داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

تتلو و ازادی بیان

1398/04/29

در این تایپیک میخام خودمونو سرگرم تتلو و ازادی بیانش کنیم … حالا درباره اهنگ,استوری هاش ,کنسرت نابش و غیره
نکته ( این تایپیک جنبه سرگرمی داره لطفا بی جنبه بازی در نیارید )

513 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-07-21 05:51:53 +0430 +0430

با اينکه اخلاق و طرز تفکرش چرت عه ولي به جرأت ميتونم بگم کاراش خيلي خوبن، اون واقعا سواد موسيقي داره و خلاقيتش مثال زدني عه، من با کاراي جديدش، عجب و بگو کي، خيلي حال کردم!

2 ❤️

2019-07-21 05:55:39 +0430 +0430

لجن پراکنی در موسیقی…

یه لات اوباش … یه مریض بد دهن… مایه آبرو ریزی در خارج کشور…

تحریم خودشو آهنگاش… لیاقتشه و از واجبات…

6 ❤️

2019-07-21 06:19:39 +0430 +0430
نقل از: .Salma. قبلا خیلی دوست داشتم موزیک هاشو🌹 ولی از وقتی دست به دامان سید محرومان (رئیسی ) شدن و رفتن از کشور و خوندن آهنگ های مورد دار دیگه گوش نمیدم !

منم بعضی اوقات تو یه مکان و تو یه لحظه هنگ میکنه مغزم میگم جریان این و ریسی چی بود چرا اینا داشتن پته هاشون روی اب میریزن (dash) الان انصافا بعضی اهنگاشون خوبه

0 ❤️

2019-07-21 06:23:57 +0430 +0430
نقل از: ...RasTaak... با اينکه اخلاق و طرز تفکرش چرت عه ولي به جرأت ميتونم بگم کاراش خيلي خوبن، اون واقعا سواد موسيقي داره و خلاقيتش مثال زدني عه، من با کاراي جديدش، عجب و بگو کي، خيلي حال کردم!

منم همینطور وقتی تو ایران بود محدود بود نمی تونست حرفای دلشو بزنه ولی وقتی از ایران رفت گفت ازادی بیانه پس کیرم تو هرچیزی این جملش تو استوری گذاشت خیلی از فالور هاشو از دست داد ولی از همین جمله ۱۸۰ درجه تغییر کرد هرچی از دلش بیرون میاد خرج میکنه نمونه باز همین کسایی هستیم که تو دنیایی واقعی قفلیم ولی اینجا هرکاری میخواییم میکنیم هر نوع اظهار نظر سوال یا جوابی بخواهیم میدیم نکته دیگه ای کسی بهش توجه نمیکنه صداش هست

0 ❤️

2019-07-21 06:26:11 +0430 +0430

کسی ميتونه لطفا خلاصه عقايد اين تتلو رو شرح بده؟ من چنتا کليپ ديدم از حرفهاش مخم سوت کشيد. اشعه از موی زن و اين حرفها بود.

1 ❤️

2019-07-21 06:26:38 +0430 +0430
نقل از: PouyaShahvani لجن پراکنی در موسیقی..

یه لات اوباش … یه مریض بد دهن… مایه آبرو ریزی در خارج کشور…

تحریم خودشو آهنگاش… لیاقتشه و از واجبات…

به نظر من لجن پراکنی و هرزه نگاری تو موسقی گروه زیدبازی بود و الانم در گروه جی و لی و سیج هست و این غیر منصفانس برای کسی که ازادی بیان داره و هرچی از دلش میاد رو میگه و کسیه که داره به ارزو هاش میرسه اون ارزوش اجرای کنسرت بود که چه بی ریا و بدون لب خونی و خر کردن شنونده اجرا کرد یعنی دمش گرم

0 ❤️

2019-07-21 06:27:53 +0430 +0430
نقل از: No_Problem از شخصیتش که اصلا خوشم نمیاد ولی بعضی از اهنگهاش بد نیستن و قابل تحملن... همون بهتر که رفت از ایران

از ایران که رفت که باعث پیشرفت شد الان هفته دوتا اهنگ میده بیرون حالا چه کصشعر چه سلسفطه ای 🙄 …

1 ❤️

2019-07-21 06:29:31 +0430 +0430
نقل از: .Salma.
نقل از: Momoooam
نقل از: .Salma. قبلا خیلی دوست داشتم موزیک هاشو🌹 ولی از وقتی دست به دامان سید محرومان (رئیسی ) شدن و رفتن از کشور و خوندن آهنگ های مورد دار دیگه گوش نمیدم !

منم بعضی اوقات تو یه مکان و تو یه لحظه هنگ میکنه مغزم میگم جریان این و ریسی چی بود چرا اینا داشتن پته هاشون روی اب میریزن (dash) الان انصافا بعضی اهنگاشون خوبه

باورتون نمیشه ! تو روزهای قبل من تپسی گرفتم برای یه مسیری که میخواستم برم ! از قضا راننده گرامی تتلو گذاشته بودن و در کمال آرامش داشتن گوش میکردن و یهو آنچه نباید میشد شد و راننده چاره ای جز معذرت خواهی نداشت بابت موزیک وحشتناک

اینو میخوام بگم موزیکاش به درد جمع نمیخوره باید تنهایی گوش کرد 🌹

بله اهنگاش مخصوص جمع نیست شایدم باشه وای برای جامعه ایران این مرحله هاش قفله در خارج که مردم سیر شدن طرف تو کنسرتاش جلو میلیون ادم میگه فااااک یو فاااک یو (dash) …

0 ❤️

2019-07-21 06:34:26 +0430 +0430
نقل از: elephunk کسی ميتونه لطفا خلاصه عقايد اين تتلو رو شرح بده؟ من چنتا کليپ ديدم از حرفهاش مخم سوت کشيد. اشعه از موی زن و اين حرفها بود.

من زیاد تو بهر این بشر نیستم فقط میبینم این شخص عقده ها و کینه ها شو داره بیان میکنه تو اینستاگرام گفت جامعه ایران باید اماده بشه نباید تا حرف از کس و کون امد شرم کنن باید ازادی بیان اجرا بشه که این داره زیاد روی میکنه در اهنگ هایی که حرف های رک و فوش هست میگه با هدفون گوش کنین و در جاهایی میبینیم یهو فوش میده این یه هدف داره و داره کم کم پیروز میشه

1 ❤️

2019-07-21 06:37:51 +0430 +0430
نقل از: elephunk کسی ميتونه لطفا خلاصه عقايد اين تتلو رو شرح بده؟ من چنتا کليپ ديدم از حرفهاش مخم سوت کشيد. اشعه از موی زن و اين حرفها بود.

من زیاد تو بهر این بشر نیستم فقط میبینم این شخص عقده ها و کینه ها شو داره بیان میکنه تو اینستاگرام گفت جامعه ایران باید اماده بشه نباید تا حرف از کس و کون امد شرم کنن باید ازادی بیان اجرا بشه که این داره زیاد روی میکنه در اهنگ هایی که حرف های رک و فوش هست میگه با هدفون گوش کنین و در جاهایی میبینیم یهو فوش میده این یه هدف داره و داره کم کم پیروز میشه

روحيه خاصی داره. و ظاهرا طرفدارای سرسختی هم داره.
شايد يه اکانت توی شهوانی هم داشته باشه. 🙄

1 ❤️

2019-07-21 07:17:10 +0430 +0430
نقل از: elephunk

روحيه خاصی داره. و ظاهرا طرفدارای سرسختی هم داره.
شايد يه اکانت توی شهوانی هم داشته باشه. 🙄

اره بیشترشون دهه ۸۰ هستن دو سوم طرفدارشون دخترن 🙄 …

1 ❤️

2020-09-16 10:53:12 +0430 +0430

هدف خواسی بزای آهنگاش نداره درسته میگه آزادی بیان ولی حداقل رعایت کنه ی چیزایرو رواج بد دهنی تو جامعه خیلی کیری ناموسا
مث اینکه تو خیابان راه بری بهت بگه کسکش جوراب نمی خوای؟؟؟

0 ❤️

2020-09-16 16:38:20 +0430 +0430

یه کسخل پدوفیلی 🔫😐
ولی صداش خوبه کاش برگرده اون زمان که با پیشرو اینا فیت میداد

0 ❤️

2020-09-16 16:41:08 +0430 +0430

آزادی بیان مد شد همه جیگر دار شدن

0 ❤️

2020-09-16 17:10:05 +0430 +0430

تا زمانی که ایران بود آهنگهاش واسه خایه مالی امام و … بود ، و الان که رفته بیرون برعکس شده …
اینو بهش میگن طرفدار حزب باد هر طرف باد بیاد همون طرفیه
آهنگ حرمسراها
این یه نوع خودزنی هست،درسته خیلیها شاید ایران زندگی نمیکنن ولی اصل و نصب ایرانی دارن ، از خیلی چیزهایی که تو ایران بر سَر مردم میاد ناراحت میشیم،و اینکه هر جای دنیا باشی بازم دوست نداری کسی در مورد ایرانی بَد بگه…
دخترهای مملکت و میشه با پا رفت توشون …خواننده خوبی بود ولی بعد از این آهنگش زیاد ازش خوشم نمیاد
من شاید مَرد کثیفی باشم ، ولی هیچ وقت دوست ندارم به کسی توهین کنم، تتلو با این آهنگش توهین بزرگی به زنان ایرانی کرد.
فحاشی توی آهنگهای رپ یه چیز عادیه هست ولی نه اینکه انگشت اشاره ببری سَمت یه عده مردم ستم کشید ، اونم زنان ایران که از همه چیز توی ایران محروم هستن.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom