تا حالا اب کیر یکی رو خوردین یا نه راستشو بگین ؟ $$لطفا نظر بدین خجالت نکشید $$

سلام دوستان عزیز
تا حالا پیش اومده بدین یکی اب کیرتونو بخوره چه حالی داشتین اون موقعه
یا دخترای با معرفت اب کیر دوست پسرا شونو خوردن چه مزه ای میده چه جوریه
خواهشن فحش ندین نظر بدین
از چیزی خجالت نکشین اینجا محیط مجازی نظرتون رو بدین و از عکسها صفحه 4 دیدن کنید ممنون از همه دوستان که نظر دادان

ـــــــــــ

• 13

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

•  
  • پست‌‌‌ها: ‌

من هم آب کیر خوروندم و هم خوردم منتهی قورتش ندادما

ـــــــــــ

• 0

•  

[quote=فیلتر شکن]واسه پوست خوبه البته این حرف دختر خالم هر چند که تو یه مقاله همچین چیزی و خوندم اگه اشتباه نکنم[/quote] واسه همه چی خوبه عزیز فقط پوست نیس بعدها دانشمندان خواص بی شمارش رو کشف خواهند کرد!

ـــــــــــ

• 0

•  

[quote=مسعوده]من به چندتادختروزن آب کیرموخورندم دفعه اول میگن خوشمزس عین عسله دفعه دوم میگن جانم ملسه دفعه سوم میگن ترشه دفعه بعدمیگن تودهنم نریز توکونم بریزودفعه بعدمیگن توکوسم بریزدفعه آخرمیگن رونافم بریزاین تجربه چندین سال دهن وکون وکوس کردنه منه[/quote] منظورت همون جلق زدن در فکر دهن و کون و کوسه؟؟؟ حالا خوبه کسو از نزدیک هم ندیده

ـــــــــــ

• 0

مرسی از همه دوستان عزیز که نظر دادن

ـــــــــــ

• 0

• nana814  
  • عضو از 1390/3/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 1

من با 1نفر که سکس دارم همیشه وقتی برام ساک میزنه آبم رو میخوره میگه برام خوبه پر ویتامینه

ـــــــــــ

• 0

حالا همه که لطف کردن نظر دادن من بگم یک چند باری دادم خوردن اب کیر خیلی به ادم حال میده هم خود ادم سبک میشه هم روحیت فرق میکنه تا سکس جون زحمتی نمیکشی و خسته نمیشی بعد تا قطره اخرشم میخوره نیازی به دستمال و دستشویی نداره مزشم نمیدونم فقط اینو میدونم یک دوست داشتم اول اب میخورد بعد میزاشت برای بار دوم بکنمش خیلی اون که تعریف میکرد

ـــــــــــ

• 1

• ipip  
  • عضو از 1391/12/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 58

• 5

السلام علیک یا اهل هال و هول این اب بی دست و پای جهنده ((البته به خاطر همین خاصیت جهندگیش حرام مثل گوشت سگ)) محصول جان کندن جسم و جان اغایون میباشد که بهتره اسم شیره جان رو برش نهاد می باشد اخه برا هر قطرش ان تا قاشوق غذا حرامش شده

ـــــــــــ

• 3

•  

[quote=فیلتر شکن][quote=Parsi Sexi][quote=فیلتر شکن]واسه پوست خوبه البته این حرف دختر خالم هر چند که تو یه مقاله همچین چیزی و خوندم اگه اشتباه نکنم[/quote] واسه همه چی خوبه عزیز فقط پوست نیس بعدها دانشمندان خواص بی شمارش رو کشف خواهند کرد![/quote] دانشمندان کرد منظورته دیگه چون هیشکی مث کردا نمیتونه خوب سکس کنه خدای سکسن[/quote] صد در صد انچه عیان است چه حاجت به بیان است؟؟؟

ـــــــــــ

• 0

[quote=ipip]السلام علیک یا اهل هال و هول این اب بی دست و پای جهنده ((البته به خاطر همین خاصیت جهندگیش حرام مثل گوشت سگ)) محصول جان کندن جسم و جان اغایون میباشد که بهتره اسم شیره جان رو برش نهاد می باشد اخه برا هر قطرش ان تا قاشوق غذا حرامش شده[/quote] این ابی که شما میگی حرام از گوشت اهو هم حلال تره بعد به خاطرش غذا های مفید و مقوی و گوشت های فلان قیمت نوش جان شده باز هم شما ناسپاسی میکنی پس بخور و خدا تو شکر کن

ـــــــــــ

• 1

من خیلی خروندم و وقتی که طرف اب کیرمو میخوره خیلی حال میکنم چون

ـــــــــــ

• 0

•  

[quote=فیلتر شکن]من خودم کردم بابا مسخره کدومه هیچ قومی نمی تونه مث مردای کرد پر انرژی و خدای سکس باشه[/quote] نظر لطف شماست

ـــــــــــ

• 0

سلام

ـــــــــــ

• 0

[quote=ايكس طوفان]سلام[/quote] علیک سلام مرسی که نظر دادی

ـــــــــــ

• 0

• sale_radi  
  • عضو از 1392/3/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 20

یکی از دوستام اونقدر وسواسیه که با کاندوم ساک میزنه یکه دیگه فقط عاشق خوردنشه خداییش مک زدن و خوردنش برای ما مردا خیلی باحاله انشالله قسمتتون بشه ولی از طعم و مزه اش نمیدونم

ـــــــــــ

• 0

• زندوست  
  • عضو از 1392/3/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 303

• 3

مردا دوس دارن هر سوراخی گیر اوردن ابشونو بریزن توش دوس دارن طرف بهشون بگه حال کردم ولی واقعیت اینطور نیست اینجور زنا کمند اگر همچین کسیو دارید حالش. ببرید اگه خواستین ابتون همینجوری سرازیر بشه به تاپیک

http://shahvani.com/content/%D9%84%D8%A7%D9%85%D8%B5%D8%A8-%DA%A9%D9%88%D9%86-%D9%88%D8%A7%D8%8C-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%87-%D8%B1%D9%88-%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D9%86%D9%87-%DA%A9%D8%AF%D9%88%D9%85%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D9%86%D8%AF%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D8%9F

ـــــــــــ

• 0

ـــــــــــ

• 3

[quote=sale_radi]یکی از دوستام اونقدر وسواسیه که با کاندوم ساک میزنه یکه دیگه فقط عاشق خوردنشه خداییش مک زدن و خوردنش برای ما مردا خیلی باحاله انشالله قسمتتون بشه ولی از طعم و مزه اش نمیدونم[/quote] با کاندوم چه جوری میشه باز جلل خالق

ـــــــــــ

• 0

خانوم های گل و دوست داشتنی لطفا شماهم نظر بدین یک چیزی بگین تنها مردا که نمیشه

ـــــــــــ

• 0

کسه دیگه نبود که داده باشه بخورن یا خورده باشه

ـــــــــــ

• 0

• mina joon92  
  • عضو از 1392/3/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 10

• 5

سلام من بار اول که کیر مک میزدم نفهمیدم آبشو خوردم خیلی بدمزست حالم داشت بهم میخورد

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا از اندام جنسی (کیر و کص) خود رضایت دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «