تاحالا توي شهواني اشنا شدي و سكس كرديد؟ نظرسنجي

سلام
يه سوال و نظرسنجي عمومي
تا الان توي اين سايت
با چند نفر اشنا شديد و كار به سكس كشيده؟

يعني واقعي بودن؟ اصلا بودن؟
شهرتون و اگر پولي بودن هم ذكر كنيد
.......
من خودم
تا امروز با ٢ تا دختر توي سايت اشنا شدم و سكس كرديم
كه با يكيشون دوست خيلي خوب شديم و عاليه
و
با ٤ تا زوج هم سكس ٣ نفره كرديم mfm از داخل سايت
يكي چندسال پيش و سه تا به تازگي
دو بارم خارج سايت تجربه گروپ ٤ تايي رو دارم
.
و با يك دو جنسه كه فقط اين پولي و كاسب بود

البته با خيلي اشنا شدم
كه يا سركاري و فيك بودن
و يا خوب نبودن!
و
بين حرف تا عمل فاصله بسيار است! (clap)

ـــــــــــ

پروفايل حاجي را بخوانيد
و تاپيك ها و عكسهاي ديگرم را ببينيد!

• 10

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• ahvaz64  
  • عضو از 1398/2/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 40

• 75

با احترام به شما به نظرم الکی میگی چون اینجا از دم...

با احترام به شما به نظرم الکی میگی چون اینجا از دم یا همه جغین یا کونین یا فیکن والسلام

ـــــــــــ

هر کسی هستی باش اما انسان باش ....

• 50

نقل از: ahvaz64

نقل از: ahvaz64 با احترام به شما به نظرم الکی میگی چون اینجا از دم یا همه جغین یا کونین یا فیکن والسلام

اتفاقا واسه همين حرفت تاپيك زدم ببينيم بقيه چي ميگن و چه تعداد موفق به اشنايي و سكس شدن

شهرش هم مهمه!!!

ـــــــــــ

پروفايل حاجي را بخوانيد و تاپيك ها و عكسهاي ديگرم را ببينيد!

• 0

• sadegh.khan  

• عضو از 1394/12/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 3061

• 4714

دو بار از شهوانی به واقعیت رسیده

یه زوج
یه دختر

ـــــــــــ

• 2

تا حالا چهارتا زوج اینجا بمن پیام دادن برا آشنایی...

تا حالا چهارتا زوج اینجا بمن پیام دادن برا آشنایی بیشتر که با یکیشون به دیدار و سکس ختم شد خانمهای زیادی هم بهم پیام دادن و بصورت مجازی باهم ارتباط گرفتیم ولی اکثرا ازشهرهای دیگه بودن و نتونستیم بصورت واقعی باهم باشیم

ـــــــــــ

دنیا رو جدی نگیرین

• 3

• King-of-Hell  

• عضو از 1397/4/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 80

• 58

با دونفر که توالی داشت

با دو نفر اشنا شدم

البته هر دو نفر هم دنبال نفر سوم برای فانتزی بودن و همین روال ادامه داشت که همون دو نفر بانی شدن واسه اینکه ما تو ۱۰ ۱۲ تا خانوم متفاوت رو تجربه کنیم

ـــــــــــ

(biggrin) ;) (rose) (rose) (rose)

• 3

• topol555  
  • عضو از 1398/4/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 19

• 3

نقل از: King-of-Hell

نقل از: King-of-Hell با دو نفر اشنا شدم البته هر دو نفر هم دنبال نفر سوم برای فانتزی بودن و همین روال ادامه داشت که همون دو نفر بانی شدن واسه اینکه ما تو ۱۰ ۱۲ تا خانوم متفاوت رو تجربه کنیم

آیا تا حالا کون مرد هم کردی

ـــــــــــ

• 0

• Hop1367  
  • عضو از 1398/3/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 15

• 5

۳ نفر

۳ نفر دوتا زن متلقه و یه زوج خوب بودن هر سه تجربه

ـــــــــــ

زوج ها و خانوم های حشری که کلفت دوس دارن در خدمتم ایدی تل Hop1367

• 3

نقل از: King-of-Hell

نقل از: King-of-Hell با دو نفر اشنا شدم البته هر دو نفر هم دنبال نفر سوم برای فانتزی بودن و همین روال ادامه داشت که همون دو نفر بانی شدن واسه اینکه ما تو ۱۰ ۱۲ تا خانوم متفاوت رو تجربه کنیم

ايول متوجه نشدم با دو تا اشنا شدي مه به ١٠_١٢ تا سكس انجاميد؟؟؟ يعني با اون دو زوج؟ افراد ديكه؟

ـــــــــــ

• 0

من چندین ساله تو این سایتم یه دختر یا خانم بهم...

من چندین ساله تو این سایتم یه دختر یا خانم بهم پیام نداده جای تعجبه بعضی از دوستان میگن خانما بهم پیام دادن و به سکس ختم شده.

ـــــــــــ

• 27

نقل از: roughfuck

نقل از: roughfuck من با ۱۲ تا دختر اینجا اشنا شدم و سکس کردیم. فقط ۲ تاشون عالی و حرفه ای بودن.

با ١٢ تا دختر مختلف از اينجا سكس كردي؟؟؟ پولي كه منظورت ني؟ ايول داري با ١٢ تا

ـــــــــــ

• 0

• saberzed  

• عضو از 1396/2/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 18

بیش از 20 بار تلاش کردیم برای شروع یک رابطه چه با...

بیش از 20 بار تلاش کردیم برای شروع یک رابطه چه با دختر و چه پسر همه غیر موفق بجز یک مورد که پولی بودش امیدوارم اوضاع واقعی تر بشه

ـــــــــــ

(biggrin)

• 8

این سایت اصلا دختر داره؟

این سایت اصلا دختر داره؟

ـــــــــــ

• 7

• Siiinaaakoloft  

• عضو از 1397/4/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 238

• 244

باید بتونی مخ بزنی داداش والا هستن
من با ۷ نفر...

باید بتونی مخ بزنی داداش والا هستن من با ۷ نفر بودم یکی فوق العاده بود که متاسفانه دیلیت اکانت کرد رفت یهو

ـــــــــــ

هات شیطون از مشهد . دنبال زوج و یا خانوم فوق هات متشخص و بافرهنگ هستم واسه فانتزی

• 1

نقل از: شهر اشوب

نقل از: شهر اشوب تا حالا چهارتا زوج اینجا بمن پیام دادن برا آشنایی بیشتر که با یکیشون به دیدار و سکس ختم شد خانمهای زیادی هم بهم پیام دادن و بصورت مجازی باهم ارتباط گرفتیم ولی اکثرا ازشهرهای دیگه بودن و نتونستیم بصورت واقعی باهم باشیم

ايول دقيقا همينه اكثر زوج هاي واقعي، خودشون نفر سومشون رو انتخاب ميكنند و خودشون پيام ميدن

منم با دو زوجي كه بودم، خودشون جهت اشنايي پيام دادن اونا كه من پيام دادم، فيك يا پولي بودن

ـــــــــــ

• 2

اگر هم خانمی باشه پولی سکس میکنه

اگر هم خانمی باشه پولی سکس میکنه

ـــــــــــ

• 0

• ahvaz64  
  • عضو از 1398/2/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 40

• 75

نقل از: مهدی ایتالی

نقل از: مهدی ایتالی من چندین ساله تو این سایتم یه دختر یا خانم بهم پیام نداده جای تعجبه بعضی از دوستان میگن خانما بهم پیام دادن و به سکس ختم شده.

بشنو باور نکن داداش بذار با خیالات و دروغای خودشن به خودشون حال بدن ما که بخیل نیستیم ?

ـــــــــــ

هر کسی هستی باش اما انسان باش ....

• 4

• King-of-Hell  

• عضو از 1397/4/17

• 58

بگم خدمت حاجی که

نقل از: حاج.دولدار

ايول متوجه نشدم با دو تا اشنا شدي مه به ١٠_١٢ تا سكس انجاميد؟؟؟ يعني با اون دو زوج؟ افراد ديكه؟

نکته جالب اینه نفر اول که خودش اولین تجربه کاکولد با من بود همین طور سکس اول خودم که تو ۱۸ سالگیم بود و بعدا که با طرف صحیت میکردیم و الان نزدیک دو ساله دوستیم معلوم شد یه پا دختر باز حرفه ای هر از چندی اگه از دوست دختراش فانتزی داشته باشن صدا میکنه مثلا من ماساژور باشم یا یهویی مچشون بگیرم(رول پلی) و... میرم و دور هم هستیم

نفر دوم دنبال یه نفر میگشت که به جز خودش با زوج گروپ سکس بزنن که اونم به خوشی انجامید و از اونجایی که اونم تو مارش وارد هست ما رو با سه تا زوج دیگه تو این ۳ ، ۴ ماه اشنا کرد

هرچند نمی دونم چرا نمی تونم مثل اونا حرفه ای باشم شاید هم زوده هنوز کلا ۱۹ سالمه

ـــــــــــ

• 1

• King-of-Hell  

• عضو از 1397/4/17

• 58

نکته خیلی ظریف

نقل از: حاج.دولدار
نقل از: شهر اشوب تا حالا چهارتا زوج اینجا بمن پیام دادن برا آشنایی بیشتر که با یکیشون به دیدار و سکس ختم شد خانمهای زیادی هم بهم پیام دادن و بصورت مجازی باهم ارتباط گرفتیم ولی اکثرا ازشهرهای دیگه بودن و نتونستیم بصورت واقعی باهم باشیم
ايول دقيقا همينه اكثر زوج هاي واقعي، خودشون نفر سومشون رو انتخاب ميكنند و خودشون پيام ميدن **منم با دو زوجي كه بودم، خودشون جهت اشنايي پيام دادن اونا كه من پيام دادم، فيك يا پولي بودن**

اشاره کردی من برای نفر اول خودم پیام دادم ولی نفر دوم خودش دید خوشش اومد پیام داد کلا اینجوری هم نیست همیشه ما اول پیام بدیم بعض اوقات میبینن می‌پسندند و پیام میدن

ـــــــــــ

• 1

نقل از: saberzed

نقل از: saberzed بیش از 20 بار تلاش کردیم برای شروع یک رابطه چه با دختر و چه پسر همه غیر موفق بجز یک مورد که پولی بودش امیدوارم اوضاع واقعی تر بشه

پولي حساب نميشه

ـــــــــــ

• 0

نقل از: saberzed

نقل از: saberzed بیش از 20 بار تلاش کردیم برای شروع یک رابطه چه با دختر و چه پسر همه غیر موفق بجز یک مورد که پولی بودش امیدوارم اوضاع واقعی تر بشه

اينم تجربه اي هست و يه مدلش

و خيلي ها مطمنا مثل شما هستن پولي حساب نميشه

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا از اسم‌ خود رضایت دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «