تجربیات زنان متاهل

سلام دوستان چند روزیه یه زن متاهل گیر داده بهم نمیدونم چیکار کنم!

لطفا از اونایی که تجربه داشتن میخوام کمکم کنن

به نظرتون باهاش باشم یا نه؟

خانم ها بنظر شما چی باعث میشه زن متاهل اینکارو بکنه؟

ممنون میشم کمکم کنید

ـــــــــــ

سکسی و عاشقانه.
سکس خوبه چه با خانم باشه چه با اقا
تمایل داشتین درخدمتم

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Koorooosh3x  

• عضو از 1397/7/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 18

• 15

گروه متاهلین داغ و خانمهای هات

گروه تازه تاسیس آشنایی با زوجهای هات و باکلاس و خانمهای مجرد هات جهت ملاقات و تبادل لذت اگه عضو گروهمون بشین خوشحال میشیم

HxuTAlXwqD-DoY_rpYinUw

اینم آی دی خودم

TankS70@

ـــــــــــ

• 0

• 112gy  
  • عضو از 1397/4/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 34

• 34

زن متاهل ب شدت خطرناکه. اگه یه بار بری دیگه ترست...

زن متاهل ب شدت خطرناکه. اگه یه بار بری دیگه ترست میریزه و واسه ات عادی میشه و وای ب اون روزی ک عاشقت بشه چشاش دیگه هیچی نمی بینه و فقط تو رو میخواد معمولا رابطه با زن متاهل ب اتفاقات بد و غیر قابل جبرانی تبدیل میشه

ـــــــــــ

• 5

• Asdollakhan  

• عضو از 1391/4/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 564

• 93

بیخیالش شو بگا میری اینو گوش کن شک نداشته باش

بیخیالش شو بگا میری اینو گوش کن شک نداشته باش

ـــــــــــ

بلند آسمان جایگاه من است

• 3

اگه یه اشغال عوضی حرومزاده تشریف داری که برو باهاش...

اگه یه اشغال عوضی حرومزاده تشریف داری که برو باهاش رابطه داشته باش، از عواقب هم نترس، یه خورده دقت کنی و زرنگ باشی چیزیت نمیشه، ولی اگه یه اشغال نیستی بیخیال شو

ـــــــــــ

با خودمون روراست باشیم

• 1

• Kirkoloftarak  

• عضو از 1396/6/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 354

• 83

نقل از: 112gy

نقل از: 112gy زن متاهل ب شدت خطرناکه. اگه یه بار بری دیگه ترست میریزه و واسه ات عادی میشه و وای ب اون روزی ک عاشقت بشه چشاش دیگه هیچی نمی بینه و فقط تو رو میخواد معمولا رابطه با زن متاهل ب اتفاقات بد و غیر قابل جبرانی تبدیل میشه

اره بعضیا میرن سکس میکنن بعد ولش میکنن این خیلی بده

ـــــــــــ

سکسی و عاشقانه. سکس خوبه چه با خانم باشه چه با اقا تمایل داشتین درخدمتم

• 1

نقل از: Kirkoloftarak

نقل از: 112gy زن متاهل ب شدت خطرناکه. اگه یه بار بری دیگه ترست میریزه و واسه ات عادی میشه و وای ب اون روزی ک عاشقت بشه چشاش دیگه هیچی نمی بینه و فقط تو رو میخواد معمولا رابطه با زن متاهل ب اتفاقات بد و غیر قابل جبرانی تبدیل میشه

احمقی یا خودتو به احمقی می‌زنی؟با اخلاقی اینه زن متاهل رو بکنی و بعد عاشقانه دوستش داشته باشی؟ بچه هاش چی؟واقعا چه تعریف عالی ای از اخلاق داری بی‌شعور، دهنت رو ببند و حرف از خوب و بد نزن

ـــــــــــ

با خودمون روراست باشیم

• 0

• JohnLocke  

• عضو از 1397/9/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 10

• 19

خطرناک هست ولی جوابشو ندی بهتره. منم همچین موقعیتی...

خطرناک هست ولی جوابشو ندی بهتره. منم همچین موقعیتی داشتم میگفت طلاق گرفتم تا من باهاش باشم بعد فهیدم شوهر و بچه داره و دروغ گفته . بچه شو دیدم عذاب وجدان گرفتم. دورشو خط بکش بنظرم

ـــــــــــ

• 2

صاحب تاپیک، میخوای هر غلطی بکنی بکن، ولی حق نداری...

صاحب تاپیک، میخوای هر غلطی بکنی بکن، ولی حق نداری خوب و بد تایین کنی مردک احمق،، اخلاق تو که ول کردن یه جنده رو بد میدونه، صدمه به شوهر و بچه های بیگناه اون جنده رو بد نمیدونه،،، هر غلطی میخوای بکن ولی دهنت رو باز نکن و حرف از اخلاقیات نزن

ـــــــــــ

با خودمون روراست باشیم

• 0

• nimab2  

• عضو از 1397/5/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 5

نصیحت ب سبک پدر

ببین بزار اینجوری بهت بگم اگه دوست داری زنتو بگان برو بگا طرفو . ولی اگه ناموست برات مهمه بشین جق و ترجیح بده ب زن شوهر دار

این چیزی بود ک بابام هیجده سالم بود بهم گفت تا الانم بعد ۳ ۴ سال ضرر نکردم ب حرفش گوش کردم ولی این وسط خیلیا رو دیدم ک بگای سگ مشرف شدن طوری ک مجبور شدن برا نزدن سیک اخروی سیک جغرافیایی خودشونو از ایران زدن

ـــــــــــ

• 1

• Kirkoloftarak  

• عضو از 1396/6/10

• 83

نقل از: کاربر_سایت

صاحب تاپیک، میخوای هر غلطی بکنی بکن، ولی حق نداری خوب و بد تایین کنی مردک احمق،، اخلاق تو که ول کردن یه جنده رو بد میدونه، صدمه به شوهر و بچه های بیگناه اون جنده رو بد نمیدونه،،، هر غلطی میخوای بکن ولی دهنت رو باز نکن و حرف از اخلاقیات نزن

فازت چیه دقیقا

ـــــــــــ

• 0

نکن.2سال کردم چوبشو خوردم.نکن به گا میری

نکن.2سال کردم چوبشو خوردم.نکن به گا میری

ـــــــــــ

br> </br

• 0

• Kirkoloftarak  

• عضو از 1396/6/10

• 83

نقل از: arsalan..arsalan

نقل از: arsalan..arsalan نکن.2سال کردم چوبشو خوردم.نکن به گا میری

چیشد؟

ـــــــــــ

• 0

• hotmalex  
  • عضو از 1396/11/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 27

• 22

بکنش! از کون هم بکنش!

بکنش! از کون هم بکنش!

ـــــــــــ

• 0

• Maniac65  
  • عضو از 1397/7/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 39

• 29

زن متاهل

بارها تو چت چه تلگرام چه بیتالک خدابیامرز! چه محل کار و توی شهر و در و همسایه و فک و فامیل زنهایی بودن که آمار میدادن و باهاشون دوست میشدم اما صحبت کردن رابطه سکسی نداشتیم من خودم خیلی میترم ازین موضوع که بخوام با زن متاهل سکس کنم. ممکنه یه لحظه شهوت ادمو بگیره دلش بخواد اما همون یه لحظس اتفاقا از همشون عکسای راحتی داشتم که خودم خواستم به چه مدلی بگیرن بفرستن اما هیچوقت عکساشونو پخش نکردم حتی به دوستانمم نشون ندادم و بعد اژ مدتی پاکشون کردم. بنظرم قیدشو بزنی بهتره، نه تو بلکه هرکسی که مث تو فکر میکنه رابطه با زن متاهل خوبه!

ـــــــــــ

• 0

• siamakf18  
  • عضو از 1394/4/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 11

بکنش ،بکنش بده بچه محلاتم بکنن , بکنش بده همکاراتم...

بکنش ،بکنش بده بچه محلاتم بکنن , بکنش بده همکاراتم بکنن، ضمن اينکه بقول دوست بالاييمون بکنش ،از کونشم بکن!!!

ـــــــــــ

• 1

فازت چیه دقیقا

....

ـــــــــــ

با خودمون روراست باشیم

• 0

• Detergent  
  • عضو از 1397/4/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 53

• 50

این صحبتت خیلی منطقی نیست.

نقل از: nimab2 ببین بزار اینجوری بهت بگم اگه دوست داری زنتو بگان برو بگا طرفو . ولی اگه ناموست برات مهمه بشین جق و ترجیح بده ب زن شوهر دار این چیزی بود ک بابام هیجده سالم بود بهم گفت تا الانم بعد ۳ ۴ سال ضرر نکردم ب حرفش گوش کردم ولی این وسط خیلیا رو دیدم ک بگای سگ مشرف شدن طوری ک مجبور شدن برا نزدن سیک اخروی سیک جغرافیایی خودشونو از ایران زدن

کاملا با رابطه داشتن با زن های متاهل مخالفم. هر کاری بکنی و هر جور وارد رابطه بشی باعث به هم خوردن زندگیش می شی. ولی به نظرم این منطق شما هم خیلی عجیبه. اینکه اگه کسی زن مردم رو بکنه زنش رو می کنن. اینقدر آدم های بدبخت بیچاره بودن که دست به هیچ زن و دختری نزدن و زنشون زیرخواب مردم شد. اینقدر هم آدم ها بودن که به زن و دختر و پسر رحم نکردن و هر چی گیرشون اومد کردن ولی زندگیشون رو به رواله و زن و بچه شون سالم و بدون مشکل.

کلا مردم ما عادت دارن فاز اینو بگیرن که عدالت بر دنیا حاکمه. واقعا اینطور نیست.

ـــــــــــ

• 0

• 112gy  
  • عضو از 1397/4/14

• 34

احمقی یا خودتو به احمقی می‌زنی؟با اخلاقی اینه زن متاهل رو بکنی و بعد عاشقانه دوستش داشته باشی؟ بچه هاش چی؟واقعا چه تعریف عالی ای از اخلاق داری بی‌شعور، دهنت رو ببند و حرف از خوب و بد نزن

حرف از خوب و بد نزدم فقط تجربه ام رو در اختیارش گذاشتم چون احساس کردم واقعا درگیر اون شرایط شده. واسه جلقی مثل تو چیزی نگفتم برو صابونت رو بغل کن
ـــــــــــ

• 0

حرف از خوب و بد نزدم فقط تجربه ام رو در اختیارش گذاشتم چون احساس کردم واقعا درگیر اون شرایط شده. واسه جلقی مثل تو چیزی نگفتم برو صابونت رو بغل کن
با زن متاهل بودی مگه عوضی؟ همانا جقی بودن بسی برتر از اشغال و پست فطرت بودنه
ـــــــــــ

با خودمون روراست باشیم

• 0

• 112gy  
  • عضو از 1397/4/14

• 34

با زن متاهل بودی مگه عوضی؟ همانا جقی بودن بسی برتر از اشغال و پست فطرت بودنه
شاید مامانت بوده نمیدونم ولی یادم نمیاد تو بچه من باشی (clap)
ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

از عملکرد admin راضی هستید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «