تآپیک مُتـولدیــن آبآن مــآه

• .Salma.  

• عضو از
    1392/11/11

• پست‌ها: 2151

• 8925

ویژگی‌ها و خصوصیات‌ کلی‌ متولدین‌ آبان‌ ماه‌:

مصمم‌، قاطع‌، با اراده‌، پر قدرت‌، محکم‌ و نیرومند
عاطفی‌، احساساتی‌، پراحساس‌ و شهودی‌
مقتدر، با نفوذ، قوی‌، جذاب‌، گیرا، پرشور و پرحرارت‌
پر شور و شوق‌ و مهیج‌ (preved)

جنبه‌ منفی‌ شخصیت‌ متولدین‌ آبان‌ ماه‌:
حسود،(biggrin)غیرتی‌، خشمگین‌ و غضب‌ آلود
وسواسی‌ و بی‌اختیار
تودار، پنهان‌ کار، مرموز، لجوج‌، یک‌ دنده‌، سرسخت‌ و خودرأی‌ (preved)

این تاپیک تا 30 آبانــ آپ خواهد شد !

ـــــــــــ

من یه دخترم!
امآ بیآ مردونگی بهت یآد بدم !

• 11

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• ANA24h  
  • عضو از 1398/7/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 18

• 10

خوشحالم که ابانی ام

تولد همه ابانی ها مباااارک بهترین رفیقامم ابانی هستن

ـــــــــــ

• 3

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 6014

• 6873

سلام سلما! طالع بینی تفریح خوبیه و قصد خراب کردنش...

سلام سلما! طالع بینی تفریح خوبیه و قصد خراب کردنش رو ندارم.

اما یه سوالی که همیشه برام هست اینه:

این دوستانی که فکر میکنن افرادی که در یک ماه خاص به دنیا میان باید فلان یا بهمان خصوصیت مشترک رو داشته باشن, هیچوقت به این فکر کردن که مثلا اونایی که همون ماهی که چنگیزخان یا هیتلر...به دنیا اومدن باید شبیه اونها میشدن؟ (biggrin)

ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 6873

اینم یه نمونه:

UberFacts stated that "Seventeen...

اینم یه نمونه:

UberFacts stated that "Seventeen serial killers were born in November, compared with an average of nine for other months, out of a total of more than 100 in the study. Those born in November are most likely to believe they get a raw deal.

بیشترین تعداد قاتلین زنجیره ای در نوامبر به دنیا اومدن (آبان ماه ما از حوالی 23 اکتبر هست تا 21 نوامبر!)

خلاصه زیاد به این طالع بینی ها توجه نکنین!

ـــــــــــ

• 1

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 2151

• 8925

.

نقل از: axm432 سلام سلما! طالع بینی تفریح خوبیه و قصد خراب کردنش رو ندارم. اما یه سوالی که همیشه برام هست اینه: این دوستانی که فکر میکنن افرادی که در یک ماه خاص به دنیا میان باید فلان یا بهمان خصوصیت مشترک رو داشته باشن, هیچوقت به این فکر کردن که مثلا اونایی که همون ماهی که چنگیزخان یا هیتلر...به دنیا اومدن باید شبیه اونها میشدن؟ (biggrin)

سلام آرش ! (rose)

کاش هیتلر هم آبانی بود من بیشتر شخصیتیم و جنگ ستیزیم شبیه آن بزرگوار میبود !

و خوب دلیل نمیشه چون مثلا آقای وای زد ! متولد هرماهی بوده ! ماهم به طبع از اوشون اونجوری شیم !

و طبق معمول همونجوری که میگن توی آدما خوب و بد هست توی این ماها هم بد و خوب داره !

مایم به این طالع بینی ها اعتقادی نداریم ! ولی بعضا درسته ! لاقل در مورد من درسته !

توجهتان رو جلب میکنم به عزیزان آبانی : (inlove)

فرانسوا میتران (رییس جمهور پیشین فرانسه ) ماری کوری (دانشمند فرانسوی) سالک (میکروبیولوژیست آمریکایی) پابلو پیکاسو (نقاش اسپانیایی) ایندیرا گاندی (رهبرملی هند) جواهر لعل نهرو (رهبرملی هند) ماری آنتوانت (ملکه فرانسه) مارتین لوتر (کشیش آلمانی بنیانگذار مذهب پروتستان) رابرت کندی (سناتور آمریکایی) چیانگ کای چک (رهبرچین)ت ئودور روزولت (رئیس جمهور آمریکا) شارل دوگل (ژنرال فرانسوی) ریچارد برتون (هنرپیشه انگلیسی) علامه اقبال لاهوری (اندیشمند و شاعر هندی) بیل‌ گیتز ( مایکروسافتی ) و... (ok) (preved)

ـــــــــــ

من یه دخترم! امآ بیآ مردونگی بهت یآد بدم !

• 6

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• 8925

.

نقل از: Sonii Parchamemon balast (angel)

حساااابی (preved)

ـــــــــــ

• 6

• Laurene.jobs  

• عضو از 1398/3/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 67

• 138

تبریک!

ـــــــــــ

• 3

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• 8925

.

نقل از: axm432 اینم یه نمونه: UberFacts stated that "Seventeen serial killers were born in November, compared with an average of nine for other months, out of a total of more than 100 in the study. Those born in November are most likely to believe they get a raw deal. بیشترین تعداد قاتلین زنجیره ای در نوامبر به دنیا اومدن (آبان ماه ما از حوالی 23 اکتبر هست تا 21 نوامبر!) خلاصه زیاد به این طالع بینی ها توجه نکنین!

ما چون اعصاب مصابمون Rest In Peace اَستِش !

برا همین آدمای بیخودی رو میکشیم و راحت (preved)

باشد که رستگار شوند مقتولین ! (drinks)

ـــــــــــ

• 5

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 6873

نقل از: .Salma.

نقل از: axm432 سلام سلما! طالع بینی تفریح خوبیه و قصد خراب کردنش رو ندارم. اما یه سوالی که همیشه برام هست اینه: این دوستانی که فکر میکنن افرادی که در یک ماه خاص به دنیا میان باید فلان یا بهمان خصوصیت مشترک رو داشته باشن, هیچوقت به این فکر کردن که مثلا اونایی که همون ماهی که چنگیزخان یا هیتلر...به دنیا اومدن باید شبیه اونها میشدن؟ (biggrin)

سلام آرش ! (rose)

و خوب دلیل نمیشه چون مثلا آقای وای زد ! متولد هرماهی بوده ! ماهم به طبع از اوشون اونجوری شیم !

و طبق معمول همونجوری که میگن توی آدما خوب و بد هست توی این ماها هم بد و خوب داره !

مایم به این طالع بینی ها اعتقادی نداریم ! ولی بعضا درسته ! لاقل در مورد من درسته !

فرانسوا میتران (رییس جمهور پیشین فرانسه ) ماری کوری (دانشمند فرانسوی) سالک (میکروبیولوژیست آمریکایی) پابلو پیکاسو (نقاش اسپانیایی) ایندیرا گاندی (رهبرملی هند) جواهر لعل نهرو (رهبرملی هند) ماری آنتوانت (ملکه فرانسه) مارتین لوتر (کشیش آلمانی بنیانگذار مذهب پروتستان) رابرت کندی (سناتور آمریکایی) چیانگ کای چک (رهبرچین)ت ئودور روزولت (رئیس جمهور آمریکا) شارل دوگل (ژنرال فرانسوی) ریچارد برتون (هنرپیشه انگلیسی) علامه اقبال لاهوری (اندیشمند و شاعر هندی) بیل‌ گیتز ( مایکروسافتی ) و... (ok) (preved)

به عرضم توجه نکردی! منظورم این بود که اگه همه متولدین یک ماه قرار بود خصوصیات مشترکی داشته باشن, اونوقت در دنیا ما 12 تیپ آدم بیشتر نداشتیم! ضمنا در "هر" ماه که شما انتخاب کنی میتونی بینهایت آدم موفق و باهوش پیدا کنی و بینهایت آدم خنگ و ناموفق! بنابراین, این طالع بینی از اساس کاری هست کاملا بیحاصل!

شما به همین آمار قاتلان زنجیره ای یه نگاهی بکن! (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• 8925

.

نقل از: axm432

سلام آرش ! (rose)

به عرضم توجه نکردی! منظورم این بود که اگه همه متولدین یک ماه قرار بود خصوصیات مشترکی داشته باشن, اونوقت در دنیا ما 12 تیپ آدم بیشتر نداشتیم! ضمنا در "هر" ماه که شما انتخاب کنی میتونی بینهایت آدم موفق و باهوش پیدا کنی و بینهایت آدم خنگ و ناموفق! بنابراین, این طالع بینی از اساس کاری هست کاملا بیحاصل!

شما به همین آمار قاتلان زنجیره ای یه نگاهی بکن! (biggrin)

نه توجه کردم ولی برگردوندم به خوبا عریضه رو :)

الان مطمئنی شما اینگونه نیست ؟ 12 تیپ ؟ لاقل ما ایرانیا اینجوریم (ما ایرانی ها )

منم گفتما موافق طالع بینی نیستم اما درباره خودم درسته

ـــــــــــ

• 6

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• 8925

.

(inlove) :-* (preved)

ـــــــــــ

• 5

• negin_zarei79  
  • عضو از 1398/4/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 1

آبان

خوشحالم ک ابانیم ولی این خصوصیات رو همه ی ابانی ها ندارن مثل احمدی نژاد???

ـــــــــــ

• 1

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• 8925

.

نقل از: negin_zarei79 خوشحالم ک ابانیم ولی این خصوصیات رو همه ی ابانی ها ندارن مثل احمدی نژاد???

محمود جون یدونه بود برا نمونه (biggrin)

ـــــــــــ

• 3

• samanam28  

• عضو از 1397/3/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 176

• 213

‍ چهارم آبان خجسته سالروز ابر مرد تاریخ...

‍ چهارم آبان خجسته سالروز ابر مرد تاریخ شاهنشاه فقید محمدرضاشاه پهلوی ، نماد نوگرایی و استمرار رنسانس فرهنگی در ایران ، شجاعت و سخت کوشی،و غرور و مدرنیسم بر تمامی میهن پرستان فرخنده باد.. (rose)

ـــــــــــ

به ‌تنهایی گرفتارند ...مشتی بی‌پناه ...اینجا ...

• 1

• mohsenzx  
  • عضو از 1397/8/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 3

آبان

من هم یک آبانی هستم و این ماه رو به تمام آبانی ها تبریک میگم باشد که رستگار شویم (rose)

ـــــــــــ

• 1

کوثت صدا میده شالاپ شولوپ ( قرمه سبزی)

کوثت صدا میده شالاپ شولوپ ( قرمه سبزی)

ـــــــــــ

• 0

• shah-x  
  • عضو از 1398/8/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 2

مسخره‌ترین و بی ربط‌ترین اسمی‌رو که میتونستی برای...

مسخره‌ترین و بی ربط‌ترین اسمی‌رو که میتونستی برای تاپیکت انتخاب کردی، دوستمون قرمه‌سبزی رو خوب اومده (rolling)

ـــــــــــ

• 0

• shah-x  
  • عضو از 1398/8/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 2

مسخره‌ترین و بی ربط‌ترین اسمی‌رو که میتونستی برای...

مسخره‌ترین و بی ربط‌ترین اسمی‌رو که میتونستی برای تاپیکت انتخاب کردی، دوستمون قرمه‌سبزی رو خوب اومده (rolling)

ـــــــــــ

• 0

تولد هممممه آبانیا مبارک باشه .

تولد هممممه آبانیا مبارک باشه .

ـــــــــــ

بین هرزگی و لذت جنسی یک مرز باریک وجود داره به نام اخلاق.

• 5

• hotstar1980  

• عضو از 1393/6/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 1735

• 1616

آبان همیشه پرچمش بالااااااااااااااس
مخصوصا یوم...

آبان همیشه پرچمش بالااااااااااااااس مخصوصا یوم الله ۱۳ ابان که این افتخار رو داره که من توش بدنیا اومدم خخخخخخخخخخخخخ خلاصه اینکه تولد من و تمامی آبان ماهی هاااا مبارک باشه

ـــــــــــ

Patienter jusu'a mourier ,ça s'appelle pas une vie ! ( (biggrin)

• 5

• hotstar1980  

• عضو از 1393/6/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 1735

• 1616

نقل از: شنل_قرمزی

نقل از: شنل_قرمزی تولد هممممه آبانیا مبارک باشه .

فدا مدااااا

ـــــــــــ

Patienter jusu'a mourier ,ça s'appelle pas une vie ! ( (biggrin)

• 4

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

میزان (حقوق یا درامد یا دستمزد ) شما در ماه چقدر است ؟؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «