داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

ترفندهایی برای سکس دهانی

1399/07/15

رساله‌ای برای آنان که در سکس دهانی مشکل دارند
البته منظور شما نیستید — به در می‌گوییم دیوار بشنود!

از: Julie Vadnal
در: Feb 12, 2019

بالاخره یک آمار برای تایید حقیقت غم‌انگیزی که زنان دگرجنس‌گرا مدت زیادی‌ست آنرا می‌دانند در دسترس است.
هنگامی که سخن از سکس دهانی می‌شود خیلی از مردان زبانشان گره می‌خورد! در آخرین پژوهشی که در این زمینه انجام شد ۶۷٪ از مردان دگرجنس‌گرا در پاسخ به پرسش کمپانی تازه تأسیس اسباب‌بازی‌های جنسی CONI گفتند که گاهی اوقات حین کُس‌لیسی احساس می‌کنند اصلاً نمی‌دانند چه کاری را باید انجام دهند و ۵۹٪ دیگر آنها اعلام کردند درمورد این که شریک جنسی‌شان در سکس دهانی از چه چیزهایی خوشش می‌آید در ناآگاهی و جهل کامل هستند که احتمالاً دلیل اصلی این باشد که خیلی از مردان اصلاً کُس‌لیسی نمی‌کنند (آنطور که تحقیقات چاپ شده در مجله‌ی کانادایی سکس انسانی می‌گوید؛ این که زنان بیشتر از مردان برای شریک جنسی‌شان سکس دهانی انجام می‌دهند کاملاً صحیح است).

با در نظر گرفتن این مطلب که ۷۳٪ از بانوان برای رسیدن به ارگاسم یا بهتر کردن کیفیت ارگاسم‌شان به تحریک کلیتوریس‌شان نیاز دارند — و توجه کردن به کلیتوریس آنها با زبان {لیسیدن} یک راه بسیار موثر برای رساندن آنها به ارگاسم است — باید به کمبود سکس دهانی در سکس از سوی مردان پایان داد.
برای این که به شریک جنسی‌ خود یاد دهید چگونه از دهانش برای انجام حرکات سکس دهانی که شما را بهتر تحریک می‌کند استفاده کند، می‌توانید لینک این تاپیک را بیاریش ارسال کنید.
سپس از توصیه‌های انتهای مطلب درمورد ساک زدن نیز برای این که بتوانید این لطف او را جبران کنید پیروی کنید.


اصل مطلب

 1. اولین و مهمترین قدم در این راه این است که بفهمید از چه خوشتان می‌آید تا بتوانید شریک جنسی کاملاً از مرحله پرت‌تان را راهنمایی کنید!
  برخی از زنان می‌گویند تحریک کردن یک طرف از کلیتوریس آنها نسبت به طرف دیگر احساس متفاوتی دارد در حالی که زنان دیگر ترجیح می‌دهند فقط بالای کلیتوریس آنها لمس شود. (زیرا توجه مستقیم به کلیتوریس‌شان می‌تواند برایشان عذاب‌آور باشد) انگشتانتان یا ویبراتور فشنگی را به لبه‌های بیرونی کُس و نقطه‌ی سی (C-spot) آن بمالید تا بفهمید لمس شدن کدام قسمتهای آن را بیشتر دوست دارید، آن قسمتها را به خاطر بسپارید.

 2. به او بگویید با کس‌لیسی مانند چیدن چنگال‌ها و قاشق‌های ویژه خوردن غذا و دسر در یک رستوران بسیار شیک برخورد کند، از دورترین قاشق شروع کند و به سمت داخل بیاید
  {یعنی ابتدا لیسیدن را از سطح بیرونی کُس آغاز کند و سپس به سمت داخل آن پیشروی کند}. از او بخواهید که ابتدا کُس شما رو از روی زیر شلواری یا شورت به سمت چپ و راست در حالی که زبانش کاملاً صاف و پهن است لیس بزند. لمس کردن غیر مستقیم کُس و نفس داغ او شما را بسیار تحریک خواهد کرد.

 3. سپس، دکمه‌های زیر شلواری‌تان را باز کنید و از او بخواهید زبانش را مستقیماً روی لبه‌های کُس‌تان بکشد
  (هم لبه‌های داخلی هم لبه‌های بیرونی). تا تحریک شوید و خون به سمت کلیتوریس سرازیر شود که باعث می‌شود تمام لمس شدن‌های بعدی کُس‌تان توسط زبان او بسیار برایتان لذت‌بخش‌تر باشد و انگشتان پایش از فرط لذت به سمت داخل جمع شود

 4. پیش از این که او بیشتر پیشروی کند برای این که احساس بهتری برای خودتان ایجاد کنید کمی رطوبت روی واژنتان را با چکاندن چند قطره از روان‌کننده‌ی گیاهی طعم‌دار روی آن بیشتر کنید.
  این گونه روان‌کننده‌ها را می‌توان در انواع طعم‌ها از گیلاس گرفته تا وانیل و سیب سبز پیدا کرد که البته همگی بدون شکر هستند و در نتیجه تعادل بسیار مهم قلیایی/اسیدی (PH) واژن و باکتری‌های آن را به هم نمی‌زنند.

 5. یک اشتباه رایج در سکس دهانی این است که «بسیاری از مردم سکس دهانی را خیلی با قدرت و با سرعت زیاد انجام می‌دهند در حالی که بسیاری از بانوان دوست دارند این تجربه همراه با لیسیدن‌های آرام توسط یه زبان کاملاً پهن شده باشد که بتواند قسمت بزرگی از سطح واژن را پوشش دهد زیرا لازم است این کار بسیار آهسته و به نرمی انجام شود».
  به مردی که با او سکس دارید بگویید درست به همان مقدار که موقع لیس زدن قسمت کروی شکل بستنی از بالا به پایین زبانش به بستنی فشار وارد می‌کند، اینجا فشار وارد کند. او می‌تواند لیسیدن را از بالا به پایین و سپس با همان مقدار فشار و سرعت لیسیدن بستنی از پایین به بالا ادامه دهد.

 6. پیش از این که به مرحله‌ی فرو کردن زبان داخل کُس برسید، برای راحت‌تر کردن کار او یک بالش زیر کمرتان بگذارید تا پهلوهایتان به حالت صاف و افقی قرار گیرد.
  این باعث می‌شود کُس‌تان در زاویه‌ی بهتری برای راحت‌تر لیسیده شدن قرار گیرد و فشار کمتری به گردن و سر او وارد شود و در نتیجه راحت‌تر باشد. زیرا اگر پوزیشن او عذاب‌آور و ناراحت‌کننده باشد زودتر دست از کار خواهد کشید و لیسیدن را نیمه‌کاره رها خواهد کرد.

 7. آن روش قدیمی کشیدن حروف الفبا با زبان روی کُس را به عنوان روش کُس‌لیسی فراموش کنید و به جای آن ببینید آیا می‌تواند اعداد را با زبانش روی کُس شما بنویسد؟
  از او بخواهید با سرعت بسیار کم عدد هشت انگلیسی [8] را روی کُس شما با زبانش بنویسد و تمام نقاط حساس و شیرین کُس شما را از لبه‌های بیرونی گرفته تا کلیتوریس با زبانش کشف کند. وقتی که نفس کشیدن شما عمیق‌تر شد، او خواهد فهمید که باید زبانش روی کدام نقطه بیشتر تمرکز کند و آنجا وقت بگذراند.

 8. یک تحقیق که در سال 2017 انجام شد و در مجله‌ی سکس و درمان مشکلات ازدواج به چاپ رسید به این نتیجه رسیده بود که سه تکنیک برتر لیسیدن کُس که زنان آن را به سایر روش‌ها ترجیح می‌دهند به ترتیب اینها هستند: حرکت منظم و تکراری زبان، حرکت چرخشی در اطراف کلیتوریس و عوض کردن جهت حرکت زبان (مثلا از بالا به پایین به حالت چرخشی لیس بزنید سپس همین حرکت را در جهت مخالف با زبانتان انجام دهید)
  برای رسیدن به یک پایان هیجان‌انگیز که باعث می‌شود شما موهای او را در دست گرفته و از شدت هیجان بکشید (البته به یک روش خوب و جذاب، نه خشونت‌آمیز) به مردی که در حال لیسیدن کُس شماست بگوئید که با آن حرکت خاص زبانش که بیشتر از سایر حرکات شما را تحریک می‌کند روی کلیتوریس‌تان تمرکز کند و کارش را متوقف نکند تا به نقطه‌ی اوج لذت {ارگاسم} برسید.


او را به سمت عظمت هدایت کنید!

اگر او در دقت کردن به توصیه‌ها و راهنمایی‌های شما و انجام آنچه از او می‌خواهید زیاد مهارت ندارد. از ران پا و پهلوهایتان برای تغییر مکان خود به سمت چپ و راست یا بالا و پایین و نزدیکتر کردن یا دورتر کردن کُس خود از زبان او استفاده کنید تا زبان او دقیقاً در نقطه‌ای که مایلید قرار گیرد یا به جلو خم شوید و آن نقطه را با دستتان به او نشان دهید و کمکش کنید تا با درس گرفتن از اشتبا‌ه‌های قبلی آن را تکرار نکند.


چهار حرکت برتر زبان که بیشتر زنها از آن خوششان می‌آید

 • بالا و پایین

 • حرکت دایره‌ای

 • حرکت از یک سو به سوی دیگر {از چپ به راست و برعکس}

 • هل دادن و فشار مداومِ {ضربه زدن مثل ضربان یا ریتم موسیقی} زبان روی یک نقطه


حالت بگیرید

برای امتحان کردن این پوزیشن‌های ویژه‌ی سکس دهانی خود و شریک جنسی‌تان را به چالش بکشید.

 • درودها نثار ملکه باد!

  از شریک جنسی‌تان بخواهید روی کمرش دراز بکشد. سپس زانوهایتان را دو طرف سر او بگذارید و سرش را بین آنها نگه دارید و روی صورتش بشینید. دستتان را روی دیوار یا لبه‌ی بالای تخت بگذارید تا در حفظ تعادل دچار مشکل نشوید، سپس به آهستگی کُس‌تان را روی دهان او قرار دهید و {هر وقت خواستید} از جایتان بلند شوید. استفاده از این نوع پوزیشن دختر بر روی کار باعث می‌شود که کنترل کامل را در دست داشته باشید تا زمانی که به ارگاسم برسید که البته در ان لحظه نیازی نیست خودتان را کنترل کنید.

 • خیس و وحشی

  بعد از اینکه حسابی زیر دوش همدیگر را دستمالی کردید یکی از پاهایتان را روی لبه‌ی وان یا صندلی زیر دوش یا برآمدگی دیوار مخصوص نشستن بگذارید و از او بخواهید که جلوی شما زانو بزند. اضافه شدن احساس جاری بودن آب روی کلیتوریس شما در میان لیس‌زدن‌های او شما را به مرحله‌ی جدیدتری از لذت خواهد برد.

 • سر تو کار


  یک پوزیشن 69 که در آن بسیار راحت باشید بسیار بهتر از زمانی است که یک نفر روی دیگری قرار بگیرد. در کنار یکدیگر به پهلو دراز بکشید طوری که صورت شما روبروی آلت تناسلی هم باشد سپس پاهایتان را باز کنید تا شریک جنسی‌تان بتواند سرش را روی قسمت داخلی ران پای شما بگذارد و حرکاتی که در سکس دهانی بلد است را یکی‌یکی به شما نشان دهد {برایتان اجرا کند} و شما نیز همین کار را انجام دهید.

 • از یک سو به سوی دیگر

  وقتی روی کمرتان دراز کشیده‌اید در حالی که پاهایتان از هم باز است. از شریک جنسی‌تان بخواهید از یک طرف بدنتان به صورت افقی سرش را به سمت کُس شما بیاورد تا بتواند یک لیس مستقیم از بالا روی کلیتوریس شما بزند (از یک سو به سوی دیگر) این روش در سکس دهانی به روش کوین(Kivin) مشهور است (در زمان لیس زدن شریک جنسی‌تان باید انگشتانش روی ناحیه‌ی بین کُس و کون شما {پرنیوم} فشار وارد کند.) این پوزیشن باعث می‌شود بخش بیشتری از کُس شما نسبت به پوزیشن‌هایی که در آن زبان به بالا و پایین حرکت می‌کند پوشش داده شود.


سکس با کمک تلفن همراه

غیر قابل قبول یا به طرز غیر قابل باوری نبوغ‌آمیز؟ هیئت منصفه {عقیده‌ی عموم مردم} هنوز درباره‌ی این بازی تمرین کُس‌لیسی که در آن مردان صفحه‌ی موبایل خود را لیس می‌زنند به نتیجه‌ی نهایی نرسیده! (اگر فکر می‌کنید لازم است روی موبایلتان کاندوم بکشید!) اما در هر صورت رای نهایی درمورد این که آیا او در کُس‌لیسی پیشرفتی هم داشته است و یا هنوز باید تمرین کند با شماست!

 • لیسنده (The Lickster)

  در این بازی رایگان مخصوص تلفن همراه (موجود در Google Play) که به سبک سوم شخص ساخته شده است، یاد می‌گیرید چگونه زبانتان را مانند تیر رها شده از کمان به حرکت در آورید و برای آوردن امتیاز، میوه‌های سکسی مثلاً برشی از یک سیب یا توت فرنگی را بلیسید. (البته آنچه واضح است این است که امتیاز واقعی؛ کسب مهارت برای لیسیدن کُس واقعی‌ای‌ست!)

 • اینو [اینطوری] بلیس (Lick This)

  وقتی که او روی مرورگر تلفن همراهش به سایت “این را بلیس” مراجعه کرد. می‌تواند مانند روشن و خاموش کردن کلید چراغ زبانش را به بالا و پایین حرکت دهد. می‌تواند مانند تراشیدن یک مداد زبانش را در یک حرکت دورانی مداوم به شکل یک دایره بچرخاند یا مانند ضربه زدن به یک توپ والیبال ساحلی با زبانش به کُس ضربه بزند.


توصیه‌هایی برای زمانی که خواستید لطف او را در لیسیدن کس‌تان جبران کنید

بدون تردید بهترین توصیه‌های ممکن برای یک ساک‌زدن افسانه ای!

 • کارتان را با کلمات شروع کنید
  اولین قانون ساک زدن، ارتباط کلامی است!
  همان لحظه‌ای که مشغول باز کردن دکمه‌های شلوار جین او هستید از او بپرسید چه نوع ساک زدن را بیشتر دوست دارد؟ آیا دوست دارد برایش آهسته، خیس، شلخته و بی‌نظم ساک بزنید؟ یا دوست دارد به سرعت و با مکش زیاد برایش ساک بزنید؟ وقتی که خواسته‌های او کاملاً برای شما روشن شد می‌توانید به سمت کیرش شیرجه بزنید!
 • از دستانتان نیز استفاده کنید {کیرش را بمالید}
  انگشتان آغشته شده به روان‌کننده خود را مانند حلقه‌ی مخصوص کیر به دور پایه کیر او ببندید {پایین‌ترین قسمت لوله‌ی کیر درست بالای کیسه‌ی بیضه} سپس به آهستگی شروع به لیسیدن لوله‌ی کیر او کنید از پایین تا نوک آن و سپس از بالا به پایین. هرجایی که دهانتان رفت انگشتانتان نیز باید دهان را دنبال کند. این کار شما به او حس فوق‌العاده‌ی لیسیده شدن تمام کیرش را خواهد داد.
 • روال و نظم دلخواهتان برای ساک زدن را پیدا کنید.
  دهانتان را روی سر کیر {کلاهک قارچی شکل} او بگذارید و لبهایتان را روی دندان‌هایتان قرار دهید تا به بدنه‌ی کیر او برخورد نکند تا سُر خوردن به سمت پایین نرم و لطیفی داشته باشید. سپس دهانتان را روی کیر او به بالا و پایین ببرید. هر از چندگاه توقف کنید تا شکاف بسیار حساس زیر کلاهک کیر او را {همان قسمتی که به شکل هشت فارسی [۸] است و نوک تیز آن به سمت سوراخ نوک کیر اشاره می‌کند} که درست در محل اتصال لوله‌ی کیر به کلاهک آن قرار دارد را لیس بزنید. {در صورت عمل به این روش} او از شدت لذت از خود بی‌خود خواهد شد…
 • حالا به خانه برگردید {کار را تمام کنید}
  در زمانی که دهانتان به ساک زدن مشغول است دستانتان را به ملایمت (کاملاً به ملایمت!) به شکل فنجان در آورید {مثل زمانی که با دست از شیر آب می‌خورید} و بیضه‌هایش را در کف دستتان گرفته و به آرامی به سمت بالا آورده به بدنش نزدیک‌تر کنید.
  حالا به آهستگی آنها را با انگشتانتان ماساژ دهید. اگر مردی که مشغول ساک زدن برای او هستید سرش را به عقب برد و از شدت لذت به مرز دیوانگی رسید اصلاً تعجب نکنید.
 • نکاتی که لازم است پیش از ساک زدن بدانید
  هشیار باشید: شما می‌توانید از طریق ساک زدن به بیماری‌هایی که از طریق روابط جنسی منتقل می‌شوند مبتلا شوید. پس اگر هر دوی شما قبلاً برای اطمینان از سلامتی‌تان آزمایش داده‌اید و نتایج آزمایش را به یکدیگر نشان داده‌اید که هیچ، وگرنه حتماً موقع ساک زدن از کاندوم استفاده کنید. (کاندو‌م‌های طعم‌دار به شما کمک می‌کنند مزه‌ی لاتکس را احساس نکنید) یک سد دندانپزشکی نازک و مربعی شکل نیز که روی کُس شما قرار گرفته باشد {چیزی دستمال مانند که دندان پزشکان موقع جراحی دندان آن را روی دهان می‌گذارند} در مواقعی که او قصد لیسیدن کس شما را دارد می‌تواند حافظ سلامتی‌تان باشد.

منبع

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-10-07 08:18:59 +0330 +0330

مرسی مفید بود.
یه سوال اینارو خودتون ترجمه میکنید؟

3 ❤️

2020-10-07 11:54:57 +0330 +0330

ممنون استفاده کردیم
مخصوصا ۵ و ۷ 👍🌺🌺
بیایید به کمبود سکس دهانی 👅 در سکس از سوی مردان پایان دهیم😁😁😜😜

3 ❤️

2020-10-09 13:39:52 +0330 +0330

↩ Gol baghali bano
یه سوال
ببخشید شما خودت میخوری که انتظار داری لیسیده بشی؟

1 ❤️

2020-10-09 13:57:23 +0330 +0330

↩ justpussy
شما بدت میاد بلیسی؟؟!!
خوب نلیس آقا … 😕

0 ❤️

2020-10-10 21:28:23 +0330 +0330

↩ Gol baghali bano
نه من اصلا بدم نمیاد اتفاقا هم خوب میلیسم
منتها حرفم اینه کسی که انتظار داره لیسیده بشه باید لیسنده خوبی باشه
ولی متاسفانه پارتنر بنده دوست داره لیسیده بشه ولی خودش هرگز
گفتم شما هم اگر احیانا دوست دارید لیسیده بشید خواهشا لیسنده خوبی باشید
با تچکر 💋

1 ❤️

2020-10-10 21:49:32 +0330 +0330

ممنونم

0 ❤️

2020-10-10 22:22:07 +0330 +0330

↩ justpussy
شما نگران خوب نلیسیدن بنده نباشید … من زنبور بی عمل نیسم آقا
🐝🐝🐝

0 ❤️

2020-10-11 00:54:53 +0330 +0330

↩ Gol baghali bano
نگران نیستم
نحوه زندگی شما به خودتون مربوطه
شاد و سربلند باشید

1 ❤️

2020-10-11 19:42:58 +0330 +0330

↩ justpussy
ممنون …به همچنین🌺

0 ❤️

2020-10-12 16:39:03 +0330 +0330

متاسفانه کو کسی که کارش و بلد باشه

0 ❤️

2020-10-14 01:09:52 +0330 +0330

بیایید به هم نخوریم با هم بخوریم😆😜

0 ❤️

2020-10-19 05:46:28 +0330 +0330

↩ Mahitalaei
تا الان یه بیست سی تابی عموجانی فکر کنم تو پی وی اعلام حضور کردن نهظ
؟😂😅

0 ❤️
‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «


جستجو در سایت
Top Bottom