تجربیات زنان از سکس با کیر کوچک١۴ زن تعریف می‌کنند که داشتن سکس با یک کیر فوق‌العاده کوچک چه احساسی دارد

«اگر مرد شخصیت باحالی داشته باشد مشکلی نیست»

by Katie Notopoulos
October 15, 2014


کیر بسیار کوچک و میکروسکوپی اصطلاحی است برای زمانی که کیر مرد حدود ٢ونیم برابر از اندازه‌ی استاندارد تعیین شده برای کیر مردان کوچکتر باشد. آنگونه که دکتر 'ژوزف الوکال' دستیار استاد دانشگاه در رشته‌ی اورولوژی (مجاری ادرار) و رییس بخش سلامتی و بهداشت اندام جنسی مردانه در مرکز پزشکی لانگون مستقر در دانشکده‌ی پزشکی شهر نیویورک اینچنین می‌گوید که اندازه‌ی استاندارد برای کیرهای میکروسکوپی زیر ٣ سانتیمتر و یا ١ونیم اینچ در حالت نعوظ و تحریک شدن می‌باشد.
دلائل وجود یک کیر میکروسکوپی می‌تواند مربوط به عدم رشد کافی مجاری ادرار به دلیل عدم وجود هورمون‌های کافی در زمان جنین بودن باشد. در اکثر موارد بیمار با داشتن این عارضه به دنیا می‌آید. دکتر الوکال همچنین می‌گوید در برخی موارد کیر کوچک حالت ارثی دارد و هیچ دلیل دیگری برای آن وجود ندارد اما مردان دارای کیرهای کوچک نباید مشکلی در سیخ کردن و یا شاشیدن داشته باشند.١۴ زنی که این مصاحبه با آنها انجام شده هیچگونه تخصص پزشکی ندارند و نمی‌توانند درمورد کیرهای غیر عادی هیچ نوع تشخیص پزشکی بدهند. آنها خاطراتشان را به عنوان تجربیات شخصی نقل کرده‌اند و نه توصیف پزشکی کیرهای کوچک. • نکته: موارد دیگری از مشاهدات پزشکی درمورد اندازه‌ی کیرهای کوچک ثبت گردیده است از جمله کیر غیر قابل نعوظ و یا کیر دفن شده که می‌تواند با معضل پزشکی کیر بسیار کوچک اشتباه گرفته شود. در همین مورد باید گفته شود کیرهای بسیار کوچک و کیرهای میکروسکوپی (کیرهایی که در موقع نعوظ زیر ٢ سانت طول دارند) لزوماً یکی نیستند در حالی که به گفته‌ی دکتر الوکال فقط یکی از هر ٢٠٠ مرد کیر میکروسکوپی دارد.


مقدار قابل توجهی از زنان ادعا می‌کنند با مردهایی بوده‌اند که کیر میکروسکوپی داشته‌اند. وقتی من در این مورد پرس و جو کردم دوستانم همکارانم و حتی غریبه‌هایی از سایت توییتر همگی پاسخ‌های مشابهی به من دادند.
چیزی که در همه‌ی این مکالمات به طور دائمی تکرار می‌شد؛ این بود که تنها چیزی که واقعاً برای زنان اهمیت دارد این است که آیا مردی که با او بوده‌اند یک عوضی بوده و یا یک انسان قابل احترام. اگر او مردی مهربان، بخشنده و با توجه به نیازهای زنان در رختخواب بوده، اندازه‌ی کیرش اهمیتی برای زنان نداشته است. کیر میکروسکوپی شبیه به این است:

منبع تصویر: ویکیپدیا
١.

من با مردی که کیر بسیار کوچکی داشت، برای یکسال قرار گذاشتم. اولین باری که آن را دیدم شوکه شدم. اما اینقدرها بدم نیامد. اولین باری که ما با هم سکس داشتیم تنها باری بود که کیر او وارد کص من شد. برای بقیه‌ی مدتی که با هم بودیم من برایش ساک می‌زدم و او کص مرا می‌خورد. من اصلاً از این جریان ناراحت نبودم. او بسیار در هنر کصلیسی وارد بود. سکس دخولی برای هر دوی ما معذب‌کننده بود. هیچکدام از ما نتوانستیم با طرف مقابل هماهنگ باشیم و به همین دلیل لذتی از آن نبردیم.

من فکر می‌کنم آن مرد برای به دست آوردن تجربه در کص لیسیدن بسیار روی آن تمرکز کرده بود زیرا او می‌خواست کمبود سایز کیرش را با این کار جبران کند. ولی ما هرگز درباره‌ی این مسئله با هم حرف نزدیم. خیلی رک باید بگویم من واقعاً از رابطه‌ام با او لذت بردم.
(ناشناس)
٢.

اولین برخورد من با یک مرد کیرکوچک، همین امسال اتفاق افتاد. البته اولین برخورد ما روی سایت دوستیابی تیندر بود. اول کار این قضیه برایم عجیب و متفاوت بود اما الان دیگر برایم جا افتاده است که چرا او اصرار داشت قبل از این که با هم سکس کنیم، چند بار با هم بیرون برویم و همدیگر را بهتر بشناسیم.

در ضمن او درمورد این که می‌خواهد یک رابطه‌ی عاطفی کامل با من داشته باشد کاملاً صریح بود و این که علاقه‌ای به سکس‌های بی‌معنی و جدا شدن از یکدیگر بعد از آن نداشت. در ابتدا من فکر کردم او یکی از این مردهایی است که به رسومات اهمیت می‌دهد. من متولد ماه عقرب هستم و معروف هستم به این که با هر کسی آشنا می‌شوم همان اول کار با او سکس می‌کنم. برای همین فکر کردم این منتظر سکس ماندن کاری احمقانه، خسته‌کننده اما شیرین و رمانتیک است. اما خوب روی من جواب داد.
درضمن اولین باری که با هم سکس داشتیم او کص مرا لیسید و واقعاً در این کار مهارت زیادی داشت. اینقدر از کارش لذت بردم که وقتی شلوارش را پایین کشیدم سایز کوچک کیرش اصلاً برایم اهمیتی نداشت. وقتی کیرش را دیدم برای یک لحظه فکر کردم با این کیر کوچک چگونه می‌توان سکس کرد؟ اما بین ما یک جذابیت دوطرفه وجود داشت. از او خوشم می‌آمد و او نیز به طور واضح مرا پسندیده بود. در این لحظه می‌دانستم که ما این مشکل را حل خواهیم کرد. سکس برای هر دوی ما معذب‌کننده بود. زیرا سایز کیرش واقعاً کوچک بود. انگار سوزن کوچکی وارد کص من شده بود (دارم تیکه می‌اندازم!) (در زبان انگلیسی سوزن را نخ کردن استعاره از انجام کاری را به طور دقیق و بی‌نقص است. خانمی که با او مصاحبه شده با استفاده از این ضرب‌المثل کیر را به سوزن تشبیه کرده و به کوچکی آن تکه انداخته است ـ توضیح مترجم). ما سکس را در پوزیشن سگی انجام دادیم اما خدای من! او کوچک بودن کیرش را با لیسیدن عالی کص من به بهترین وجه جبران کرد و به عنوان زنی که کص بسیار کوچکی دارم این یک امتیاز بود که از سکس از ناحیه‌ی کص لذت می‌بردم بدون این که کوچکترین دردی داشته باشم.

نتیجه گیری نهایی من: او یک شریک جنسی بخشنده و سخاوتمند بود که به لذت بردن من واقعاً اهمیت می‌داد. برایش مهم بود که من به تعداد بیشتر از او به ارگاسم برسم و بلد بود چگونه مرا به ارگاسم برساند! و واقعاً یک دختر بیش از این از یک مرد چه چیزی می‌تواند بخواهد؟!
پس نصیحت من به خانمها این است که قدر کیر کوچک را بدانید، ساک زدن برای آنها از همیشه آسان‌تر است و این نوع مردان می‌دانند که لذت بردن یک زن در سکس به فرو رفتن سوزن (کیر) به داخل کص او خلاصه نمی‌شود. به طور کلی هیچ کس به اندازه‌ی مردان کیر کوچک تمایل به کصلیسی ندارد. به دلایلی متفاوتی ما نتوانستیم ازدواج کنیم اما کیر کوچک او جزو آن دلایل نبود.
(ناشناس)
٣.

من در دانشگاه یک عضو غیر فعال انجمن خواهری بودم. در هیچ کدام از مناسبتها حاضر نمی‌شدم. بالاخره تصمیم گرفتم در یکی از مراسم‌هایی که به طور مشترک با انجمن برادری برگزار می‌شد، شرکت کنم. در اینگونه مراسم معمولاً یک سبک لباس پوشیدن از قبل انتخاب می‌شود و همه آنگونه لباس خواهند پوشید. می‌خواستم کمی خوش بگذرانم. آنجا با پسر باحالی آشنا شدم. خیلی بامزه بود، باهوش بود، یک کوچولو هم تپل بود، دقیقا پسر رؤیاهای من بود.

ما در حال بوسیدن هم بودیم. او او تمام حرفهایی را که باید بزند (تعریف کردن از دختر) می‌زد. بعد ما به اتاق او رفتیم و لباس‌هایمان را درآوردیم. اول فکر کردم کیرش هنوز راست نشده. اما بعد که شروع به فرو کردن کیرش در کص من کرد، من تازه فهمیدم جریان چیست! برای من یک سکس خوب با کسی که با هم تفاهم و ارتباط روحی داریم خیلی بهتر از یک سکس فوق‌العاده با یک پسر کیرکلفت اما عوضی است. من هزار بار ترجیح می‌دهم پسری خوب و فهمیده با کیری کوچک در زندگی‌ام داشته باشم تا یک عوضی بیشعور با یک کیر گنده!

سکس بدک نبود، در واقع احساس می‌کردم انگار کسی در می‌زند بدون این که داخل بیاید! اما خیلی چیزهای دیگری هست که شما می‌توانید با بدن همدیگر انجام دهید که باعث می‌شود کیفیت سکس بالا برود. مشکل این بود که او اعتماد به نفس پایینی داشت و نمی‌توانست آبش را بیاورد. او حتی نمی‌خواست که من کیرش را لمس کنم و کمکش کنم آبش بیاید. من فقط می‌توانم تصور کنم که دخترهای قبلی چگونه با او رفتار کرده بودند که باعث شده بود او اینقدر دستپاچه باشد. به هر حال واقعاً حس بدی به من دست داد زیرا اصلاً خیال شکایت کردن از اندازه‌ی کیرش را نداشتم.
(ناشناس)
۴.

من در جشن ماهانه‌ی راک‌اندرول (یک سبک موسیقی) در سالن ویژه‌ی صرف مشروب در محله‌ی‌مان شرکت کرده بودم که او را دیدم. او قدبلند، سبزه و خوش‌قیافه بود. زمان دبیرستان خیلی از او خوشم می‌آمد. شروع کردم با او حرف زدن و اتفاقات این چند وقت گذشته را برای هم تعریف کردن. بعد با هم رقصیدیم و بعد شروع کردیم همدیگر را بوسیدن. مشخص شد او فیلمبردار یک گروه شعبده باز محلی است و استودیوی فیلم‌برداری او دقیقاً دیوار به دیوار سالن بود. چون هر دو مست و بسیار حشری بودیم من گفتم «حتماً! چرا نه؟ بزن بریم!»

ما رفتیم داخل و به هر دلیلی او فکر کرد این که من روی پاهایش بشینم و فیلم شعبده‌بازی تماشا کنیم خیلی سکسی است! حالا هر چی! روش او برای وسوسه کردن من اصلاً تعریفی نداشت اما خوب به جهنم! این هم می‌توانست برای خودش یک خاطره باشد! پس به رویش نیاوردم و اجازه دادم مرا ببرد روی کاناپه که در یک گوشه‌ی تاریک استودیو قرار داشت. شلوارش را از پایش درآوردم و دستانم را گذاشتم روی کیرش و فهمیدم درازایش در حالت سیخ بودن حتی نصف کف دست من هم نبود! تازه دستهای من واقعاً کوچک هستن! او متوجه سردرگمی من شد و گفت «نگران نباش بزرگتر می‌شود.» (که البته نشد!) در حالی که یک خنده‌ی عصبی تحویلش می‌دادم (به سایز کیرش نمی‌خندیدم. این که به من درمورد کیرش هشدار می‌داد مرا به خنده انداخت.) پس به بوسیدن او ادامه دادم. بدون این که متوجه شوم، او در تاریکی به آهستگی جق زد و درنتیجه آبش را روی لباس گرانقیمت من پاشید! من واقعاً عصبانی شدم و برای تنبیه او بعداً مجبورش کردم برای من و همه‌ی دوستانم پیتزا بخرد! عجب آدم عوضی‌ای بود! آب کیرش را ریخت روی لباسم!
(ناشناس)

۵.

من یک بار برای یک سال و نیم با مردی که کیر بسیار کوچکی داشت قرار می‌گذاشتم. زیاد بد نبود! من خیلی جوان و بی‌تجربه بودم و نمی‌دانستم که کیری که در اختیارم است یک کیر بسیار کوچک است. سکسمان خوب بود چون اولاً او حسابی برای راضی نگه داشتن من تلاش می‌کرد دوماً او بی‌نهایت خوش‌قیافه و جذاب بود. برای همین کیر خیلی کوچکش برایم مشکلی به حساب نمی‌آمد. راستی یک چیز دیگر هم یادم آمد؛ در شهر کوچک ما مردی بود که کیر بسیار کوچکی داشت ولی با این حال بین زنان شهر طرفداران زیادی داشت زیرا معروف بود که در کصلیسی مهارت بسیار زیادی دارد پس این را هم باید در نظر گرفت!
(ناشناس)

۶.

من دو تجربه از برخورد با کیرهای بسیار کوچک و میکروسکوپی داشته‌ام. اولی با کسی بود که واقعاً دوستش داشتم و با او قرار می‌گذاشتم. او به کمبود خود کاملاً آگاه بود و همیشه تلاش می‌کرد این مسئله را برایم جبران کند. برای مثال او ساعت‌ها کص من را لیس می‌زد و واقعاً در این کار با استعداد بود. همیشه هم از من می‌پرسید آیا کاری دیگری هست که برایم در رختخواب انجام دهد؟ هر کاری که از او می‌خواستم با توجه کامل برایم انجام می‌داد. برای همین وقتی که ما رابطه‌مان را به دلایلی که هیچ ربطی به سایز کیرش نداشت تمام کردیم، من هیچ نوع حساسیت نسبت به کیرهای کوچک در خودم احساس نمی‌کردم و با ذهن باز با این مساله برخورد می‌کردم.

چند ماه بعد من با مرد دیگری آشنا شدم و می‌خواستم با او بخوابم. ما چند باری با هم بیرون رفته بودیم. او حتی از اولی کیرش کوچکتر بود. من هیچ اعتراضی نکردم و چیزی نگفتم چون اگر کسی دفعه‌ی اول که با من سکس می‌کرد از کص من انتقاد می‌کرد واقعاً دلم می‌خواست بمیرم. اما حقیقت این بود که وقتی مرا می‌کرد، عملاً هیچ چیزی احساس نکردم. انگار او اصلاً آنجا نبود. او هم برای لذت بردن من هیچ کاری نکرد و اهمیتی به ارضا شدن من نداد. وقتی کارش تموم شد از من پرسید «خوشت اومد؟» من پاسخ دادم «نه، اصلاً!» بعد به او توصیه کردم که باید برای ارضا شدنم به من کمک کند!
دیگر به موضوع اشاره‌ای نکردم. دفعه‌ی بعد که خواست با من سکس کند، او تلاش کرد از راه‌های دیگری مرا به ارگاسم برساند اما باز هم نتوانست. من او را متوقف کردم و گفتم که «شاید بخواهی کص مرا بلیسی!» او در ابتدا گیج شد... به او توضیح دادم «دفعه‌ی قبل اصلاً چیزی احساس نکردم.» او عصبانی شد گفت «یعنی می‌گویی کیر من کوچک است؟» من پاسخ دادم که «بله! کیر کوچکی داری.» او فریاد کشید «شاید کص تو بیش از حد بزرگ (گشاد) است!» و سپس آنجا را ترک کرد.

برای دانستن اندازه‌ی مرد اول کیرش در حالت نعوظ حدود ٧ سانت و مرد دوم در حالت سیخ بودن کمتر از ٣ سانت بود و یک کاندوم معمولی روی آن حالت لباس‌های بلند و یکسره‌ی اهالی هاوایی را داشت, (شبیه لباس سفید و بلند عربها)
(ناشناس)
٧.

سال 2006 بعد از این که کارهای طلاقم تمام شد، او اولین پسری بود که با او قرار گذاشتم. من بیست و شش سالم بود او چند سالی از من جوانتر بود اما انقدر جوان نبود که کم سنی‌اش را علت عدم رشد کیر بسیار کوچکش جلوه دهد. زیرا اگر اون خیلی کم سن بود معنی‌اش این بود که من دارم با یک پسر زیر سن قانونی سکس می‌کنم و هر کسی که سریال "نظم و قانون" را دیده باشد می‌داند که این کار به شدت غیر قانونی است.
حدود دو ماه بود که با هم بیرون می‌رفتیم و او بارها شب را در خانه‌ی من گذرانده بود. در این شبها فقط از کمر به بالا شیطونی می‌کردیم، بوسیدن، بغل کردن و از این چیزها... من داشتم همه چیز را خیلی آهسته جلو می‌بردم. (خوب حداقل برای من خیلی آهسته بود.) چون تازه از شوهرم جدا شده بودم یواش‌یواش حس کردم که بهش احساس دارم و در نهایت روزی رسید که حس کردم بالاخره وقت آن است که با هم سکس کنیم.

ما روی تختخواب دراز کشیده بودیم و او برای اولین بار جلوی من شورتش را درآورد و حاضرم قسم بخورم اولین چیزی که بعد از دیدن کیرش به ذهن من رسید این بود که این کیر است یا یکی از علائم ناقص‌الخلقه به دنیا آمدن! کاملاً به یاد دارم این دقیقاً همون جمله‌ای بود که به ذهنم رسید. کیرش در حالت نعوظ به اندازه‌ی انگشت شست من بود.
درضمن این را هم باید یادآوری کنم که انگشتان شست من واقعاً نازک و کوچک هستن! این باید قشنگ شما را متوجه کنه که چقدر سایز کیرش کوچک بود. در حالت نعوظ کیر او به اندازه انگشت شصت پای خانوم "مگان فاکس" بود. (مگان فاکس هنرپیشه‌ی معروف هالیوودی که قبل از حاملگی‌اش به خاطر ظرافت و کوچکی پاهایش در چند تبلیغ تلویزیونی شرکت کرد. از جمله تبلیغ معروف گوشی موبایل که ایشون لخت در وان حموم نشسته و فقط انگشتان پاهایش لاک‌زده به رنگ قرمز روشن بیرون از کف روی سطح اب است و دارد سلفی می‌گیرد. در ادامه‌ی این تبلیغ بعد از گذاشتن عکسش آنلاین نصف شهر شروع به جق زدن می‌کنند ـ توضیح مترجم) دیگر لازم نیست برایتان بگویم در زمان سکس من هیچ چیزی داخل کصم احساس نکردم. چند روز بعد دوباره سکس را امتحان کردیم برای این که مطمئن بشوم اشتباه دید و یا اشتباه کص(!) نبوده! اما اشتباهی در کار نبود. من در موتور جستجوی آنلاین جویز عبارت "کیرهای بسیار کوچک" را جستجو کردم. نتیجه‌ی جستجوی آنلاین کاملاً واضح بود. من داشتم یک کیر میکروسکوپی را تجربه می‌کردم.

کیر میکروسکوپی دلیلی اصلی تمام کردن من با او نبود. حتی دلیل دوم و یا سوم هم نبود. آخه اینجوری نبود که تقصیر او باشد و به خاطر این که او هرگز به سایز کیرش اشاره نکرد من فکر می‌کنم خودش هم خبر نداشته کیرش چقدر در مقایسه با بقیه کوچک است. در نهایت اختلاف سنی ما و وسواسی بودن او برایمان مشکل درست کرد و من تصمیم گرفتم از نیویورک بروم و برگردم فلوریدا و تا زمانی که طلاقم برایم عادی نشود کنار خانواده‌ام باشم.
(مارسی روبین)
٨.

سکه‌های کوچک (اسمی که من روی کیرهای کوچک گذاشتم)
(در انگلستان قدیم واحد پول پنی ـ شیلینگ ـ و پوند بوده است. پنی مانند قرون ما پول خرد و بی‌ارزش‌ترین پول بوده است. نویسنده از تشابه کلمه‌ی penne یعنی پول و penis به معنی کیر برای درست کردن این جوک استفاده کرده است ـ توضیح مترجم)
کیر کوچکی که من می‌خواهم امروز درموردش حرف بزنم مربوط به رابطه‌ی کوتاه مدتی می‌شود که با یک مرد قدبلند داشتم. قد او تقریباً ٢ متر و ١٠ سانت بود. واقعاً جذاب و خوش‌قیافه بود. یکی از آن مردهایی که همه می‌گفتن واقعاً از من سرتر است.

اولین بار که ما با هم به رختخواب رفتیم قبلش در سالن ویژه‌ی صرف مشروب حسابی همدیگر را بوسیده بودیم و من منتظر بودم که بعد از بردن او به خانه‌ام با یک کیر بزرگ و حسابی روبرو شوم زیرا که قد و هیکل بزرگی داشت، دستانی بزرگ و پاهایی ماهیچه‌ای یعنی همه چیز تمام! بالاخره به لحظه‌ای که شورتش را پایین کشیدم رسیدیم. واکنش من در برابر کیر میکروسکوپی او یک چهره‌ی کاملاً بی‌حالت و احساس بود.
من درمورد بدن مردانی که با آنها سکس می‌کنم قضاوت نمی‌کنم. کچل بودن؟ اشکالی ندارد! کمر پر از پشم؟ مهم نیست! کون پشمالو؟ آن هم قبول است. نوک سینه‌ی عجیب غریب؟ آن هم مهم نیست! کیر کوچوک؟ آن هم باز اشکالی ندارد. ما راجع به کیر کوچکش بحثی نکردیم و او از بدن لخت من تعریف کرد.
خود سکس هم هیچ تعریفی نداشت و اصلاً مرا راضی نکرد. اما تجربه‌ی با او بودن برایم جالب بود. بعد از آن چند بار دیگر هم با او خوابیدم. کیرهای کوچک هم در اصول مثل بقیه هستند. فقط کاندوم خیلی روی آنها پایین کشیده نمی‌شود انگار کاندوم نصفه خریده‌اید و بر روی کیر گذاشته‌اید.

بعد از گفتن این مطلب من احساس کردم بسیار کوچک هستم (به کوچکی کیر او تیکه نمی‌ندازم) او کص مرا برایم لیسید که می‌تواند تاییدی بر این باشد که خودش هم می‌دانست از قسمت فرو کردن کیرش در کصم هیچ لذتی نبرده‌ام یادم نمی‌آید برای او ساک زده باشم ولی اگر از من می‌خواست حتماً برایش ساک می‌زدم.

توصیه‌ی من به خانمها این است که درمورد بدن مردها قضاوت نکنید. به هر چه هست راضی باشید و سعی کنید از آن لذت ببرید. صاحبان کیرهای کوچک نیز به عشق و محبت نیاز دارند. رابطه‌ی من با او به دلیلی که هیچ ربطی به سکس نداشت، تمام شد. اما اگر می‌توانستم با او بمانم حتماً می‌ماندم.
(ماری)
٩.

وقتی از دانشگاه فارغ‌التحصیل شدم و دوباره به خانه برگشتم، پسری که از زمان دبیرستان می‌شناختم و با هم در ارتباط بودیم از من خواست که با او وقت بگذرانم.
او زنی را حامله کرده بود و چند ماه پیش صاحب فرزندی شده بود. او و مادر فرزندش دیگر با هم رابطه نداشتند. حداقل این چیزی بود که او به من گفت و من چون همیشه از او خوشم می‌آمد باور کردم و تقاضایش را پذیرفتم.
بعد از این که چند باری با هم بیرون رفتیم، آخرش سر از خانه‌ی او درآوردیم. ما مدت زیادی بود که با بوسیدن هم و شیطنت‌های دیگر مقدمات اون شب رو فراهم کرده بودیم. هر دو لخت شدیم و او به من گفت که روی کیرش بشینم این پوزیشن مورد علاقه‌ی من نبود ولی خوب اشکالی نداشت. من رفتم روی بدنش و خواستم کیرش را در کصم کنم ولی هرچه گشتم پیدایش نکردم! وقتی کیرش را لمس کردم، اولش ترسیدم! از او پرسیدم «سیخ شده‌اش اینقدر است؟» او جواب داد «بله» از او پرسیدم «کاندوم داری؟» جواب داد «نه، کاندوم بکشم روی کیرم سریع می‌خوابد!» گفتم «این همین الانش هم خوابیده است! مرا ببر برسان خانه!»

اولاً من آن لحظه در حالت شوک بودم که یک کیر واقعاً می‌تواند اینقدر کوچیک باشد؟ و شل و ول؟ دوم واقعاً گیج شده بودم که این با این کیر یک سانتیش چطور توانسته کسی را حامله کند! همه چیز برایم همان لحظه تمام شد. دیگر باهاش هیچ شیطنتصی نکردم. حتی تلاش هم نکردم صادقانه بگم این که نمی‌خواست کاندوم بگذارد هم باعث شد ازش زده بشوم. این هم بگویم مردانی که کاندوم نمی‌گذارن را باید گذاشت داخل توپ و شلیک کرد به کره‌ی ماه!
(ناشناس)

١٠.

اولین برخورد من با کیرهای کوچک حدود شش -هفت سال پیش اتفاق افتاد. پسری که مالک کیر مورد نظر بود، همکلاسی سابقم بود که باهاش به کمپ تابستانی آموزش تئاتر رفته بودم. در آن تابستان دوست پسرم شده بود و هر وقت می‌رفتم شهر خودمان، یک شیطنت کوچکی باهاش می‌کردم. قبلاً یک بار نزدیک بود سکس کامل کنیم که نشد ولی کیرش را دیدم. بهش گفتم «تو خیلی خیلی خیلی کوچیکی!» البته این هم بگم اون زمان انقدر کیر ندیده بودم که بخواهم مقایسه کنم. برای این که چند سال بعد را خلاصه کنیم، فقط می‌گویم که برای یه مدتی من یک هرزه‌ی کامل شده بودم و با همه می‌خوابیدم. او برگشته بود به شهر خودمان. ما رفتیم خانه‌ی من و شروع کردیم به سکس. آن زمان من اینقدر کیرهای رنگارنگ دیده بودم که می‌توانستم یک مقایسه و قضاوت دقیق داشته باشم. من گفتم نه تنها به طرز غیر عادی کوچک است، بلکه احتمالاً از دیدگاه پزشکی یک کیر میکروسکوپی به حساب میاد. زمانی که بهش گفتم «بکن تو دیگه!» و او جواب داد «همش توشه!» تصوری که ازش داشتم کاملاً برایش واضح شد. این قضیه اینقدر مسخره است که شماها احتمالاً فکر می‌کنید دارم اینها رو از خودم در میارم اما متاسفانه حقیقت دارد.
به هر حال ما با هم سکس کردیم و واقعاً سکس مزخرفی بود. اما بیشتر به خاطر چیزهای دیگر مثلاً آبش حدوداً دو و نیم ثانیه بعد از شروع آمد. یک دلیل دیگه‌اش؛ او اصلاً کاندوم نگذاشت که باعث شد بعدش مجبور بشویم برویم داروخانه قرص اورژانسی بخریم و کلی چیزای دیگر. چیزهایی که از کوچک بودن کیرش خیلی بدتر بود. آن زمان من واقعاً دوستش داشتم. اگر آن اتفاقهای بعدش نمی‌افتاد فکر نمی‌کنم اندازه‌ی کیرش برایم اصلاً مهم بود و باهاش می‌ماندم.

در ضمن او اصلاً سعی نمی‌کرد کوچکی کیرش را با توجه کردن به نیازها و بدن من جبران کند، نه کصم را لیسید و نه حتی انگشتم کرد. حتی یک دفعه! اگر من یک پیرزن خردمند که روی صندلی چوبی با توانایی به عقب و جلو تاب خوردن نشسته بودم و دیگران رو درمورد کیر میکرووسکوپی نصیحت مادرانه می‌کردم (خودم هم باورم نمی‌شد یک روزی چنین چیزی را تایپ کنم!) فکر کنم می‌گفتم که آن هیچ اشکالی ندارد و شما به یک زندگی وحشتناک پر از ناامیدی در رختخواب محکوم نشده‌اید. به شرطی که خودتان قبول داشته باشید که نقطه ضعفی دارید و از کارهایی که لازم است برای جبران نقطه ضعفتان و خوشحال کردن شریک جنسی‌تان انجام دهید، کوتاهی نکنید. من با مردان دیگری که کیر کوچک داشته‌اند نیز بوده‌ام و ما سکس‌های فوق العاده‌ای با هم داشته‌ایم زیرا مشخص بود آنها از کوچکی کیرشان تا حدودی آگاه هستند و برای جبران آن تلاش می‌کنند اما پسر کیر میکروسکوپی هیچ تلاشی در این زمینه نکرد....
(ناشناس)
١١.

در زمان دانشگاه یک ترم رو در خارج از کشور در دانشگاه دیگری دانشجوی مهمان بودم. آنجا با مردی آشنا شدم. او واقعاً فوق‌العاده خوش‌قیافه بود و یک لهجه‌ی جذاب داشت که باعث می‌شد بیشتر از او خوشم بیاید. آن شب من اینقدر مست بودم که فکر می‌کردم با راننده‌ی تاکسی سر یک دلار به زبون محلی چونه زدن باعث می‌شود این مرد جذاب خارجی تحت تاثیر قرار بگیرد. وقتی مشغول بوسیدن و مالیدن هم بودیم فهمیدم کیرش خیلی کوچک است. ما با هم سکس کامل نکردیم اما او از روش‌های دیگری آب مرا آورد. هم‌اتاقی آن موقع من شاهد همه چیز بود و می‌تواند شهادت دهد که آب من آمد و تصمیم این که سکس کامل نکنیم به خاطر سایز کیرش نبود. به خاطر این بود که من فقط ١٩سالم بود و آن موقع‌ها هنوز با هر مردی که سر قرار می‌رفتم همون دفعه اول باهاش نمی‌خوابیدم!
ما آن شب راجع به اندازه‌ی سوزن او (کیرش) بحث نکردیم و می‌دانید چیست؟ او آنقدر خوش‌قیافه و باهوش و دوست‌داشتنی بود که حتی یک ذره هم از خوابیدن باهاش پشیمان نیستم. الان آنطوری که در صفحه‌ی فیسبوکش نوشته ازدواج کرده خوشبخته و پدر هم شده. برای او و کیر کوچیکش خوشحالم!
(ناشناس)

١٢.

تجربه‌ی من با کیرهای میکروسکوپی با دوست یکی از دوستانم اتفاق افتاد. کسی که فقط باهاش دو بار خوابیدم. هیچوقت راجع به سایز کیرش باهم بحث نکردیم. فقط همینجوری با هم سکس داشتیم. وقتی داشتیم درمورد کارهایی که من دوست ندارم در سکس انجام دهم حرف می‌زدیم، یهو شلوارش را کشید پایین. من تعجب کردم و یکم سرم را بردم عقب! بیشتر به خاطر این که تا آن موقع کیر اینقدر کوچک ندیده بودم و نمی‌دانستم باید باهاش چگونه رفتار کنم! بیشتر سورپرایز من بابت این بود که او یه شخصیت مغرور با اعتماد به نفس خیلی بالا داشت. طوری که غرورش تقریباً آزاردهنده بود. خوب من فکر کردم یک آدمی که اعتماد به نفسش اینقدر بالاست و اینطوری با همه رفتار می‌کند حتماً کیرش خیلی گنده‌ست! چقدر ساده بودم!

جزییات رو خیلی یادم نیست چون هر دو باری که با هم بودیم به شدت مست بودم اما یادم است سکس و آمدن آبش را. این هم یادم است که اگر به جای بالا پایین رفتن به سمت عقب و جلو روی شکمش حرکت می‌کردم بیشتر طول می‌کشید. اول کار کیرش خیلی از کصم درمیومد پس فهمیدم رمز کار در برخورد با کیرهای میکروسکوپی وقتی داخل کص شما هستن این است که خیلی خودتان را تکان ندین
که البته در فصل تابستان که هوا گرم هم هست چیز زیاد بدی هم نیست. آخر آن شب واقعاً گرمم بود. اطاق او هم کولر نداشت. هیچ کس دلش نمی‌خواهد در چنین شرایطی خیلی عرق کند.
(ناشناس)
١٣.

من با یک پسری قرار می‌گذاشتم و یکی دوباری با هم بیرون رفته بودیم و یک بار با همان بهانه‌ی همیشگی «برویم خانه‌ی ما یک فیلم با هم تماشا کنیم» مرا برد به خانه‌اش! خیلی زود لباسهایمان از تنمان درآمد و من دستگیره‌ی کوچک در را لای پایش دیدم. اگر خیلی بخواهیم با ارفاق نمره بدهیم، کیرش در حالت سیخ بودن کلاً دو سانت و نیم بود! و ختنه هم نکرده بود. من واقعاً تعجب کرده بودم که آن پایین واقعاً چه خبر است!
من شروع کردم برایش جق زدن به امید این که شاید ظاهرش کوچیک باشد اما بتواند حسابی بزرگ بشود آخر هیچ جور باورم نمی‌شد یک کیر فقط یک کله‌ی کوچیک باشه که روی دو تا خایه چسباندن! کله‌ش به اندازه‌ی بند اول انگشت شست من بود و من دارای دستان خیلی کوچکی هستم. اگر می‌خواید دقیقاً سایز کیر آن پسر دستتان بیاد من فکر می‌کنم طول مقدار پوست ختنه نشده‌ی دور کلاهک کیر از کل کیرش درازتر بود! بعد از سی ثانیه گیج بودن و مالاندن کیرش با امید بزرگ شدن، آبش آمد! بعدش هم بهم گفت که هیچوقت نتوانسته آبش را زیاد نگه دارد و همیشه زود می‌آید و برای همین هم هیچوقت به کسی پیشنهاد سکس نمیدهد که البته فکر کنم از روی مودب بودن این حرفها رو می‌زد... آره، فکر کنم دلیلش همان مودب بودن بود!
من به همه‌ی دوستام گفتم به خاطر دلایل دیگه‌ای با هم تمام کردیم چون واقعاً خجالت می‌کشیدم به آنها بگویم برای یک پسری که کیر میکروسکوپی داشته جق زدم. البته چند دلیل دیگر هم بود اما کیر خیلی کوچکش دلیل اصلی تصمیم من برای تمام کردن باهاش بود. راستی سایز تخمهایش تا آنجا که یادم می‌آید معمولی بودن.
(ناشناس)
١۴.

اولین و آخرین باری که با کیر میکروسکوپی برخورد داشتم مال سال اول دانشگاه بود. تازه با یکی تمام کرده بودم و آن شب رفتم اتاق دوست یکی از دوستانم. یواش‌یواش تماس فیزیکی ما با هم گرمتر شد. من دستم را بردم داخل شلوارش که یهو انگار شوکه شدم! چون چیزی که آن پایین پیدا کردم باعث سردرگمی من شد. چون یک مغز مست، یک مغز احمق است به جستجویم برای کیرش ادامه دادم چون فکر کردم دفعه‌ی اول فقط بیضه‌ی او را در دستانم گرفتم...

تمام تلاشم را کردم که یک جق خوب برایش بزنم (البته جق زدن معمولاً خیلی حال نمیدهد) اما خوب از جق زدن برایش جلوتر نرفتیم.

من با خوابیدن با کسانی که کیرشان کوچک است مشکلی ندارم اما آن پسر برای جبران سایز کوچکش هیچ تلاشی نمی‌کرد. او در رختخواب کاملاً خودخواه بود. فقط به ارضا شدن خودش فکر می‌کرد. اصلاً هم باهوش نبود.
(ناشناس)
منبع:

buzzfeed.com/katienotopoulos/14-women-tell-what-its-like-having-sex-with-a-micropenis


ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست


 • 19

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

باز خوبه کیرم بزرگه هر کی خورده گفته آیییییییی...


باز خوبه کیرم بزرگه هر کی خورده گفته آیییییییی مامان (biggrin)


ـــــــــــ

خوشبختی یعنی سکس با یه بیوه محجبه کوس تنگ • 0درووووووووووووووووووووووووود


به نظر من تمام این زنها زر میزنند که هیچ مشکلی با دول کوچولو نداشتن . خیلی جالب هست که در واقعیت زنها در خلوتهای خودشون از کوچکی الت پارتنرشون پیش هم مینالند و حتی مسخره هم میکنن مرده رو یواشکی کرکر با هم میخندن ولی همان زنها جلوی رسانه که میان الکی طوری فیلم میان که نخیر اصلا سایز الت براشون مساله نیست ! این هم یکجور ادای تنگها رو دراوردن هست :| (sick)

زاررررررررررت


ـــــــــــ

 • 9عرض شود که


نقل از: گوزوی خوشبخت به نظر من تمام این زنها زر میزنند که هیچ مشکلی با دول کوچولو نداشتن . خیلی جالب هست که در واقعیت زنها در خلوتهای خودشون از کوچکی الت پارتنرشون پیش هم مینالند و حتی مسخره هم میکنن مرده رو یواشکی کرکر با هم میخندن ولی همان زنها جلوی رسانه که میان الکی طوری فیلم میان که نخیر اصلا سایز الت براشون مساله نیست ! این هم یکجور ادای تنگها رو دراوردن هست :| (sick) زاررررررررررت


ممکن است اینچنین هم باشد.

کیر به روت


ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست • 3 • Maloo2  

 • عضو از 1397/8/27

 • پست‌‌‌ها: ‌ 64

 • 75

فقط اونی که تشبیه کرده بود به انگار کسی در میزد...


فقط اونی که تشبیه کرده بود به انگار کسی در میزد ولی داخل نمیومد (biggrin)


ـــــــــــ • 6 • Mahabadr444  
 • عضو از 1397/5/20

 • پست‌‌‌ها: ‌ 36

 • 23

خدارو شکر


مال ما رو باید دوربین شکاری رو برعکس بگیری کوچک بشه.. من که میکروسکوپی داشتم عمرا سکس نمیکردم


ـــــــــــ


 • 1 • Different man  

 • عضو از 1397/8/30

 • پست‌‌‌ها: ‌ 2284

 • 9826

جلل الخالق!


چه حرفا!!

حالا کسلیسیش به کنار و میپذیریم، ولی خو تا کی قرار بود فقط بلیسه و بلیسه؟؟! دلش نمیخواست کیر بره توش؟!

اینا هم کیر زده زیر دلشون دیوثا!

حسام دمت گرم (rose)


ـــــــــــ
 I 'm different...but i 'm myself!

 • 2 • .Miraclemike  

 • عضو از 1396/5/3

 • پست‌‌‌ها: ‌ 7

 • 27

بزرگ ترین سایز مربوط به خر است


این چرت و پرت های مربوط به سایز مایز چه برای زن چه مرد در تاریخ موضوعیتی نداشته همین چند دهه ی اخیره که به لطف رسانه های آبدوخیاری و مردمان ابله و بی مقدار این کسشعر ها باب شده. زندگی جنسی انسان رو تقلیل میدن به سایز کیر و پستون
این وسط یک مشت شیاد سازنده "قرص شومبول دراز کن" هم با پول همون کوچک مغز های کوچک دودول میرن جنده بازی.


ـــــــــــ


 • 613


کیر ۱۳ سانتی کوچیک به حساب میاد آیا؟؟؟؟ راه بزرگ‌کردنش چیه ؟؟؟مبخوام به ۱۵ برسه


ـــــــــــ


 • 2 • ..aria..  
 • عضو از 1395/12/13

 • پست‌‌‌ها: ‌ 93

 • 179

والا، من چیزی که فکر میکنم اینه که خیلی از اینا رو...


والا، من چیزی که فکر میکنم اینه که خیلی از اینا رو میگن که کسایی که سایزشون کوچیکه دپرس نشن.

وگرنه همینجوریش دخترا به کسی که قدبلند یا عضله‌ای نیست با تحقیر نگاه میکنن. چه برسه به اینکه سایزش کوچیک باشه. نه اینکه هرچی بزرگتره باشه بیشتر بخوان نه! ولی فکر نمیکنم زیر ۱۴، ۱۵ سانت رو اصلا جدی بگیرن


ـــــــــــ


 • 2 • nima1368sh  
 • عضو از 1398/2/14

 • پست‌‌‌ها: ‌ 34

 • 85

همسرم می گه درست سکس کردن مهمتر از سایزه


من زن نیستم اما متاهلم خانومم همیشه می گه بزرگی و کوچیکی اهمیتی نداره مهم اینه که مرد چه جوری زن رو در ابتدای کار تحریک می کنه ، زنا وقتی درست شهوتی شن اصلا براشون سایز مهم نیس فقط دوس دارن یه کیر گیرشون بیاد ابشو بریزن بیرون تا خیالشون راحت شه البته این نظر زن منه


ـــــــــــ

من و همسر خوشگلم عاشق سکسیم اگه تنوع تو سکس نباشه زیبا ترین و خوش رنگ ترین لذت دنیا روز به روز کمرنگ و کمرنگ تر می شه بیاییم تا جوونیم از این نعمت شیرین و دوست داشتنیه خدا بیشترین بهره رو ببریم • 2 • icy_girl  

 • عضو از 1393/9/23

 • پست‌‌‌ها: ‌ 2623

 • 7143

ک ص گشاد به روت عزیزم


چرا ایقد طولانی عاخهههه

فردا میخونم :/

فقط در مورد تیتر تاپیکت بگم که اون خانمها کص میگن جانم :|


ـــــــــــ

 • 2افزایش سایز امکان پذیره میتونم راهنمایی کنم
بقول...


افزایش سایز امکان پذیره میتونم راهنمایی کنم بقول یکی از استادامون تنها چیزی که علاج نداره مرگه


ـــــــــــ


 • 1نقل از: کیربدنسازز


نقل از: کیربدنسازز افزایش سایز امکان پذیره میتونم راهنمایی کنم بقول یکی از استادامون تنها چیزی که علاج نداره مرگه

چجوری؟


ـــــــــــ


 • 0افزایش سایز امکان پذیره میتونم راهنمایی کنم
بقول...


افزایش سایز امکان پذیره میتونم راهنمایی کنم بقول یکی از استادامون تنها چیزی که علاج نداره مرگه


ـــــــــــ


 • 0 • Amirjenoobi1983  

 • عضو از 1398/6/25

 • پست‌‌‌ها: ‌ 764

 • 585

دوس دخترم میگف تو نافم حسش میکنم


هر چن که هر چی هس به همون ابتدای کُس مربوطه ولی از لحاظ روانی سایز کوچیک به نظر من آزار دهنده س برا خانوما برا صاحب کیر هم خوب نیس اعتماد ب نفسشو میاره پایین


ـــــــــــ

شخصیت من را با برخوردم اشتباه نگیر شخصیت من چیزی است که من هستم اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی • 1آدم ها وقتی یه چیزی رو دوست داشته باشن مدام براش...


آدم ها وقتی یه چیزی رو دوست داشته باشن مدام براش دلایل قانع کننده میارن. در حالت کلی هیچ کس از کیر بزرگ بدش نمیاد و البته همه از کیر کوچیک بدشون میاد. مثل اینه که کسی که پراید داشته باشه همیشه چشمش دنبال یه bmw میمونه ولی لزوما خب هر وقت باهاش در مورد واید پراید صحبت کنی یه چیزی برای گفتن خواهد داشت. این خانما و بقیه خانم هایی که در مورد اهمیت نداشتن کیر کوچیک پارتنرشون صحبت میکنن حتما چیزی وجود داره که چشمشون رو روی حقیقت بسته وگرنه حقیقت امر اینه که وقتی مرد هل میده باید واژن باز بشه و زیر ناف قلقلک داده شه. اگر نشه به هزار راه دیگه می شه یک زن رو ارضا کرد.ولی این ارضا کجا و اون ارضا کجا... من اعتقادم اینه که همه خانما کیر کلفت و دراز دوست دارن من اعتقادم اینه که خانم ها اول به شخصیت و شعور طرف مقابلشون فکر میکنند تا کیرش من اعتقادم اینه که خانم ها برای پارتنرشون که کیر کوچول هست و از شانس بدشون خیلی باشخصیت و با شعوره آرزوی شونزده و هجده سانتی دارن


ـــــــــــ


 • 1مورد 9باحال بود هرچه گشتم پیداش نکردم


مورد 9باحال بود هرچه گشتم پیداش نکردم


ـــــــــــ


 • 0 • Hossein3344  
 • عضو از 1398/8/10

 • پست‌‌‌ها: ‌ 24

 • 17

هر دختر یا زنی رو کردم یکم که بیشتر فشار دادم توش...


هر دختر یا زنی رو کردم یکم که بیشتر فشار دادم توش قسم داد که تورو خدا تا بیخ نکن. بیشتر از ۹۰ درصد اینجوری بودن.


ـــــــــــ

خانوم های تبریزی شما رو از نظر جنسی و مالی به آرزوهاتون میرسونم. • 0 • andre24  
 • عضو از 1394/9/7

 • پست‌‌‌ها: ‌ 3

سلام


نامزدم میگه کیرت کوچیکه باید لارجر باکس بزنی قبل ازدواج تا خوب بشه.من کیرم 13 ساته چی کار کنم؟خیلی روحیمو داغون کرده.چیزی هم بش نمیتونم بگم اعصابم خورده


ـــــــــــ

هیچی • 0 • Nima_Paydar  
 • عضو از 1399/2/16

 • پست‌‌‌ها: ‌ 10

ساکن تهران
دروس (دولت)
کاملا مستقل و شاغل
بنده...


ساکن تهران دروس (دولت) کاملا مستقل و شاغل بنده میخوام با بانوی جانبازی که درصد جانبازیشون بالای ۲۵ درصد باشه ازدواج کنم. شرایط بنده : استخدام یک پرستار برای پرستاری ۲۴ ساعته از ایشون مهریه ۱۴ سکه پرداخت ۱۰۰ میلیون تومان نقدی طی یک فقره چک روز به عنوان پیش قباله پرداخت ماهیانه ۵ میلیون تومان که هزینه های نگهداری و پرستار هم با این مبلغ پرداخت خواهند شد. خیلی متشکرم از لطف و توجه شما @Noprefa


ـــــــــــ

علاقمند به ازدواج با بانوی جانباز ۲۵ درصد به بالا یا بانویی که معلول جسمی - حرکتی باشن. ساکن تهران ، دروس (دولت) @Noprefa • 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     


جستجو


نظرسنجی

تو چند سالگی اولین بار پورن دیدی؟


نمایش نتایج


آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «