ترس از ایدز و... و ایجاد رابطه جنسی

‌سلام، من به شدت از گرفتن بیماری ایدز و بیماریهای مقاربتی میترسم و باعث شده بسیاری از موقعیتها که آرزوی هر کسی هست را از دست بدم، یه بار یکی بهم گفت برو پیش روانشناس ، برام سواله چطور اینقدر راحت میخواید نفر سوم یا ضربدری و ... بزنید یا حتی بعضیا کون مسکنن و میدن و از بیماریهای مراقبتی نمیترسن !
شما هم اینجوری هستید ؟ کسی راهنمایی نداره چیکار کنم ؟

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Hooshang1000  
  • عضو از 1398/11/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 10

خوب یکی یه چیزی بگه ، یعنی همین الان الکسیس لخت...

خوب یکی یه چیزی بگه ، یعنی همین الان الکسیس لخت بشه میکنینش ؟ ، والا من نمیکنم چون میترسم مریضی بگیرم ازش

ـــــــــــ

• 0

• Sattar13  

• عضو از 1398/4/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 2

راه حل

از کاندوم به شکل صحیح استفاده کن و کسی که میخوای باهاش رابطه داشته باشی ترجیحا سابقه خیلی خرابی نداشته باشه. اینطوری تا حد زیادی احتمال ابتلا کاهش پیدا میکنه ولی در هر صورت ریسک خودش رو داره. البته شریک جنسیت میتونه تست هم بده که تست هم ممکنه توی ۳ ماه اول آلودگی جواب اشتباه بده. در کل بهترین حالت از لحاظ بهداشت جسمی الان همین چیزیه که توش هستی ولی از لحاظ بهداشت روانی بعید میدونم

ـــــــــــ

خاک ارزشی ندارد، مردمی که بر روی خاک زندگی میکنند به آن ارزش میدهند.

• 1

• Hooshang1000  
  • عضو از 1398/11/22

• 10

دارم دیواته نیشم، یه بار رابطه داشتم با یکی فهنیدم...

دارم دیوانه میشم، یه بار رابطه داشتم با یکی فهمیدم دیوث حداقل به سه چهار نفر داده، صد بار آزمایش دادم آخرین بار که یک سال گذشته بود ، همون اوایل یه مریضی مثل آنفولانزا گرفتم بعدش زبونم خیلی میسوخت تا یه سال بعدش ، جواب آزمایش یک سال بعدش جوابش همراه با یک سری آزمایش دیگه بردم دکتر فوق متخصص هیچی نگفتم ، نگاه کرد گفت هیچیت نیست ، هیچی نگفتم و اومدم بیرون، بعد گفتم نکنه دکتره بیسواده بود و نمیدونست آزمایش چیه ، یا گفته این که این هنه استرسه کسخله حالش بد میشه بزار بگم هیچیت نیست، خلاصه هنوزم که هنوزه فکر میکنم درگیر یه بیماری شدم ، بعدا فهمیدم خیلیها اینجورین ، این تاپیک و زدم تا شاید بشه مشکل خیلیها حل بشه

ـــــــــــ

• 0

کاندوم رو تنت هم کنی واسه

HPV,هر کاری کنی میگیری کاندوم دهانی هم بزاری میگیری،در کل در محافطه ترین حالت هم باشی اگه طرف مقابل داشته باشه میگیری.

ـــــــــــ

• 0

• Hooshang1000  
  • عضو از 1398/11/22

• 10

نقل از: sexmaster1

نقل از: sexmaster1 اگه شما، با شخصی که قطعا اچ آی وی داره، سکس بدون کاندوم بکنی، احتمال اینکه اچ آی وی بگیری یک در ده هزاره! چه برسه به اینکه طرف اچ آی وی مثبت نباشه. احتیاط باید کرد ولی نباید کسخل بود و الکی وحشت کرد. ایدز فقط اسمش وحشتناکه. دیگه این روزا کمرش شکسته و نمیتونه آدم بکشه...

اولا یک در صده ، ثانیا اون که کون میده مثل آیدی شما قطعا میگیره، اون یعنی کیر یه بار بره تو دربیاد، وقتس آبشم بریزه یا ترشحاتش قطعا میگیری، سوما اچ پی وی ، و زگیل تناسلی و هپاتیت سی که درمان ندارن را توجه نکردی ، چهارما انواع قارچ و ... را هم روش حساب کن

ـــــــــــ

• 0

• Caboos1  
  • عضو از 1398/7/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 262

• 2982

هوشنگو ترس؟

هوشنگو ترس؟

ـــــــــــ

• 0

• Hooshang1000  
  • عضو از 1398/11/22

• 10

نقل از: Caboos1

نقل از: Caboos1 هوشنگو ترس؟

باور کن گاهی هوشنگها هم میترسن (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• assasanisas  

• عضو از 1398/10/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 13

حق داری بترسی

چون ایدز از راه رابطه جنسی یا خون به خون هست هپاتبت با رابطه دهانی و لب گرفتن اتفاق میوفته با کسی هم که بخوام رابطه داشته باشم باید آزمایش بده ولی باز مطمئن اینه لب نگیری و نخوری و با کاندوم بکنی توش فقط اگه اهل ازدواج هستی واسه آزمایش خون آزمایش ایدز و هپاتیت هم میگیرن تا حالا سکس نکردی حکمت داشته بزار ازدواج کن که تنوع طلبم نشی چون سکس اول تا آخره عمر بادت میمونه بهتره با عشقی باشه که یه عمر باهاشی سکس اول باعث وفاداری و احساس عاطفی به شریک جنسیتم میشه کلا طرفت رو باید تحقیق کنی آدم لاشی نباشه که یه عمر واسه یه لحظه لذت بگا بری

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

تو چند سالگی اولین بار پورن دیدی؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «