تجاوز به پسر بچه ها

• mah4321  

• عضو از
    1398/11/6

• پست‌ها: 171

• 267

اینقدر همه مواظب بودن که به دخترا تجاوز نشه که کلا پسرا رو یادمون رفت
در حالی که تعرض به پسر بچه ها خیلی بیشتره و

از کلاس سوم چهارم دبستان احتمال تجاوز به پسرا توسط بچه های بزرگتر هستش
ولی خب میگن پسره دیگه، مگه پرده بکارتش پاره میشه یا چیزی ازش کم میشه؟؟
یعنی چون پسر بکارت نداره پس لازم نیست نگرانش باشیم یا حواسمون بهش باشه
پسره تو سن ۱۶ سالگی با دوستای چند سال بزرگتر از خودش مسافرت میره، مهمونی میره یا حتی شب خونشون میخوابه،،کلی ام کادو واسش میگیرن،،مادر و پدر با افتخار میگن اینا دوسش دارن بچمونو
یعنی نمیدونن جریان از چه قراره؟؟؟
کاری به تمایلات افراد تو بزرگسالی ندارم ولی پسر بچه ای که توسط بچه های بزرگتر از خودش یا افراد بزرگسال مورد تعرض قرار میگره حتما از نظر جسمی و روحی مشکلات زیادی واسش پیش میاد

میتونین با نظراتتون تاپیکو کامل کنید
ممنون

ـــــــــــ

• 11

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• sj0087  

• عضو از 1396/12/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 1759

• 6390

صدالبته از نظر روحی داغون میشه جالبیش میدونی کجا...

صدالبته از نظر روحی داغون میشه جالبیش میدونی کجا هست؟ نمیتونه حرفی در این مورد بزنه و بگه. مشگل اصلی جایی بعضی افراد به خاطر دسرسی نداشتن به جنس مخالف رو به جنس موافق میارند از جمله کودکان.

ـــــــــــ

ی ماهی که تو اکواریوم زار میزنه تا تو اشک ها خودش زندگی کنه.

• 6

• mah4321  

• عضو از 1398/11/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 171

• 267

نقل از: Chuck_Lorre

نقل از: Chuck_Lorre باید سکس جنس مخالف رو آزاد بزارن تا اینجور اتفاقات رخ داد طرف رو بگیرن خشک خشک بکنن

به کسی که به پسرا تجاوز کنه کاری ندارن به نظرم

ـــــــــــ

• 1

• Amir_Criminal  

• عضو از 1399/3/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 46

عاقبت خوشی نداره این مسئله من داشتم دوستی که این...

عاقبت خوشی نداره این مسئله من داشتم دوستی که این اتفاق افتاده واسش و بعد هم کشتنش ولی بعضی وقتا دیگه زور پدر و مادر نمیرسه به بچه هاشون باید فقط منتظر عواقبش موند

ـــــــــــ

• 3

• Amir_Criminal  

• عضو از 1399/3/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 46

عاقبت خوشی نداره این مسئله من داشتم دوستی که این...

عاقبت خوشی نداره این مسئله من داشتم دوستی که این اتفاق افتاده واسش و بعد هم کشتنش ولی بعضی وقتا دیگه زور پدر و مادر نمیرسه به بچه هاشون باید فقط منتظر عواقبش موند

ـــــــــــ

• 2

• mah4321  

• عضو از 1398/11/6

• 267

نقل از: sj0087

نقل از: sj0087 صدالبته از نظر روحی داغون میشه جالبیش میدونی کجا هست؟ نمیتونه حرفی در این مورد بزنه و بگه.

بله نمیتونه چیزی بگه بچه های خیلی کمی هستن که میتونن این موضوع رو به خانواده بگن فکر میکنم تجاوز به پسر بچه ها خیلی بیشتر از چیزیه که فکر میکنیم و میبینیم و میشنویم

ـــــــــــ

• 2

• Twinkboy  

• عضو از 1397/1/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 20

• 62

درود

احسنت گل گفتی دایی

ـــــــــــ

• 1

اون کصکشایی ک این کارارو انجام میدن و تجاوز میکنن...

اون کصکشایی ک این کارارو انجام میدن و تجاوز میکنن ب بچه ها فقط عشق و حالشو میکنن ولی وای بحال روزی ک روی کار بگیرنشون و ثابت بشه ک تجاوز صورت گرفته ، فرد فاعل اگه بالغ باشه حکم سنگسار و اعدام داره

ـــــــــــ

اعتماد ، اعتماد میاره

• 2

• mah4321  

• عضو از 1398/11/6

• 267

نقل از: Amir_Criminal

نقل از: Amir_Criminal عاقبت خوشی نداره این مسئله من داشتم دوستی که این اتفاق افتاده واسش و بعد هم کشتنش ولی بعضی وقتا دیگه زور پدر و مادر نمیرسه به بچه هاشون باید فقط منتظر عواقبش موند

بعضی از پدر مادرا انگار خوابن و هیچی رو نمیبینن و نمیفهمن

ـــــــــــ

• 0

• mah4321  

• عضو از 1398/11/6

• 267

نقل از: mah4321
نقل از: Chuck_Lorre باید سکس جنس مخالف رو آزاد بزارن تا اینجور اتفاقات رخ داد طرف رو بگیرن خشک خشک بکنن
به کسی که به پسرا تجاوز کنه کاری ندارن به نظرم

اگه ثابت بشه حکمش اعدامی البته متجاوز اون بچه هم که میره پی کارش ولی چون معمولا از ترس اینکه کونی خطاب نشه چیزی نمیگن و مخفی میمونه من این اتفاقات 99 درصدش میگم بخاطر این بوده که طرف دستش نبوده بره با جنس مخالف باشه حالا چه دوست دختر یا فاحشه و ممنوع بودن اون باعث این شده الان خودم شده هزاران بار به فکرم رسیده منی که نمیتونم با یه دختر باشم برم پسر بکنم اینا تبعات اون کاره!

این وسط بچه ها قربانی میشن :(((

ـــــــــــ

• 1

• mah4321  

• عضو از 1398/11/6

• 267

نقل از: ارابه_مرگ

نقل از: ارابه_مرگ اون کصکشایی ک این کارارو انجام میدن و تجاوز میکنن ب بچه ها فقط عشق و حالشو میکنن ولی وای بحال روزی ک روی کار بگیرنشون و ثابت بشه ک تجاوز صورت گرفته ، فرد فاعل اگه بالغ باشه حکم سنگسار و اعدام داره

چطور دو ماموری که تو فرودگاه جده به پسرا تجاوز کردن هیچ مجازاتی براشون در نظر نگرفتن؟؟؟

ـــــــــــ

• 0

• Keyvan_2018  
  • عضو از 1399/2/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 44

• 5

من بارها قربانی این اتفاق شدم
اولین بار وقتی بود...

من بارها قربانی این اتفاق شدم اولین بار وقتی بود که کلاس سوم بودم و یه دست فروش با تهدید اینکه چاقو داره بهم تجاوز کرد و والدینم از ترس آبرو و اینکه نمیدونستن از کی باید شکایت کنن هیچ کاری نکردن. توی دبیرستان هم قلدر کلاس چندین بار ترتیبمو داد اولش با زور کتک و بعدش که دیدم زورم بهش نمیرسه کاری نمیکردم و البته دیگه این سری به والدینم چیزی نگفتم و یه بارم یه فروشنده دوچرخه ترتیبمو داد و بعدش به خودم گفتم شاید برای همین ساخته شده شدم و تبدیل شدم به یه مفعول حسابی

ـــــــــــ

آیدی تلگ منه temporaryaccounts

• 2

• hunterxxxx  

• عضو از 1398/6/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 520

• 1748

بله درست میگید

تجاوز کار اصلا درستی نیست چه برای دختر چه برای پسر من خودم شخصا ال جی بی تی هستم و با بعضی دوستانم رابطه هایی هم داشتم ولی کلا با رابطه زوری و تجاوز به شدت مخالفم

ـــــــــــ

ما همه عروسک های خیمه شب بازی هستیم که خدا مارو تکون میده مگر نه؟ پس میخوام همیشه یک عروسک زیبا و بی نقص باشم

• 3

• ASS-ANUS  

• عضو از 1398/11/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 129

• 53

عجبز

عجبز

ـــــــــــ

• 0

• mah4321  

• عضو از 1398/11/6

• 267

نقل از: hunterxxxx

نقل از: hunterxxxx تجاوز کار اصلا درستی نیست چه برای دختر چه برای پسر من خودم شخصا ال جی بی تی هستم و با بعضی دوستانم رابطه هایی هم داشتم ولی کلا با رابطه زوری و تجاوز به شدت مخالفم

الجی بی تی چیه؟

ـــــــــــ

• 0

• mah4321  

• عضو از 1398/11/6

• 267

نقل از: Keyvan_2018

نقل از: Keyvan_2018 من بارها قربانی این اتفاق شدم اولین بار وقتی بود که کلاس سوم بودم و یه دست فروش با تهدید اینکه چاقو داره بهم تجاوز کرد و والدینم از ترس آبرو و اینکه نمیدونستن از کی باید شکایت کنن هیچ کاری نکردن. توی دبیرستان هم قلدر کلاس چندین بار ترتیبمو داد اولش با زور کتک و بعدش که دیدم زورم بهش نمیرسه کاری نمیکردم و البته دیگه این سری به والدینم چیزی نگفتم و یه بارم یه فروشنده دوچرخه ترتیبمو داد و بعدش به خودم گفتم شاید برای همین ساخته شده شدم و تبدیل شدم به یه مفعول حسابی

متاسفم

ـــــــــــ

• 2

• hunterxxxx  

• عضو از 1398/6/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 520

• 1748

خانواده همجنس گرايان

نقل از: mah4321
نقل از: hunterxxxx تجاوز کار اصلا درستی نیست چه برای دختر چه برای پسر من خودم شخصا ال جی بی تی هستم و با بعضی دوستانم رابطه هایی هم داشتم ولی کلا با رابطه زوری و تجاوز به شدت مخالفم
الجی بی تی چیه؟

ال = لزبين جی = گی بی =دوجنس گرا و تی = ترنس. من احتمالا جزو بی ها هستم چون یه حس کمی نسبت به دختران دارم

ـــــــــــ

ما همه عروسک های خیمه شب بازی هستیم که خدا مارو تکون میده مگر نه؟ پس میخوام همیشه یک عروسک زیبا و بی نقص باشم

• 1

• soheeil  

• عضو از 1398/11/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 28

• 45

.

تجاوز همیشه هم زوری نیست خود من از سن 6 7 سالگی تا حالا مورد تعرض پسر عمم بودم که هفت هشت سال بزرگتره اوایل خیلی سطحی بود و گول زننده مثلا در حد از روی شلوار و به بهانه ی این که این کارو کنم تا ببرمت فوتبال یا گیم نت خودمم خیلی اطلاعات نداشتم چشم و گوشم باز نبود هر چی جلوتر رفتیم سطحش بالاتر رفت تا این که توسن 10 سالگی تقریبا همه پسرا فامیل فهمیده بودن فلانی منو می کنه و توفرصت های پیش اومده سه چهارتا دیگشونم کردن

دیگه هرجا میرفتم علنا به روم میاوردن باهام شوخی می کردن فوتبال مدرسه گیم نت کوچه

به جایی رسید که یا باید با همه قطع رابطه می کردم یا این که می پذیرفتم با هرکی دوست بشم یه حالم بهش بدم کسی اطرافم نبود که دنبال کردنم نباشه!شاید بخشیش بخاطر جذابیت ظاهریم بود بخشی هم مسیری که پسر عمم منو اورده بود توش. منم به تدریج دیگه راه میومدم دروغ نگم از یه جایی حتی خوشمم میومد

ـــــــــــ

• 2

• MadMan7696  
  • عضو از 1397/8/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 59

• 68

وقتی سکس کردن تو این کشور یه چیز گاز انبریه و...

وقتی سکس کردن تو این کشور یه چیز گاز انبریه و نمیشه راحت سکس کرد خب معلومه مریضای جنسی زیاد میشن و ناچارا میرن سمت همجنس ها و حتی بچه ها...چیزی که عوض داره گله نداره...هیچ جوره نمیشه جلوی ای مصیبتو گرفت تا وختی وضع اینه...به قول یه بابایی شهر ما کسکش اگر داشت شاید هوا بهتر بود

ـــــــــــ

• 2

• Mrnormal  

• عضو از 1399/3/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 229

• 493

خیلی شیک بخوام بهتون بگم مملکتی که توش سعید طوسی...

خیلی شیک بخوام بهتون بگم مملکتی که توش سعید طوسی اومد چند تا پسر بچه رو زد زمین و الانم داره راست راست میگرده همینه برای یک سریا تو بزنی بکشی طرف رو هم کاریت ندارن برای یک سری دیگه دستت توی شلوغی بازار بخوره به باسنشون دستتو قطع میکنن مگه محسن لرستانی نبود گرفتن ترتیبش رو دادن رفت

ـــــــــــ

• 2

• mah4321  

• عضو از 1398/11/6

• 267

نقل از: soheeil

نقل از: soheeil تجاوز همیشه هم زوری نیست خود من از سن 6 7 سالگی تا حالا مورد تعرض پسر عمم بودم که هفت هشت سال بزرگتره اوایل خیلی سطحی بود و گول زننده مثلا در حد از روی شلوار و به بهانه ی این که این کارو کنم تا ببرمت فوتبال یا گیم نت خودمم خیلی اطلاعات نداشتم چشم و گوشم باز نبود هر چی جلوتر رفتیم سطحش بالاتر رفت تا این که توسن 10 سالگی تقریبا همه پسرا فامیل فهمیده بودن فلانی منو می کنه و توفرصت های پیش اومده سه چهارتا دیگشونم کردن دیگه هرجا میرفتم علنا به روم میاوردن باهام شوخی می کردن فوتبال مدرسه گیم نت کوچه به جایی رسید که یا باید با همه قطع رابطه می کردم یا این که می پذیرفتم با هرکی دوست بشم یه حالم بهش بدم کسی اطرافم نبود که دنبال کردنم نباشه!شاید بخشیش بخاطر جذابیت ظاهریم بود بخشی هم مسیری که پسر عمم منو اورده بود توش. منم به تدریج دیگه راه میومدم دروغ نگم از یه جایی حتی خوشمم میومد

قطعا از سن ۶ یا ۷ سالگی خوشت نمیومده ازینکار حتما اذیت میشدی

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

دوست داشتی شوگر ددی یا شوگر مامی داشته باشی؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «