تجربه لخت بودن تمام یا قسمتی از بدنتون در فضای باز یا عمومی یا تو یه ماشین داشتین منتظر نظرات شما هس

• AAKT  

• عضو از 1391/4/15
  • پست‌ها: 2033
  • 121

تا حالا تجربه لخت بودن تمام یا قسمتی از بدنتون در فضای باز یا عمومی یا تو ماشین داشتین بطوریکه مثلا کسی که از نزدیکتون رد بشه ببینه من خودم حدود 1 ماه پیش تو یکی از خیابونای نسبتا خلوت تهران که اسم نمبرم داشتم پیاده ار یه تقاطع رد میشدم که یه 206 که دوتا دختر توش بودن پیچیدن توی اون کوچه فرعی که من داشتم رد میشدم و دوست راننده ازم آدرسی رو پرسید همین که داشتم بهش جواب میدادم چشمم به دختر راننده افتاد که یهو وسط جواب دادن مات موندم به اون چیزی که دیدم دختره جلوی مانتوش باز بود چیزی هم زیرش نپوشیده بود من دیگه آدرس دادم یادم رفت وهمونطور که محو دیدن رون وکس سه تیغ دختره که از لایه مانتوش خودنمایی میکرد شده با خندیدن اونا به خودم اومدم اون دخترم یه چیزی گفت که اون لحظه متوجه نشدم بعد گازشو گرفتن رفتن. یه بارم خودم چند وقت پیش تو ماشین تویکی از بزرگراههامی رفتم شب بود حس کردم دوست دارم یکم حس آزادی ویکم نیمه لخت بودنو تجربه کنم همینطور که می رفتن شلوار وشرتمو تا نزدیک زانوم پایین دادم احساس یه هیجان عجیبی داشتم از یه طرف هوا هم خوب بود حس خوبی میداد ازیطرف که کسی نبینه واگر ببینه چی میشه اون شب اتفاقی نیفتاد ولی حس وتجربه جالبی بود. :) ;)

دوستان اگه شما هم تجربه های تواین زمینه داشتین میتوننین اینجا بگین ممنون میشم :) ;) ;) ...

ـــــــــــ

دوستان عزیز گی نیستم

• 8

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• bv  
  • عضو از: 1390/1/3
  • پست‌‌‌ها: ‌ 72
  • 6

من چند باری تو کوچه کیرمو در اوردم یه بارم دوتا دختر مدرسه ای که ممه هاشون تازه داشت در میومد دیدن خندیدن

ـــــــــــ

• 0

• sexchatmfm  
  • عضو از: 1391/4/29
  • پست‌‌‌ها: ‌ 48
  • 6

توی سیزده بدر سال قبل من رفته بودم روی یه قسمت کوه و تنهایی داشتم حال می کردم و نوشابه می خوردم و سیگار می کشیدم و قدم می زدم توی مسیر یدفعه دیدم انگار یه چیزی داره لای درختا تکون می خوره البته من مسلط بودم چون تو ارتفاع بالاتری قدم می زدم یواش رفتم ببینم چیه .دیدم بللللللله یه دختر و پسر دارن حال می کنن لخت مادر زاد داشتن سکس می کردن من هم نشستم و سیگارمو می کشیدم .نشستم تا کارشون تمام شد بعدش بلند شدم داد زدم خدا قوت خسته نباشید بنده های خدا کلی ترسیدن من امدم پایین و به هر کدوم یه سیگار دادم و واسشون روشن کردم و رفتم انگار لال شده بودن و مات و مبهوت من هم بلند شدم و رفتم شروع کردم به ادامه قدم زدن .خیلی حال کردم با اون صحنه

ـــــــــــ

• 6

• AAKT  

• عضو از: 1391/4/15
  • پست‌‌‌ها: ‌ 2033
  • 121

واکنش و برخورد دیگران چه اونایی که یهو میبینن وچه دیده میشن جالبه ;)

ـــــــــــ

دوستان عزیز گی نیستم

• 0

• AAKT  

• 121

شیوا جون با اون پاهای خوشگلت اونم تو ساپروت حق داشتن خودشونو نتونن کنترل کنن

ـــــــــــ

دوستان عزیز گی نیستم

• 0

• AAKT  

• 121

پست حذف شد.

ـــــــــــ

دوستان عزیز گی نیستم

• 0

یا بار دوستم اینطوری لباس پوشیده بود گفت اگه ناراحتی بزن منو شوخی میکرد ولی منم جدی گرفتم انقد زدمش که بعدش خودم بردمش بیمارستان داداشم زخماشو پانسمان کرد

ـــــــــــ

• 0

• fucki--net  
  • عضو از: 1391/8/25
  • پست‌‌‌ها: ‌ 163

ey baba

ـــــــــــ

• 0

• AAKT  

• 121

پست حذف شد.

ـــــــــــ

دوستان عزیز گی نیستم

• 0

• AAKT  

• 121

منتظر نظرات و خاطرهاتون هستم ;) ;)

ـــــــــــ

دوستان عزیز گی نیستم

• 0

• mahan ma  
  • عضو از: 1391/6/10
  • پست‌‌‌ها: ‌ 8

شیوا جون بازم عکس بزار ما هم ببینیم حال کنیم. اینم ایمیل هست برام ایمیل کن mhdagh@yahoo.com

ـــــــــــ

• 0

• sh3b  
  • عضو از: 1391/7/11
  • پست‌‌‌ها: ‌ 516
  • 4

خیلی جالب بود 1بار تو ماشین شلوارم پایین بود و حاج خانوم داشت .... بعد از اتمام کار یادم رفت زیپ رو ببندم وکمر بندمم شل شل بود 1وضعیت نافرم پیاده شدم رفتم تو 1 مغازه بعد که برگشتم تازه دلیل نگاهایه مردم رو فهمیدم. سکس که زیاد بشه کلا عادی میشه همه جا مثل اتاق خوابت راحتی

ـــــــــــ

• 1

• mahan ma  
  • عضو از: 1391/6/10
  • پست‌‌‌ها: ‌ 8

کیرت باحاله چند سالته

ـــــــــــ

• 0

• sh3b  
  • عضو از: 1391/7/11
  • پست‌‌‌ها: ‌ 516
  • 4

عزیزم تو که خوبی کی جسارت کرده بهت؟؟؟ طرف مشکل داشته مریض بوده شما هم به نظرم سندروم خود داف بزرگ پنداری داری که تو ایران 90% دخترا دارن. بیا مطب من خوب میکنمت/خوبت میکنم(بیماریتو میگم ( اگر جنبه شوخیو نداری خصوصی فحش نفرست)

ـــــــــــ

• 0

• AAKT  

• 121

[quote=sh3b]خیلی جالب بود 1بار تو ماشین شلوارم پایین بود و حاج خانوم داشت .... بعد از اتمام کار یادم رفت زیپ رو ببندم وکمر بندمم شل شل بود 1وضعیت نافرم پیاده شدم رفتم تو 1 مغازه بعد که برگشتم تازه دلیل نگاهایه مردم رو فهمیدم. سکس که زیاد بشه کلا عادی میشه همه جا مثل اتاق خوابت راحتی[/quote]

واقعا همین طوریه که میگی مرسی جالب بود :D ;) #o

ـــــــــــ

دوستان عزیز گی نیستم

• 0

ببین عکس از خودشون هم گذاشتند

ـــــــــــ

• 0

• AAKT  

• 121

با عکس مصور میشه حس عمیق تری میزاره ;)

ـــــــــــ

دوستان عزیز گی نیستم

• 1

• RastinSexy  
  • عضو از: 1391/4/10
  • پست‌‌‌ها: ‌ 50
  • 1

خیلی بهتون میاد. اما من تن یه خانوم قد بلند و لاغر دیدم که اصلا جالب نبود

ـــــــــــ

• 0

• AAKT  

• 121

دوستان منتظر نظرات و خاطرها وتجربه هاتون هستم مرسی.

ـــــــــــ

دوستان عزیز گی نیستم

• 0

• pestun khanum  
  • عضو از: 1391/3/3
  • پست‌‌‌ها: ‌ 4

منم حدود 2 سال پیش که مکان نداشتیم با دوست پسرم می رفتیم چیتگر و توی ماشینش همه کاری می ردیم.البته اون واقعا خیلی جاهای خوبی می برد پرنده هم پر نمی زد راحت لخت می شدیم و همه کاری می کردیم.فقط واسه مرحله آخر من باید میشستم روی کیرش چون جور دیگه ایی تو ماشین مقدور نیست ولی در کل خاطرات قشنگی بود......

ـــــــــــ

• 0

• AAKT  

• 121

pestun khanum ممنون از اینکه خاطره خودتو تعریف کردی من هم حدود 10 سال پیش بود که ته بزرگراه صدر تازه باز شده بود خیلی هم خلوت تابستون بود و نزدیکای ظهر با دوست دخترم داشتیم چرخ میزدیم که رفتم تو صدر که اون قسمت جدیدش خیلی خلوت بود و تانزدیک بومهن ادامه داشت همینطور آروم میرفتم و دستامون تو دست هم روی رونشن بود کم کم شرو کردم به مالیدنش و آروم دسنمو بردم توی شلوارش که اون موقع شلوار سفید آزاد با کمر کشی تنش بود تا ذستمرسید به شرتو کسش با ناز میگفت نکن اون گفت ولی من دستمو بردم زیر شرتش دیدم خیس خیس شده خودش هم داشت خودشو جمع وشل میکرد یکم شلوارشو بایه دستم پایین دادم یکم سخت بود تا با کمک خودش تا یکم پایین تر از خط کسش پایین اومد خودم هم کیرم حسابی راست شده بود که یهو دوستم رفت سراغ دگمه های شلوارم هموطور که داشتم آروم میرفتم کیرمو درآورد شرو کرد به خوردن که بهش گفتم تو ای حالت که داریم میریم خطرنکه نزدیک ظهر ه شب نیست که تاریک باشه که گفت پس تو که داری برام میمالی بزار کیرت هم تو دستم باشه خلاصه حال دوتا مون هم خراب بود منکه دیگه فقط حواسم به جلو بود دوستم هم که حسابی اه و اوهش تو ماشین دراومده بود که یهو صدای بوق وسوت شنیدم به خودم اومدمو دیدم یه پاترول که من حالم تو خودم بودومتوجهش نشده بودم کنارمون داره با ما میاد من تو لاین اول میرفتم اونا هم وسط دوتا دختر یکی از جلو و اون یکی از عقب دارن مارو تو اون وضع نگاه می کردن و دست و سوت میزدن راننده شم دیگه نفهمیدم پسر بود یا دختر بود فقط تنها کاریکه کردم یه نیم ترمز زدم که اونا برن هر دومون حسابی هول کرده بودیم دوستم هم دیدم یهو شل شده داره میخنده ازش علتشو پرسیدم با او حالت گفت که خیلی حال داد قبلش که صدای اونا رو بشنویم داشتم ارضا میشدم صدای اونا و اون وضعیت باعث شده بود هم شدید تر ارضاشم هم اینکه هم خودمو و هم صندلیه ماشین خراب کردم تا اینو گفت چشم افتاد دیدم بله هم جا تر هم خودش ولی نمیدونم جای ناراحت شدن خودم هم خندم گرفت دروغ نگم شاید نزدیک 5 دقیقه داشتیم میخندیدیم و حالا از این به بعد بماند که چطوری با اون وضع برگشتیم جاتو خالی موقع پیاده شدن در خونشون و منظره پشت مانتوی سفیدبا یه لکه خیسش هم کلی کرکر خنده بود. بااینکه خیلی از این ماجرا گذشته ولی هنوز هم یادش میوفتم بی اختبار خندم میگیره :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

ـــــــــــ

دوستان عزیز گی نیستم

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

اگه یه آدم پولدار یا خوشگل بهتون پیشنهاد سکس بده حاضرید به همسر یا شریک جنسیتون خیانت کنین؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «