolbe2100

امریکا و ژاپن و... هم سیل های وحشتناک تر ازین میاد. همه چیزو ویران میکنه ینی حکومت سکولار بود چی میشد؟لایروبی یک متر رودخانه رو عمیقتر میکرد.اب با ارتفاع چهار متر و به حجم میلیاردها متر مکعبو چه میشه بکنی؟ ده ها برابر طرفیت رودخونه اب باران واردش شده. خب مثلا شاه بود چه می کرد؟ نکنه یه تیکه دیگ از ایرانو مث بحرین تقدیم ارباباش می کرد تا بیان مشکلشو حل کنن؟

در این که رژیم سر سپرده به آمریکای محمدرضاپهلوی روال خائنانه ای در خصوص جدایی بحرین از ایران اتخاذ کرد شکی نیست ولیکن عامل مؤثرتر جدایی بحرین به حکومت ننگین و خائن قاجار بر می گردد که انصاف نیست اگر نقش مهم آن سلسه غیر ایرانی و ضد ایرانی در این میان فراموش شود فیروزه طبق قراردهای ایران وشوروی سابق باید به ایران مسترد میشد وفعلا به علت خوش اب وهوا بودن به ییلاق حکام فاسد ودیکتاتور ترکمنستان در امده است در موضوع تقسیم دریای مازندران ( کاسپین) هم امیدواریم خیر وصلاح ملت ایران ملحوظ شود

ـــــــــــ

از همه اونایی که روحمو خراش دادن و زخمیم کردن تشکر میکنم، اگه اونا نبودن من الان این همه پوست کلفت و بی حس نبودم.

• 3

• kolbe2100  

• عضو از 1390/7/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 2

؟

نقل از: دونالدترامپ70

در این که رژیم سر سپرده به آمریکای محمدرضاپهلوی روال خائنانه ای در خصوص جدایی بحرین از ایران اتخاذ کرد شکی نیست ولیکن عامل مؤثرتر جدایی بحرین به حکومت ننگین و خائن قاجار بر می گردد که انصاف نیست اگر نقش مهم آن سلسه غیر ایرانی و ضد ایرانی در این میان فراموش شود فیروزه طبق قراردهای ایران وشوروی سابق باید به ایران مسترد میشد وفعلا به علت خوش اب وهوا بودن به ییلاق حکام فاسد ودیکتاتور ترکمنستان در امده است در موضوع تقسیم دریای مازندران ( کاسپین) هم امیدواریم خیر وصلاح ملت ایران ملحوظ شود

اینکه متن قرارداد ایران و شوری چطور به دست شما رسیده است بماند. اگر این حرف درست باشد ایران حق مالکیت خود را نبخشیده است و در فرصت مناسب باز گردانده خواهد شد احمد شاه قاجار و سایر شاهان بی عرضه ان سلسله اینقد شرف وعرضه داشتند که بحرینو نگه دارند اما شاه بی شرف بی عرضه بحرینو رسما وا داد حداقل عرضه نداشت بگیره رسما وا نمیداد.نفت بحرین یعنی نفت عربستان کنترل بحرین یعنی کنترل تمام امنیت خلیج فارس عزیز لعنت بر شاه فاسد

ـــــــــــ

• 0

بحرین

نقل از: دونالدترامپ70

اینکه متن قرارداد ایران و شوری چطور به دست شما رسیده است بماند. اگر این حرف درست باشد ایران حق مالکیت خود را نبخشیده است و در فرصت مناسب باز گردانده خواهد شد احمد شاه قاجار و سایر شاهان بی عرضه ان سلسله اینقد شرف وعرضه داشتند که بحرینو نگه دارند اما شاه بی شرف بی عرضه بحرینو رسما وا داد حداقل عرضه نداشت بگیره رسما وا نمیداد.نفت بحرین یعنی نفت عربستان کنترل بحرین یعنی کنترل تمام امنیت خلیج فارس عزیز لعنت بر شاه فاسد

کمی مطالعه کنی میتونی فیروزه بخونی بعد چرا چسبیدی به شاه مگه دوران شاه داری زندگی میکنی من و امثال من یا شما دوره این انقلاب داریم زندگی میکنیم شاه فاسد بود یا هرچی برام مهم نیست شاه حروم زاده باشه مهم نیست من تو یه مملکتی دارم زندگی میکنم که همه چیش عیان هست سنگ کسی به سینه نزن تعصبی هم نباش دین یعنی تجارت تو همه جهان همین هست بعدشم اینجور میگی شاه بحرین داد رفت انگار رهبر کاسپین نداد به باباش انگار قرار داد ننگین نبستن که هندی ها امدن جشن گرفتن دقیقا هفت اسفند انگار قرار داد 25 ساله با چین نبستن در مورد کیش انگار قرار داد اب کویت نبستن من نمیدونم دنبال چی هستی شکم گرسنه نه خدا میشناسه نه چیز دیگه چشماتو باز کن لعنت به راس مملکت و تا پایین که اینجور مردم تو بدبختی انداختن توف تو شرف کسی که نون به نرخ روز میخوره این کارش بدتر از کسکشی کردنه

ـــــــــــ

از همه اونایی که روحمو خراش دادن و زخمیم کردن تشکر میکنم، اگه اونا نبودن من الان این همه پوست کلفت و بی حس نبودم.

• 3

• Shahrookh111  
  • عضو از 1397/10/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 12

• 20

بحث با ناقص خیالان شیوه استاد نیست
علم افلاطون...

بحث با ناقص خیالان شیوه استاد نیست علم افلاطون حریف جهل مادرزاد نیست

ـــــــــــ

• 1

خشکسالی که بود آخوند دوهزاریای نظام میگفتن به خاطر...

خشکسالی که بود آخوند دوهزاریای نظام میگفتن به خاطر بد حجابیه

خب الان این سیل به خاطر چیه حاج آغا حتما به خاطر رعایت زیاد حجابه

ـــــــــــ

• 5

.

وقتی عقلا قبول میکنن و تسلیم میشن که حمقا براشون تصمیم بگیرن عذاب الهی هم نازل میشه

ـــــــــــ

• 1

• faryan007am  
  • عضو از 1397/11/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 4

حالا اینا یه بحثه ولی انصافا من خودم باورم نمیشد...

حالا اینا یه بحثه ولی انصافا من خودم باورم نمیشد همین آخوندا بیان پای کار و به مردم سیل زده کمک کنن... بی تدبیری زیاده وقتی تو مسیر رودخونه برداری جاده بسازی خونه بسازی به خاطر اینکه آب باهوش نیست که بفهمه اینجا چون خونه ست نباید جاری بشه و انحراف بزنه... ملت برداشتن تو مسیر رود و فلان خونه ساختن.. شهرداری خائنه که مجوز ساخت میده.. بازم دم همون ملاها و پاسدارا گرم که کمکی کردن و الا از این دولت هیچ بخاری بلند نمیشد ... بحثای اعتقادی ( مثل اون صدقه و فلان رو ) قاطی نکن تو این چیزا.. من سکسیم ولی پای این چیزا بیاد وسط ناراحت میشم . توقع نداشته باش یهو امداد غیبی بشه و ملت حالشون خوب بشه.. همین بچه هایی که میرن کمک میکنن خودشون امداد این چیزا هستن کلیم اعتقاد دارن و خوب کار میکنن.. عاریایی ها هم فقط پست بذارن و تسلیت و انتقاد و چرت و پرت.. شهوانی اسمش روشه پس این چیزارو ننویس..

ـــــــــــ

• 1

• erny19qwerty  

• عضو از 1396/12/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 3266

• 3982

بی تدبیری با کمی چاشنی عذاب

همین :)

بی تدبیری با کمی چاشنی عذاب

همین :)

ـــــــــــ

why we can't recognize why we are live ? and live for what? i get mad?ha

• 2

• DarkWeb  

• عضو از 1394/10/21

• 5971

اولا ادب نشانه شخصیت فرده ، باهات سر جنگ ندارم که داریم بحث منطقی میکنیم.

• بله میاد ، ولی اولا حکومت اون ها ادعای بر حق بودن و داشتن پشتوانه ی به نام الله رو نداره یا مسیح و ... ، اونا تا یه مشکلی پیش بیاد نمیندازن گردن مردم و اسمشو نمیذارن عذاب الهی! و مردم رو با این اعتقادات بازی نمیدن ؛ تو ژاپن سریع عذر خواهی میکنن و خودشون رو برکنار میکنن ، از امکانات پیشرفته استفاده میکنن که کمترین اسیب به مردم برسه ، اگر سیل میاد ، سیلی میاد که فراتر از برنامه ریزی هاشونه و سونامیه نه یه بارون چند دقیقه ای که بخاطرش کلی ادم بمیرن ، هر چی باشه مسئولیت پذیر تر هستند ، مگه اینکه شما منکر این باشی!

• من شاه و حکومت قبلی برام مهم نیست ، گذشته ها گذشته! اما اینایی که ادعا دارن ایا واقعا به حرف هاشون عمل کردن یا همیشه باعث بدبختی مردم بودن؟

• مگه اخوندا ادعا نمیکنن اینجا مملکت امام زمانه و پشیبان مردم ، پس چرا اینقدر بی لیاقت و بی شرم هستند که همیشه مردم زیادی میمیرن. مگه نباید بخاطر همچین دینی مردمش در امان باشن ، مگه ادعای برتری ندارن؟ دارم مسئله ای رو مطرح میکنم که این ها ازش سوء استفاده کردند سال ها... و همیشه با چرندیات ساختگی خودشون رو تبرئه کردند از مشکلاتی که به وجود آوردن!

ـــــــــــ

در عصر ما دیگر چیزی به نام فاصله گرفتن از سیاست وجود ندارد. همه چیز سیاسی است و سیاست توده ای از دروغ، بهانه جویی، حماقت، نفرت و اسکیزوفرنی است. جورج اورول

• 1

• DarkWeb  

• عضو از 1394/10/21

• 5971

نقل از: Real_slim_shady-

نقل از: Real_slim_shady- خشکسالی که بود آخوند دوهزاریای نظام میگفتن به خاطر بد حجابیه خب الان این سیل به خاطر چیه حاج آغا حتما به خاطر رعایت زیاد حجابه

بارون نمیاد ، میگن بخاطر بی حجابیه. سیل میاد ادم میکشه میگن عذاب الهیه بخاطر بی حجابیه. مردم هم این وسط میگن راست میگن. خیلی هم خوب ، خیلی هم عالی

ـــــــــــ

• 1

• DarkWeb  

• عضو از 1394/10/21

• 5971

نقل از: Shahrookh111

نقل از: Shahrookh111 بحث با ناقص خیالان شیوه استاد نیست علم افلاطون حریف جهل مادرزاد نیست

من نمیدونم با کی بودید دقیقا ، ولی اگر منظورتون منم ، خب اول باید یه بحث بکنید بعد ببینید اگر منطق تو بحث جایی نداره ، حرف شما درسته. وگرنه بسی با این جمله موافقم.

ـــــــــــ

• 0

• DarkWeb  

• عضو از 1394/10/21

• 5971

نقل از: مشتاقشما

نقل از: مشتاقشما وقتی عقلا قبول میکنن و تسلیم میشن که حمقا براشون تصمیم بگیرن عذاب الهی هم نازل میشه

دقیقا (ok) (rose) البته تو تاپیک بحث الهی بودنش هم نقد کردم ، یعنی تقصیر خود مردمه نه نیروی فرازمینی

ـــــــــــ

• 0

• DarkWeb  

• عضو از 1394/10/21

• 5971

نقل از: faryan007am

نقل از: faryan007am حالا اینا یه بحثه ولی انصافا من خودم باورم نمیشد همین آخوندا بیان پای کار و به مردم سیل زده کمک کنن... بی تدبیری زیاده وقتی تو مسیر رودخونه برداری جاده بسازی خونه بسازی به خاطر اینکه آب باهوش نیست که بفهمه اینجا چون خونه ست نباید جاری بشه و انحراف بزنه... ملت برداشتن تو مسیر رود و فلان خونه ساختن.. شهرداری خائنه که مجوز ساخت میده.. بازم دم همون ملاها و پاسدارا گرم که کمکی کردن و الا از این دولت هیچ بخاری بلند نمیشد ... بحثای اعتقادی ( مثل اون صدقه و فلان رو ) قاطی نکن تو این چیزا.. من سکسیم ولی پای این چیزا بیاد وسط ناراحت میشم . توقع نداشته باش یهو امداد غیبی بشه و ملت حالشون خوب بشه.. همین بچه هایی که میرن کمک میکنن خودشون امداد این چیزا هستن کلیم اعتقاد دارن و خوب کار میکنن.. عاریایی ها هم فقط پست بذارن و تسلیت و انتقاد و چرت و پرت.. شهوانی اسمش روشه پس این چیزارو ننویس..

عزیز به یه نکته توجه کردی که آخوندا با لباس آخوندی رفتن برای کمک ؟ اگر ریا و فریبکاری نیست که با لباس عادی هم میتونستن برن.

• قطعا شهرداری خائنه و مشکل ما همین بی مسئولیتی این اشخاصه ، بعدم از زمان قدیم بشر خونه هاش رو کنار اب میساخت ، مثلا برای کشاورزی ، ولی یه مسئولینی برای این کارها وجود داره که همیشه باید فکر آینده باشن که نیستن.

• عزیز تا دیروز که تو مملکت آخوندا تو همه کاری دخالت میکردن و همه چی به دین و خدا ربط میدادن! حالا ما بحثی که واقعا بهش ربط داره رو بیان کنیم ، بی ربط میشه؟ خیلی هم مرتبطه و اصلا قاطی کردن بحث نیست‌. همین سکس و شهوت که میگی ، اخوندا در موردش کتاب نوشتن ...

ـــــــــــ

• 0

• DarkWeb  

• عضو از 1394/10/21

• 5971

نقل از: erny19qwerty

نقل از: erny19qwerty بی تدبیری با کمی چاشنی عذاب همین :)

(rose) چاشنی عذابش از طرف کیه ؟

ـــــــــــ

• 1

• erny19qwerty  

• عضو از 1396/12/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 3266

• 3982

نقل از: DarkWeb

نقل از: DarkWeb
نقل از: erny19qwerty بی تدبیری با کمی چاشنی عذاب همین :)

(rose) چاشنی عذابش از طرف کیه ؟

نمیشه گفت خدا

خود مردم و مسئولین :)

اگه خدا میخواست عذاب بفرسته طوری بود پوف :))

مسئولین از همین مردم هستن پس باز میشه مردم :)

ـــــــــــ

why we can't recognize why we are live ? and live for what? i get mad?ha

• 1

• mofo56  

• عضو از 1392/6/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 20660

• 8698

نقل از: Real_slim_shady-

نقل از: Real_slim_shady- خشکسالی که بود آخوند دوهزاریای نظام میگفتن به خاطر بد حجابیه خب الان این سیل به خاطر چیه حاج آغا حتما به خاطر رعایت زیاد حجابه

بهه!زلزله رو میگفتن بخاطر حرکات قمبل بانوان در هنگام پوشیدن کفش و چکمه پاشنه بلنده (biggrin)

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا از اندام جنسی (کیر و کص) خود رضایت دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «