تاپیک خدافظی از شهوانی ( ثمین )

• samin1616  

• عضو از
    1398/12/23

• پست‌ها: 2209

• 12178

فقط یک دقه وقت بزار بخون بعد نظرت رو بگو.

خیلی از دوستان دارن فاز خدافظی از سایت رو به خودشون میگیرن. و تو این هفته بعضیا بودن که میخواستن خدافظی کنن. هدفمم از این تاپیک گفتنه اینه، وقتی شماها تاپیک خدافظی میزنین بعضیا هم دارن کم کم وسوسه این خدافظی میشن خواهشا یا خدافظی نکنید و تو سایت بمونید یا اگه میخواین برین به چند نفر از دوستان که رابطه خوبی باهاش دارین تو خصوصی بگین بعد هم دیلت اکانت بزنین. چون این قضیه خدافظی داره کم کم برا بچه های سایت مسری میشه. قصدم فقط گفتن حقایقی بود که باید زودتر گفته میشد. ممنون از همگی شماها

ـــــــــــ

• 9

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• its.nima  

• عضو از 1399/2/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 553

• 2613

خوب دوست دارن خایه مالیشونو کنیم نرن

خوب دوست دارن خایه مالیشونو کنیم نرن

ـــــــــــ

• 16

• 407TT  

• عضو از 1399/2/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 1765

• 13024

دقیقا همینه!!

سبحان خدانشناس یهویی دلیت زد یادتونه؟!

پشمامون یه صب تا ظهری ریخته بود تا آخرش نگو رفته بوده تو جلد مظفر (biggrin)

ـــــــــــ

مو بِچِه یِه خوبی هِسوم (biggrin)

• 13

• soan_bendiii  

• عضو از 1399/2/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 1522

• 9233

به نظرم هرکی بخواد بمونه یا بره دست خودش و تصمیم...

به نظرم هرکی بخواد بمونه یا بره دست خودش و تصمیم خودشه دیگه دیدن تاپیک بقیه وسوسه ای توش ایجاد نمیکنه که بره .

اگر باعث ترغیب بقیه به خداحافظی بشه بازم درست نیست که ما بگیم تو تاپیک خداحافظی نزن تا بقیه وسوسه نشن برن. هرکی بخواد میره هرکی بخواد میمونه ، دیگه دست ما نیست ، تایپیک بقیه هم دست ما نیست :)

ـــــــــــ

• 15

واقعا درست میگی....ولی بعضی بچه ها فقط به خاطر...

واقعا درست میگی....ولی بعضی بچه ها فقط به خاطر مرام و اینکه بی معرفت نباشن و بی خدافظی نرن اینکارو میکنن....یک عده هم دوست دارن نازشون کشیده بشه (biggrin)

ـــــــــــ

i don't know you....but i want you

• 11

• Ahlvladreza  

• عضو از 1398/3/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 314

• 541

خب دوست دارن واکنش ها رو به رفتنشون ببینن؛میخوان...

خب دوست دارن واکنش ها رو به رفتنشون ببینن؛میخوان بفهمن از رفتنشون خوشحال میشیم یا ناراحت و شایدم بقول دوستان از چیزی ناراحتن و منتظرن از رفتن منعشون کنیم و بگیم :بمون دل من فقط به بودنت خوشه،منو فکر رفتن تو میکشه (biggrin)

ـــــــــــ

لالا کن دختر زیبای شبنم؛لالا کن روی زانوی شقایق ...

• 9

• samin1616  

• عضو از 1398/12/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 2209

• 12178

نقل از: soan_bendiii

نقل از: soan_bendiii به نظرم هرکی بخواد بمونه یا بره دست خودش و تصمیم خودشه دیگه دیدن تاپیک بقیه وسوسه ای توش ایجاد نمیکنه که بره . اگر باعث ترغیب بقیه به خداحافظی بشه بازم درست نیست که ما بگیم تو تاپیک خداحافظی نزن تا بقیه وسوسه نشن برن. هرکی بخواد میره هرکی بخواد میمونه ، دیگه دست ما نیست ، تایپیک بقیه هم دست ما نیست :)

خب مشکل اینجاس فرض کن دوتامون کنکوری هستیم من بیام تاپیک بزنم و بنویسم وای به درسام لطمه زدم کنکور قبول نمیشم و هی فاز منفی ببافم این موج منفی رو ذهن تو اثر میکنه و باعث دودلی در موندن رفتن میشه بعد چند روز تو هم فاز خدافظی میگیری بعد میای تاپیک خدافظی میزنی و ... چرخه ادامه دار میشه

ـــــــــــ

• 6

• ___f5___  

• عضو از 1398/12/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 34

• 135

همین جوری پیش بره چند وقت دیگه ادمینم یه تاپیک...

همین جوری پیش بره چند وقت دیگه ادمینم یه تاپیک خداحافظی میزنه (dash)

ـــــــــــ

ماییم و می و مطرب و این کنج خراب/ جان و دل و جام و جامه پر درد شراب/ فارغ زامید و رحمت و بیم و عذاب/ آزاد ز خاک و باد و از آتش و آب/ خیام

• 6

• Ahlvladreza  

• عضو از 1398/3/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 314

• 541

نقل از: its.nima

نقل از: its.nima خوب دوست دارن خایه مالیشونو کنیم نرن

لحن بیانت بده ولی حرفت درست (biggrin)

ـــــــــــ

لالا کن دختر زیبای شبنم؛لالا کن روی زانوی شقایق ...

• 5

• Amirjenoobi1983  

• عضو از 1398/6/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 768

• 584

نُچ

ولی یه چیزی بانو، من هر کیو دیدم تاپیک خدافظی زده، فقط واسه جلب توجه یا بازار گرمی یا چیز دیگه ای بوده، ندیدم هیج کدوم رفته باشن

ـــــــــــ

شخصیت من را با برخوردم اشتباه نگیر شخصیت من چیزی است که من هستم اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی

• 3

• samin1616  

• عضو از 1398/12/23

• 12178

نقل از: PinkFloyd_Nirvana

نقل از: PinkFloyd_Nirvana واقعا درست میگی....ولی بعضی بچه ها فقط به خاطر مرام و اینکه بی معرفت نباشن و بی خدافظی نرن اینکارو میکنن....یک عده هم دوست دارن نازشون کشیده بشه (biggrin)

قبول دارم ولی بنظرت با چندتا پی ام خصوصی دادن این قضیه حل نمیشه

ـــــــــــ

• 2

• samin1616  

• عضو از 1398/12/23

• 12178

نقل از: Litel._.boy

نقل از: Litel._.boy ها ها ها.. ي ويروسي رو وارد شهواني كردم كه از كرونا هم قويه اسمش كيرونا هس خدافيض بجه ها(cool)

همون روز باید واکسن کیلی عمو جانی رو بهت تزریق میکردیم تا همه رو آلوده نکنی (rolling)

ـــــــــــ

• 4

نقل از: samin1616

نقل از: PinkFloyd_Nirvana واقعا درست میگی....ولی بعضی بچه ها فقط به خاطر مرام و اینکه بی معرفت نباشن و بی خدافظی نرن اینکارو میکنن....یک عده هم دوست دارن نازشون کشیده بشه (biggrin)
قبول دارم ولی بنظرت با چندتا پی ام خصوصی دادن این قضیه حل نمیشه

اینجا دیگه اون قسمت دوم حرفم درسته....دوست دارن نازشونو بکشن خو کمبود محبت دارن بندگان خدا یا شایدم کمبود توجه.... (biggrin)

ـــــــــــ

i don't know you....but i want you

• 5

• its.nima  

• عضو از 1399/2/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 553

• 2613

نقل از: soan_bendiii به نظرم هرکی بخواد بمونه یا بره دست خودش و تصمیم خودشه دیگه دیدن تاپیک بقیه وسوسه ای توش ایجاد نمیکنه که بره . اگر باعث ترغیب بقیه به خداحافظی بشه بازم درست نیست که ما بگیم تو تاپیک خداحافظی نزن تا بقیه وسوسه نشن برن. هرکی بخواد میره هرکی بخواد میمونه ، دیگه دست ما نیست ، تایپیک بقیه هم دست ما نیست :)

خب مشکل اینجاس فرض کن دوتامون کنکوری هستیم من بیام تاپیک بزنم و بنویسم وای به درسام لطمه زدم کنکور قبول نمیشم و هی فاز منفی ببافم این موج منفی رو ذهن تو اثر میکنه و باعث دودلی در موندن رفتن میشه بعد چند روز تو هم فاز خدافظی میگیری بعد میای تاپیک خدافظی میزنی و ... چرخه ادامه دار میشه

به نظرم این یه نکته مثبته . وقتی یکی این تاپیکارو میبینه شاید به خودش بیاد ببینه کل روزشو داره اینجا میگذرونه که اصلن درست نیست . سعی میکنه کنترل شده تر بیاد یا شاید دلیت برنه که فرداش باز میاد (biggrin)

ـــــــــــ

• 6

• samin1616  

• عضو از 1398/12/23

• 12178

نقل از: Chuck_Lorre

نقل از: Chuck_Lorre من خواستم تجربمو به اشتراک بزارم اگه آسیب به بقیس الان تاپیک رو عوض میکنم

نه ممد جان من منظورم شخص خود تو نبود قبل تو هم بعضیا تاپیک زدن الانم تو تاپیک عمو امید کرونا هم به شوخی گفته منم تاپیک خدافظی بزنم همون شوخی بعد مدتی دیگه با یه دلخوری از کسی تبدیل به واقعیت میشه

ـــــــــــ

• 2

• Ado_Den_Haag  

• عضو از 1398/7/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 932

• 8293

من اگه بخوام خداحافظی کنم هیچ موقع حسابمو حذف...

من اگه بخوام خداحافظی کنم هیچ موقع حسابمو حذف نمیکنم چون یه روزی برمیگردم.

ـــــــــــ

• 4

• Navid.master  

• عضو از 1396/4/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 1082

• 2503

ما قبل خيليا بوديم والبت بعد خيليا و تا اكانتمو...

ما قبل خيليا بوديم والبت بعد خيليا و تا اكانتمو پاك نكنن هستم خدمتتون

ـــــــــــ

• 5

• samin1616  

• عضو از 1398/12/23

• 12178

نقل از: Chuck_Lorre من خواستم تجربمو به اشتراک بزارم اگه آسیب به بقیس الان تاپیک رو عوض میکنم
نه ممد جان من منظورم شخص خود تو نبود قبل تو هم بعضیا تاپیک زدن الانم تو تاپیک عمو امید کرونا هم به شوخی گفته منم تاپیک خدافظی بزنم همون شوخی بعد مدتی دیگه با یه دلخوری از کسی تبدیل به واقعیت میشه

من اصلا تاپیک خداحافظی زدم؟! من مگه قراره از شهوانی برم؟! من تا مخ تک تک دخترای اینجا رو نزنم نمیرم! البته میخام کلا فعالیت مجازیم تو هر جایی رو کم کنم تا تو این 80 رو همه چی رو جمع کنم بعدا به بقیه میرسم

نه نرو بمون فقط شبا یه ساعت بیا اینجوری به کارهای روزمره خودت هم میرسی الان خود سبحان از ۸ صبح تا ظهر درس میخونه بعدا هم یه ساعتایی میاد سایت

ـــــــــــ

• 3

• ali_yzd  

• عضو از 1399/3/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 12

• 27

یعنی ملت اینقدر ضعیف النفس شدن که با یه خدافظی...

یعنی ملت اینقدر ضعیف النفس شدن که با یه خدافظی وسوسه میشن؟؟

صلاح مملکت خویش خسروان دانند کار دیگران چه به منو تو

ـــــــــــ

• 2

• Navid.master  

• عضو از 1396/4/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 1082

• 2503

من اصلا تاپیک خداحافظی زدم؟! من مگه قراره از شهوانی برم؟! من تا مخ تک تک دخترای اینجا رو نزنم نمیرم! البته میخام کلا فعالیت مجازیم تو هر جایی رو کم کنم تا تو این 80 رو همه چی رو جمع کنم بعدا به بقیه میرسم

نه نرو بمون فقط شبا یه ساعت بیا اینجوری به کارهای روزمره خودت هم میرسی الان خود سبحان از ۸ صبح تا ظهر درس میخونه بعدا هم یه ساعتایی میاد سایت

نه دیگه پشیمون شدم نمیرم ولی سعی میکنم مدیریت کنم

وفتن موندن كاربرا به گوز بنده خداييش (rolling)

ـــــــــــ

• 3

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 7389

• 21972

درود

جمله اول تاپیک جان تو را نجات داد. زیرا میخواستم بدون خوندن متن تاپیک، با تمام قوا به تو حمله نموده و حتی یک سوراخ سالم برای تو نگذارم. :)

ـــــــــــ

• 9

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

میخواهید پس از دریافت پیام خصوصی، ایمیل آگاهسازی دریافت کنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «