ترفند برای انزال زنان

1397/08/14

راز ارگاسم چندگانه همراه با برون‌پاشی (SQUIRTING)
چگونه در عرض چند ثانیه موجب برون پاشی برای دختر شوید

by Marcus Maxwell | February 6, 2018

[جستار پیش‌ رو در راستای پدیده‌ی مبهم «انزال زنان» بوده که تاکنون کمتر مورد توجه قرار گرفته و حال اینجا از زبان یک شخص صرفاً از منظر تجربی (و نه علمی) واکاوی شده است. هرگونه تجربه، اطلا و نظر در این زمینه دارید، میتوانید به اشتراک گذارید تا شاید موجب حشرآموزیِ شفافتری درمورد این موضو شود.]

میخواهید طوری باعث برون پاشی دختری شوید که به خاطر شدت ارگاسم نتواند از جایش تکان بخورد؟
آقایان خوب حواسشان جمع شود. چراکه تکنیک‌هایی اینجا ارائه میشود که زندگی را تا آخر عمر تغییر خواهد داد…

نخست بنگرید به پیامک دختری که شب پیش با او سکس داشتم حدود یک ساعت بعد از این‌که رفت برایم فرستاد:

«هی سکسی! فوق‌العاده بود! تا حالا همچین ارگاسمی تجربه نکرده بودم… شرمنده بابت ملحفه‌ها… بجاش ملحفه‌ی جدید برات میخرم!»

حال کردید؟ همیشه پیامک‌هایی اینچنین از دخترها دریافت نموده‌ام!

حال قرار است چیزی اینجا آموزش داده شود که عده‌ی کمی از مردان میدانند چگونه درست انجامش دهند (هرچند تا پیش از آن که دوستم بهم یاد دهد، خودم نیز درست انجامش نمیدادم!).

○ تنها با یک دست و یکم روان‌کننده و یک زن شنگول با ذهن باز، میتوانید موجب برون‌پاشی(SQUIRTING) شوید.

اخطار! اگر دختری که میخواهید این کار را با او انجام دهید به شما اطمینان ندارد و به اندازه کافی با شما راحت نیست، او به ارگاسم هم نخواهد رسید چه رسد به برون پاشی. پس قبل از این‌که این کار را شروع کنید ابتدا مطمئن شوید که او واقعاً از شما خوشش می‌آید و با شما راحت است.

در این جستار گفته میشود که:

• ارگاسم همراه با برون پاشی چیست
  • زنان چند نوع ارگاسم دارند
  • چگونه میتوان کاری کرد تا زنی تمام آبش را روی تخت بپاشد

☻ انتظار یکم کثیف‌کاری هم داشته باشید!

انواع مختلف ارگاسم زنان

مردان فقط یک نوع ارگاسم دارند درحالی‌که زنان دو نوع ارگاسم دارند:

١) ارگاسم از طریق چوچوله
این ارگاسم خیلی بین زنان رایج است و از طریق تحریک مستقیم چوچوله هنگام خودارضایی اتفاق می‌افتد. شما همچنین این کار را با دهان نیز میتوانید انجام دهید، البته اگر کارتان را بلد باشید!
✔ نکته: گفته میشود که تعداد پایانه‌های عصبی‌ای که در چوچوله وجود دارد با تعداد پایانه‌های عصبی کیر مردان برابری میکند! حال میدانید که چرا چوچوله تا این حد حساس است و زنان را هنگام عشقبازی و سکس تحریک میکند.
همچنین زنان فقط میتوانند یک ارگاسم را از طریق چوچوله تجربه کنند زیرا بعد از اولین ارگاسم، چوچوله خیلی حساس میشود و حتی ممکن است بی‌حس شود.

٢) ارگاسم از طریق کص
این ارگاسم از طریق تحریک داخل کص و ناحیه‌ی G یا نواحی عمیق کص انجام میشود. این نوع ارگاسم میتواند باعث تحریک تمام بدن زن شود و میتواند آنها را بی‌حس کند یا این‌که بدون اختیار باعث لرزیدن بدنشان شود.
همچنین میتوان چندین ارگاسم را از طریق کص تجربه کرد و شما میتوانید او را بیشتر از یک بار ارضا کنید (البته اگر درست انجامش دهید) شاید سه بار یا حتی هم بیشتر که حس خارق‌العاده‌ای به او میدهد… مانند یک موج دائمی لذت در تمام بدنش.
✔ نکته: گفته میشود که فقط ۲۰٪ زنان ارگاسم از طریق کص را تجربه کرده‌اند! یعنی ۸۰٪ زنان حتی یک بار هم آن را تجربه نکرده‌اند و اصلاً نمیدانند چه هست! بسی جای مایه‌ی تأسف دارد…

چگونه موجب برون‌پاشی (SQUIRT) زنان شویم
و تکنیک‌های عشقبازی برای تحریک نقطه‌ی G

از روان‌کننده استفاده شود
هنگامی که میخواهید با انگشت عشقبازی کنید برای افزایش لذت باید از روان‌کننده‌هایی که بر پایه‌ی آب هستند استفاده کنید که میتواند به برون پاشی وی کمک کند.
یک روان‌کننده طبیعی خوب روغن هسته انگور است که نه تنها برای ماساژ بلکه برای تحریک نقطه‌ی G با انگشت هم عالی‌ست.

دست‌ها آماده شود
به خاطر بسپارید که کص ناحیه‌ی بسیار حساسی برای زنان است پس حتماً باید به دست‌هایتان برسید… ناخن‌هایتان را کوتاه کنید، از مرطوب‌کننده استفاده کنید و آنها را تمیز و نرم و لطیف نگه دارید.
حتی پیشنهاد میشود که مانیکور کنید. گرچه خیلی کار مردانه‌ای نیست ولی کمک میکند تا دست‌هایتان برای این کار آماده شود.

نقطه‌ی G را پیدا کنید
نقطه‌ی G بخشی از مجرای ادراری است و در فاصله بین ۲/۵ تا ۵سانتیمتر داخل کص و روی دیواره‌ی بالایی کص قرار دارد، یعنی وقتی دختری به کمر خوابیده است باید در دیواره‌ی بالایی کص دنبال نقطه‌ی G بگردید.

تکنیک۱: مالشی (انگشت‌کنی)

نخستین تکنیک، مالشی‌ست. برای این کار انگشت اشاره یا وسطی را وارد کص کنید و و بالای کصش را نوازش دهید.
حالا درحالی که انگشتتان داخل کص است و نقطه‌ی G را لمس میکنید انگشتتان را عقب و جلو کنید ولی این کار را آرام و ملایم انجام ندهید و با قدرت انگشتتان را روی دیوای بالایی کص عقب و جلو نمایید.
هنگام شروع با ملایمت انگشت کنید و به مرور فشار و سرعتتان را بیشتر کنید. وقتی پارتنرتان در حس و حال قرار گرفت از دو انگشت استفاده کنید (انگشت اشاره و وسطی) و با همان تکنیک قبلی به انگشت کردن ادامه دهید.
✔ نکته: هیچ وقت موقع شروع از دو انگشت استفاده نکنید و همواره با یک انگشت کار را شروع کنید.

تکنیک٢: جنبشی (دنده سنگین)

اینجاست که معجزه اتفاق می‌افتد. تا الان شما حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه‌ست که دارید کص پارتنرتان را انگشت و نقطه‌ی G‌اش را تحریک میکنید. شما داغ شدن و خیس شدن کصش را حس میکنید و او هم از لذت شروع به آه و ناله میکند.
در این حالت است که باید برید روی دنده‌ی سنگین! برای این کار شما باید کنارش بنشینید (مثلاً اگر روی تخت هستید روی زانوهایتان بشینید) و از انگشت وسطی و انگشت حلقه استفاده کنید و به تحریک کردن همان ناحیه‌ی قبلی ادامه دهید.
حالا که انگشت‌هایتان را وارد کردید کف دستتان را روی کص و چوچوله‌اش بگذارید. وقتی در این پوزیشن قرار گرفتید، انگشت کردن را شروع کنید و به آرامی سرعتتان را بیشتر کنید و کف دستتان را هم بالا و پایین ببرید تا همزمان چوچوله‌اش را هم تحریک کنید.
سرعتتان را بیشتر کرده و محکم‌تر انگشت کنید و آنقدر سرعتتان را بالا ببرید تا به ارگاسم برسد و برون‌پاشی کند.
بوووم! کار تمام شد!

ممکن است همه‌ی زنان برون پاشی نکنند ولی خیلی‌ها این قابلیت را دارند. از بین دخترهایی که این کار را رویشان انجام داده‌ام فقط یکی برون‌پاشی نکرد. شما باید سفتی دیواره‌ی کص را حس کنید و با انگشت‌هایتان فشار وارد کنید، این به معنی‌ست که کارتان را درست انجام داده‌اید.
الان تخت و کص پارتنرتان باید خیس شده باشد. خیلی‌ها فکر میکنند این مایع ادرار است در صورتی که اینطور نیست، پس نگران نباشید. این مایع از مجرای ادراری خارج میشود نه از کص.
مایع انزال زنان از غده‌ی اسکین ترشح میشود و به دلیل وجود گلوکز در آن کمی هم شیرین است!

لیست نکات برای برون پاشی زنان

عجله نکنید و مطمئن شوید که تمام کارهای زیر را انجام داده‌اید:

• از روان‌کننده‌ی با کیفیت استفاده کنید: روان‌کننده‌هایی که بر پایه‌ی آب هستند بهترین نوع‌اند و میشود موقع استفاده از کاندوم هم از آنها استفاده کرد. بدون روان‌کننده هم میتوانید زنان را به ارگاسم برسانید ولی این کار پیشنهاد نمیشود.
  • چند ملحفه‌ی اضافی بخرید: اگر پارتنرتان موقع ارگاسم برون‌پاشی میکند قطعاً به ملحفه‌های زیادی نیاز دارید.
  • خانه‌تان را تمیز نگه دارید: مطمئن شوید که آپارتمان تمیز و راحت و زیبایی دارید. اگر او احساس راحتی نکند به سختی میتوانید باعث برون‌پاشی او شوید.
  • عجله نکنید: مسابقه که نیست، برای این که زنی برون‌پاشی کند حداقل بین ٢۰ تا ۳۰دقیقه زمان نیاز دارید. ولی اگر با کسی در رابطه هستید که از نظر جنسی با شما راحت است فقط چند دقیقه طول میکشد تا او به ارگاسم برسد و برون‌پاشی کند.

اینها نکاتی در مورد ارگاسم و برون پاشی زنان بود و با این‌که نکات ابتدایی هستند ولی همچنان جواب میدهند. اگر به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید میتوانید بنگرید به orgasmarts.com/blueprint-pt

ارگاسم همراه با برون‌پاشی واقعاً کار پیچیده‌ای نیست و اگر بتوانید یک بار آن را انجام دهید اعتماد به نفس پیدا میکنید و در دفعات بعدی راحت‌تر انجامش خواهید داد.

حال که دریافتید چگونه موجب برون‌پاشی زنان شوید میتوانید این تکنیک‌ها را با پارتنرتان امتحان کنید…

برگرفته از:

puatraining.com/blog/squirting-orgasms-how-to-make-women-squirt

(با سپاس از Hidden.moon ِ گرامی بابت همیاری در ترجمه)

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-11-05 15:47:52 +0330 +0330

خوب‌بود ممنون

2 ❤️

2018-11-05 20:19:38 +0330 +0330

انگشت تو کس دردناکه :/

3 ❤️

2018-11-05 20:50:19 +0330 +0330
نقل از: chibegamvalla
آفرین. چه تاپیک خوبی. مرسی. من کلا 3 بار اینجوری ارگاسم شدم که عالی بوده. ولی از ترس دریا شدن تخت جلو خودمو میگیرم. امیدوارم باعث شه بیشتر پسرا یاد بگیرند. ?

و جلیقه‌ی نجاتم فراموش نکنن! هان؟

نقل از: Lady_Ronaak

از کیر تو کص که دردناک‌تر نیس!

1 ❤️

2018-11-05 21:49:44 +0330 +0330

« شرمنده بابت ملحفه‌ها… بجاش ملحفه‌ی جدید برات میخرم!»

حالا باز بگید دخترا بدن !!

3 ❤️

2018-11-05 22:03:43 +0330 +0330

نه انگشت ترسناکه اون ناخونه که میره تو به فاک میده ینی

حتی اگه کوتاهم باشه :/
2 ❤️

2018-11-05 22:26:56 +0330 +0330

خیلی عاالی
ی مطلب مفید برای لذت زن. امیدوارم آقایون بیشتر وقت بزارن برا لذت پارتنرشون (اگه زنه تو این گی بازار)
مررسی از این تاپیک خوب

4 ❤️

2018-11-06 08:17:20 +0330 +0330
نقل از: deba69
« شرمنده بابت ملحفه‌ها… بجاش ملحفه‌ی جدید برات میخرم!»
حالا باز بگید دخترا بدن !!

دخترا بِدَن.

آهاع! خب دیگه توی قسمت "دستها آماده شود" اورده ناخونا رو «مانیکور» کنید.
هرچن خودم نمیدونم چی‌ هس!

نقل از: joodiiabot
خیلی عاالی ی مطلب مفید برای لذت زن. امیدوارم آقایون بیشتر وقت بزارن برا لذت پارتنرشون (اگه زنه تو این گی بازار) مررسی از این تاپیک خوب

گی‌بازار نع، اوبکده.

1 ❤️

2018-11-06 09:09:53 +0330 +0330

وقتی میبینم دختری اینچنین از سکس فراریه دلم میخاد با یه تابه چدنی محکم بکوبم تو صورت پارتنرش! ناخن زدن آقایون خیلی شبیه دندون زدن خانومهاست، همونطور که یه دختر خوب سعی میکنه یادبگیره چطور دندون نزنه یه پسر هم باید یاد بگیره چطور با انگشتش کارکنه تا باعث همچین تجربه بدی واسه خانومش نشه

2 ❤️

2018-11-06 10:01:11 +0330 +0330
نقل از: کوثلاو

وقتی میبینم دختری اینچنین از سکس فراریه دلم میخاد با یه تابه چدنی محکم بکوبم تو صورت پارتنرش! ناخن زدن آقایون خیلی شبیه دندون زدن خانومهاست، همونطور که یه دختر خوب سعی میکنه یادبگیره چطور دندون نزنه یه پسر هم باید یاد بگیره چطور با انگشتش کارکنه تا باعث همچین تجربه بدی واسه خانومش نشه

تقصیر پارتنر نیس مشکل خودمه نازک نارنجیم‌بعد زایمان نمیذارم دست بهش بخوره

2 ❤️

2018-11-06 12:21:51 +0330 +0330

اوووم از این مردای با حوصله میخواد خخ

3 ❤️

2018-11-06 13:47:15 +0330 +0330

متاسفانه خانم ها در ایران نسبت به موضوع سکس کلا حالت دفاعی دارن و بیشتر ترجیح میدن همونطور که تو خلوت خودشون خود ارضایی میکنن پارتنرشونم همون طور باشه واسه همینم اکثرا رو تخت دراز میکشن و بیشتر دوسدارن با تحریک کلیتوریس ارضا بشن و حرف های از قبیل اینجا حساسه و من نازک نارنجیمو و … میزنن
در حالی که تجربه موضوعات جدید و ایجاد تنوع مخصوصا برای مردها از اهمیت بالایی برخورداره

3 ❤️

2018-11-06 14:08:39 +0330 +0330

مطلب مفیدی بود خیلی مفید.اماهمونطور که گفتید باید زمان بذارن.متاسفانه اکثردخترا وقتی ارضامیشن میخوان سکس سریع تموم بشه پسراهم ازهمون اول خیز برداشتن برادخول وارضاشدن.شاید این یه چیزطبیعی وغریزیه اما بایدکنترلش کرد.

3 ❤️

2018-11-06 22:31:16 +0330 +0330

درود و سپاس بابت زحمتی که کشیدی و این مطالب رو گرداوری و در اختیار کاربرا گذاشتی.
از اونجا که دختر و پسر های جامعه ما آموزش های جنسی ندارن و پر ادعا ترینشون اموزشهاش در این حده که ۱۰۰ تا فیلم سوپر از بقیه بیشتر دیده و سکس بلدی رو در اختراع پوزیشن های عجیب و داغون کننده میدونه ، این سایت میتونست یه نعمت برای کاربراش باشه.
تاپیک های آموزشی که میزاری بهترین هستن. نگاه به تعداد بازدید و کامنتها نکن رفیق. خود من کپی های مطالبت رو واسه خیلیا از طریق تلگرام و ایمیل فرستادم. خیلیا از این تاپیکهات استفاده میکنن. ممنون…

3 ❤️

2018-11-06 22:42:25 +0330 +0330

ممنون بخاطر اطلاعات ولی این برای مردای وسواسی کاربرد نداره متاسفانه

1 ❤️

2018-11-07 07:08:33 +0330 +0330
نقل از: fazi20

ازین مردها هست…
اما متاسفانه دخترها بیشتر با پسرهای زباندار و پرو میگردند

1 ❤️

2018-11-07 09:00:12 +0330 +0330
نقل از: Ehsan66ehsan من اینکارو امتحان کردم اما جواب نداد پاشش وجود نداره با اینکه زنم ادگاسم رسید

دوست عزیز این چیزی نیست که روی هر زنی جواب بده. در اینکا وجود داره شک نکنین.

1 ❤️

2018-11-07 10:46:09 +0330 +0330
نقل از: chibegamvalla آفرین. چه تاپیک خوبی. مرسی. من کلا 3 بار اینجوری ارگاسم شدم که عالی بوده. ولی از ترس دریا شدن تخت جلو خودمو میگیرم. امیدوارم باعث شه بیشتر پسرا یاد بگیرند. ?

کار بی تجربه ها نیست

0 ❤️

2018-11-07 10:48:22 +0330 +0330

واقعا؟ چرا نمیذاری دست بخوره؟آک بمونه؟ :)

0 ❤️

2018-11-07 10:51:44 +0330 +0330

ممنون از مطلب خوبت.
اتفاقا خیلی مردهابلدن و لذت میبرن از این نوع ارگاسم اما متاسفانه زن های جوون امروزی ترسو هستن.همینا باعث میشه مردها دنبال زنهایی برن که از خودشون بزرگترن.

1 ❤️

2018-11-07 11:15:50 +0330 +0330
نقل از: saman3366

ازین مردها هست…

ینی پسرای سر و زبون دار نمیتونن همچین کاری کنن خخخ فق اون سر به زیرا بلدن کاری کنن بپاشه
عاااا باچ خخ

0 ❤️

2018-11-07 15:06:03 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری
آفرین. چه تاپیک خوبی. مرسی. من کلا 3 بار اینجوری ارگاسم شدم که عالی بوده. ولی از ترس دریا شدن تخت جلو خودمو میگیرم. امیدوارم باعث شه بیشتر پسرا یاد بگیرند. ?

و جلیقه‌ی نجاتم فراموش نکنن! هان؟

از کیر تو کص که دردناک‌تر نیس!

نه جلیقه نمیخواد گلوکز داره به اون شوری هم نیس. یه پارچ بیارن. اسراف کار بدیه

جلیقه‌ی نجات برا غرق نشدن توی دریای تخ!

و زن‌های نترس.

نقل از: justpussy
متاسفانه خانم ها در ایران نسبت به موضوع سکس کلا حالت دفاعی دارن و بیشتر ترجیح میدن همونطور که تو خلوت خودشون خود ارضایی میکنن پارتنرشونم همون طور باشه واسه همینم اکثرا رو تخت دراز میکشن و بیشتر دوسدارن با تحریک کلیتوریس ارضا بشن و حرف های از قبیل اینجا حساسه و من نازک نارنجیمو و ... میزنن در حالی که تجربه موضوعات جدید و ایجاد تنوع مخصوصا برای مردها از اهمیت بالایی برخورداره

گفته میشود که اغلب زنان ایرانی اینچین هسن.
باید بنگریم چه دلیلی موجب این مشکل بنیادی شده.

نقل از: dark_woman
مطلب مفیدی بود خیلی مفید.اماهمونطور که گفتید باید زمان بذارن.متاسفانه اکثردخترا وقتی ارضامیشن میخوان سکس سریع تموم بشه پسراهم ازهمون اول خیز برداشتن برادخول وارضاشدن.شاید این یه چیزطبیعی وغریزیه اما بایدکنترلش کرد.

خب دیگه هر دو حشرمند باید برا همدیگه وخ بذارن.

نقل از: آلوچه_حشری
میسی حسام جونم بخاطر تاپیک خوبت
اوممم دوست دخترم ی کارو خعلی خوب انجام میداد .موقع عشق بازی و لب و بوسه با ران روی چوچولمو تحریک میکرد .گاهی با انگشت و بعد دوباره ران پاشو وارد کار میکرد!اینطوری همیشه ی قدم ب ارگاسم نزدیکتر بودم و زودتر بووووم:)

تکنیک مالش رانی هم پیشناهاد میشود پس.

نقل از: Ali Black
درود و سپاس بابت زحمتی که کشیدی و این مطالب رو گرداوری و در اختیار کاربرا گذاشتی. از اونجا که دختر و پسر های جامعه ما آموزش های جنسی ندارن و پر ادعا ترینشون اموزشهاش در این حده که ۱۰۰ تا فیلم سوپر از بقیه بیشتر دیده و سکس بلدی رو در اختراع پوزیشن های عجیب و داغون کننده میدونه ، این سایت میتونست یه نعمت برای کاربراش باشه. تاپیک های آموزشی که میزاری بهترین هستن. نگاه به تعداد بازدید و کامنتها نکن رفیق. خود من کپی های مطالبت رو واسه خیلیا از طریق تلگرام و ایمیل فرستادم. خیلیا از این تاپیکهات استفاده میکنن. ممنون...

دورود بر شما دوست ارجمند و سپاس ویژه از انرژی مثبتی که همیشه ما رو باهاش دلگرم میکنی.
درست میفرمائی و یحتمل دلیلش این باشه که از فرط محدودیتای جنسی و تفکیک جنسیتی، برای برخی سکس به بهانه‌ای واسه رفع عقده و حتا روکم‌کنی تبدیل میشود و از همین روی کنشگری عجیب و داغون به گمانشان کلاس بیشتری دارد. گاهی حتا حس میشود جنس مخالف را همچون توآلتی برا تخلیه حشر میبینند و بس.
بهرروی امید است با حشرآموزی از همینجا بتوانیم قدمی هرچن ناچیز برا جبران کمبودها برداریم و دمت گرم که از طریق بازنشر مطالب کمک میکنی.?

نقل از: Shainijon
ممنون بخاطر اطلاعات ولی این برای مردای وسواسی کاربرد نداره متاسفانه

بی‌تردید که اینچنین است. این اطلاعات رو هم برا وسواسی‌ها نذاشتیم.

نقل از: Ehsan66ehsan
من اینکارو امتحان کردم اما جواب نداد پاشش وجود نداره با اینکه زنم ادگاسم رسید

سپاس از اشتراک تجربه.

نقل از: Kian150
مطلب کاملا علمیه و درست منم رو هر کی امتحان کردم جواب گرفتم مگر اونایی که به هر دلیلی خوشم نیومده و قصد پیچوندن داشتم فقط چتد نکته از تجربیاتم اضافه کنم تا بهتر جواب بگیرید
۱- محیط کاملا آرام و تمیز و بدون استرس باشه
۲_ زمان کافی برای سکستون پیش بینی کنید حتی شده ۵ ساعت من همیشه میگم کیفیت مهمتر از کمیت است
۳_ هر دو نفر مسائل بهداشتی رو کاملا رعایت کرده و بوی خوش بدن
۴_ قبل از شروع بهتره یک ماساژ حسابی با روغن خانم رو بدین
۴_ شوخ و مهربان باشید مخصوصا که اصلا خسیس نباشید
۵_اگر اهلش هستین یکی دو پیک ویسکی عالیه
۶_ از نطر ذهنی تمرین کنید تا خودتون زود ارضا نشید اگر نمیتونید قرص بخورید(نصف سیلدنافیل ۱۰۰ کافیه)
و ۷ اینکه شرم و حیا رو کاملا بزارید کنار مخصوص خانمها و تا میتونید جیغ و داد و ناله کنید .
فقط اینو بگم که خانمهای ایرانی به غیر از کسایی که تو این سایتن خخ اکثرا سردن و ازین تکنیکها بیخبر پس شما اگر با صبر و حوصله کارتون رو خوب انجام بدید حتما یه سکس عالی رو تجربه میکنید. شاد باشید و از زندگی لذت ببرید.

کمک شایانی به تکمیل مطلب کردی با این موارد.
لایک

نقل از: Dr.homayounf
ممنون از مطلب خوبت. اتفاقا خیلی مردهابلدن و لذت میبرن از این نوع ارگاسم اما متاسفانه زن های جوون امروزی ترسو هستن.همینا باعث میشه مردها دنبال زنهایی برن که از خودشون بزرگترن.

بنگریم ریشه‌ی این ترس کجاس...

2 ❤️

2018-11-07 15:44:58 +0330 +0330
نقل از: Dr.homayounf

واقعا؟ چرا نمیذاری دست بخوره؟آک بمونه؟ :)

بخاطر ترس :/

1 ❤️

2018-11-07 17:24:19 +0330 +0330
نقل از: Lady_Ronaak انگشت تو کس دردناکه :/

من یکی دوبار انگشتمو کردم توش خیلی دردش اومد. دلیلش چیه؟ کیر که از انگشت خیلی کلفت تره

0 ❤️

2018-11-07 21:09:48 +0330 +0330
نقل از: Aity
نقل از: Lady_Ronaak انگشت تو کس دردناکه :/

من یکی دوبار انگشتمو کردم توش خیلی دردش اومد. دلیلش چیه؟ کیر که از انگشت خیلی کلفت تره

انگشت اون‌تو رو زخم‌میکنه ولی کیر برا کس ساخته شده قالبشون یکیه

0 ❤️

2018-11-08 19:29:48 +0330 +0330
نقل از: saman3366

ازین مردها هست…

ینی پسرای سر و زبون دار نمیتونن همچین کاری کنن خخخ فق اون سر به زیرا بلدن کاری کنن بپاشه
عاااا باچ خخ

منظورمو اشتباه نگیر
منظورم این بود که پسرهایی هستن که خیلی باحوصله باشن و بفکر ارضای طرف مقابل به بهترین نحو اما چون سر به زیر هستن و اهل مخ زدن نبودند کسی باهاشون نیست

0 ❤️

2018-11-08 20:31:02 +0330 +0330

سلام … واقعا مطلب جالبی بود … من خودم آرزومه اینجوری ارضا بشم و لذت واقعی رو بچشم توی رابطه ولی متاسفانه با هرکسی که دوس میشم اصلا ارضا شدن من براش مهم نیست و صرفا می خواد خودش ارضا بشه و خلاص

1 ❤️

2018-11-08 21:37:49 +0330 +0330

تو پارتنر نشون بده باقیش با من واس من ارضا طرفم مهم تره دوس دارم اول اون ارضا بشه

0 ❤️

2018-11-09 14:28:25 +0330 +0330

عاالیییی

0 ❤️

2018-11-09 16:03:23 +0330 +0330
نقل از: Golikhanoom وای واقعا ارضا کردن خانما سخته!حتی یبارم تجربش نکردم

سخت نیست.متخصص میخواد.

0 ❤️

2018-11-11 12:43:53 +0330 +0330
نقل از: Golikhanoom وای واقعا ارضا کردن خانما سخته!حتی یبارم تجربش نکردم

یعنی دوست داشتی حس ارگاسم را تجربه کنی و نکردی؟؟؟؟
خب اگر بدون رابطه باشه باید یه ماساژور این کار را واست انجام بده…

0 ❤️

2018-11-23 13:03:34 +0330 +0330

اسکلت جان، بعضی زنها کلا برون پاشی ندارن حتی با انجام تمام نکات بالا. از بس هم تو فیلمای پورن زیاده، اگه نداشته باشن برون پاشی حس ناقص بودن بهشون دست میده یه وقتایی. کلا موضوع بحث بر انگیزیه. اما ممنون بابت مطالبت، فوق العاده هستن.

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «