بی غیرتی موج میزند

غیرت چیست ؟؟

غیرت فقط مربوط به زن و بچه و خواهر و مادر خود شخصه ؟؟

جامعه ی ایران به سرعت در حال متلاشی شدنه

به اسم رشد جامعه در حال شکستن تابو های بیشماری هستیم !!

بی شک در طی روز عمده ی بازدید های سایت توسط افرادی با سنی کمتر از 18 ساله

حالا توی سایت موجی از مسايل بی شک اشتباهی داریم که باعث میشه تخم بعضی افکار و خواسته های عجیب و بعضا نامتعارف و حتی به شدت زننده در ذهن این بچه ها کاشته بشه

موضوعی مثل سکس با والدین به خصوص مادر از یه تابو و فانتزی به یکی از شدیدترین امیال نسل نوجوون تبدیل شده

چه کنیم ؟؟ برخورد بیشتر با این مسايل ؟ داره غیر قابل کنترل میشه این سرطان !!

ـــــــــــ

• 3

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• @shab  
  • عضو از 1398/3/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 491

• 489

اونایی که تجربه نکردن حق انتقاد ندارن مطمینم یه...

اونایی که تجربه نکردن حق انتقاد ندارن مطمینم یه بار طمعشو میچشیدید معتادش میشدید

ـــــــــــ

• 1

• Rashti67  
  • عضو از 1397/12/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 24

• 8

رشت

سلام ۳۰ سالمه از رشت ساکر و بی و برده میشم وقت بستگی به شرایط داره سن زیر بیست سال باشه و لاغر هر سه مورد که گفتم هستم میشم براش سن بین بیست تا ۴۰ باشه فقط لاغر قبول میکنم ساک و لاپای میدم براش ۴۰ به بالا باشه هم ساک و لا پا و برده میشم فقط لاغر در هر دو مورد بالای بیست سال لاغر میخوام مشخصاتم ۳۰ سال قد ۱۷۸ وزن ۷۰ رشت مکانم دارم اگه نداشتید بیزنسی نیستم واسه لذتش انجام میدم دقت کنید ساکر و بی و برده میشم میس اگه بود عالی قبول میکنم بردگیشو ایدی من Thirteen1333 تل گ ر ام م لطفا از شهوانی اومدنی حتما بگید از شهوانی اومدم فقط و فقط از رشت نه اطراف نه شهرستان فقط رشت لطفا اومدین سوالای الکی نپرسید احوال پرسی نکنید بلاک میشید فقط اصل کاملتون بهمراه منطقه تون و عکس از اندام و سایزو فیستون در غیر اینصورت کامل بلاک میشید مطمعن باشید

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظر شما درباره چت روم جدید شهوانی چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «