تایپکی تقدیم به شاهنشاه رضا پهلوی _جاوید شاش_

وایسید!! قبل فحش دادن و ارسال نظر این تایپک رو با دقت و بدور از تعصب الکی بخونید
.
.
روزی روزگاری که مردم در دیماه پارسال قیام کردن و مشعل براندازی رو روشن کردن، اونور آب و در هنگام تظاهرات شبکه های من و تو و بی بی سی، فقد صحبت ها به جای راهنمایی مردم ، سعی در محبوب نشان دادن یک ژن خوب داشتند به اسم رضا پهلوی
در بسیاری از کانال ها،صفحات اینستاگرامی و بعضی افراد فعال توئیتری فقد سخن از این ژن خوب بود
.
کاری به فعالیت های بسیار این جناب برای براندازی (!) ندارم، فقط یک سوال از شاه پرستان و مشروطه خواهان گرام دارم:

این رضا پهلوی زمان جنگ کجا بود؟ زمان جنگ نه، سال 78 کجا بود؟ اصلا تا به حال سال 88 کجا بود؟؟ چرا 88 حرف از جاوید شاه و این چنین شعار های درباره این یارو نبود؟ چرا به یک باره و آن هم هنگام قیام انقدر محبوب نشان داده شد؟
.
چرا این آقا با این همه پولی که در اختیار داشت (یا داره) فقد حرف زد و فقد حرف زد و حتی یک تلوزیون برای پیشبرد براندازی خریداری نکرد؟
.
این فردی که شما اون رو به عنوان دلسوز وطن و سرباز وطن و فلان میدونید چرا یک قدم برنداشت؟

ـــــــــــ

"ﺭﻓﯿﻖ" ﺁﻟﻮﭼﻪ ﻧﯿﺴﺖ، ﺑﻬﺶ ﻧﻤﮏ ﺑﺰﻧﯽ،ﭘﺴﺮ ﻫﻤﺴﺎﯾﻪ ﻧﯿﺴﺖ،ﺑﻬﺶ ﮐﻠﮏ ﺑﺰﻧﯽ،ﺩﺧﺘﺮ ﻫﻤﺴﺎﯾﻪ ﻧﯿﺴﺖ ﺑﻬﺶ ﭼﺸﻤﮏ
ﺑﺰﻧﯽ!"ﺭﻓﯿﻖ" ﻣﻘﺪﺳﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺟﻠﻮﺵ ﺯﺍﻧﻮ
ﺑﺰﻧﯽ...

• 16

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• خوش_غیرت  

• عضو از 1396/12/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 395

• 588

نماد اتحاد؟؟؟

یکی از مهم ترین دلایل هواداران رضا پهلوی برای هواداری نماد اتحاد بودن ایشونه نماد اتحاد که اگر یک فرد باشه معنی تین رو میده که چند کشور که متحد شده و زیر یک پرچم دراومدن نیاز به یک شخص دارن تا به اون وسیله افراد دیگر کشور های متحد رو هموطن بدونن،یعنی ایران شده کشور کردستان و کشور آذربایجان و جنوب و شمال کشور تجزیه شده و حالا بعد سالها دوباره ایران رو تشکیل دادن و هیچ اشتراک فرهنگی ندارن . اگر نیازی به نماد اتحاد باشه، اون زبان مشترک همه ایرانیان یعنی زبان فارسیه، در فرهنگ همه اقوام اشتراک هایی وجود داره که متعلق به ایرانن. ما نماد اتحاد زیادی داریم نیاز به یک ژن خوب مفت خور نیست

ـــــــــــ

"ﺭﻓﯿﻖ" ﺁﻟﻮﭼﻪ ﻧﯿﺴﺖ، ﺑﻬﺶ ﻧﻤﮏ ﺑﺰﻧﯽ،ﭘﺴﺮ ﻫﻤﺴﺎﯾﻪ ﻧﯿﺴﺖ،ﺑﻬﺶ ﮐﻠﮏ ﺑﺰﻧﯽ،ﺩﺧﺘﺮ ﻫﻤﺴﺎﯾﻪ ﻧﯿﺴﺖ ﺑﻬﺶ ﭼﺸﻤﮏ ﺑﺰﻧﯽ!"ﺭﻓﯿﻖ" ﻣﻘﺪﺳﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺟﻠﻮﺵ ﺯﺍﻧﻮ ﺑﺰﻧﯽ...

• 7

• خوش_غیرت  

• عضو از 1396/12/13

• 588

فیلم اثبات 62 میلیون دلار دزدی شاه سابق

http://up.shahvani.com/uploads/s9346ewo.mp4

ـــــــــــ

"ﺭﻓﯿﻖ" ﺁﻟﻮﭼﻪ ﻧﯿﺴﺖ، ﺑﻬﺶ ﻧﻤﮏ ﺑﺰﻧﯽ،ﭘﺴﺮ ﻫﻤﺴﺎﯾﻪ ﻧﯿﺴﺖ،ﺑﻬﺶ ﮐﻠﮏ ﺑﺰﻧﯽ،ﺩﺧﺘﺮ ﻫﻤﺴﺎﯾﻪ ﻧﯿﺴﺖ ﺑﻬﺶ ﭼﺸﻤﮏ ﺑﺰﻧﯽ!"ﺭﻓﯿﻖ" ﻣﻘﺪﺳﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺟﻠﻮﺵ ﺯﺍﻧﻮ ﺑﺰﻧﯽ...

• 3

• خوش_غیرت  

• عضو از 1396/12/13

• 588

..... .............

............

ـــــــــــ

• 0

• BoommBoomm  

• عضو از 1392/1/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 16

• 17

گرامی

میشه بگی با 23 سال سن حتی همون سال 78 خودت دقیقا مشغول چکاری بودی. (cool)

ـــــــــــ

• 6

• خوش_غیرت  

• عضو از 1396/12/13

• 588

نقل از: BoommBoomm

نقل از: BoommBoomm

میشه بگی با 23 سال سن حتی همون سال 78 خودت دقیقا مشغول چکاری بودی. (cool)

چه ربطی داره؟

ـــــــــــ

• 1

ایرانی جماعت ذات نداره هرکی به فکر منافع خودشه

ایرانی جماعت ذات نداره هرکی به فکر منافع خودشه

ـــــــــــ

ای عشق مدد کن به آرمان برسیم

• 2

• hitler33  

• عضو از 1397/10/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 166

• 239

فرقی بین رضا پهلوی و خامنه ای و مریم رجوی و...

فرقی بین رضا پهلوی و خامنه ای و مریم رجوی و هیچکدوم از اینا نیست ، وقتی ما ملت اسکول ایرانیم و همون عقب مونده هایی که برا پراید ۴۵ میلیون تومنی اونقد ثبت نام میکنیم که سایت شرکت سایپا هنگ میکنه !!!!

ـــــــــــ

• 4

• خوش_غیرت  

• عضو از 1396/12/13

• 588

جمع بستن کار جالبی نی

نقل از: پسر.شجاع. ایرانی جماعت ذات نداره هرکی به فکر منافع خودشه

متاسفه این فرهنگ دیکتاتوری باعث خیلی چیزا شده

ـــــــــــ

• 1

نقل از: خوش_غیرت

به عینه شاهدشیم اینطور نیست؟

ـــــــــــ

ای عشق مدد کن به آرمان برسیم

• 0

• خوش_غیرت  

• عضو از 1396/12/13

• 588

نقل از: پسر.شجاع.

نقل از: پسر.شجاع.

به عینه شاهدشیم اینطور نیست؟

شاید

ـــــــــــ

• 0

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 1515

• 2508

*** تو یکی از محاصبه هاش میشه " من مسئول قیام مردم...

تو یکی از مصاحبه هاش میگه " من مسئول قیام مردم نیستم حذب ها باید متحد بشن قیام کنن بعد من بیام بشم شاهتون (rolling)

تایپکاتو دوس دارم راه خوبی در پیش گرفتی

ـــــــــــ

• 2

• خوش_غیرت  

• عضو از 1396/12/13

• 588

خواهش

نقل از: Korkak

تو یکی از مصاحبه هاش میشه " من مسئول قیام مردم نیستم حذب ها باید متحد بشن قیام کنن بعد من بیام بشم شاهتون (rolling)

تایپکاتو دوس دارم راه خوبی در پیش گرفتی

حرزت افاضات زیاد دارن،یکی یکی تو تایپک میزارم

ـــــــــــ

• 0

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 256

• 776

فک میکنم سومیم تایپیکیه از شما میخونم و به شدت به...

فک میکنم سومیم تایپیکیه از شما میخونم و به شدت به نظر من نزدیکه. بحث در مورد پهلوی خیلی مفصله اما در همین حد بگم که این ره به ترکستانه... فقط به این دلیل که ما بلایی بدتر از پهلوی به سرمون اومده دلیلی بر معصوم بودن و راه درست این خاندان نیست

ـــــــــــ

• 3

• خوش_غیرت  

• عضو از 1396/12/13

• 588

نقل از: strong_boy

نقل از: strong_boy فک میکنم سومیم تایپیکیه از شما میخونم و به شدت به نظر من نزدیکه. بحث در مورد پهلوی خیلی مفصله اما در همین حد بگم که این ره به ترکستانه... فقط به این دلیل که ما بلایی بدتر از پهلوی به سرمون اومده دلیلی بر معصوم بودن و راه درست این خاندان نیست

متاسفانه سناریویی تلخ داره پیاده سازی میشه این طرفداری عجیب رضا پهلوی از سپاه، مانور رسانه های داخل و خارج و فرشگرد و یک مشت گاو و گوسفند که قراره واقعه 57 رو دوباره تکرار کنه

ـــــــــــ

• 2

• ترومن  

• عضو از 1392/1/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 7383

• 9990

بنده تنها شخصی رو که از بین این براندازان رژیم قبول دارم، همون سید محمد حسینی هستش.

چون بر خلاف بقیه روی حرفش ایستاده و با همون حداقل رسانه ها و یه کانال پیزوری تلگرام، کار عملی انجام داد و خودشو اثبات کرد.

اما این حضرات (sick) فقط بلد بودن تا حالا وِرّ بزنن و بس!

تازه حالا کاری نداریم که به سوتیهایی که همین جناب رضا تشتک توی اغلب ویدئوهاش داده. مثل نام بردن "خلیج" از خلیج فارس!
یا اینکه هیچکس حق نداره سپاهیا و بسیجیهایی که به روی مردم اسلحه کشیدن رو اعدام یا قصاص کنه!!

البته لازمه همینجا ذکر کنم که من به شخصه، با تفکر تصوف حسینی واقعاً مشکل دارم. اما واقعاً از این ویژگیش نمیشه گذشت که همین به قول مخالفهاش "دلقک" تنها کسیه که عملگرا بوده، درست برعکس اونیکیا که فقط وراجی کردن!

ـــــــــــ

• 1

• kaveh8080  
  • عضو از 1397/8/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 297

• 347

در سال 1359 رضا پهلوی در خواست داد تا به عنوان...

در سال 1359 رضا پهلوی در خواست داد تا به عنوان خلبان علیه عراق دست به کار بشه این.نامه هرگز از طرف جمخوری اسلامی.پاسخ داده نشد

ـــــــــــ

• 4

• خوش_غیرت  

• عضو از 1396/12/13

• 588

نقل از: ترومن

بنده تنها شخصی رو که از بین این براندازان رژیم قبول دارم، همون سید محمد حسینی هستش.

چون بر خلاف بقیه روی حرفش ایستاده و با همون حداقل رسانه ها و یه کانال پیزوری تلگرام، کار عملی انجام داد و خودشو اثبات کرد.

تازه حالا کاری نداریم که به سوتیهایی که همین جناب رضا تشتک توی اغلب ویدئوهاش داده. مثل نام بردن "خلیج" از خلیج فارس!
یا اینکه هیچکس حق نداره سپاهیا و بسیجیهایی که به روی مردم اسلحه کشیدن رو اعدام یا قصاص کنه!!

البته لازمه همینجا ذکر کنم که من به شخصه، با تفکر تصوف حسینی واقعاً مشکل دارم. اما واقعاً از این ویژگیش نمیشه گذشت که همین به قول مخالفهاش "دلقک" تنها کسیه که عملگرا بوده، درست برعکس اونیکیا که فقط وراجی کردن!

کار عملی یک سال پیش بود،الان چیکار میکنه؟

جناب رزا یقلوی با این گند های پی در پی خوشبختانه بزودی به یکی از منفور ترین چهره های سیاسی معاصر تبدیل میشه‎ ‎

ـــــــــــ

• 0

• خوش_غیرت  

• عضو از 1396/12/13

• 588

نقل از: kaveh8080

نقل از: kaveh8080 در سال 1359 رضا پهلوی در خواست داد تا به عنوان خلبان علیه عراق دست به کار بشه این.نامه هرگز از طرف جمخوری اسلامی.پاسخ داده نشد

منبع؟ خب 88 کجا بود این یارو؟

ـــــــــــ

• 0

• ترومن  

• عضو از 1392/1/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 7383

• 9990

کار عملی یک سال پیش بود،الان چیکار میکنه؟

جناب رزا یقلوی با این گند های پی در پی خوشبختانه بزودی به یکی از منفور ترین چهره های سیاسی معاصر تبدیل میشه‎ ‎

خب اون خودشو اثبات کرد.

با همون چالشهاش ۱۴۰ شهر ایرانو به آشوب کشید. چیزی که بعد از سال ۵۷ بی سابقه بود!

ببخشید اوسکول نیستش که ببینه مردم حمایت همه جانبه نمیکنن، رسانه ها همه بجای تبلیغ ریستارت دارن سانسور میکنن! همون کانال آمدنیوز بخاطر منافع شخصیش ضد حسینی شد. اون وقت در چنین شرایطی بخواد همونطور ادامه بده و سرمایه ها و وندتاهاشو قربانی این ارازل باصطلاح! برانداز داخلی و خارجی کنه که همشون هم پشت پرده دستشون تو یه کاسه اس!

منم باشم، اگر ببینم بقیه همکاری نمیکنن، بی خیال میشم. مگه مغز خر خوردم که خودمو پلّه کنم که بقیه ازم بالا برن؟؟

ـــــــــــ

• 2

• reza_irani_  

• عضو از 1397/9/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 496

• 270

والا،، این شاهزاده کل عمرش کار نکرده و داره...

والا،، این شاهزاده کل عمرش کار نکرده و داره لاکچری زندگی میکنه،، تموم خاندان پهلوی اینجوری اند،، حالا یه سری مرده پرست دارن ازشون ب. ت می‌سازند،، میگن شاه یعنی دموکراسی، حالا اون عمه من بود که مردم رو به رگبار بست زمان اعتراضات؟ ؟ حالا جالبه این نادون ها میگن مردم ایران حافظه تاریخی ندارند در حالی خودشون حکومت قبلی یادشون نیست چی بوده که دارن سنگش رو سینه میزنن

ـــــــــــ

The great Lord of blue sky, give me power, give me your mercy،، من ذوالنعوظ هستم

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

قرار دادن چه نوع داستانهایی به صورت روزانه بیشتر رضایت شما را به عنوان کاربر سایت تامین میکند؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «